Сонник Відспівування 😴 приснилося, до чого сниться Відспівування уві сні бачити

Бачити уві сні відспівування – поганий знак, ваші надії не виправдаються.

Наснилося відспівування в церкві – це свого роду підказка про те, що ви віддалилися від Бога, вам варто відвідати храм.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Відспівування, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Відспівування уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! мені наснилося ніби у мене померли 2 старші сестри (яких насправді немає, я в сім’ї одна) і причому вони діти моєї бабусі (яка в реальності недавно померла), мені потрібно розповісти бабусі про це і я хвилююся, що вона засмутиться.ми довго спускалися з якогось дерева або гори і по дорозі я їй розповіла, потім бачу, як ми всі стоїмо в церкві-не плачемо, а стоїмо зі свічками, і це як би відспівування, небіжчиків не бачимо, просто стоїмо зі свічками і молимося.
поясніть будь ласка сон

ЛІЛЯ, швидше за все ваш сон пов’язаний з недавньою смертю вашої бабусі, таким чином через сон ваша підсвідомість намагається осмислити те, що сталося.

Вітаю! Мені наснилося, що батюшка мені каже, що треба разом з ним відспівати покійного, я говорю, що не вмію і знаю тільки Отче наш, і ми разом з батюшкою співуче читаємо цю молитву (поруч більше нікого не було)&# 8230;

Вітаю.мені наснилася церква.варто кілька трун.лежать мертві незнайомі мені люди.з правого боку жінка в труні.але жива.йде відспівування.багато людей.я постояла перехрестилася і вийшла.

Вітаю! Мені снилося ніби я сиджу і вечеряю в компанії якихось приємних мені людей, на якому то великому кораблі або це було двох поверхова будівля. До мене підійшла незнайома жінка і обвіняюще мені сказала, мовляв чому ти сидиш тут і розважаєшся, коли твою дитину відспівують на другому поверсі&# 8230;&# 8230;&# 8230; я моторошно засмутилася або сказилася, але чому то накинулася на неї з кулаками і намагалася дуже сильно побити. Ось дуже велике питання про відспівування, адже у мене насправді є маленька дитина! спасибі!

Мені наснилося що я церкви, там йде відспівування, небіжчика я незнаю на нього не дивлюся і проходжу повз тільки звернула увагу що батюша храм. Вийшла з церкви і побачила своїх двоюрідних сестер. Небіжчика винесли і він стогнав. Що це може означати. З вівторка на середу.

Вітаю. Мені сьогодні 20 січня 2014р (понеділок) приснився страшний сон. У будинку дві труни стоять один на іншому. У верхньому мій син (в реальності живої), в нижньому давно померла людина. Приходить батюшка, починає відспівувати тільки сина. Про іншого говорить, що його ще рано відспівувати. Пізніше ця людина в труні раптом починає проявляти ознаки життя. У цьому ж сні я покривала на голову чорну хустку.

Вітаю!Мені наснилося, що я в церкві або в храмі, але стіни порожні&# 8230; ікон немає.Я стала просити Господа Бога, щоб він допоміг мені вийти заміж за Андрія (мій знайомий).У цей момент до мене підійшов служитель церкви і сказав, що це місце де ставлять за упокій.І тепер мене потрібно відспівувати.Що це. Якщо відповісте буду дуже вдячна вам!

Наснилося, що усиновила хлопчика 3 років. Потім прийшла його рідна бабуся і сказала, що його біологічна мама померла. Сказала, що запрошує мене на відспівування вцерков. Я пішла, але покійницю не бачила. Зате там сидів батюшка в дуже брудною рясі. Я йому вклонилася, але мені він не подобався. Далі я прокинулася в холодному поту. Моя адреса [email&# 160; protected]

Наснилося, що я кудись йду і бачу храм, вирішую в нього зайти, хоча мені туди не треба, але в голові думка &# 171; Раз вже я йду поруч з храмом потрібно зайти&# 187 ;, примітно, то, що одягнена я в джинси і якусь кофту, хоча до церкви ходжу в спідниці і на протязі сну бачу себе, то ка-ми з боку, то сама своїми очима все бачу. Піднімаюся сходами заходжу в храм краєм ока бачу обстановку (ікони в позолоті, деревинние стіни і підлогу, все таке масивне, важке з дерева в той же час відчуття того, що церква цю недавно побудували або відремонтували), бачу народ, батюшку і бачу, що ставлять дві табуретки і розуміючи, що зараз занесуть небіжчика і буде відспівування, не знаю куди подітися, мені страшно, (я і в житті не люблю все що пов’язано з небіжчиками) і відходжу за спину однієї з бабусь, котрорих прийшла на відспівування. Самого процесу відспівування я не бачу або не пам’ятаю, пам’ятаю тільки, що коли все закінчилося, поспішно намагаюся вийти з храму, чомусь через іншу замкнені двері, я її отпріаю, краєм ока бачу, що небіжчик встав і пішов, чомусь через ту ж двері, що і я, але зі мною ще люди виходили. Я виходжу з церкви на вулицю, там світло, я успокаіваюсьі на цьому мій сон переривається. (Небіжчик мені не знайомий, це чоловік, але знаю, що зі мною в цій церкві ще хтось був, а ось хто саме я не бачила)

Мені прснілось, яке то будівля велика, і як ніби-то ми з мамою туди зайшли у справах до знайомого юриста і коли відчинилися двері в його кабінет, там лежало якесь тіло, яке я бачила тільки на половину.Тіло було одягнене дуже в багатий костюм.А за іншими дверима там як бутд то б була чи то церква чи то отпевальня.Я дуже чітко чув як співали півчі ,, мене навіть аж уві сні мало не глушило.Причому співали не як в російських церквах, а в європейських &# 171; Алилуя, Алилуя, Алилуя&# 8230;&# 187; Було очеь моторошно уві сні.Потім ми опинилися на вулиці, я побачила як великий чорний, лаковий труну поклали в багату чорну машину, як в американських фільмах, коли ховають, і поїхали геть.Жінки півчі супроводжували цю прцедури своїм співом, дуже гучним &# 171; Алилуя&# 8230;&# 187;

Доброго дня!
Наснилося що мама померла, мені довелося її кремувати. Потім дуже довго просила священика що б він зробив відспівування.

Мені наснилося відспівування в в церкві мого тата . Він помер майже рік тому. Там було дуже багато людей . Було дуже багато свічок і до гробу потрібно було піднятися на самий верх по сходах. Коли я подивилася на небіжчика він був сіні &# 8212; чорний. я цілувала якийсь срібною піднос і край труни три рази і при цьому дуже плакала.

Я була на Червоній площі, за мавзолеєм був пам’ятник 3 богатирям, я весь час намагалася сфотографуватися на тлі цього всього. А за цим усім знаходилося море, гарне спокійне блакитне море, в нього я заходила по щіколодку і прогулянковим кроком йшла вздовж берега, майже на кожному кроці знаходила золоті прикраси, кільце подарувала подрузі, а собі залишила браслет, Коли прогулювалася по площі, то натрапила на будівлю, з довгими коридорами, в яких на плоскій якийсь поверхні лежали мертві люди, багато їх, в чистому одязі, світло рожевих, білих і блакитних відтінків, ходили черниці зі свічками, я цього налякалася і вибігла на вулицю, після цього мені хтось сказав що їх відспівували.

снилося. що відспівують незнайомої людини без ніг.
Людина в труні був живий і не міг говорити

дослівно сон не пам’ятаю, пам’ятаю стоять дві труни, в якій мене кладе моя свекруха, дає мені свічку і питає, чи пам’ятаю я яку молитву читати на тому світі (але я була ЖИВА).потім починають мене відспівувати, а в другому труні не знаю хто був.потім я літала по квартирі як на центрифузі і виявилася на як мені здалося небесах.там була зелена трава і&# 8230; багато качель (звичайних дитячих) і ось я сидячи біля них, просила нібито Бога, щоб зберіг моїх дітей (у мене їх двоє в реальному житті

Наснилося, що йду з священиком і своїм хлопцем до 2 могил і починають читати молитви я плачу, дивлюся на могили а на них образу Божої МАТЬОЛА потресковшіеся і брудні, все дуже хитке. Могили на галявині, де я тікаю від змії вона стала повзати, на мене але я її зловила. Мій хлопець уві сні запускав цих змій і жаб, потім він випустив багато червоних маленьких змій і я тікала від них, трава була висока і зелена, я лаялася уві сні на нього. ЩО ВІН займатися дурницями.

Я погано запам’ятовую сни, але пам’ятаю що відспівували небіжчика, кого теж не знаю. потім снилася кінь, хто то на ній скакав з перешкодами, але все таки помчав&# 8230;

У невеликій кімнаті, були мої друзі, хто сидів на дивані, хто ходив курити на балкон, постійна суєта. Я накриваю, 2 роки тому пішов з життя дідуся, ковдрою прям з головою, а потім починається відспівування

Мені наснилася дівчинка, яка померла і її відспівували в церкві! Вона ніби то дочка маминої подруги! Їй приблизно років 3-4. Я стояла біля церкви, поки її відспівували. Я дуже сильно плакала, але мати померлої не промовила НЕ сльозинки! А потім до мене підійшов мій колишній хлопець і поцілував мене! До чого це?

мені снилося що я йду з чоловіком додому (мене клали в лікарню а я пішла, а в лікарню мене покладала моя покійна мати) я йду боса, бачу відспівування, батюшка помер і в усьому чорному лежить в труні, я цього батюшку знаю але у ненго зрізано все обличчя і на лобі зашита шкіра ми подивилися і пішли далі

Вітаю! Допоможіть будь ласка розтлумачити мій
дуже дивний сон! Снилося мені багато трупів (масова
смертність якась), їх відспівували по мусульманському, хлопець на
колінах перед кожним читав молитви, кажучи до вуха
кожного небіжчика, і в руках тримав чотки! мертвих
відспівував по три людини, потім кудись скидали (на
землі лежало по три людини). Всі мертві були
молодими, років від 20 і до 25ти. В якийсь момент
перебуваючи уві сні я розумів що сплю, але чому то
відсовувався уві сні щоб ніготь небіжчика не зачепив
мене, хоча уві сні я стояв і спостерігав зверху і ніде не
лежав. Допоможіть будь ласка, я хочу зрозуміти що це
значить! Наперед дякую!

Добрий день, Тетяна! Наснилося, що якийсь батюшка ставить або хотів поставити у мене на спині, не пам’ятаю точно, чи на какй-то плиті моє ім’я англійськими літерами. І я розумію, що це вже я повинен дати согламіе на відхід з життя, але я прошу його не робити цього, з огляду на те, що у мене двоє дітей&# 8230; , Що далі не пам’ятаю, але стало якось стршновато.

двостулкові коричневі високі двері я відкриваю їх і входжу в церкву переді мною ще одні такі ж закриті двері обертаюся і закриваю за собою перші всередині церква більше нагадує якійсь зал з рядами стільців в яких сидять люди на &# 171; сцені&# 187; відспівують маму насправді померлу 8 років тому проходжу по проходу зліва біля стіни до &# 171; сцені&# 187; якась жінка переді мною на &# 171; сцені&# 187; щось говорить але не мені може молиться мама чомусь не в труні ліва нога перебинтована і трохи кровит і раптом бачу що мама жива тихо щось говорить і губи ворушаться і трохи стиснула ноги &# 8212; все я прокинувся посеред ночі

Я та інші люди, незнайомі, перебували в церкві. Я дивилася під купол і чула, як півчі читають молитву за покійним. Потім я повернула голову в сторону, де стояли люди і побачила край труни. побіжно. Труну був закритий. Лакований, світло-коричневого кольору. Потім все стихло. На наступну ніч мені снився сон інший. Чужі випали зуби без крові.

мені наснилося що відспівують мого колишнього друга, це було не в церкві, а в какойто сірої кімнаті. там була його мати і ще чоловік двадцять. перед відходом мені дали поцілувати біблію, але це виявилася книжка схожа на жіночий роман. я попрощався з його матір’ю і вийшов з приміщення. там я опинився на березі зимової річки і побачив брата &# 171; померлого друга&# 187;. він сидів на дереві над водою. він стрибнув у воду і його затягнуло під лід. я намагався знайти його, але крізь лід майже нічого не видно. через хвилину я побачив його, розбив руками лід і витягнув живого. прокинувся

Мені наснилося ЦЕРКВА, АЛЕ Я В НЕЇ не входжу, СТОЮ БІЛЯ ВХОДУ І СВЯЩЕНИК УРОЧИСТО ОГОЛОШУЄ&# 187; УМЕРЛА ТАНЮША ДЄНЬГІН&# 187;, ПОТІМ ПОЧИНАЄТЬСЯ відспівування.Я не входжу.Збоку протікала річка.Було дуже красиво на вулиці.Ця дівчина невістка моєї подруги.Вона вагітна.

Доброго дня! мені сьогодні приснився дуже дивний сон.будт-то я уві сні виділа як відспівують у церкві дівчинку 4лет.і начебто вона моя дочка (але на мою дитину вона зовсім не схожа) виділа багато церковних свічок, але при цьому було як то похмуро, виділа священослужителя, і коли я увійшла тільки в двері виділа і труну з дівчинкою, але підійшовши ближче побачимо як вона сама собі ставить свічки, чи то за здравіє, толі за упокій&# 8230; моторошно страшно.я її обійняти хочу, кажу їй дай мамі ручки, я тебе отгр, а вони холодні як лід.плакала дуже, а дівчинка посміхалася, зі мною не розмовляла, але по погляду було відчуття, що вона не розуміє, що відбувається, як гра, посміхається мені, дає, щоб я свічку поставила&# 8230; вобщем страшно, моторошно, боляче..у моєї бабусі вчора річниця смерті була, може як то з цим пов’язано.я дуже боюся, за свою дитину в реальності.

Мені наснилося, що я лежу, загорнута тканиною (як би саваном), на який вже летять грудки землі, і в цей момент мене як би відспівують. Це був стан напівсну, я боялася розплющити очі, тому що боялася, що це відбувається насправді.

Бачила уві сні померлого батька. Він лежав на високому дивані, без труни. В квартирі. Ми турбувалися про те, що його потрібно відспівувати, т. до. Йшли другу добу і стояв специфічний трупний запах. Я думала, як мені потрібно з ним прощатися.

насправді мій колишній дуже сильно чоловік хворіє, захворювання вважається невиліковним. А сьогодні наснилося, що він помер і я особисто читаю акафіст і євангеліє вже відмічені сторінки ким то і плачу. А труну з ним стоїть вдома, де грала музика я пішла її вимкнула. І читала далі.

Я бачила уві сні відспівування покійного чоловіка, яке проходило три дні поспіль.Наче в церкві я отримую велику суму грошей у вигляді премії.Моя покійна мати бере у мене з рук грудну дочку.Вигляд у мене був убогий, але моя свекруха при цьому виглядала самодостатньо в оточенні двох сторонніх хлопчиків-підлітків, яких вона визнала своїми онуками. І я при цьому говорю, я як птах фенікс, яка заново відродиться з попелу .

Вітаю! мені снилося, що я в церкві, прийшла на чиї то похорон, на чиї не пам’ятаю&# 8230; пішла з похорону, йду в церкви, бачу багато трун, серед них, розумію, що 3ілі 4 тих, на чиї похорони я прийшла. я відвертаю голову, і виходжу з церкви

це не сон як тільки я закриваю очі я відразу починаю співати молитву якої відспівують покійників і по тілу йде холод я навіть відчуваю його я дуже хочу спати листопада боюся як тільки язакриваю очі молитва звучить в моїй голові що це таке?

Вітаю. Мені наснилося що в церкві відспівували мого діда і бабусю, дід давно помер, а бабуся 2 роки тому, під час відспівування бабуся почала кашляти і батюшка сказав нам її забрати. До чого може снитися такий сон? [email&# 160; protected]

наснилося кладовище кілька трун і поп який відспівує . багато народу а я з друзями проходжу повз. ті хто в гробах мені не знайомі люди

Вітаю.Сьогодні приснився осінь дивний сон, який мене нажахав.Наче я в компанії хлопців (тімуравцев), ходимо по вулиці і шукаємо кому потрібна наша допомога. Йдучи по провулку, я побачила полесаднік, зарослий травою.У ньому лежав чоловік.Я почім-то подумала, що це якась бабуся, хоча я не бачила хто це.Але бачила, що ця людина була в білому.А потім я почула молитву, як ніби відспівують людини, причому звук йшов по наростаючій. Ми пройшли в огорожу цього будинку, нам потрібна була вода, тільки не знаю для чого. А потім мені потрібно було пройти повз цього полесадніка, щоб потрапити до себе додому, але я страшенно боялася. Але в підсумку, я просто пробігла бігом повз нього.

Спочатку побачила священика, потім труну, людей одягнених в чорне. Ми в церкви, священик каже, в руках тримає кадило, в повітрі не відчуваю запаху ладану.

Вітаю! Мені наснилося, що я проходжу повз будинок, в якому відспівували небіжчика. Будинок і люди, які там були, мені не знайомі.

Вітаю.мені сьогодні наснилося що я купила ікону і 3 свічки в церковній лавці. також снилося церква і що я була на службі відспівування.

Збиралися відспівувати грудних двох дітей, на кшталт дівчаток і трьох кошенят які виявилися живими і я їх забрала і не дала відспівувати і прокинулася

Доброго дня!сон приснився вже вранці, перед тим.як я прокинулася.в квартирі я лаялася на чоловіка (причому у мене наче День народження), він поривається кудись піти (я сама розумію, що за квітами і подарунком), але я ж повинна зробити вигляд, що цього не розумію, і намагаюся нав’язати піти з ним..трохи посварилися, він вийшов на сходову площадку, я за ним.а поверхом нижче ми чуємо, як батюшка проводить процедуру відспівування (небіжчика не видно). стояли люди на майданчику, в основному чоловіки, деякі випили..не сподобалося, що чоловік мало не впав на майданчику, буквально на рівному місці.але втримався на ногах..ми начебто.як і посміялися з ним..і не знаємо, як вести себе одночасно..в результаті прокинулася..сон живий був, і осад не приємний (саме через відспівування, смерті)..
а взагалі іноді сниться померла бабуся, і недавно приснився померлий влітку дядько.виходжу у двір, а він стоїть, прям.як живий..обійняв мене міцно.каже, що на час прийшов, до мого батька хоче сходити (брату), я спочатку сказала, що разом підемо, а потім його не пустила, зрозуміла.що мертвий він..не можна йому..
втомилася я від таких снів вже.якщо чесно..

наснилося що я відьму 3 дні відспівували, і 2 труни

наснилося що мене відспівують на вулиці. але я виявився живий. встав і пішов додому. там зустрівся зі своїми батьками, які вже померли. . будинок був батьків тому я пішов до себе додому але не знайшов взуття намагався одягнути батьківську але тут прийшли товариші по службі принесли гроші на похорон. потім я пішов додому по полях зеленим на мою я йшов уже на тому світі

я зайшла в двері, і розумію що це храм, сидять три бабусі і кажуть, що одного вже відспівали і винесли, я проходжу далі і бачу трьох дітей лежать вони як сплять, хто на боці, хто руки вгору ноги вбік на спині, увсех білі волосся, я заплакала господи такі малятка . потім різко кудо то діти зникають і приносять друго людини, зубів у нього немає і йому вставляють ці зуби з якою то усмішкою я на нього дивлюся намагаюся згадати бачила я його чи ні&# 8230; прокидаюся

Снилися похорон вже померлої бабусі, при чому відспівування було довгим, її труна стояла на вулиці 4 дня, при чому всі фактично було темне, толі ніч була толі що. Близько 50 може сотні людей приходило і йшло. Бив свящінік з церкви який чітко пам’ятаю говорив що ритуал в 4 дня відспівування дуже особливий.

Чоловікові приснився сон: зайшов до церкви і молиться, свічки, спокійно. Вирішив приєднатися до групи людей. І виявилося що відспівують покійника. Чудового малюка в мереживній конверті. Чоловікові стало зле і уві сні і наяву від побаченого. І раптом він помічає що ніжка поворухнулася. І дитина ожила. Але після таких сліз і болю, навіть не порадів.

Привіт, шановні користувачі інтернету. Хочу вам запропонувати рок магазин браслетів RockBunker.by . У нашому каталозі ви знайдете: футболки, бандани, торби, балахони, кулони, браслети, напульсники і іншу рок атрибутику. Всі товари мають якісні описи і фото. Наш каталог завжди поповнюється свіжими новинами зі світу рок музики і рок одягом. Заходьте, і ви не пошкодуєте, якість і низькі ціни гарантовані.

Вітаю!Допоможіть будь ласка. Мені приснився сон сьогодні, що мене моя мама читаючи відспівує.І я прошу і плачу, що я хочу жити.А вона продовжує.Паніка у мене.І варто мій труну, і начебто я навіть і лежала спочатку в ньому.Потім встала і біля нього стою і дивлюся чоботи нові стоять, нібито мені одягати їх будуть (((((((((&# 8230;&# 8230;.В якому то шкільному класі це все відбувалося, і були тільки я з мамою і як би похоронний труну з усім прелагается в ньому&# 8230;&# 8230; Жахливий.Потім я була на залізниці, багато колії,&# 8230;.поїзди з усіх боків як прям перехрестя, машини як злітають деякі з доріг, я відходжу, мене незатронуло, але загроза була, потім я їду в автобусі&# 8230; (У мене в реалі, тато і молодша сестра померли), а мені сниться, що я заходжу в автобус, а там сідати попереду мене тато,.ззаду дивлюся мама з сестрою сидить і вона зовсім маленька, і я як би стоячи їжу посередині їх&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230; Ще зовсім не давно мені снився сон що хрести в Сарою церковці падали, і яя відступала, щоб на мене не впали

Добрий день, сон приснився моєї дочки, їй 15 років, анкета заповнена з її слів. Їй наснилися обставини її власної смерті, її відспівування і життя після смерті. Вона дуже налякана і плаче не припиняючи.

Снилося відспівування моєї бабусі, яка померла майже рік тому -28 листопада. при відспівування був присутній так само мій померлий папа, але як живий. Під час відспівування, бабуся підвелася з труни і рукою взялася за мою ногу і притягувати стала до себе. я стала хреститися і читати якусь молитву і попросила закінчити відспівування. далі все припинилося&# 8230;

Снилося, що в моїй спальні стояла я і мама і був батюшка який когось відспівував, кого не знаю&# 8230; але не можу згадати чи був труну&# 8230; знаю що кімната порожня зовсім була без меблів&# 8230;..

Наснилося що я йду через кладовище, а там труну з покійником і його відспівують. Потім ще снилося кладовищі і теж з небіжчиком, але я туди не пішла. Що це означає?

У храмі відспівували мою давно вже померлу бабусю. Труна стояла близько до стіни, і щоб мені стати зі свічкою з іншого боку я перелізла через труну. Закінчивши відспівування я перелізла перекинувши ноги по черзі через труну.

Я приїхала в Москву в Храм св.блж. Матрони, прикластися до мощів. Стою на службі, підходить моя черга, я йду прикластися до мощів, але бачу посеред Храму дві труни, в одному з яких, чоловік з вусами, зі слів присутніх церковний служитель, хто у другому гробі не дивилася навіть. Я розумію, що знаходилася на відспівуванні, і злякавшись, не стала прикладатися до незнайомця, пішла до виходу, оглядаючись навколо, бачу, що приміщення Храму маленьке, кругом ікони, в теплих тонах, але образів не бачу, свічки горять, потім я вийшла з храму, з метою зайти в інший на прилеглій території, де знаходяться мощі Матрони, але коли вийшла, розумію, що опинилася на вулиці, де туди-сюди ходять люди, а озиратися і повертатися в Храм не можна, не вітається в християнстві. Так я пішла, шкодуючи про те, що ні приклалася до мощей Матронушки.

Вечір, вже темно, я йду додому (будинок бабусі, де я народилася і виросла) (зараз живу в ін. місті). Заходжу по ходу додому в ін. будинок і чую, що там похорон і не стала входити. Йду додому. Заходжу і бачу, що на дивані лежить моя покійна бабуся і її відспівує священик, а на підлозі сидить моя мама і плаче, каже, що виходила і прийшла, а бабуся вже померла. І мені так гірко і прикро до сліз, аж душа ридає, а в голові думка: знову вона померла. Я прокинулася від страшного стану.

Молитовно відспівування на клатбіще і притому срубивают дерева&# 8230;

Наснилися відспівування на кладовищі і при тому срубивалі дерева великі там же

йшла по іншому місту в іншій країні, зайшла до церкви по дорозі а там сімей 8 і у кожної труну відспівування напевно було, а одна сім’я мене покликала у них дитини відспівували 2х місячний як живий я подивилася перехрестилася і пішла

снитися мені храм, народ йде відспівування але Гроа немає . і снитися що стоїть поруч худа Женіна і говрят мені &# 171; спасибі тобі за все&# 187; і тут я прокидаюся

з п’ятниці на суботу бачила себе в церкві я жива але в труні і мене відспівувати хотіли я говорю що я жива але мене не розуміють хочу встати мене покладає назад

Мені сниться вже не перший раз. Я нікого не бачу уві сні. Але чую і прокидаюся від цього Сниться монотонний звук чоловічого тембру.Це схоже на відспівування ченця. Прокидаюся з таким почуттям що мене хтось відспівує і це роблять монахи. Ніде не можу знайти відповідь.

Вітаю! Мені наснилося, що я заходжу в церкву на службу, а там проходить відспівування кількох невідомих небіжчиків, їхніх облич не розгледіла

в одній кімнаті обговорювали хрещення дитини. я знаю його в реальному житті. хресною в цьому сні повинна бути я. а в іншій кімнаті отвевают людини. абсолютно не знайомого мені

Голоси, як ніби бабульки відспівують або просто співають що то сумне ((але самих їх не видно, просто не зрозумілі голоси

З хлопцем дочки ми бігли кудись і я вбігла в зал, де багато дітей і в урочистій обстановці відспівують двох немовлят, я була в жаху. напередодні я попросила їх визначитися з відносинами. Я дуже хвилююся за дочку.

Вітаю. Мені наснилося, ніби я присутній на відспівуванні бабусі мого чоловіка. Але насправді я її ніколи не бачила, вона померла 3 роки тому. Одночасно з відспівування проходили хрестини новонародженої дівчинки. Не знаю чиєї. Бабусю носила на руках хрещена чоловіка, потім поклала на підлогу. А дівчинку поклали на лавку. Мені хотілося плакати. Потім ми з чоловіком пішли вінчатися. У церкві було багато народу, всі шуміли. І чоловік несерйозно поводився. Навіть службовці церкви вели себе як ніби знаходяться не в священному місці, а в торговому центрі&# 8230; Але я бачила старовинні ікони дуже чітко

Вітаю!
Мені сьогодні 30.12.16 приснився дуже страшний сон: і так, приснився свій будинок в двоповерховій квартирі (я живу вже кілька місяців в у бабусі і допомагаю їй, а їздити додому не встигаю) і ніби перед двоповерхової квартирою, вікна у нас виходять на сусідську вулицю, там стоїть триповерхова будівля а між ними паркан, і біля цього паркану жив один чоловік, блаженний, або дуже дивна людина, якій не відходив від забору і весь час щось базікав&# 8230;
Поруч з ним була ще гнойова купа, давно засохла новоза. І якось раз мені все це набридло і я підійшов до нього, цю людину я не знав, перший раз бачив&# 8230; коли підійшов до нього, схопив за руку, потім підбіг мій молодший брат і ми стали тримати його всіма силам, а для чого? &# 8212; я став його відспівувати, читав різні молитви (отче наш, Богородицю, вірую і ще щось&# 8230;) він дуже пручався, і кричав, але ми все тримали і тримали. Повз нас проходила наша сусідка, яка теж знала його і нас, з здивованими очима подивилася на нас мовчки і пішла далі у своїх справах в городі. А я все відспівував його &# 8230; і ось він став вже перетворюватися в &# 171; трупа&# 187; або дуже &# 171; вискшенного&# 187; людини, він став якимось зеленим і дуже, дуже худим, плоским, як листок дерева.
Після того, підбігає мама, спрашівпя що я тут роблю, я заявив &# 171; -я його повністю відчитав&# 187; !
А мама сказала &# 171; -Сподіваюся він не торкнувся твою душі &# 171 ;, я різко перебив &# 171; -затронул, я відчував його, как-будто він заліз в мою пам’ять (душу) &# 187; (Як-то так я висловився)
У цей момент я взяв або його &# 8212; цей &# 171; лист дерева&# 187; або щось від нього&# 8230;
І поніс на смітник (вона знаходиться дуже близько) і викинув в бак.
Після цього повернувся спиною до смітнику і піднявся, в прямому сенсі піднявся над землею метра на 2, а тим часом на мене дивилися близькі &# 8212; мама і брат, ще хтось, але я не пам’ятаю. І вони як все разом закричали і завіжялі! Побачивши за мною (за головою) якесь велике і жирне комаха, або велика муха, джміль, може і птиця &# 8230; я різко обертаюся і махати, але немогу його помітити і відігнати. І після цього, різко опиняюся в своїй постелі у бабусі (точно так само, як і сплю по-справжньому), а дзижчання все триває, я ледве-ледве, толі сонний, толі без сил, тягну свою праву руку до голови, повільно так&# 8230; і таке відчуття ніби я змирився з цим дзижчанням, і ця &# 171; муха&# 187; села на мене, і затихла.
Після цього я різко відкриваю очі і перебуваю трохи в стані шоку.

Будь ласка, допоможіть мені розшифрувати цей сон, мені він надовго запам’ятається !
Буду вам дуже вдячний.

Вітаю. Наснилося що небіжчика відспівують у церкві. Небіжчик молодий чоловік. Начебто знайомий але на обличчя не впізнаю. І у вревремя відспівування раптом небіжчик прийшов до тями і дивиться на мене. Я вибігла з церкви на вулицю від переляку. Погода на вулиці стояла толі дощова толі просто похмура.

Снилася церква і багато небіжчиків в основному чоловіки, жінок не бачила, загиблі в іншій країні але їх привезли до нас на відспівування .

сниться батюшка відспівує КоКГ незнаю бо бачу одну яму потім йде річка а в ній кров уздовж річки сніг весь в крові я перейшла з дитиною річку але була суха вроди перлетела там гора ми почали бігти а з верху люди я крикнула назад їм і вони розвернулися і почали бігти

Мені наснилося відспівування в церкві, церква велика, стара дуже багато народу, шум, розмова..отаевалі чоловіка незнайомого мені, труну закритий в
, в красивому вбранні&# 8230;, але найголовніше відчуття, що мене првел на це відспівування літня жінка, яка як я розуміла, є великою провидицею (в гарному одязі, в бузковому хустці), у мене було величезне бажання піти за нею, тому що не всіх вона брала з з собою, мені пощастило, в момент відспівування за моєю спиною стояв чоловік обіймаючи мене&# 8230;.у мене не було страху, було комфортно і спокійно

Мені наснилося, ніби мене відспівують, хоча я жива і пам’ятаю, як я розмовляла, відспівують мене на кладовищі, сидячи, мене уві сні вкусили собаки, сліпі, у них очі були безие, розтлумачити мій сон будь ласка, з найкращими побажаннями.

Зайшла в якусь церкву, по моєму не православну, напівтемрява, намагаюся розгледіти, стоять дві труни чорних, дорогих, розумію що відспівування, стало не по собі як то, але взяла себе в руки і пройшла далі до церкви.

ніч. Я бачу відспівування через вікно відспівування свого покійного сусіда в храмі. І я йду в цей храм зі своєю мамою. Але не дійшла, змусила спбя прокинутися

Я бачила себе уві сні в труні, і
Священик мене відспівував, поправляв ковдру, біля труни стояла моя дочка, їй 4 роки потім я встала і пішла

Доброго дня. Мені сниться вже вдруге один і той же сон. Перед кладовищем (його не бачу) смуга землі, де відспівують покійників. Крім священиків туди ніхто не може встати ногою. Я і пару людей (осіб не видно) спостерігаємо як батюшка відспівує молодого чоловіка, поруч сімейна літня пара, дівчина і жінка (нікого не знаю). І в процесі я бачу, що жінка жива, але у неї перев’язки на руках. Я починаю кричати, що вона жива, що не відспівували, але мене не чують, а один з рядом стоять сказав, що у неї хвороба &# 8212; вона майже мертва&# 8230; на цьому прокидаюся&# 8230;.

Дружині приснилося, велика кімната з меблями, на підлозі мертва бабуся в чорному пакеті. Чоловік з церкви але не священик зазначав спокійну, читав молитви при цьому пильно розглядав людей, дуже довго дивився на дружину вона сиділа в кріслі.

Наснилося, що спочатку я біла в будинку у покійної прабабусі, вночі і не могла закрити вхідні двері, вони біли на оранку, а в будинок намагалися зайти 2 чорних кота, мені було страшно і я молилася, а потім я опинилася в церкви і замовляла панахиду або відспівавши по собі ж і готувалася до смерті

Сьогодні мені наснилося, що мене відспівують живий. Це було у мене вдома, в залі. Стояв стіл, за ним сиділи мої родичі, вони їли, розмовляти, пили, як на якомусь звичайному сімейному зборі, на проти столу я лежала на якийсь дерев’яній платформі, лежала жива. Ніхто не ходив, не читав молитов наді мною, я просто лежала, але уві сні я була впевнена, що мене відспівують, і всі присутні теж. Наче я повинна була скоро померти, але відчувала я себе добре уві сні.

Мені наснилося, що я померла, і з боку спостерігаю як мене відспівують у Володимирському соборі, я спостерігаю це все з боку, навколо вся моя сім’я, вони дуже засмучені. Я лежу в труні, а на лобі у мене повязочка для небіжчиків, виглядаю як реальний небіжчик. І я бачу, що дійсно померла. Сон приснився в ніч на Водохреще. Я в жаху прокинулася о 2 годині ночі.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ