Сонник Відраза 😴 приснилося, до чого сниться Відраза уві сні бачити

Зазнали уві сні відразу – значить, незабаром ви зіткнетеся з проблемами зі здоров’ям через нездорового харчування.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Відраза, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Відраза уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

добрий день, підкажіть, що може означати-до мене підходить знайомий чоловік і починає мене цілувати, я при цьому відчуваю огиду і розумію, що він мені зовсім не подобається, а потім він одягає мені на шию мою ланцюжок з хрестиком

Вітаю!
Допоможіть будь ласка розтлумачити цей сон.

Мені наснилося, що я задихаюся від того, що горло розпухло від алергії а на шиї від ланцюжка з хрестиком утворилася червона смуга а потім ця смуга потихеньку стала перетворюватися в опік. Але уві сні я кому то сказала, що ланцюжок знімати не буду. Після щось ще снилося, я не пам’ятаю.

Сниться, що мене цілує мій хлопець, а мені противно, я намагаюся від нього по-далі триматися. А потім він змінив мені з моєю найкращою подругою. Я їх застала в ліжку

Брудна бомжиха-алкоголічка поралася біля паркану, стоячи до мене спиною, чи то її рвало, толі вона поралася в грязі. а потім підійшла до мене і стала витирати об мене руки. Я навіть кричала уві сні від відрази. Прокинулася від жаху і відрази.

Будь ласка, допоможіть розшифрувати сон. Приблизно місяць чи півтора тому я розлучилася з хлопцем.У нього є інша дівчина.Сьогодні мені приснилося, що ми з ним удвох у мене вдома і я дуже хочу його поцілувати.вже починаю..А він.. Він не хоче..У нього ніби до мене огиду.Я питаю його: Чому ти не хочеш мене поцілувати? Він: тому що ти мене любиш, а я тебе немає. Я дійсно його досі люблю.Що значить такий сон?

Здраствуйте, мені приснився сон в якому я сиджу в універі і 2 одногрупника я хотіла подивитися час на годиннику, а годинник висіли на лівій стороні стіни, я повернулась подивитися, і одногрупник сказав &# 171; че ти дивишся на мене?дістала вже&# 187;, я продовжила писати тест, як раптом вони почали наїжджати кажучи&# 187; че у тебе за манія на нас дивитися?ми тебе не любимо, зрозумій це. &# 187; вперше мені приснився такий сон.Що він означає?

Начебто в мене на руках дитина, не пам’ятаю його стать звичайно. І до цієї дитини я відчуваю жахливий огиду. Навіть коли він уві сні відригують у мене в самої блювотний рефлекс проявлявся. В принципі я то дітей люблю насправді.

Снилося, що під час сексу з коханим від нього пахло неприємними запахами, у мене було отврfщеніе через це, але я продовжила з ним секс, незважаючи на це. Раніше подібних неприємних снів не снилося.

мені приснився мій хлопець в з його мамою вони були схожі на мавп такі неприємні і я говорила що не хочу з ним жити бо у мене до нього огиду

Мене звати Марина. Я восени виходжу заміж, але сумніваюся, що хочу цього.. Мого нареченого звати Льоша. Сьогодні мені наснилося ранок після нашого весілля. Ми прокинулися в моїй квартирі на одному дивані. Я була гола, але прикривалася ковдрою, а він в трусах. Ми почали розглядати фото з весілля на телефоні. Жодне фото мені не сподобалося. Я почала розуміти, що не хочу бути поруч з цією людиною, що не люблю його, що хочу втекти, але вже пізно, так як ми обвінчалися в церкві. У мене з’явилося відразу до мого чоловіка, але я не сказала про це йому. Потім він встав і в одних трусах пішов на кухню і кликав мене снідати. Ще говорив, що &# 171; підемо поснідаємо і продовжимо справу в ліжку&# 187;. Але не те, щоб не хотіла з ним займатися любов’ю, я не хотіла його навіть бачити і сиділа, загорнувшись у ковдру на дивані. Потім я прокинулася. Допоможіть розтлумачити, це дуже важливо

Мені наснилося, що я хворію і бабуся поклала мені ганчірку на голову, після якогось часу я прибрала Цю у мене волосся залишилися, але було великі пупирчатие рожеві болячки, я почала їх зривати, крові не було, було не боляче, тут підійшла мама і стала говорити їй, що ж вона наробила, бабуся сама стояла в шоці і каже за місце води я випадково на ганчірку щось інше вилила і таким чином зробила як вона сказали хімію, я говорить мамі мені немає боляче, але мама цілує міняю в лоб і каже.ти не уявляєш як це боляче

Наснилася сестра дружини, яка вмирала і рвала. Було відчуття відрази і бажання, щоб це швидше закінчилося

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ