Сонник Військовий літак 😴 приснився, до чого сниться Військовий літак уві сні відеть_1

Військовий літак, яким ви керуєте – ви надто високої думки про свої можливості в якості коханця. Реально оцінюйте стан справ і межа можливостей організму.

Військова техніка уві сні – предзнаменует рішення проблем за допомогою агресії та силових методів. Постарайтеся прийти до компромісу, будь-яка проблема може бути вирішена при її обговоренні.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Військовий літак, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Військовий літак уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю. Мені наснилося чорне страшне небо з блискавками і летять військовими літаками. Вони пролітали над моїм домівках і скинули бомби. Було дуже страшно.

мені дуже часто сниться що в небі з’являються літаки і починають бомбити гранатами, але в мене ще жодного разу не потрапили. завжди падають поруч. я завжди шукаю укриття

Мені снилося, що знаходилися в висотному будинку на за вікнами летіли літаки, було багато людей, я собою ховалася дитини від куль. Ніхто не постраждав. Потім літак носом встромився в наше вікно, повинен був випустити ракету, але щось заклинило і він полетів. Ми висіли на волоску від смерті. Я собою закривала свою дитину, в надії, що хоч він виживе. Ніхто нікуди не тікав, всі готувалися до смерті. Потім було застілля, прийшов молодий чоловік, який мені дуже подобається, почав цілувати мені руки, зізнаватися в коханні і сказав, тепер я буду з Вами. (В житті він одружений, у нього є дочка, раніше мені про нього приснився віщий сон, близько місяця тому)

Наснилося багато літаків, вертольотів (кажись військові, транспортних, білого кольору) які летіли дуже низько. Але пролітали мимо.

Я і мої друзі сиділи в коледжі (вчилися), І в вікно ми побачили, що прямо на наш коледж летить літак і кидає бомбу. Вибуху не було, але ми почали спускатися вниз.

вообщем я стояв в 5-7 метрах від будинку і раптово над ним почали літати літаки, вертольоти, (щодо вертольотів можу помилятися) а були вони швидше військові, т.до. вони стріляли один в одного&# 8230; так само вони з’являлися над березами (в 10 метрах від будинку ростуть берези)&# 8230; ну впринципі все це начебто весь сон, більше нічого не пам’ятаю

Я перебуваю на вулиці а в небі пролітає багато військових літаків, один дуже низько, я боюся що він вріжеться в будинок, але він благополучно пролітає.

Наснилося, що я пішла пішки в сусідню країну. Потім повернулася пішки додому. І була порада тому що сходила туди.
Потім поїхала туди ж на автобусі з батьком. Але ось повернулися ми чи ні &# 8212; я не бачила. Але судячи з усього все ж повернулася на мою думку.
Потім побачила коли вдома вже знову була, що за вікном пролітає військовий літак і в цей момент мені через вікно балкона в кімнату потрапляє маленький літак наполовину з металу і на половину з пластмаси. З нього виповзли два чорних жука схожих на рогачів. Потім я покликала свого брата рідного, він зайшов до кімнати і сказав що цей маленький літак може бути вибухівкою і викинув його через вікно. Потім одного жука розчавив мій брат. А другого розчавила я. ось.

Я гуляв з дівчиною побачив в небі летить літак який почав скидати бомби, ми сховалися. Потім вилетіли інші літаки які вже стреллялі в противника

мені наснилося, що я прийшла до нотаріуса з чоловіком, щоб він дав доручення на виїзд дітей, я хотіла оплатити але вона грошей не взяла, а навпаки мені грошей дала і подарувала нову сукню. Потім я прийшла додому і пішла на ринок і побачила як літали військові літаки і їх багато і вони стріляють, а один літак підняв військову машину.

Снилися три військові літаки з яких вистрибували парашутисти. У последующм вони бігали по району і зосереджувалися на місцевості зі зброєю

Мені наснилося що я стояла на дорозі, а коли підняла голову вгору, то побачила дуже багато військових літаків, вони пролітали наді мною. Хоча я днем ​​дивилася відео про військові літаки, і бачила гру де були військові літаки.

Здравствуйте, меня зовут Катерина! Уві сні я бачила військовослужбовців зі зброєю стріляють по вертольотам противника&# 8230; потім йде Армію солдатів, теж противників.

Стою в чужій, порожній затемненій кімнаті, поруч моя дочка, і дідусь мій, уже нині покійний, він дивиться в бік, курить сигарету і мовчить, я відсуваю важкі партьери на вікнах і бачу 3 ряди військових літаків, один випускає боєголовку, вона падає.чую вибух і бачу яскравий спалах, 2 уламка заліза, при цьому всі мовчать, а я кажу, хтось-постраждав, це війна, страшно і прокинулася

спочатку я з дітьми була на якомусь святі у мами в гостях, потім ми опинилися на якійсь будові і я побачила в небі літак, він почав стріляти в небі, з землі його підбили і він впав, потім з’явився інший і теж стріляв, ми сховалися з нами були і інші діти, коли підбили другий літак, в небі з’явилося дуже багато таких літаків і теж стріляли, потім я прокинулася

Я йшла по вулиці як раптом почула звук літаків і летять з них снарядів. Через дорогу йшов знайомою хлопець. Я покликала його, щоб разом дійти до будинку. Усюди були вибухи. Мені навіть здалося, що мої ноги і спину обпекло. Нарешті ми дійшли до багатоповерхівок і зайшли в одну з них, яка зі сну була моєю квартирою (насправді мій будинок має зовсім інший вигляд). У будинку був ще хтось, зараз вже не згадаю. Мені було страшно. Раптом задзвонив домашній телефон. Я взяла його, а на його дисплеї відображалися номера будинків і цифри залишилися в них живих &# 8212; десь 1, десь 2. Після цього я прокинулася.

Привіт Тетяна, мені приснився військовий літак який скидав бомби, а також що я сиділа в погребі і були чутні страшні звуки автоматів!

Бачив як надомної літали по колу військові літаки, як птахи кружляють.Що це означає, підкажіть будь ласка.спасибі&# 8230;

Вітаю! сон нагадує багато попередні мої сни з військовими діями&# 8230; ніч, я стою в кімнаті біля вікна і спостерігаю за зірками і нічним небом. вдалині пролетів літак і почав наближатися, слідом за ним ще 4. вони розташувалися навпроти моїх вікон і готувалися атакувати. я відбігла від вікна і побігла будити дітей, щоб сховатися в укритті. заздалегідь дякую!

Уві сні я була на ринку і дивилася зимові пуховики.Почала міряти яскраво зелений сподобався пуховик, який коштує 2400 р.І в цей час у небі над головою пролітали військові літаки (уві сні я впевнена була, що це українці до нас добралися).Ми побігли кудись ховатися, на території ринку.Там де ми сховалися, було невелике віконце, через яке я бачила, як бігали чоловіки з автоматами і стріляли в різні боки.Війна сниться мені вже 3 раз, але кожен раз ці сни різні, і чомусь я завжди впевнена, що це українці наступають.І в цих снах завжди присутні літаки і стрілянина.

З-за обрію з’являються літаки, багато, починається війна, літаки чужі, великі. У небі багато маленьких літаків-розвідників, безпілотників. Один збили з рушниці. Літаки уві сні не заподіяли ніякої шкоди. Було страшно

в небі військові літаки. штук 20. бомблять землю. купа вибухів, ракет. а ми з дитиною не можемо ніде сховатися. поруч тільки величезний ангар, все ховаються там, але там скляна стеля. і я вирішую що це небезпечно, біжу шукати безпечне місце.

Я з подругою стою в своєму дворі під навісом з металу (хоча у мене навіс з полікарбонату) і над нами дуже низько пролітають літаки і вертольоти військові. І через те що їх дуже багато зграя різних птахів лійкою кружляє в стороні. І так страшно, почуття, как-будто почалася війна.

я перебуваю в школі з дітьми, на вулиці йде сильна злива, темні хмари, всюди пробки, на повітрі літають багато військових літаків, але не стріляють. Я дізнаюся, мій колишній чоловік помер, його з’їли вовки. я знаходжу свою дочку в натовпі і я прокидаюся

Мені прісніласть наступаюча війна. Що в небі летять військові літаки і стріляють по всюди. Ми намагалися приховати. Тут я і прокинулася.

у вікні побачила літаючі 3 літаки незвичайної форми. небо блакитне і сонячний день. Потім один літак сталь стріляти куди то в бік

добрий ранок! сьогодні наснилося що в небі літають військові літаки, що впав поряд зі мною впав снаряд і осколки накрили мене, я встигла сховатися.

уві сні я була з хлопцем на городі за хатою і був ясний день і тут різко стало темно ми зайшли в будинок посидів і тут наче щось сталося стало ясно ми назад вишла на вулицю туди ж на город і начілся гуркіт я говорила хлопцеві що подивися на небо скільки літаків він сказав що навчання але я уві сні чувствувала що що то страшне прозойдет і тут коли я побачила з ліва летів літак в низ на нас мені здалося сто він хоче нас збити але у нього що щось трапилося і літак носом врізався в землю і вибухнув я не знаю що проезошло з хлопцем але я впала і почав горіти будинок після цього я потрапила в лікарню і мене чомусь лікарі допрашевалі якісь дивні питання були я на них відповідала як ніби сума зійшла коли все вишла з палати я почала кричати мама вона прийшла я їй сказала &# 187; я не можу заснути у мене пед очима літак упавший !&# 187; потім я запитала де сестра брат і Андрій мій хлопець ! на еетот питання не було питання !

наснилося, що я стою і бачу на небі планети в певній послідовності, потім починаються вибухати бомби і летять літаки які стріляють.

Вітаю. уві сні хтось нас шукав наздоганяв. з ким я був не пам’ятаю але хтось знайомий. в результаті ми летіли в літаку старому військовому. я сидів ззаду і стріляв зі зброї. потрапив в останнього з наздоганяли. і відразу охопила радість перемоги.

Приснився звичайний день, сидів у своїй машині, вийшов з неї і пішов до магазину, і раптом почався гуркіт, гул; подивився на небо і побачив багато літаків, там був один великий і багато маленьких типу винищувачів, і вони відкрили агонь, запустили ракети в напрямку траєкторії польоту. Люди, які перебували поруч зі мною в паніці почали розбігатися в різні боки, виразно чув їхні крики. Сам відчував чуство сильного страху. До чого цей сон, не зрозумію)

просто повз летів красивий, дуже красивий військовий літак. дуже близько від мене зелений, з камуфляжним плямами. я просто уві сні подумала красивий, низько, великий. пам’ятаю зраділа що побачила.

мені приснився сон летить військовий літак і вродеби скидає бомби але вибуху я не бачила але розумію що там повинні бути люди

Я в чужому місті, все намагаюся знайти вокзал. Нас привели в старенький будиночок, там був другий вихід у двір. Я вийшла, подивилася на небо. І бачу там великі військові вертольоти, дуже багато. Бачу великий літак Всі вони не летять, а коштують в небі. І раптом велика або ракета чи літак такий Різко стартує, що видно сині язики полум’я. Я думаю уві сні, що це надзвукова ракета. Вона летить швидко вперед, потім розвертається і падає на землю. Я бачу вибухову хвилю, яка все зносить, наближається до мене. Я відвертаюсь, затримую подих, мене накриває як водою, і через кілька секунд я вмираю. І прокидаюся

Мені наснилися багато білих літаків з військовими один літак залетів камені в будинок і звідти вибігли військовими і забрали всю мою меблі та занурили її в велику машину але потім повернули килим і то він виявився не мій, підкажіть до чого це?

мені снилося що я була на дачі всередині будинку &# 8230;..і з вікна я бачила як злітали військові літаки і деякі з них при вибухали в повітрі

Уві сні бачила летять військові літаки над головою дуже багато.Вони були білого і червоного кольору.Вони показували свою міць і красу.

Ми з друзями пішли дорогою, щоб мій друг чогось кидав бензопилу, потім зламав її і ми сиділи на дорозі і робили її, ще ми робили якийсь паркан. Потім ми побачили в небі вибухають снарядів, ми відразу зрозуміли що велася стрілянина з ППО. трохи пізніше ми побачили військові винищувачі, вони намагалися улоніться від пострілів. Потім, найпотужніший снаряд потрапив відразу в три істрібітеляі вони почали падати, один з них, найбільший впав неподалік від нас. Мої друг бігав, поки летіли уламки і майже все горіло, і питав: &# 171; В кого попало!?&# 187;.

Сон: Наді мною на великій швидкості пролетіли військові літаки-&# 171; стрижі&# 187; -в бік сходу, в кінці за ними летів вертоліт, загорівся і впав&# 8230;

я в будинку у бабусі ніч прокинулася а за вікном багато кенгуру і обезьн і всі вони нападають на жителів а в небі багато військових літаків і уві сні я подумала що це Путін нападає виходжу у двір а там багато корів і биків і яне знаю де сховатися

Гуляв уві сні з колишньою дівчиною. Побачили в небі багато різних військових літаків. Спочатку злякалися, потім зрозуміли, що це летять російські літаки з Параду Перемоги. Справа була на території України. Потім один з літаків хотів зробити трюк і впав недалеко від нас. Уламків і вибуху видно не було, тільки звук вибуху.

Виходжу з дому і бачу літак військовий стріляє в ракету і не потрапляє вона пролетіла поруч з ним, я зайшов дамою і сказав сестрі і батькам що йде війна я взяв рушницю і вийшов на вулицю побачив безпілотний і стрельнути в нього потрапив чи ні не пам’ятаю

Вітаю ..Мені вже не раз сниться літаки обстреліваюшіе з неба..то бомби то кулі.. я намагаюся втекти, заховати сина&# 8230; До чого це??

наснилося вже не в перший раз що почалася війна в цей раз на нас нападали з повітря дуже страшний сон

мені снилися військові літаки&# 8230;.які злітали над головою..при чому я бачила як паливо згорали з турбін прям вогнем&# 8230; і то що знаходилося поруч&# 8230; люди і дерева згорали&# 8230;.а потім я від цих військових дій тікала&# 8230; і ні як не могла зрозуміти в якому я місті, але прагнула потрапити в своє рідне місто, і постійно щось шукала, а проходячи повз житлових будинків, бачила як люди в паніці залишали своє житло.і діти вивалювалися з вікон, правда вони не разбевалісь на смерть&# 8230; а їх по руках спускали вниз, щоб не зірвалися&# 8230; і ці діти плакала (вік від 3 років).
Було моторошно і страшно&# 8230; страшно помирати адже у мене моя сім’я двоє діток&# 8230; і я розуміла що потрібно бігти&# 8230; бігти до них, тому що я їм потрібна як ніколи&# 8230; я уві сні плакала сильно&# 8230;.від того що це все моторошно і страшно за своє життя&# 8230;&# 8230;.
Прокинулася під враженням&# 8230;&# 8230;&# 8230;..

Мені приснився військовий літак він бомбив містечко в якому я жила в дитинстві (я давно живу в іншому місті). Літак був з фашистською символікою! Всі люди почали бігти в магазин! Листопад побігла в іншу сторону, тому що подумала що він буде бомбити саме там де велике скупчення людей! Я сховалася під мостом і в той момент магазин був підірваний! Мені вдалося врятуватися ! Потім я йшла по темній вулиці &# 8230;&# 8230; і прокинулася.

У небі дуже блакитному з’явилося дуже багато літаків над нашим містом і вони стали не бомбити, а стріляти в пасажирські літаки.Один літак впав.

мені прісної сомалет військовий, він пролетів над дорогою і піднявся верх і летіли ракет по небу

Ми з чоловіком сиділи на газоні біля будівлі школи. У 3-4 метрах від нас впав супутник, буквально через кілька секунд в метрі від землі пролетів військовий літак, при чому абсолютно беззвучно. З’явилися ще кілька літаків і почали бомбити поруч розташовані будинки. Ми зібралися бігти в лісок, що знаходиться за школою, але звідти вийшла армія озброєних солдатів /

У небі військові літаки стріляють один з них падає і вибухає. Вогню і диму не видно, тільки летять осколки.

стою на перехресті поряд моя машина і знайомі розмовляють і тут раптом бачимо багато літаків все вони військові багато багато ми побігли в ліс а коли ці літаки падали то вони вибухали але не сильно. і ще коли бігли було багато техніки КамАЗи і інші а ми пройти не можемо мало місця але пройшли

мені приснився сон-в нашому селі стоїть натовп народу і летять дуже низько літаки як на посадку і один красивий літак летить прямо на нас і у нього перешкода сітка, він впирається в неї і плавно перевертається і приземляється прямо перед нами, виходять військові льотчики 4 людини звідки то до них на зустріч виходить мій син зустрічає їх знімає куртку і в костюмі веде їх в житловий будинок, і я прокинулася

Старший брат сидів у кабіні військового літака (винищувача). Мені хтось показав, що в літак потрапити можна через через стулки / дверцята знаходяться в днище літака (на яву у всіх винищувачів з верху). Ще у літака місце через яке можна пілоту потрапити всередину було захищено напівкруглої / півсфера гратами щоб пілот був захищений від випадання з літака. &# 8230; Літак був на земній поверхні, а не в повітрі. Польоту я не бачив.

літак летів в небі а я кому то говорила в хвалькуватої формі що я пишаюся нашими СУ і мене просто переповнювала гордість і щастя

Наснилося, що налетіло багато ворожих літаків, спочатку вони бомбили в далеке а над нашим містом тільки літали, всі ховалися але ніяких руйнувань не було. Потім вони відлетіли і стали повертатися і я думала, так чому ж не оголошують початок війни і де наші літаки.

я перебуваю в своєму селі, виходжу на вулицю зі своїм генеральним директором і бачу, що летять літаки і кидають бомби від чого відбувається вибух. Я кажу: ЦЕ ВІЙНА. Беру за руку генерального і біжу до магазину щоб сховатися в підвалі, але підвал закритий. Я заходжу в магазин і прошу відкрити підвал. Потім не можу знайти генерального і зрозуміла, що він поїхав бо йому подзвонили і сказали, що помер його друг. На цьому я прокинулася.

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; Сон приснився днем ​​після важкої роботи.&# 187; По небу літали літаки, спочатку красиво зі всякими вправами, а коли полетіли далеко почали обстрілювати мирне населення і бомбити інші літаки, один літак почав падати на наш будинок, але ми встигли втекти (я і двоє неповнолітніх дітей).Пізніше приєдналися до нас друзі.Ми втекли в ліс.Я плакала, тому що поруч не було старших дітей і я не можу вибігти з лісу, щоб врятувати їх.І тоді я встала на коліна і почала просити Бога, щоб діти були живі і щоб ці літаки зникли з нашого неба.Підняла голову вгору і побачила образ Бога.Він сказав, щоб ми вірили в краще, а за гріхи карають тих, хто наважився йти з війною на чужі землі &# 187;.Я дуже яскраво бачила цей сон, наче дивилася кіно.До чого сниться такий сон?

Вл сні побачила дівчину, яка померла 5 років тому. Ми стояли з нею в полі біля військових машин. І тут зайшла розмова, що в районі університету беспілотнтнік. .. Вона мені поглядом показала куди дивитися, я дійсно побачила силует схожий на незрозумілий літак. Тривало це кілька секунд. Ця дівчина почала дзвонити кому треба. Я теж намагалася повідомити і раптом яскравий спалах і все згасло і стало темно, я сказала кінець світу і прокинулася НЕ додивившись сон. Всі ми були у військовій формі. Днем я вела розмову про беспілотнтніке, скажімо так з людиною військовою. Що то сон здався мені не дуже хорошим. Ця дівчина була за життя военнслужащей, і ми з нею були близько знайомі, але наснилася вона мені вдруге за весь час.

військовий літак, білого кольору з червоними смугами кружляв над моїм будинком, я ховалася в будинку, а потім його збили

Я з зі своїми учнями перебувала в якомусь дерев’яному будинку, не в місті. Раптом у вікно я побачила в небі летять військові літаки. Вони наближалися до нас. Було відчуття тривоги і усвідомлення нападу ворога. Всі літаки розвернулися, а один приземлився неподалік від будинку, в якому я перебуваю. У вікно я бачу, що до будинку веде розлом в землі (схоже на яр), туди приземляється цей військовий літак і наближається до дому. У мене в душі страх за дітей і себе. Я кажу їм, що б вони ховалися. У стані страху і паніки я прокинулася.

приснився сильний звук літаків потім вийшла на балкон а в небі багато зліталися літаки і почали стрілять і вдома руйнувалися і в першу чергу схопила документи і красиві мої речі

Трахати щоночі уві сні що робити? Спочатку в рот, потім в пісю. Прокидаюся з великою ерекцією. Більше не можу, боюся спати навіть.

Я дивлюся на старий військовий літак в небі робить маневри.Потім бачу в небі літак замість кабіни голова чоловіки, крила його руки.

перебуваю в кабіні військового літака, стріляю з гармати, знаю що влучно, вбиваю ворогів, немає страху, знаю що досвідчена в цій справі і все вийде, перед польотом не знаю що одягнути, немає спец одягу, вибираю перший відповідний спортивний костюм. Відчуваю повагу і поощерение незримих колег- льотчиків, прошу ще дати мені завдання.

Привіт, поясніть будь ласка сон.з вівторка на середу.приснився салют а потім літак безпілотник.

Мені наснилося як я перебуваю в школі разом з хресним і його дружиною і їх донькою і ще два моїх друга. Потім я дивлюся у вікно і там я бачу літак (дуже схожий на військовий) який скидає бомбу . Потім я кажу що він скидає бомбу хрещеному про це і він каже пішли, ми всі вийшли але чому то я вийшов пізніше . І потім я дивлюся на них і вони плачуть.

вечір сиджу на лавці тиха а над головою летять військові літаки

Уві сні сьогодні було багато літак, як німецькі, як буд то ось ось війна починається, але вони як з’явилися так і пропали

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ