Сонник відрікається 😴 приснилося, до чого сниться відрікається уві сні бачити

Наснилося, що відреклися від Бога – ваша поведінка може виявитися непристойним.

Відреклися від батьків – ви можете піти на вчинок, спокутувати який буде непросто.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося відрікається, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться відрікається уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я хрещена. Сьогодні мені снилося ніби я подумала, що Бог не виконає те, чого я попрошу в нього і я порахувала, що диявол краще, а там уві сні ще була моя мама вона погодилася зі мною і як-ніби підштовхнула мене відректися від бога я їй простягнула свій натільний хрестик і вона щось сказала і потім я щось сказала і зрозуміла, що відреклася від Бога. На душі стало якось не добре. Потім мама тут же запропонувала мені віру диявола і я погодилася. Вона знову щось промовила я повторила і все. Потім я відкрила якусь книгу вона лежала біля мами на столі там був зображений він же внизу якась напис прочитавши яку вважалося що я звернуся до нього і можу що-небудь попросити. Тут я просто глянувши на напис пробігла її очима і запитала у мами, помойму як до нього звертатися, точно не пам’ятаю. Але пам’ятаю, що я щось попросила у нього і моє прохання тут же здійснилася. Звичайно я здивувалася як швидко все сталося, але тут я задумалася, що на відміну від диявола Бог натомість нічого не вимагає, а диявол за виконання мого прохання потребуватиме не маленьку жертву. Я злякалася і зрозуміла, що як я і вважаю завжди диявол-це зло, а злу поклонятися я не хочу і захотіла відректися від нього, але тут я прокинулася.

Вітаю. Мені наснилося, що мене хотіла лікувати якась жінка своєю магічною силою, а я кричала ,, відрікаюся від тебе сатана ,, і сміялася над нею. Її це дратувала і вона зла пішла.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ