Сонник відрізана Голова 😴 наснилася, до чого сниться відрізана Голова уві сні бачити

Бачити уві сні відрізану голову – найчастіше до непростих випробувань і втрат. Можлива тривала хвороба, яку важко виявити відразу. Також можливі професійні та особистісні труднощі.

Крім цього, голова, яку відрізали, символізує вражене самолюбство. Не сприймайте близько до серця чужі слова, краще сконцентруйтеся на вдосконаленні власних навичок.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася відрізана Голова, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться відрізана Голова уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося, що на мене нападає великий бурий ведмідь. У мене наче замість кігтів довгі металеві леза і я його кілька разів раню у відповідь. При черговій його атаці, хапаючи його за холку, я відрізаю йому голову і відкидаю її в сторону. Дуже багато крові від його тіла.

моя покійна мама чекала мене на вулиці. а я в магазині підбирала собі одяг.
коли я захотіла порадитися з мамою і вийшла щоб покликати її-побачила на землі її голову. з жахом підняла її.вона мені каже; це від тиску

Я бачу натовп. Підходжу до неї. Мені показують відрізану голову в одній руці і жмут зрізаних волосся в інший. Мені хтось пояснює що відбувається і я бачу всередині натовпу кілька круглих рингів, на яких боряться. І в цей момент на рингу, який ближче до мене один борець іншому ламає обидві ноги в районі стегна і вони відриваються від тіла. Причому вони відірвалися так, як якщо зламати огірок на 2 частини. Натовп кричить, походу справи вони робили ставки на борців. За правилами гри живим з рингу повинен піти одна людина.

Мені наснилося, що моя знайома (особи не бачила) заходить з чужим чоловіком в кімнату, через якийсь час я чую крик дівчини і цей чоловік вихід і тримає за волосся відрубану голову цієї дівчини, і з цієї голови капає кров.

Вітаю&# 8230; Мені приснився жахливий сон як буд то я живу в селі або типу піонерського табору, і я вбиваю людей і расчленяю їх сам процес цей я не бачу що я вбиваю і розрізаю я тільки ховаю останки по всьому селу або в якомусь сараї під дерев’яним підлогою все ховаю в пісок я сама розумію що не вбивала нікого але начебто хтось вселяє що це сделалая і я повинна все ховати і ось коли люди добралися до того сарая стали копати там я залізла під підлогу заховати голову відрізання але не встигла і поклала її в пакет як ніби я з магазину йшла ну хто то запитав що я купила а, я огризнулася і пішла додому а голову поклала в холодильник щоб не смерділа в будинку . І все я в жаху прокинулася і цей сон не виходить з голови. Підкажіть будь-ласка що це за жах такий був.

я зі своєю подругою йшла по вулиці, було ясно і сонячно. ми підійшли до якогось то дому і побачили труп жінки (років 28-32) з відрізаною головою. потім побачили іншу мою подругу, вона бігла до трупа вся в сльозах, я подумала що це її родичка. мені відразу стало зрозуміло що це вбивство. потім раптом ми опинилися біля приватного сектора ввечері, земля була вологою місцями були калюжі, було темно і дуже страшно. через пару миттєвостей ми обернулися і побачили чоловіка високого зросту в темному одязі, було вже темно як уночі, він раптово напав на нас (на мою подругу) я злякалася і змахнула руками, як раптом з’явилася напівпрозора стіна яка нас захистила, подруга сказала що це зробила я. потім ми зрозуміли що вбивство тієї жінки був знак для нас, знак того що цей чоловік знайшов нас. все було на стільки правдоподібно що мені навіть здалося що все це не сон а реальність. і ще на гілці поруч з убитою жінкою сиділа сова (така ж сова наснилася мені за день до цього)

Ми їхали з ким &# 8212; то на трамваї, і задавили жінку. Одягнена вона була яскраво, в капелюсі.Вона була повна, і яскраво нафарбована. Я ще закричала (стояла я біля водія трамвая) мене почали заспокоювати, мовляв ми її не зачепили, а коли ми повернули, я у вікно побачила як покотилася її голова. побачила я здалеку, тіла не видно було.

Привіт, Будинки на веранді на дивані лежить труп молодого чоловіка в темному одязі з відрізаною головою (уві сні як буд то мій будинок, але насправді немає).І я уві сні боялася що хто небудь дізнається що він мертвий.Я його вкрила, як буд то він спить.Голова приставлена ​​до тіла, але вона повністю відрізана в області шиї.Слідом сниться вже що я зі своїм синочком намагаюся чи сховатися кудись, чи то втекти але він теж мертвий.Уві сні страх і що дізнається мама про синочка.Далі уві сні я зустрілася з мамою і синок заплакав, я подумала уві сні що добре що він плаче, мама не зрозуміє що він мертвий.Далі не пам’ятаю. Мені часто сняться страшні сни.

Пам’ятаю то як йшов по березі озера і бачив що попереду стоять рибалки з вудками по різних місцях уздовж берега, я йшов назустріч до них, дійшов до першого і питаю як рибалка, і він мені показує на відрізані риб’ячі голови, найцікавіше що вони живі, різних яскравих кольорів, жовта, фіолетова, сіра і виглядають як ніби з іншої планети, риби-мутанти якісь, а мужик каже що часто таких ловив і типу це звичайна справа. )

Доброго дня, Тетяно! Сон був жахливий і неприємний&# 8230; зразок я вожу гостей по своєму новому будинку, де багато кімнат! Все проходить весело і невимушено&# 8230; і раптом я випадково натикаюся на людську голову без тіла&# 8230; а потім бачу і інші відрізані голови, звалені хаотично в купу.. жесть!! Що за маячня.

Моєму батькові хтось відтяв голову, я дуже засмутилася уві сні, думала як же тепер він буде без голови?Я йому сказала, що потрібно поставити голову знову на місце, може зростеться&# 8230; І сказала, щоб він ходив обережно, що б голова не впала&# 8230; Потім, я побачила маму, яка насправді померла 5 років тому&# 8230; Вона теж була з відрізаною головою, але робила якісь домашні справи, розмовляла з нами&# 8230;

Я перебувала в чужій квартирі. Зайшовши у ванну кімнату я виявила людську голову з кучерявим волоссям. Без всякого страху я взяла її і викинула у вікно.

Я працював в поліції або десь там. Потім я не пам’ятаю, і якийсь злочинець мені каже, давай вб’ємо напарника, а гроші поділимо по-чесному. Я погодився, відрізав йому голову і почав її закопувати. А грошей було 100 мільйонів доларів готівкою, у мене вже були сни де я вбивав заради грошей.

я летіла на вертольоті, зі мною був мій син, за штурвалом вертольота, який помер вже, хрещений батько&# 8230; ми летіли над містом, потім я кажу, що ось тут працює мій чоловік, ми знижуємося, приземляємося і я бачу його в оточенні друзів, потім там ще виявляються подруги одна з них п’яна, я відрізаю голову обом і малюю у них на особах помадою сердечка, потім я бачу чоловіка, застрибую на нього, він у мене великий, і теж відрізаю голову&# 8230; йду, йду по вулиці, повна рішучості перервати цей зв’язок, і думаючи, як я буду жити далі

Доброго дня, Тетяно! Мені приснився сон неначе я йду на смітник викидати сміття а там пакет кольоровий я взяла його і хотіла подивитися відкриваю його а там відрізана жіноча голова бачу волосся сиве очі відкриті жінка страшна і стара але я чомусь не злякалася викинула цей пакет і прокинулася !

бачу як дитина бігає пустує, потім падает- різко вдаряється головою об підлогу&# 8230;.звідкись вискакувати до нього і бачу, що голова лежить окремо від тулуба&# 8230; видаю жахливий крик про допомогу&# 8230; намагаюся набрати номер швидкої по телефону, але телефон якийсь ненормальний (цифри в ньому бачу догори ногами) ось і все, що змогла запам’ятати&# 8230;.дитина не мій, а сусідський

Наснилася відрізана голова свині з рівними красивими зубами, а перед цим йшов репортаж про шкідливість вживання свинячих ніг голів.

йшли по вулиці з дружиною, побачили мертвого розкладається труп німця, забрали у нього ящик, принесли додому, відкрили, в ньому були монети якісь, ще щось не пам’ятаю, і голова жінки з темним волоссям, (особи не видно було, потилицю) і ця голова між нами ночувала в ліжку.

я опинилася в скромній однокімнатній квартирі, на балконі, раптово з’явилася циганка з купою дітей (хлопчики і дівчатка), циганка давала мені печиво, я його їла і обурювалася чому вона прийшла до мене, ще й дітей привела. віддала їй Недоїдене печиво і прогнала її і дітей. після опинилася у дворі з цими дітьми і побачила як відрізають голови у собак.

Вітаю! мені наснилося, довга вулиця, а по ній йде мій померлий чоловік. я його покликала, він обернувся але все ж продовжив йти, мені стало прикро, що він мене не впізнає, я йому про це сказала і здивувалася, де ж весь цей час він був, що пропав і не приходив до мене 🙁 уві сні я не пам’ятала, що він помер. я пішла в іншу сторону, мені ця місцевість була незнайома (((потім почула як він мене покликав на ім’я і я зупинилася, чоловік мій підійшов до мене, але у нього очі були страшні, я згадала, що він помер, мене налякало, що у нього в руках була відрізана чорна голова бика або корови, він став мене штовхати цієї головою в ноги: ((подивилася на коліна і побачила трохи крові і стала говорити йому, що мені боляче, і в цей час я прокинулася &# 8230; перед сном я не згадувала про чоловіка. дивно це було якесь попередження ?
Через два дні мені наснилося, що я в якомусь щось не добудованому будинку і на мене з усіх боків повзли таргани і жуки, в реальному житті я дуже боюся комах: ((допоможіть зрозуміти, що означають мої сни. за ранні вдячна Вам.

Мені сьогодні приснився тато він давно не снився. Я їду в Москві на його могилу хоча він похований в іншому місці приїжджаю і бачу його тіло з верху на його могилі а його голова лежить відрубана поруч.

Мені наснилося, що якомусь незнайомій людині загрожувала смертельна небезпека (я не пам’ятаю яка), але він якось її уникнув. А потім ця людина ввечері потрапив під машину, яку вів мій чоловік (я була в машині). Момент, як людини збили я не бачила, але потім бачу як з боку стоїть наша машінаб і я Віже, що голова людини, якого ми збили лежи під маршруткою. Крові не було. Голова була з відкритими очима, без посмішки. Потім марштрутка починає їхати і голова зникає. наступний кадр &# 8212; ми з чоловіком в якійсь кімнаті, і збитий чоловік, тепер живий, говорить нам, що потрібно передати його брату, щоб його поховали в білій сорочці. Далі я прокинулася.

Наснилося, що я, гуляючи по якимось закинутих місцинах, де багато гір землі і піску, все в коричнево-брудних тонах, побачила відрізану голову всю в грязі з волоссям середньої довжини, не зрозуміло хто це, але чомусь знаю, що жінка, можливо через довжини волосся, і чомусь подумала, що я повинна її кудись заховати, закопати можливо десь, засунула під кофту її собі і кудись пішла в пошуках місця, де можу це зробити, жах. Потім йду і дивлюся на себе, і вся кофта у мене в крові і я з жахом і прокидаюся

Сьогодні з 0,00 до 1,00 ночі мені наснилася відрізана жіноча голова, але начебто жива з красиво покладеної зачіскою. Голова показувалася в різних місцях куди не подивишся. Мені стало моторошно і я прокинулася і ввімкнула телевізор. Більше цей сон не снився.

Вітаю!Мені наснилося з 7.06 на 8.06, що мені принесли в великому залізному ящику відрізані голови всіх моїх близьких. До чого цей сон?

ЯКІ = ТО ДАЧІ ДРУЖИНА ПІШЛА ПІШКИ ПО ДОРОЗІ, А Я ЗАЛИШИВСЯ ТУТ ПОДЕЗДАЕТ СТАРШИЙ БРАТ НА СТАРОМУ моторолери Я ЙОГО ПОПРОСИВ ПІДБИТИ МЕНЕ &# 8212; ВІН ПОГОДИВСЯ Я СІЛ З САДИ ТРОХИ проїхати побачите даішники Я ШВИДКО сліз &# 8212; НЕ БУЛО Шльома І ТУТ ПОБАЧИВ ДРУЖИНУ &# 8212; МИ ЇЇ наздогнав . ПОТІМ НАД дачами літати військові гелікоптери і ПОТІМ МЕНІ СКАЗАЛИ, ЩО У військових літаків НА МІСЦІ ПІЛОТА СИДИТЬ МІЙ БРАТ Я підійшов і ПОБАЧИВ ЙОГО А НА ШИЇ У НЬОГО РОЗРІЗ ВІД ВУХА ДО ВУХА

Я ховала уві сні дві свіжовідрубаних голови в сумці, носила її, а з сумки капало. Я поставила сумку кудись на підлогу і з неї натекло ціла калюжа.

Ну сни бувають іноді дурними.,дак ось крапля дурості і була в моєму сні!Мені наснилося що до мене в будинок пробралися двоє, жінка така досвідчена маніячки зла, і кіт!Я думав що робити, але як я подумав уві сні залишалося їх тільки вбити, я зловив кота відвів в ванну, і відрізав йому голову, потім пришол в вітальню і вдарив два рази ножем по горлу, вона дихала і так страшно сопла дивлячись на мене, після чого я ще раз вдарив, і все, мене розбудила дівчина!Скажіть будь ласка що це означає так як сниться він мені вже вдруге!

Їду по дорозі, на узбіччі дуже багато народу, обступили що то я зупиняюся а там купа відрізаних голів, і запам’яталася найбільше одна з відкритими очима, в’єтнамець

ми всією сім’єю поїхали відпочивати в санаторій! там я побачила дивну сім’ю: дівчину, хлопця, і їх батька! пізніше я пішла до річки одна через лісок, повертаючись назад, в тому самому волосіні лежали голови цих дівчата і хлопці. а їх батька там не було! і чомусь перехожі не звернули увагу на трупи. пізніше я побачила їх батька, він заговорив зі мною і мені було дуже страшно, я від нього втекла!! а також в цьому сні я розлучилася зі своїм хлопцем (ми живемо 9 місяці) і цілував мене актор з серіалу &# 171; Універ&# 187 ;, потім сон перебив будильник

щороку за мною і не тільки за мною ганявся маніяк і відрізав голову тільки мені з сім’ї і дідусеві але випадково тому що він за нас заступився але я воскрешала і так було щороку

наснилося що відрізаю ножем голову змії і в той же час картинка весь час мелькала, весь час змінювалася. Періодично здавалося, що я відрізаю голову своєї власної маленької доньки. Але розум відмовлявся це розуміти і уві сні я думала, що відрізаю голову змії. Коли справа була зроблена, промайнула картинка перед очима, що я складаю тіло своєї дочки в мішок. І знову ні чого не запідозрила, що я (уві сні) вбила власну дитину. Мені здавалося що я розправилася зі змією. Коли уві сні, моя мама сказала, що я вбила свою доньку, я спочатку не повірила, а коли не виявлено її поруч, у мене почалася, така паніка, я відчула, таку гіркоту втрати, що ворогу не побажаю такого випробувати. Уві сні я бігала по вулиці, намагалася знайти її, плакала, не вірила, що я таке зробила. У мене просто не вкладалося це в голові. Я не вірила, що її більше немає. Я молила бога що б це був сон. Адже я люблю її більше життя. І в цей момент момент я прокинулася, зі словами слава Богу, що це сон. Адже в реальності я б ніколи такого не зробила! Моє серце ще дуже довго шалено калатало від перенесеного стресу. І здавалося, що воно ось-ось вистрибне з грудей. Такого страху я ні коли не відчувала. Тільки коли я побачила, що моя дочка солодко спить поруч, я усвідомила, що це всього лише сон. Потім я ще довго не могла заснути. Все ніяк не могла зрозуміти чому мені уві сні здавалося, що я відрізала голову змії, а виявилося доньці? Адже періодично спливали картинки з дитиною, чому розум це не розпізнав?

мені наснилося, що я виходжу з якоїсь квартири, і бачу на верхній площадці сходів по відрізаною голові, але без крові.уві сні я точно розумію, що голови належать грузинам.так-же я знаю що їм хтось помстився.далі з квартири на першому поверсі вийшла жінка, і сказала, що краще йти, т.до. тільки що були кореспонденти, і повинна приїхати поліція і фсб.мені дуже часто сняться віщі сни.

Наснилися дві циганки які прийшли у двір моєї старої бабусі (бабуся ще жива) я намагалася їх прогнати, хоча бабуся була проти, тоді вони відрізали собаці голову, і я втекла сховалася за парканом, тоді з’явився циган і почав розмахувати головою &# 8212; собаки, я переховати, коли він перебував біля мене але я не пам’ятаю бачив він мене чи ні, я прокинулася.

Уві сні я тікала з подругами від чоловіка з відрубаною головою, хоча він нам нічого поганого зробити не хотів. Не було крові, він міг спокійно поставити її на шию і ходив як живий. У нього були густі чорні волосся і коротка борода. В кінці сну, коли він підійшов до нашої зупинки ми і він почали говорити. І ми здружилися, але я його боялася, так як він завжди до мене простягав руку.

Я дивилася на себе в дзеркало і подумала, що мені потрібна нова голова. І ножем провела по горлу, щоб відрізати собі голову. А приблизно, через місяць уві сні я побачила свою відрізану голову і побоялася, що мої близькі побачать її і можуть мене лаяти. І ще близько 20 років тому я бачила себе в дзеркалі без голови.
Може у мене з головою не все в порядку? Допоможіть розібратися, Тетяна, мене лякають такі сни.

Доброго дня.Мені наснилося, що мені відрізали голову.Але я поставила її назад і пішла в лікарню. Там мені її якийсь піною поставили на місце. І я пішла воювати з тими хто її мені відрізав.Уві сні вбила пару десятків поганих людей.

на мене напали і я побачила чим, без слів мені хотіли відрізати голову, а я хапалася за телефон дзвонити чоловікові, і прокинулася

Відрубала сокирою своєму коту голову. Склала все в пакет, окремо бачила як лежить його голова і тулуб. Потім в пакеті голова з тулубом возз’єдналася, і кіт почав нявкати. Себе вінілу у своєму вчинку, до сліз було шкода кота.

чоловік який хотів моєї уваги, я цього не знала, відрізав голову моєму колишньому чоловікові який намагався мене вберегти, т.е рятував я весь час тікала а він приніс мені голову відрізану

Привіт Тетяна, ось те що мене мучить кожну ніч, у мене постійно відрізають голову, але я не вмираю, я дивлюся на своє тіло, бачу калюжу крові вже перетворила свій колір в чорний. Тут мене знову підносять до тіла і я пожвавлюється і прокидаюся. Кожен раз я перебуваю на якомусь обриві, тільки спочатку були зелені рослини, поступово вони стали стає чорними, ніби горіли зсередини, потім і зовсім зникли і на їх місці з’явилася пустеля. Я ніби живу в двох світах. Спостерігаю зміну пір року уві сні як в теперішньому часі, тільки набагато швидше чим в сьогоденні. Мене мучать постійні кошмари, зараз це пов’язано з головою, до цього були сни пов’язані з дитиною якого хотіли у мене забрати, так само місцевість була одна, гори, і так само змінювалися часи року, В кожному сні він ріс заново, приходило істота схоже на людини і намагалося його відняти у мене, я підбігала до прірви і і думала померти з ним або віддати дитину невідомо кому і навіщо, і тут з деяких причин я зривалася вниз ((((((Цей сон мені снився 2 тижні, про голову 11 днів (((Допоможіть мені розібратися в усьому цьому&# 8230;.

я не бачила як відрізала голови кільком людям але голови були іволоси були в крові і землі їх було 5 або 6 і я їх закопувала намагалася сховати за темряву що розуміла що мене за це посадять до в’язниці і в руках у мене був величезний чим і ще купа брудної стоптонной взуття яку я повинна була помити

Я сиділа вдома одна, без батьків, і в один стукіт у двері, я відкриваю і перед дверима стоїть ящик, я його відкрила, а там лежали відрізані голови моїх батьків, і напис &# 171; Ти наступна &# 171;&# 8230;

Привіт мені снилося, що якісь чоловіки ломляться в мою квартиру, спочатку я утримувала двері, але потім він увійшов в квартиру, почалася боротьба.На кухні бабуся готувала їжу, і я довго кликала її на помощ, але вона так і не прийшла, і мені попався величезний чим. я схопила мужика з зади і перерізала йому горло, а точніше просто відрізала голову, так само я сделлала і з другим чоловіком

Мені наснилося, що друг мого колишнього чоловіка сів за стіл і став точити якийсь лезо, але коли він включив чавило лезо одскочило і відрізало йому голову з кров’ю, потім я дивлюся, а це мій колишній чоловік. А ми в цей час з донькою спалювали в печі кольорові олівці.

стоїть клітка, поруч з не й мужчіка в куртці і кепці в сокирою в руках, ліворуч від нього купа з собах, які акуратно лежать один на одному як риба на прилавках, від туди він бере по одній і відрізає голову. Як тільки він заносив сокиру над кожною собакою, я відверталася.

Наснилася своя ж відрізана голова десь на операцій в лікарні, потім лікарі пришили назад зрослася, поруч лежали такі з відокремленою головою пацієнти.

Мені наснилося, ніби мене зловили якісь мужики, і сказали що будуть відрізати голову, я дуже злякався, я розумів що вже не втекти, взагалі уві сні вони відрізали голову, а той хто відрізав, був схожий на того мужика з новин, який в пустелі репортерам голови відрізає, махаючи ножем&# 8230;

спочатку снився білий ведмідь, його намагалася вбити родичка, але він втік. потім снився бурий ведмідь, він намагався напасти на мене і дружину, з’їв неї шоколадку, але я йому відрубав голову. потім була кара родички, яка намагалася вбити першого, білого ведмедя. її за це стратили, відрубали голову.

Я перебувала в квартирі, голова лежала на столі в кімнаті, а тіло на балконі, по-моєму. А потім цю голову приставили до тулуба і воно ожило.

в кімнаті 2 людини, перший пройшов повз, другий ніс на таці голову коня з відкритими очима і я уві сні ще подумала, голову відрізали у живій або мертвого коня на цьому і прокинулася

наснилося що я сплю просіпаюсь біля мене мертвий тесть яберу відрізаю йому голову і йду її вібрасіваю. далі як ніби ето моя дочка але у ня голова не відрізана а пріложена до шее і приросла видно шрам покругу але вона мертва а потім раптом оівает.

Привіт, Тетяна, мене звуть Наталя.Сьогодні вночі мені приснився сон, що я ходжу в якомусь магазині мед.техніки і бачу жінку в білому халаті яка шукає чоловіка-маніяка в єттом приміщенні, вона його знаходить в санвузлі з відрізання голови в руці і вбиває його ножицями, при єтом вся кімната заповнена кров’ю майже по коліно, Після того як вона проколола йому живіт ножицями, з живота вирвався струмінь чогось світлого і бизгало на жінку, вона кричала і втекла з кімнати. Сон я бачила какби состорони.Сама участь не приймала. І іспачканой себе кров’ю не бачила. Я прокинулася відразу і було стан тривоги.

Уві сні я була не одна, але не пам’ятаю з ким!сон був темним, уві сні було страшно&# 8230; ми кудись ішли, потім побачили чоловіка, схожого на бомжа, він був страшний, він щось готував&# 8230;.потім ми побачили під якимось плащемголову собаки, а поруч у відрі краплі крові..

Мені наснилося що мені чоловік відрізав голову великим ножем для обробки м’яса. Голова залишилася у мужика в руках і з рота голови витікали нутрощі. обличчя чоловіка здалося мені знайомим. І було таке відчуття що ми були акторами фільму жахів, просто як ніби все пішло не так. Повинно було бути як за сценарієм, а сталося по справжньому.

відрізав голову від тулуба кинджалом .кров не предсудствуевала . з тулуба вирізав нутрощі

Мені снилося що прийшов сусід зверху і приніс з собою відрізану голову купу солодощів у великих прозорих коробках.

Вітаю. ну спочатку мені сниться моя школа (№21) потім директор і він дзвонить і каже давай зустрінемося через 2 години а потім він почав битися і я злякалася і побігла додому й забула сумку. я прийшла додому. закрилася на всі замки а мами в цей час не було. я подивилася у вікно кухні там був директор він в свою машину заливав бензин а потім до нього підійшов хлопчик років 7. і питає а що ви вмієте робити. директор каже а ти бачив як я ланцюгом людини можу вбити! потім прийшов мужик схожий на зомбі. весь в крові. вони почали вбивати один одного. директор відрізали голову йому а ця голова долітела до мого вікна (до 2 поверху) і в мене було все вікно в КРОВІ. а потім ось ця голова потрапила мені в зал . я її побачила злякалася взєли ремінь і стала бити по обличчю . це обличчя відкрило очей а потім і другий. я дуже злякалася прибігла до себе в кімнату і сіла за свій стіл. а ця обличчя воно ще й ходило чому я і побігла в кімнату. я лягла на стіл і заснула.

Сон повністю не пам’ятаю, але виразно бачила уві сні 2 відрубані голови, тел не було, голови без крові, але знівечені, з відкритими очима.Уві сні їх варили і за відчуттями хотіли замуніфіціровать або зробити щось на зразок цього.Були люди, але я їх не бачила

здрастуйте, з четверга на п’ятницю мені приснився дуже дивний сон, у мене є друг з яким добре дружили і він зізнався мені в коханні, а я не відповідаю взаємністю, так як заміжня і з чоловіком не так вже хороші відносини змінював гулянками і брехав багато не можу його пробачити хоч і каже що все зрозумів.ну так ось, в цьому сні ще був хлопчик з сусідньої вулиці з яким в дитинстві гуляли грали, і дуже дивно що я цей сон запам’ятала.і ось тепер сама картина.
мені сниться що я дивлюся з вікна рідної домівки, поки я щас знімаю третій місяць квартиру.і бачу під’їжджає яскраво жовта машина ззаду сидять троя і я їх бачила як ніби я прям з ними поруч але дивилася з вікна, там сидів цей друг який зізнався в любові і ще двоє його земляка, вони дагестанці і мій друг теж дагестанець.а спереду за кермом якраз цей хлопчик з сусіднього двору з яким в дитинстві гуляли, а поруч спереду місце порожнє, я це помітила і подумала дивно, дивлюся і цей хлопчик (з сусіднього двору) несе відрізану голову осла і поклав її під вікно на лавку.
скажіть будь-ласка що б це могло азначать, мій майл [email&# 160; protected]

На мій молодій людині приставала незнайома дівчина.Він посміхався і все.Я говорила, що не потрібно це робити.вона продовжувала.Чіпала його інтимне місце.Я розіллємо і била її головою об спинку ліжка.Потім чомусь у мене виявилася голова її в мішку.Голову не бачила, але знала, що вона там.Я відкрила двері і викинула голову на асфальт.Машина переїхала її голову.Я зайшла назад і знову вона стояла переді мною.Показала запис в соц мережах про те, що вона пропала і її шукають.І я буду відповідати за цей вчинок.І весь сон вона мене шантожіровала

Я стою на зупинці. До неї наближається коробка, яка проламується крізь скло зупинки. Я відкриваю обережно коробку, а в ній 2 відрізані голови в крові.

Якийсь чоловік, впливовий, дав мені пакет, в якому була голова дитини і сказав, що її треба заховати на час, тому що вона ще стане в нагоді йому. Я довго ходила з цим пакетом і думала куди його сховати&# 8230;

Наснилося, наче мертвий льотчик відрізали голову електропилкою І ПІСЛЯ ЦЬОГО У НЬОГО заворушилися РУКИ І ТІЛО.

Це було літо, у дворі стояли діти років 12-13 і пили спиртні напої (коктейлі), потім мене випадково штовхнув мій друг і я зачепив ногою одну пляшку, вона впала і вилилася, ці школярі разбесілісь їх було дуже багато, почали бити мого друга і потім там взагалі &# 171; бійня&# 187; почалася, один сказав що це не він пролив їх коктейлі, а я. Вони побігли за мною, я забіг до свого під’їзду, коли побачив що їх по близькості немає що б не видати своє місце проживання, піднявся на 3-ій поверх і виявився не в своєму під’їзді а по сусідству, там ще один друг мій живе, там стояла стара жінка тримаючи в руці голову (чому то я подумав уві сні що це голова її сестри) і говорила мені: &# 171; це ти винен, ось тепер дивись що вийшло&# 187;.

Мені наснилося, що я прийшла в лікарню з людиною, до якого відчуваю почуття. Прийшли ми толі до його брата, толі до його друга, я не пам’ятаю. Голова підключена до апарату штучного дихання. Він просить мене погладити хворого по руці, щоб я вилікувала його своєю ласкою і турботою і при цьому повторює:&# 187; Побудь з ним, погладь його, я знаю, ти ж можеш&# 187;. Я хочу доторкнутися, але раптом бачу, що тіло лежить окремо від голови. Я повертаюся до нього а він мені каже:&# 187; Не переживай, голову полікують окремо від тіла і потім з’єднають&# 187;. Я все таки наважуюся і доторкаються до рук, а вони вже ніби гумові.
Взагалі прокинулася я в холодному поту, якщо допоможете розтлумачити, буду дуже вдячна.
[email&# 160; protected]

порожній будинок, в ньому бачу кімнату, як зграйка, і там купа свинячих голів в крові.
Дитяча кімната з новими дитячими речами (футболки, майки та плавочкі кольорові)

Побачила в якійсь ямі відрізану чию то голову без крові і такий уужас охопив. Хочу подзвонити в поліцію. людей багато. В основному жінки. Прокинулася і не можу до сих пір взяти себе в руки.

Наснилося, що я намагалася відрізати голову кошеняті, але не змогла до кінця відрізати і кошеня втік з полуотрезанной головою. брррр

я відрізав своїй сіамської кішці голову на якій була рана але крові не було і потім красиві живі кошенята.сон кольоровий приснився сьогодні один раз

Я зайшла в кімнату на холодильнику стояла голова, я її взяла і побігла по швидкому засунула її в пакет а далі я вже не чого не пам’ятаю

Наснилося, що я в Росії, в моєму під’їзді в будинку, де я жила раніше, між поверхами, лежали три відрізані людські голови. Було дуже страшно, почала дзвонити в поліцію, набрала 02, але чомусь потрапила не туди, трубку взяв якийсь чоловік і розмовляв зі мною французькою мовою (я зараз живу в Бельгії).

Вітаю!Я уві сні тримала свою голову, на потилиці побачила Плішина і цілувала його, мені було шкода і боляче що я лисею, я цілувала люблячи, т.е.голови у мене було 2, але відрізану я намагалася швидше поставити на шию собі щоб приросли, крові не було, по відрізаним краях я чітко бачила як шматок сала відрізаного, голову поставила назад, побачила в каструлі із закритою Крижко свинячу голову, а потім підійшла кішка у неї на задній частині висіли опариші і були гнійні рани, я намагалася її обмити щоб вилікувати.

мені наснилося як мені відрізала яка та нитка або щось на зразок того мою голову. і там була вода і ще кілька людей. поясніть до чого це і що вимагає очікувати мене.

Мені наснилося, що банда людей вибігли (там було і пару моїх друзів) і почали всім різати голову. Але мене вони не чіпали, я просто була вся в крові і плакала, бачачи голови тих з ким я була в цей вечір.

Гори трупів, що розклалися, місцями видно ьилі кістки, я виступав чи то у вигляді оперативника, чи то у вигляді людини який перезаховують, позитивним персонажем, ось, відрубані голови від трупів ми брали і рівняли зріз шиї (як би підрівнюючи), потім мені стало погано від запаху і я відійшов віддихатися і потім прокинувся

добрий ранок!прошу допомогти розтлумачити мій сон.Бачу що сиджу в якомусь відкритому будівлі..і бачу як тече річка з крові і по ній пливуть багато відрізаних голів..без крові..і серед цих голів побачила хлопця колишнього..якого ще люблю..

Рік тому я повернувшись з Москви приснився сон: іде високий чоловік, ніби як 1861 року, Латинська Америка, але висока багатоповерховий будинок, житловий будинок можливо. Несе в кожній руці по 2 всього 4 відрізаних жіночих голови різного кольору волосся: брюнетку, блондинку, шатенку і руду.
А на наступний день прочитала в новинах, що в Москва річці знайшли мішок з відрізаною жіночою головою.
Зараз подивилася новини в інеті: після серпня того року більше новин на цю тему начебто немає, тільки те що ісламська держава дозволило дарувати відрізані жіночі голови як весільний подарунок.
Яке значення такого сну з точки зору тлумачення? Що скажете?

Я ховався не зрозуміло від кого, мені здавалося що мене вб’ють (хочуть), відчував моторошний страх, це відбувалося на якийсь заброшеній базі може військової, ще я стріляв в кого то, потім я опинився біля будинку, там була людина я порахував що він мені ворог, я відрізав йому голову приніс додому і сховав у шафу&# 8230;

Бачила уві сні гострий меч, його приклали в шиї і відсікли мені голову встигла в думках вимовити слова &# 171; Господи прийми мою душу&# 187; Чи не пручалася страху не було зовсім. Але ощущуния дуже явні. відразу прокинулася.

Мені довелося вбити двох людей. перший &# 8212; якийсь лиходій, я його приспав отрутою, що б не мучити. А друга жертва &# 8212; жінка, начебто знайома (тітка середніх років) будинку благала зі сльозами вбити її. Я дістав чим і почав відрізати голову, вона ревіла і кричала, а я тримав і різав, і це все було дуже детально, м’ясо, кров&# 8230; брр..

Наснилося дві голови з яких я знімала шкіру. Голови були оттрублени або відрізані, східній або казахської зовнішності.

Зайшла в чужий будинок крадькома, побачила голову дитини, яку хотіли приховати, але не встигли, я тікають з цього будинку. (Голова дуже схожа на мого сина) обличчя приємне, місце відсікання закривавлене, загорнута злегка в ганчірку, лежить на столі в дальній кімнаті

Я йшла по лісу поруч з покинутим парком розваг, який був обгороджений стіною, а в цьому парку були збожеволілі скажені люди, які хотіли нас вбити. Ми йшли далі і почали підходити до якогось будиночка, один з моїх супутників раптом закричав, я повернулася і тут на мене накинувся один з збожеволілих людей, я намагалася вбити його, але ніяк не виходило. Тоді я повалила його на підлогу і ножем початку відрізати йому голову, мене нудило, але я закінчила це і одночасно прокинулася.

а мені наснилося ніби я лечу в літаку і він почав падати і розламуватися і мені відірвало голову але я не пам’ятаю подробиць. потім я як би лежу серед уламків і поруч лежить моя голова і я назад її поставила?аха та дивною. потім я мамі кажу подивися що зі мною а вона каже так зійде. а я їй кажу норм але мене турбує а їй плювати

Не пам’ятаю сон спочатку, бачив як покотилася чия то голова і чітко розумію, що вона жива, так як очі у голови моргають, і коли голова котиться повіки як би допомагають голові котитися, а коли голова зупинилася, на мене дивилися очі батька, це була його голова &# 8230; жах, я прокинувся з шаленим стуком серця, може всьому виною, що я перетренувався ? не міг заснути потім, серце все стукало&# 8230; що б це все означало ? зазвичай, коли рідко побачу сон і він поганий до того ж, тут же його випалюю з пам’яті, а тут не можу &# 8230;

наснилося що дівчині своєї голову відрізаю ножем великим, хто то що то говорив не пам’ятаю.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ