Сонник військовий Корабель 😴 приснився, до чого сниться військовий Корабель уві сні бачити

Приснився військовий корабель – має бути тривала і далека поїздка, з якої повернетеся не скоро. Доведеться розлучитися з друзями і близькими надовго.

Військовий корабель в море – розвивайте в собі мужність, твердість і силу духу, це допоможе досягнути справжнього успіху в будь-яких справах.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився військовий корабель, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться військовий Корабель уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

приснився військовий корабель на якому я в молодості проходив строкову службу в лавах ВМФ. Снилося що я знову молодий і служу на тому ж кораблі, ті ж командири і товариші по службі.

снилося сначалаь кладовищі&# 8230; літній&# 8230; багато свіжих могил було, доглянутих..не могла знайти вихід з кладовища&# 8230; потім побачила військовий корабель, стрибнула в нього і мене взяв за руку капітан, мені стало так тепло на душі я прокинулася.

Сон: йде війна, все розмито, потім зверху спостерігаю кораблі, яких ведуть 2мужчін на водних мотоциклах, на кораблях написано &# 171; військові матеріали &# 171;

я був капітаном військового парусника, але біля штурвалу стояло не я і керував кораблем НЕ я .був морський бій, точніше я побачив уже закінчення, коли ворожий корабель зазнав поразки і цокав.та людина, який був біля штурвалу моделлю і не особливо бажав пускати в погоню і взагалі плив не в тому напрямку в якому потрібно було мені, через це я був на нього дуже злий і просто хотілося викинути з корабля, за те що він не слухався мене . і раптом подув сильний вітер, надув все вітрила, корабель різко розвернувся сильно кренячись в тому саме напрямку куди мені треба було (невимовне відчуття адреналіну і захоплення) і пішов на всіх вітрилах, зайшов в гирлі якої то річечки з купою перешкод, але всі перепони мій корабель змітав навіть не помічаючи і не зменшуючи хід

Приснився військовий корабель я, син і мій колишній хлопець, пливли на ньому, але раптом він почав занурюватися в воду, вода на корабель не потрапила, Він ніби став підводні кораблем, я була каюті на момент занурення, і страшенно злякалася, мені стало не вистачати повітря, я почала хапати його ротом, але потім все нармолізовалось, і я опинилася на палубі, сина і колишнього не бачила, але знала що вони там

Я в готелі на середньому поверсі з донькою підлітком. Підійшла до вікна і обімліла. Прям навпроти готелю в метрах 10 пришвартований величезний високий корабель (як в круїзах) і з нього виходять солдати. заповнили всю площу перед готелем і все йдуть і йдуть. Їх там напевно сотні або кілька тисяч. І направляються до готелю і в місто. Я розумію що немає вже сенсу вибігати з готелю. Нікуди нам з донькою не сховатися на вулиці. Вони стіною йдуть. чия армія ? путінська. Вибачте я не хочу про політику. Але я як раз була в Криму і теж страх окупації пережила тоді. Сон набагато сильніше був чим ті відчуття страху. Я спробувала на перший поверх але там вже виглядало як і готельне фае, а точно як Київська держ адміністрація з високими високими важкими дверима. І це вже не військові ломляться, а армія соціальних працівником, ну і за ними теж військові. Вони мене не бачили, я встигла втекти назад на 3 (або 4-тий) поверх в свій номер. Закриваю двері в номер, вікна штор. Речі під ліжко ховаю . как-будто немає нікого в номері. ось дурна. але все ж вхідні двері закрила. І з донькою під ліжко залізла. І чула як ті люди (дуже багато їх) сусідні номери перевіряють. Коли вони стали смикати наші двері, я прокинулася. Найсильніша картинка &# 8212; це несподіваний величезний величезний лаенер і так близько вище готелю в 100 разів. І ці багато багато солдатів виходять з зпдней частини лайнера, і здається за піхотою виповзали танки. І я сказала &# 171; це що війна почалася?&# 187;. Життєва ситуація важка. Вболіваю, розлучилася 2 роки тому (живу в Америці). Чоловік міг потрапити до в’язниці за абюз. Але я її пожаліла, за те втрачаю свої можливості аліментів. Він дуже хитрі, щоб послабити мій кейс повернувся через рік і обіцяв що все буде добре. Я по Суду нічого і не вимагала. Коли мої терміни пройшли, він дав мені під зад і пішов. Тепер я і по Суду все програла, напевно мої терміни пройшли спробую. І він просто дуже хитрий і актор маніпулятор. Я віруюча і пробачила його, тому що все ще любила і сподівалася, він теж мене по-настояшему любить і жити без мене міг, тому повернувся. Але схоже він повернувся тільки щоб я кейс програла і він ніколи за свій абьюз не відповіли. Адже хворію вже 3 роки через нього (невралгія, періодичний тик). Сон напевно попереджає що ЦЕ ДІЙСНО ЗРАДА! І що скоро буде ще одне засідання в Суді не в мою користь? Він викине ще якесь шахрайство?

Плив на військовому кораблі з колишньою дружиною просто каталися по Севастополю. А корабель як на подушці днище.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ