Сонник відригнути 😴 приснилося, до чого сниться відригнути уві сні бачити

Відригнув від кудись – вам не уникнути ганьби на людях.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося відригнути, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться відригнути уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго дня! Мене звуть Римма.
Мені приснився немовля (чужа дитина) дуже маленький, у мене на руках, відригують їжею (звичайна водянисто-сирна маса як у немовляти). Причому дуже рясно і багаторазово.

я в положенні 2 місяць. Уві сні я тримала свого майбутнього (стать не пам’ятаю) я взяла його на ручки він був веселим я теж. За хвилину його вирвало чуть чуть в бік і я теж. Але потім я начебто прокинулася. До чого б це?

Мені дали немовляти, почуття виникали теплі, швидше за все це була моя сестра, але точно не моя дитина. Через якийсь час він відригнув, мене це не як не обурила, я лише подтёрла одяг і далі стала тримати дитину

побачила уві сні дівчинку немовляти з пухкими щічками і одна щічка забруднена сригнувшей біло-сирною масою, я обтирала їй щічку і вушко

Нещодавно розлучилася з молодою людиною. Наснилося що ми лежимо на ліжку і він цілує мене в обличчя, а потім відвертається і відригує чорною рідиною.

мені приснився сон, що я тримаю на ркух грудного хлопчика, підставляю його під струмінь прозорої води, вода стікає йому по носику, йому дуже подобається, потім я його прибираючи і віддаю його мамі на руки, мама перевертає його обличчям до мене і він відригує собі на груди, як це у всіх маленьких і буває.

Взяла на руки немовля. Тримала на руках його і він відригнув, я пішла його мити. Відрижка було біле як сир по консистенції До чого це?

Я побачила в колясці немовля-хлопчика, взяла його на руки, він став плакати я його заспокоїла і він на мене відригнув. Уві сні я зрозуміла що це моя дитина.

Я уві сні зістрибнула багато змій і дрібних і великих там були і павуки пря будинку в ванну це було як на Яву у мене після пробудження ажно горло боліло . Що це означає? Будь ласка поясніть

Привіт мені приснився дитина я з ним грала і під час гри від відригнув на мене. Відригнув рясно на обличчя, голову

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ