Сонник відрізаний Член 😴 приснився, до чого сниться відрізаний Член уві сні бачити

До чого сниться відрізати член? Сновидіння пророкує труднощі в спілкуванні з дітьми. Аналогічне тлумачення дається для побаченого відрізаного члена.

Для бездітних сімей воно може обіцяти серйозне розчарування. Велика ймовірність, що такі сновидіння не зможуть завести дитину.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився відрізаний Член, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться відрізаний Член уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені снилося, що я відмивав від крові два відрізаних пеніса у ванній кімнаті. Вони обидва великі, ерегованому, я думаю &# 8212; цікаво, а їх можна використовувати &# 187; по призначенню&# 187;, і в цей час з них починає йти кров і розпадатися запалі тіло. Я отжимаю їх під струменем води, щоб не текла кров, беру дві газети &# 8212; загортаю їх і кладу в сміття.

Доброго дня, Тетяно. Вчора вночі приснилося, що ми чоловіком оголені пестить один одного. Потім я дивлюся на себе і бачу висип на правій стороні живота вниз до рівня лобкової кістки. Після ясмотрю на пахову область чоловіка і бачу, що його член &# 171;&# 187; висить&# 187;. Через пару секунд бачу &# 8212; немає половини члена, тобто він ніби відрізаний. Я з подивом дивлюся на чоловіка а він ніби виправдовує (конкретного тексту не пам’ятаю). Пам’ятаю подальше моє почуття розчарування.
Ось і весь сон. Повинна сказати напередодні була серйозна сварка. Чоловік спав в іншій кімнаті

Наснилося, що опиняюся з колишнім чоловіком в ліжку, він роздягається повертається, а члена немає, замість нього маленький жовтий шрамчік. До чого б це?

Вообщем, приблизно раз на рік сниться сон ніби член відвалився ніби, немає крові нічого, але він надламаний, в розмірі не змінюється від надламаний, уві сні він менше чим в житті-приблизно 10-13 см, але і сам я ніби в чужому тілі , були віщі сни в житті, але вони не давали 100% інформації про майбутні події, дізнавався, що віщі вже після події, заранее спасибо

Сон дуже довгий. Спочатку щось відбувалося в лісі. І начебто навіть на дочку (1 рік їй) намагалися напасти. Щось пов’язане з водою було. Потім ми сидимо з нею на ліжку, я слухаю музику. Вона повністю роздягнена. І виявляється що ми сидимо з нею в воді. Вода прозора, рівень близько 10 см. І з нами в воді лежить чоловічий статевий орган, відрізаний, в ерегованому стані і разом я яєчниками. Я його беру, мені дуже не приємно, майже до нудоти до нього доторкатися, і викидаю з ліжка на підлогу і прокидаюся. Уві сні ще багато чого було до цього моменту, за все не пам’ятаю.

Мені приснився дуже привабливий чоловік, ми захотіли з ним зайнятися сексом, я відправила його в душ помитися (не тому що він брудний, а просто я завжди так роблю перед сексом)..він роздягнувся, загравав зі мною, навіть поплескував мене своїм членом по попі, член був красивий і вже в стоячому стані. Потім він зашев душ, а я стою в раковене мою..і тут я розумію, що в руках у мене ще один член, причому справжній! Він не був брудний або закривавлений, виглядай як фалоіммітатор, тільки більш м’який, трохи менше чим у чоловіка в душі і справжній! Я отетеріла як він у мене в руках опинився? Потім злякалася, що його помітить чоловік з душу, подумала, що його це засмутить, я його швидко кинула за кран..він так м’яко ще туди впав І я відразу відійшла від раковини, і почала раздеватьсячтоби теж прийняти душ. Потім я відразу бачу себе вже після душа в рушник грайливо заманівающаяего в спальню. А уві сні я розумію, що у нас все серйозно з цим мужяіно (как-будто він мій майбутній чоловік), хоча в реальності я заміжня. Потім я раптом згадую, що забилагде-то свій фотоапарат (я фотографи фотік для мене дуже важливий), у мене починається пані, він мене заспокоює, що знайдемо і ми вирушаємо туди ,, де я його залишив. Коли ми вернулисі, я дуже хотіла все продовжити, але тут мене будить чоловік. Сон приснився вранці, ми їхали в поїзді, і як раз подьзжалі до нашого міста

В ніч з понеділка на вівторок (сьогодні) мені приснилося, що я відрізаю собі свої генеталіі і дивлюся на це. Почала сну не пам’ятаю, але це дивно, що приснився саме такий сон, та й сни я бачу рідко. В основному всі вони віщі. Що означав цей сон і що треба робити?

мені наснилося що я відрізаю собі член ножицями дивлячись серіал причому я лежу на ліжку в своїй кімнаті в гуртожитку, в кімнаті були ще 2 мох сусіда яким я не хотів цього показувати, і бачу свої відрізані кінцівки починаючи з таза, я намагаюся стати і прокидаюся під сні і у мене все норм і я думаю слава богу це був сон і йду дістати їжу але знаходжу тільки пакети з різаним хлібом, і шматок в’яленої риби, тараньки як сказав сусід уві сні, і ніби все

Машина зробила крутий поворот, юзом виїжджаючи з вулиці на площу і зупинилася в метрах 150, розвернувшись до мене передом, на дорозі залишився хлопчик років 2-3 кавказької зовнішності, добре одягнений. Я підбігла до нього з острахом. З машини ніхто не вийшов &# 8212; спостерігали? Я оглянула дитину, не побачивши ніяких пошкоджень заспокоїлася, дуже хотіла взяти його на руки, але розуміла, що не можна &# 8212; могли бути внутрішні травми. Підійшли люди, не більше 2-3. Треба викликати швидку. Жінка дзвонить і починає говорити багато зайвих слів, чим дратує мене &# 8212; дуже багато витрачає часу, треба швидше. У цей час відбувається видозміна дитини в дорослого хлопця / чоловіка, але ми його як і раніше називаємо дитиною. Жінка детально розповідає швидкої ситуацію, говорить про хлопчика, а в кінці додає, що він важить (за моєю оцінкою &# 8212; я вимовила) 120кг. Я стала нервувати, що швидка сприйме це не серйозно і, взагалі не приїде. Далі, несподівано, мою увагу привертає ще один чоловік, що лежить трохи осторонь, як виявилося з цієї ж машини. Ми пішли до нього. россійський. Навколо кров розлученнями. Не пам’ятаю, чи були у нього ноги, мою увагу привернув дуже великий ерегований член, точніше, його відсутність, біля самої основи стовбура. Зріз рівний, діаметром близько 10 см. Виявилося, що це хлопчик 12 років (підійшов його однокласник). Я вже почала кричати, щоб терміново викликали швидку! Мені його дуже шкода, але я нічим не можу допомогти &# 8212; безвихідь. Під’їжджає машина (можливо інша), з неї виходить багато людей &# 8212; Айзері: чоловіки, жінки, діти, чоловік 15-20. Я нависають над хлопчиною, закриваючи його собою, перебуваю спиною до натовпу. Дорослий чоловік з прибулих підходить із загрозою до хлопчині. Той з останніх сил почав ворушитися, я бачу в його руці пістолет, він не може говорити, я бачу його злість і спрагу помсти. Я притискаю його і закриваю дуло своєю рукою, розмовляю з ним, намагаючись заспокоїти його. Кажу, що якщо хтось з них буде стріляти, то тільки через мене. він упокорюється. У швидку додзвонитися не можуть, я беру телефон, питаю номер, згадую про маму (вона лікар), хтось вимовляє цифри схожі на мій домашній телефон, я знаю, що подзвоню мамі, вона точно викличе бригаду &# 8212; я спокійна. Виходжу з сну.

Я побачив свій відрізання член і він увеличевается в руці потім я його прсітавіл назад і він приріс але часом я його знімав і він знову приростати)))

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ