Сонник Відносини 😴 наснилися, до чого сняться Відносини уві сні бачити

Відносини уві сні виступають символом благополуччя в майбутньому. Сновидіння про нескладний відносинах віщує розлад в спілкуванні з дорогими і близькими, можливі втрати, сварки, конфлікти і зради.

З ким вам наснилися відносини?

Побачити уві сні відносини з одним ▼

Відносини з одним сонник визначає як благополучний день, який несе позитив і прибуток. Сновидіння для жінки про відносини з подругою попереджає про обман. При щирих почуттях такий сон віщує викриття, або здатність вийти «сухим з ​​води» в непростій ситуації.

До чого сняться відносини з чоловіком ▼

Сниться, що ви в стосунках з чоловіком – недолік романтики наяву. Спробуйте завести знайомство, сходити на побачення, знайти нових друзів. Вам не вистачає піднесених відносин, а також хороших переживань з цього приводу.

Сон про відносини зі знайомою людиною ▼

Побачити уві сні відносини зі знайомою людиною – чекайте подій або новин, пов’язаних з ним. Ви зацікавлені даною персоною на діловому або любовному рівні. Попереду вас чекає приємна подія з його безпосередньою участю.

Наснилися вам нові відносини?

Які відносини вам наснилися?

Любовні стосунки уві сні ▼

Починати уві сні любовні відносини – необережність може стати причиною знищення плодів довгої, продуктивної діяльності, що стояла вам значних фізичних і духовних сил. Будьте уважні, зруйнувати створене може навіть незначна деталь.

До чого сняться романтичні відносини ▼

Наснилося початок романтичних відносин – провісник раптового руйнування результатів, створюваних довгими роками. Виконана робота знаходиться під загрозою знищення, вам варто проявити обачність.

Бути в близьких відносинах уві сні ▼

Бути в близьких відносинах сонник визначає як можливу розплату за минулі вчинки, які не стосуються об’єкта вашої симпатії. Побачити уві сні любовний зв’язок без близьких відносин – у вас занижена самооцінка.

Довірчі відносини уві сні ▼

Сон про довірчі відносини означає довгий шлях до благополучної, забезпеченої і спокійної старості. Сновидіння означає набуття гармонії і можливість знайти умиротворення і безтурботний стан.

Одностатеві стосунки уві сні ▼

Одностатеві стосунки уві сні бачать позбавлені наяву теплоти, ласки близьких і рідних. Такі сновидіння не є показником збоченій фантазії або хворої уяви.

Які дії з відносинами відбувалися уві сні?

З’ясовувати стосунки уві сні ▼

Сон, де ви з’ясовуєте стосунки, пророкує приємне знайомство, здатне перерости в справжню дружбу. Свариться з чоловіком або дружиною – до миру, спокою і набуття взаєморозуміння наяву.

Починати відносини уві сні ▼

Початок відносин сонник трактує як вибір невірного життєвого шляху, що приводить до розчарування. Подумайте і зважте всі перед тим, як приймати важливі рішення.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Відносини, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Відносини уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Моїй бабусі приснилося, що я приходжу до неї в гості і кажу, що тепер зустрічаюся з Сергієм (так звуть одного мого знайомого, якого вона дійсно знає). Я така щаслива, радісна, кажу, що у мене з ним все добре і що я шалено щаслива.

Дарина, можливо сон вашої бабусі відображає її підсвідоме бажання, щоб у вас наяву з цим хлопцем були відносини.

Є один хлопчик, який мені дуже подобається, але уві сні мені приснився один з його друзів (ні з ким з них я особисто не спілкувалася, але ми знайомі).Здається я їхала кудись на поїзді і до мене підійшов цей друг, ми розговорилися, а потім він почав допитуватися і дізнаватися подобається мені хто чи ні, я щось ляпнула і він зрозуміла, хто ця людина. Потім він озлобився і хотів з’ясувати чи є щось між мною і цією людиною, коли я відповіла, що нічого немає, він з упевненістю сказала: «Значить ми з тобою зустрічаємося», – чому я не заперечувала, хоча була проти і відчувала себе винуватою

мені наснилося поруч два чужих людини один гладить мене по обличчю а другий не може але вбік варто знайомий мого чоловіка плаче і каже що він мене дуже любить але потім все йдуть розуміючи що я ні скем Не буду

наталья, то, що в вашому сні був такий сюжет, ймовірно, говорить про те, що ви спробуєте налагодити відносини, але всім догодити не зумієте.

Вітаю! Є одна людина, яка мені давно подобається, у насочень довірчі, але вільні відносини (статусу офіційної дівчини немає ні у кого з його подруг), які останнім часом збайдужіли через конфлікти мого улюбленого з нашими колишніми загальними друзями, з якими я, на відміну від нього, продовжую спілкуватися.
А тепер, допоможіть, будь ласка, розтлумачити сон.
Сниться, ніби сиджу я з цими самими друзями, відчуваючи легкий дискомфорт, бесіда не клеїться, і тут з’являється мій улюблений, не помічаючи мене зовсім, починає вітатися і базікати з усіма друзями (. ), Я вже починаю думати, мовляв з ними він помирився, а на мене забив зовсім, але тут він, підходить до мене, бере за руку, починає обнімати і каже, щоб всі чули: &# 171; Ось, це моя дівчина!&# 187; Я шокована, і навіть убита наповал таким його заявою, потім ми займається тільки один одним, не звертаючи уваги на інших. Сон закінчується відчуттям світу і гармонії.
Що б все це могло означати.

Ймовірно, такий ваш сон вказує на те, що ваше підсвідоме бажання бути для нього єдиною дуже велике, ви чекаєте його ініціативи.

Здраствуйте.
мені наснилося, що я з людиною який мені подобається (в житті у нас немає з ним відносин) складаємося в стосунках, які ми приховуємо, вірніше не афішуємо.уві сні відчувається, що відносини тільки-тільки зароджуються, відносини теплі, можна навіть сказати таке відчуття, що ми дуже добре один одного знаємо.ще уві сні я дуже боюся зазіхнути на його свободу, стримую себе від зайвого втручання в його життя.

прокинулася і не розумію.що це може означати?! пождскажіте ласка.

Такі таємні відносини в вашому сні, швидше за все, вказують на те, що ви можете прілогается багато вчив, щоб приховати свою симпатію до тієї людини.

Здрастуй.Мені наснилося не зовсім добре ставлення з колишньою дівчиною як би ми обіймалися, але їй щось всерівно не вистачало.що це могло означати?Але на вербу ми щас хоч і необщающаяся але відносини хочеться налагодити

Вітаю! я одружений, а мені сниться колишня дівчина. ми з дружиною приходимо до неї в гості і дивимося телевізор, вони спілкуються а я всіма силами намагаюся показати що вона мені байдужа, потім дружина йде і вона запрошує до себе свого нового молодого чоловіка а я починаю її ревнувати. до чого все?

Моїй бабусі приснився сон, що мене (свою внучку) видає заміж, приснилося точну кількість гостей, все до найдрібніших подробиць&# 8230; що це могло б означати

Сьогодні мені приснилося, що дуже добре до мене ставиться людина, з яким в реалі ми не розуміємо один одного, різні позиції по життю, поспілкуватися може з пристойності, але один-на-один якщо залишимося, нам розмовляти стане нема про що, не зрозуміємо один одного.
Сон був такий: ми з друзями, темно, вечір або ніч, відпочиваємо на природі, десь квадратний невеликий радом цегляний гараж, ми сидимо все, і раптом уві сні, я відчуваю з боку цього хлопця знайомого дуже тепле ставлення до мене, повага , навіть він якось ласкаво мене або шкодують називає, мені дуже добре стає, що немає напряжно, я до нього теж відчуваю добре відчуття і починаю добре ставитися, він мене ласкаво назвав навіть не тому, що я значить йому сподобалася як дівчина, просто людське ставлення дуже тепле, добре. Я навіть йду навколо цього гаража, а там він відвернувся, може, пісяє, він мені каже, нічого страшного, що перешкодила (а то в реалі б про себе знаудно напевно посварився б мовляв Розхід тут, дивись куди бродиш), я просто пішла навколо будинки, повернулася до друзів.

Ймовірно, таке ваше сновидіння говорить про те, що ця людина просто не може знайти засіб вираження симпатії до вас.

Уві сні я хочу зблизитися з чловека, але він постійно мене відштовхує&# 8230; Те вказуючи на мої існуючі відносини, то просто роблячи що-небудь мені б на зло. Ось це до чого? Подібне вже снилося кілька разів&# 8230;

добрий ранок!
скажіть, мене сьогодні спантеличив такий сон, справа в тому, що ми з хлопцем моїм тимчасово розлучилися, але поки ніяк не зближуємось. і уві сні приснилося все, як кінострічка, що у нас нічого не виходить. він засмучений, нічого не робиться. і мабуть, нічого не вийде. мені так стало неприємно, коли я прокинулася. адже до цього весь цей час снилося, що у нас все налагоджується, все класно, а в реальності &# 8212; немає.
допоможіть мені будь ласка зі значенням мого сну.

Таке ваше сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете пережити все, що бачили уві сні, і наяву в недалекому майбутньому.

У моєму сні я перебуваю в їдальні з подругою і повз нас проходить мій знайомий (з яким у мене не склалися стосунки в житті), моя подруга з ним не знайома. Він пройшов повз і не поздаровался, навіть не подивився в нашу сторону. Потім він знову пройшов повз і я сама його покликала, на що він звернув уваги і поздаровался з моєю подругою, а мене проігнорував, у мене було жахливе відчуття, дуже було неприємно це його поведінку. Виникло відчуття покинутості і неповаги. Підкажіть цей сон щось погане обіцяє, все як і наснилося буде?

Таке ваше сновидіння, швидше за все, говорить про те, що ви можете відчувати неприємні відчуття від того, що ця молода людина забув про вас і не приділяє вам належної уваги.

Вітаю.мені наснилося, що я знову почала зустрічатися зі своїм колишнім.у нас з ним уві сні все добре і ми щасливі.

Вітаю! У мене є друг, з яким ми дружимо 9 років. Але останнім часом я стала помічати, що мене до нього тягне. Загалом він мені подобається. І часом він поводиться так, як ніби я йому подобаюся. Навіть наші друзі нас постійно з цього приводу &# 171; підколюють&# 187;. Так ось справа в тому, що на минулому тижні мені сниться сон, нібито, ми з ним вже пара, т.е. зустрічаємося. І сон цей так закінчується, що ми з ним в парі. Що означає цей сон?Допоможіть розтлумачити!) Буду дуже вдячна!)

Уже не перший раз сниться що я і мій друг дитинства в стосунках, уві сні у нас прямо так скажемо не любов, а ми тільки вступили у відносини і у нас багато всяких проблем (несерйозно).

Мені кілька разів вже сниться колишній хлопець, з яким розлучилися з причин від нас не залежать, не по нашому бажанню&# 8230; і зараз перестали спілкуватися зовсім, хоча бачимося щодня. я його не можу відпустити в душі. І він сниться постійно уві сні нібито злий на мене, з яким то негативом і при цьому мовчить, я просто уві сні відчуваю що щось не так з його боку, .. я не можу зрозуміти в чому справа.а при зустрічі він говорив що у нього все в порядку&# 8230;

Вітаю. сьогодні вночі наснився сон. я цілувалася і обіймалася з хлопцем, в якого вже протягом року закохана. з ним у нас починалися відносини, але далі не пішли. у мене вже новий молодий чоловік, але того я все ще дуже люблю. і ось мені приснилося, що ми з ним в інституті сидимо на парі, він мене ніжно цілує при всіх одногрупників, обіймає. а я про себе думаю, як же я поясню це своєму хлопцеві. що мені робити, я ж сама йому говорила, що зустрічатися з двома це аморально, а сама ось так сиджу і цілуюся. потім я прокинулася. можу сказати, що я досі перебуваю під враженням від цього сну. я дуже люблю цього хлопця і до свого молодого чоловіка теж відчуваю почуття, правда набагато слабкіше. Поясніть будь ласка, що б міг означати цей сон?

Привіт, мені наснилося, що я не могла залесть на якусь сходинку і тут зі своїми друзями проходить хлопець який мені подобається, він підійшов до мене і взявши за талію руками посадив на ту сходинку (вона була близько метра). Я його поблагодоріть, він так здивувався, мовляв за що це, адже він мій хлопець і повинен мені допомагати. Тут я прокинулася.

Мені наснилося, що я не можу пересунути якийсь важкий предмет і мені допоміг сімпотічний хлопець. Ми з ним почали спілкуватися і виявилося що ми дуже схожі і подобаємося один одному. Далі весь сон я бачу як у нас розвиваються відносини: як ми з ним гуляємо, розмовляємо, цілуємося та т.д. І одного разу ми лежимо поруч на траві, під відкритим небом і він робить мені пропозицію. Я погоджуюсь. Я дзвоню батькам і кажу, що хочу їх познайомити з нареченим. Вони до мене приїжджають, ми йдемо разом в будинок жениха. Закінчується сон тим, що після знайомства мама каже &# 171; Ну ладно, одружитеся&# 187;

Наснилося, що відносини налагоджують інші люди. Нібито вони все до цього сварилися, і тут почали миритися &# 8212; так чи інакше. Я за цим просто спостерігаю. Дуже дивуюся і радію за них. Що б це значило?

Наснилося, що прийшла на кухню, там сидять мама з татом і мама каже: ти не хочеш розповісти з ким ти зустрічаєш?Я кажу, що ні з ким не зустрічаюся.На що вона відповідає з криком, а як же Святослав ?І тут я з нервами обертаюся і кажу тобі тут Данило написав (це її коханець).Потім сон змінюється і мені сниться урок алгебри і я цілу просто в губи це хлопця.На яву ми з ним не зустрічаємося, але він мені дуже подобається.Як думаєте до чого це?

Наснилося, що прийшла на кухню, там сидять мама з татом і мама каже: ти не хочеш розповісти з ким ти зустрічаєш?Я кажу, що ні з ким не зустрічаюся.На що вона відповідає з криком, а як же Святослав ?І тут я з нервами обертаюся і кажу тобі тут Данило написав (це її коханець).Потім сон змінюється і мені сниться урок алгебри і я цілу просто в губи це хлопця.На яву ми з ним не зустрічаємося, але він мені дуже подобається.

Вітаю
У мене є людина, яка мені подобається (в житті у нас є довірчі відносини і думаю симпатія теж, але не більше цього) Мені наснилося, що я з ним привіталася а він ні, тільки обернувся і подивився поглядом.

Привіт, мені приснилося що я в якомусь знайомому будівлі заходжу в кабінет а там чекав мене незнайомий хлопець і ми почали Режко цілуватися а потім я пішла до подруг і вони скажалі що він мені не ннужен

мені наснилося, що у мене хороші стосунки з хлопцем, якого я не знаю, але коли приходить момент розповісти хто його дівчина він відмовчується.
P.S. У реальному житті хлопця немає.

Здраствуйте, моєму синові наснилося Егон бивщая дівчина разом зі мною, справа була так: його колишня приходить в Егон школу до подруг і там була сама я, виявилося так що виходячи зі школи син уже бачив нас разом з цією Євонов дівчиною вона мені все про нього розповідала, син сказав що ми обидві плакали уві сні, потім якимось чином Егон колишня дівчина почала йти на нашу знаомую зупинку, ми йшли за нею коли ми пішли на зупинку її не було вже там але ми зустріли батька&# 8230; що це значить?

Мені приснився цікавий сон. У ньому я зустрів дівчину і полюбив її. Жили ми не вдвох з нею, а з моїм товаришем. Я проводив більше часу з товаришем чим з нею. Якийсь час по тому вона перестала бути ефектною як при знайомстві, і до мене підійшов якийсь хлопець і сказав що я дуже сильно поплескав і мучу цю дівчину, при цьому не звертаю увагу на те, що вона любить. Егоїст одним словом. Після цього у мене різкий сплеск емоцій. Як тільки я її зустрів, відразу обійняв, підняв її і сказав що сильно люблю. На що вона посміхнулася і поцілувала мене.
PS. Нещодавно пережив розрив складних відносин.
Прокинувшись був в ейфорії. Але не запам’ятав її обличчя&# 8230;
Я Псих, та? =)

мені приснився незнайомий хлопець, я його ваапще не знаю і ніколи не бачила. І було таке відчуття що ми любимо один одного. Подруги мені кажуть що сон може збутися, що це може означати

Вітаю.
Сьогодні вночі мені приснився сон, про початок відносин з людиною, якого я раніше дуже любила, але ми з ним не спілкувалися, хоча він і знав про мої почуття до нього.На передодні цього сну, в той вечір я бачила цю людину випадково на вулиці, і я ще подумала, як же чудово, що я його більше не люблю і мені наплювати на нього.І в той вечір більше не думала про нього.Я не знаю чи може що-небудь означати такий сон.Якого ваша думка?

Привіт, мені приснився сон, що я обіймаю Льошу (хлопець, який дуже подобається, але до мене холодний), потім, що я йому намалювала щось, йому дуже сподобалося, а потім у нас була близькість, але незрозуміла якась. Допоможіть, що б це значило?

Привіт, мені наснилося, що я обіймаю Льошу, (я відчуваю до нього любов, а він холодний, але йому подобається як я малюю) він потім цілує, багато-багато разів. Наступної миті. я йому показую якийсь начерк йому дуже подобається, і він мені не віддає. Потім у нас відбувається близькість, тільки незрозуміла якась в провулку, (я то незаймана, як таке сниться може?) В кінці сну мене лякає щось, точно не пам’ятаю, схоже нібито там зомбі якісь: D Підкажіть, що б це значило?

мені приснився хлопчик тільки я його не бачила було навіть не разгледеть . Він мені завжди допомагав защішал .І мені теж приснився хлопчик на минулого тижня що ми з ним гуляємо ввечері а потім йдемо дивитися захід і там були всі мої друзі !

Моя подруга розповіла що їй наснилося як я зустрічаюся з одним хлопцем, у нас вже були стосунки в її сні. Хоча насправді у нас тільки можливо що то намічається, не дивлячись на те що ми подобаємося один одному. Як можна розтлумачити її сон?

Снилося що я в стосунках з дівчиною яка мені приємна. Але сталося що я зустрів дівчину з минулого, з якої відносини не склалися, ми спілкувалися закінчилося все інтимом. Нас застукала моя дівчина. Виходить що минуле взяло верх над сьогоденням і майбутнім. Не розумію що це означає. Адже мені сподобався секс з колишньою

мені наснилося що я сиджу на дивані а поруч спиною до мене сидить людина яка в реальному житті подобається мені і раптом він свою голову нахиляє і покладає мені на плече, а потім і каже Олена ти сьогодні не йди я хочу щоб ти поїхала зі мною він мене цілує ми приїжджаємо на його машині.він зупиняється і каже на тобі ключі почекай мене я скоро прийду. Бачу як він грає в футбол потім він приходить і каже поїхали а я кажу Сергію мені пора давай в ін раз і йду&# 8230;.

я прийшла в альтанку, а там сидів хлопець якого я любила раніше. і ми з ним розговорилися і він запропонував мені зустрічатися, я погодилася. Він сказав що і раніше я йому подобалася, і ми сиділи і обнімалися!

Всім привіт) мені наснився мій однакласснік, какк ніби я посварилася з учителем, спочатку він сміявся з мене потім почав обіймати і весь час кличе мене кудись, ми обіймаємось але чомусь не цілуємося.що це може означати? Він сімпотічний але я б не сказала що він мені подобається, до чого взагалі

Здраствуйте ! Мені приснився сон, що брат мого майбутнього чоловіка визнає мені в коханні, після того як я посоріть зі своїм майбутнім чоловіком його братом. ? Сон був як на яву . Що ето може означати ?
Ато теж якось наснилося що брат його лізе до мене обіймає . Але в концентруємо безпеку він боїться при братові навіть сомной привітатися, боїться що брат прірівнует мій чоловік майбутній.

Мені наснилося.що я починаю відносини з хлопчиком.він мене обіймає і я така щаслива просто на сьомому небі від щастя! В реалі ж пару днів назад цей хлопчик запропонував мені зустрічатися!Але я не знаю погоджуватися чи ні!Не сильно він мені і подобається.

Я йшла з знайомим, була застуда у мене, ми зайшли з ним в аптеку купити ліки, коли вийшли він дав мені пакет, ми попрощалися, коли він пішов я відкрила пакет, там лежали м’ятні цукерки, іграшка в формі серця і записка, написана акуратно і красиво, з натяком що я не байдужа йому, але він не знає як знайти до мене підхід.

Доброго дня! Справа в тому, що є чоловічок, який мені дуже подобається&# 8230; і у нас ще ніби й не відносини, але все до цього йде, а у нього є брат-близнюк, і їх дуже важко розрізнити. так ось, в моєму сні я ніби як перебуваю в романтичних стосунках саме з його братом-близнюків&# 8230;.було Такла відчуття гармніі і радості, що я правда подумала, нібито дійсно відс було насправді!!і сон був таким яскравим і реальним&# 8230; скажіть, до чого це могло б бути?

Сниться, що зі справжніми хлопцем все добре, навіть відмінно

Вітаю. Мені приснився дивний сон, ми чогось покликав екстрасенсів в квартиру, і коли екстрасенс залишився на одинці, я запитав у нього, чи будуть у мене стосунки з однією дівчиною, яка мені дуже подобається і з якою поки що просто спілкуємося. Вона сказала немає, і тепер я переживаю з цього приводу. Варто вірити в сон?

Вітаю. Через пів року як ми розлучилися з моїм колишньому хлопцем снився він мені не так вже й часто, але все сни були про те, що ми ще до сих пір сильно любимо один одного, що він хоче по миритися зі мною, проходить перешкоди і все одно добирається до мене. Все що б не стояв на шляху долає. Це дуже ранить мене, тому що почуття ще не пройшли до нього. І не дуже хороший стан з ранку після побаченого. Підкажіть будь ласка що це означає?

Мені наснилося як я почала зустрічатися зі своїм старим другом. Ми вчимося в одній школі, але вже більше двох років зовсім не спілкуємося. Та й не бачимося, в різні зміни вчимося. Уві сні ми сиділи в якійсь компанії. Я взяла його за руку і повела в іншу кімнату. Він ліг на ліжко і я просто почала його цілувати. Ми про щось поговорили, але начебто він говорив, що нам складно буде бути разом. Далі був сюжет в школі. До мене в гардеробі підійшов його однокласник і сказав, що він розіб’є мені серце. Я розповіла все хлопцю, ми начебто зустрічалися вже, він вимовив фразу, щось на зразок &# 187; я ж поруч з тобою&# 187; , Але я не пам’ятаю точно. Що це могло означати ?

Сон приснився з середи на четвер.Сню як в самому сні я прокидаюся від того що приходить смс від колишньої дівчини, з якою ми в реальності розлучилися буквально пару днів назад (вона мене кинула) такого змісту &# 171; рідний, не переймайся, у нас з тобою все буде добре&# 187;.Уві сні я тримав телефон у руці, і як тільки прочитав смс, відразу ж задзвонив будильник на телефоні, а пізніше як тільки сон закінчився, задзвонив реальний будильник.Будь ласка, допоможіть розтлумачити цей сон, він дуже важливий для мене,

Приснився сон з середи на четвер. Ось уві сні я сплю і прокидаюся від того що приходить смс від моєї колишньої дівчини, з якою ми в реальності розлучилися буквально пару днів назад (вона кинула мене) такого змісту &# 171; рідний, не переймайся, у нас з тобою все буде добре&# 187;.Уві сні я тримав телефон у руці, і як тільки прочитав смс, відразу ж задзвонив будильник на самому телефоні, а пізніше я вже прокинувся від реального будильника на телефоні.
Будь ласка допоможіть розтлумачити цей сон. Його значення дуже важливо для мене.

Мені наснилося, що у мене зав’язалися дуже теплі стосунки з молодим чоловіком, з яким я знайома&# 8230; поцілунки, справа дійшла до інтиму, але коли сказала що я ще незаймана, він погодився почекати&# 8230; після його зовнішність змінилася.. у нас був роман, і я дуже чітко пам’ятаю все що відчувала, радість, переживання&# 8230; в кінці ми зустрілися й поцілувалися&# 8230; і він зник

У сусідній квартирі живе дівчина, з нею я не в дуже хороших відносинах, так як сусідка часто випиває.
Так ось, приснилося, що до мене прийшла ця сама сусідка з коробкою цукерок і сказала, що прийшла попити чай і що більше не випиває. Після чого я стала до неї добре ставитися (уві сні)
Що значить цей сон?

Привіт, сьогодні мені приснився сон не можу ра тлумачити допоможіть будь ласка, уві сні їжу в гості з друзями а потім все хто з сильною був по черзі йдуть я там залишилася з господарями, мені стало прикро що мій улюблений пішов і не прідупреділ мене я образилася і хотіла йому про це сказати, але зателефонувавши по телефону трубку взяв мій брат, я спробувала відправити агенту повідомлення але не було інтернет зв’язку . Потім ми пішли до церкви але всередину не заходили були в крамниці, там були дівчата які намагалися що то передбачити по фото . На фото я в церкві біля ікони молюся, поруч горять свічки навколо дуже світло мені пророкують, що мене чекають якісь випробування, на другий фотке 3 пари кошенят білих пухнастих мені пророкують ти залишиться в парі

Наснилося що спробував з дівчиною а через деякий час взагалі. Розлучився і відразу ж з’являється красива дівчина, (я її 2й раз вже бачу уві сні) і з цією дівчиною йдемо назад до всіх інших, як прийшли вона відразу взяла мене і поцілувала, а моя колишня відразу разозліллась і пішла.!

Привіт, мені приснилося то що я прикидалася Инвалидка, але переходячи дорогу мене розкусили хлопець який живе на моєму районі, пізніше цього я встала все ж і виявилася чомусь гола, після цього я пройшла зупинку і було якесь відкрите місце, там лежали речі дитячі я їх вирішила одягнути бо боялася додому йти гола, після вийшли діти і нормально відреагували на це, то що речі на мою їхні були (

Мені наснилося, що скоєно незнайомий хлопець запропонував зустрічатися. Оскільки до цього сну, я зав’язувала відносини тільки в соц.мережах, для мене це було в новинку і пішло згоду. Я в нього відразу ж закохалася, і навіть після місяця наших відносин, у нас було свято. Ще ми разом, на вулиці, їли рис. І в кіно були, і він мене дуже любив. Я відчувала справжнє щастя перебуваючи з ним.

Я кудись потрапила на мою в тюрму, написала смс колишнього хлопця і він відразу приїхав!Я люблю його і коли він сказав, що ми знову разом я з початок не повірила, не зрозуміла, але була дуже порада!Він сказав що йому все одно хто, що говорить і буде зі мною!Сон здавався дуже реальним.

листування вконтакте: мій хлопець відповів на моє повідомлення досить різко &# 8212; ми не можемо бути разом, шукай іншого. До цього я день тому насправді написала йому повідомлення про те, що відчуваю, і до чого ведуть такі неконструктивні відносини. Але він так і не відповів.

Приснився людина, яка пні раніше дуже сильно подобався. Уві сні у нас були романтичний відносини

уві сні мені хлопець зізнається що любить мене, і мама угаварівает мене зустрічатися з ним, так ми зустрічаємося веселимося радісно сміємося потім він мене цілує.на наступний день він приїжджає в машині і ми їмо в університет як приїхали кожен йде за своїми аудиторіям

Наснилося, що гуляю вночі одна по місту, кругом всякі наркомани, поліція; і тут до мене підійшов хлопець (незнайомий), проводив мене, потім ми були в якомусь приміщенні, була якась близькість. Про наступний день він кудись виїжджав з міста, він мені явно подобався, я йому теж. Я з ним більше не бачилася, пам’ятаю, що ми листувалися по телефону (досить приємними фразами) ((це все сон, і я його не разу не бачила)) до чого це?

Я прийшов туди де вона часто буває, там були її друзі яких я не знаю але вони все віталися і прівествовалі мене, сидів за столом в їх оточенні чекав дівчину, а коли вона прийшла, то я подивився на неї посміхнувся і вийшов, і вона пішла за мною і запитала чому я пішов, я їй сказав щоб пішла зі мною, побудемо вдвох.

людина якого я люблю а він мене немає почав проявляти до мене інтерес уві сні і я їх проігнорувала він засмутився і ушол

Мені приснився хлопець якого я любила але не зустрічалася з ним. Ми лежимо на траві біля мого будинку і цілуємося до чого це?

сон снився з четверга на п’ятницю.в першій половині сну я був в ролі что-ли хірурга, від мене вимагалося термінове оперування кількох людей, без анестезії, звичайним ножем, я прибирав пухлини з живота..після чого прооперував сам себе стоячи, прибирав пухлини з живота&# 8230; в другій половині сну я мав зв’язок з дівчиною, вона мене любила, а я до неї не те щоб холодний був, вона була мені противна&# 8230; але я їй сказати цього не міг відкрито&# 8230; потім мені снилася якась таємна кімната, під охороною безліччю великих злих псів..

я йшла по вулиці з хлопцем, потім він взяв за руку, я підняла голову і дізналася в цього хлопця свого давнього знайомого, який мені дуже подобається. пізніше він підняв мене і переставив через калюжу. ми прийшли до мене додому, там було дуже багато, майже всі мої друзі, моя подруга відвела його на кухню і почала питати про мене. він сказав, що давно любить мене (з того дня як побачив), сказав, що ми разом, потім він вийшов з кухні і взяв мене і ми пішли в окрему кімнату спати на ліжко, ми лежали і цілувалися, при цьому інтиму не було.

Доброго дня, Тетяно! Мені сьогодні наснилося, що я була у відносинах з людиною з яким зараз просто підтримую спілкування.
уві сні була ніч, і ми гуляли нібито всю ніч, спочатку я була з подругою (уві сні ми з нею спілкувалися) а зараз ми з нею не спілкуємося і не підтримуємо жодного спілкування.
так ось, ми потім зустріли цього хлопця і так якось вийшло, що ми почали зображати хлопця і дівчину.Він обіймав, і я лежала на його грудях коли ми десь сиділи
ще я дуже добре пам’ятаю, що ми часто фотографувалися, у нього був телефон з камерою на передній панелі і я дуже хотіла з ним мати фотографію уві сні, і завжди брала телефон щоб фотографуватися, але чому то коли брала телефон щоб подивитися знімки, мене там не було видно і помітно, тобто себе я не бачила в фотографіях
або ж я була без особи, не було видно
але в кінці сну я пам’ятаю, що він попросив розлучитися і сказав що у нього інша, він просто зі мною провів вечір
расстолуйте ласка, заранее спасибо!

Мені наснилося, що я почав зустрічатися з однією дівчиною несподівано&# 8230; дівчину я знаю, можливо це моя підсвідомість хоче з нею зустрічатися 🙂

Мені сниться, як я почав відносини з дуже сильно сподобалася мені дівчиною, найбільше уві сні мене переповнювали емоції, ми були щасливі, було дуже добре, дивилися один на одного щирими очима, посміхалися, в кінці сну ми поцілувалися.

В реальному житті я зустрічаюся з дівчиною, яку сильно люблю і з якою у нас дуже близькі інтимні стосунки, і все прекрасно. Мені приснився сон, в якому була моя дівчина, але в ньому у мене були стосунки з іншою дівчиною, яку я знаю в реальному житті, і до якої ні зараз, ні раніше не відчував абсолютно ніяких симпатій.

Мені наснилося, що мій коханий чоловік пройшов повз мене і навіть не глянув на мене, так як нібито він мене не знає

Наснилося, що мене покликав в кафе чоловік, якого я бачу раз на рік. Я відмовилася і сказала, що зайнята. Потім ми випадково зустрілися і він сказав, що ця пропозиція була помилкою і він зрозумів чому я сказала немає. Я пошкодувала, що відмовилася від цієї зустрічі.
Що це може означати? Про цю людину я навіть і не думала, а тут він мені раптом приснився.

Уві сні захотів зустрічатися з двушкой тут же з’явилася подружка мого брата і ми з нею почали зустрічатися. Потім запросив її в театр і ще ми що то обговорювали про секс. Потім я прокинувся.

У мене естб одна знайома яка мені подобається і я так думаю що я її подобаюсь по її характеру але ось точно знати не можу взагалі сон сидимо ми в якомусь кабінеті як в в моїй старій школі сидів я на 3 парті вона на 2 коли я до неї підсів я усвідомив що це сон почав її обіймати говорити що я її люблю давай зустрічатися . а вона говориь прости але у нас нечегл не вийти . Я її почав переубеждаатб потім згадав що це сон і почав говорити що зроблю все що захоче. І вона посміхнулася мені і сказала ага я теж багато чого тут можу і почала на відстань рісоватб на дошці пальцем. . Я почав міняти обстановку (управляти сном) а вона теж змінює все по своєму ніби вона теж усвідомив сон або я або вона увійшла в мій сон. Коли прокинувся було те саме відчуття ніби я її обіймав. До чого це

я розлучився з дівчиною вже десь місяць.ми не розмовляємо. так ось мені приснилося що ми почали з чогось не значного листуватися в соц мережах (ВК) і плавно перейшли на з’ясування відносин я вона так багато писала що я і читати і відповісти не встигав тільки я пишу відповідь вона вже 3 смс написала я точно не пам’ятаю що там було написано але щось типу я винен і бла бла.. підкажіть до чого це ?я знаю що в четвер не прості сни сняться

Доброго дня, Тетяно. !
Знаєте, вже дивують сни. В цьому році вступила до університету, познайомилася з новими однокурсниками. У групі є хлопці, але снитися мені один і той же хлопчик, ми з ним не спілкуємося. Він спочатку мені снився не стільки днів поспіль .Суть сну полягала то що ми намагаємося заздрості якісь відносини, але нічого не виходить. одного разу наснилося що ми цілуємося, прям ух.)) А сьогодні наснилося що він звертає на мене увагу, бере за руку тож ніжно, але я його кличу пішли зі мною проводити кого то і говорю якщо хочеш потім прогуляємося, а він каже ні і йде. і от не знаю що робити, снитися мені він і все

наснилося то що, почалися нові відносини з колишньою дівчиною, яку я любив і вона вирішила все закінчити, довелося її забути, ну ось і приснилося то що після довгого з’ясування стосунків лайки, знову почалися відносини, але нові не як раніше а краще!!

Мені наснилося, що мій недавній знайомий, з яким зараз добре спілкуюся, став подавати якісь ознаки симпатії, брав за руки, обіймав уві сні тощо.

Наче я намагаюся поцілувати свою дівчину, але вона мене відштовхує і каже що ти мене не любиш.. . Як би я не намагався не дає і все.. .
І може я що собі і придумав, але він стала ставитися до мене не так як зазвичай&# 8230; якимось холодом від неї початок віяти. Може і в прям вона в мені почала сумніватися.. .

мені приснився сон з четверга на п’ятницю, про мене і мого колишнього хлопця якого я сама кинула і тепер 5 місяців намагаюся повернути . Сон про те як ми з ним і моїми друзями в якомусь приміщення на зразок моєї школи і він до мене поліз я на нього накричав потім ми знову в приміщення і раптом все йдуть в якісь двері я стою по середині приміщення і він переді мною і яка -то дівчинка плутає у нього під ногами і не пускає до мене він беріз впихає в двері і закриває цю дівчинку там (саму дівчинку не розгледіла була уві сні завжди задом до мене) і потім я сіла на лавку і він поруч сіл і починаємо розмовляти і приходимо до того що любимо один одного (говорили про те чому він вічно стебется і огризається на мене) я ложу йому голову на плече і виходять мої друзі . Після знову якийсь приміщення стрілянина і т.д. (Він займається страйкболом) ми обіймемося і я не відпускаю його, потім мене схопили якісь люди в костюмах і привели до якогось то дядечкові, а перед нами мій колишній з яким я помірялася і ми знову разом і наш спільний друг . після їх вбивають моя подруга забере нашого друга, а мого хлопця колишнього забирають в якусь двері . Я ревіла і намагалася до нього побігти і забрати у них його, але мене тримали люди і особи їх я не бачила .

Я ледве-ледве йшла, складалося враження що я вмираю, потім я побачила хлопця, який мені дуже дуже сильно подобатися, але в реальному житті у нас дуже мало спілкування.Я побачила як він посварився з друзями і пішов на іншу сторону вулиці чекати таксі до будинку, він пішов на іншу вулицю де йшла я, він стояв і чекав таксі і зовсім не очікував побачити мене, коли я його побачила мені стало краще і я пішла нормальним кроком, я більше не відчувала не впевнені в ногах.Коли він мене помітив він так тепло посміхнувся, просто стільки з нього, з його посмішки, з його очей стільки тепла і ніжності виходило, потім він сказав мені привіт, це його привіт було таке ласкаве і таке чарівне, він сказав це з такою інтонацією і голосом, що я засміялася і сказала йому що він милий як дитина.В його погляді я побачила дуже багато.Його погляд був такий, як ніби він все життя стояв на цьому місці і чекав мене.Після привітання він плюнув на таксі і пішов додому разом зі мною, ми йшли і про що то розмовляли і коли ми прийшли до мого дому, виявилося що він живе поруч, хоча в реальному житті він живе далеко від мого будинку.Потім все різко змінилося і ми опинилися у мене вдома на ліжку, на розмовляли обіймалися, все було так як у закоханих парочок, потім настав наступний день і ми домовилися зустрітися, тому що не він і не я не зрозуміли зустрічаємося ми чи ні.Але потім ми знову на ліжку, ми лежали говорили, на той момент ми з’ясували стосунки і виявилося що ми зустрічаємося, ми цілувалися, нам було так легко, я відчувала себе немов в раю, ми ніби летіли в цьому сні була його молодша сестра, яка мені дуже подобається.Вона була веселою і доброю зі мною.Більше не пам’ятаю.

Мені наснилося, що уві сні мені запропонував зустрічатися хлопець, який мені подобається. Так само він мене ще й поцілував. В реальності відносин &# 8212; немає, але я йому подобаюся і він мені теж. Що б це могло означати?

Вітаю!!Мені приснився якийсь незрозумілий сон.Мій друг з класу прийшов до мене додому.Було якийсь захід, чи то день народження, чи то просто так, не пам’ятаю.А головне що він до мене почав відчувати симпатію і я до нього!Він мені не подобається!Просто так, кращий друг. Потім я не пам’ятаю, пам’ятаю тільки що я відкриваю очі і він поруч зі лежить, ми лежимо на ліжку, одягнені, і тримаємося за руку.Я встала і пішла на вгору (у нас в приватному будинку два поверхи) і там теж саме.всюди ми ходимо за руку.І ми пішли на вулицю, гуляти.Я, він, брат молодший, ще один брат старший на один рік, і ще один брат молодший (двоюрідний).І що то стоїмо, і до нас підходять хлопці з дівчатами своїми, набагато старше нас, вже закінчили школу.І почалася береберда .Вони почали утягнути всіх.Я почала допомагати втекти.І один пацан поверну мене і подивився на мою попу, і каже:&# 187; не маленька&# 187 ;:!І все втекли! І я залишилася одна!Прибігли мама, тато, брати такі ж як і ті пацани!відвезли мене додому, і повернули всіх!Один раз він мене поцілував (В щоку).Але це було вже в кінці сну, і на цьому все.

Мені наснилося два сну.Другий теж на подобу цього.
Ой я вже початок не пам’ятаю.почнемо з того, з чого я пам’ятаю.Був хлопчик, навіть не хлопчик хлопець.Років 17, вчиться в універі.Я це точно знаю бо ми перший раз зустрілися в магазині адідас.Ну я дивлюся на нього гарний, качок.Вообщем мені він сподобався.Він розрахований мене все як положенно, полобрал взуття, одяг, зробив знижку.І сьогодні він мені наснився!Ми всі були на вулиці.А потім зайшли в школу.роздяглися.Пішли в кіно (ми в школі).подивилися .всім сподобалося, і йому теж.Всі вже одяглися, а я не можу знайти свою куртку.жовту.хоча у мене такої немає.але мені дуже подобалася ця куртка.і я питаю де моя куртка?І раптом дивлюся, вона висить на вішалці.І я говорю Владику однокласника: Ой Владичка молодець, що не сховав мою взуття (він завжди її ховає), перейшов на інший рівень:&# 187;.пішла подивилася, а її там немає.ну я вже знала, що це не він.І кричала, кричала нуль уваги.І тут вийшов він.З ким то ще.він говорить так он вона, он вона.дивиться її там немає.ну я вийшла на вулицю так, без куртки .Там що щось відбувалося, він відчував до мене симпатію.Я його забрала і сказала:&# 187; Ти мене любиш&# 187;. він відповів :&# 187; да&# 187 ;:!я сказала і я, і я)

Привіт, мені приснилося те, що я уві сні цілуюся зі своїм одногрупником, який мені небайдужий і наяву, все виглядало так натурально, немов реальність, і в підсумку ми зав’язали відносини, уві сні я зрозуміла, що нарешті позбудуся своїх старих відносин з людиною , з яким вічно то розлучаємося, то сходимося, зараз знову розлучилися, але ніби як спілкуємося непогано. До речі наяву у мого одногрупника є дівчина, але він проявляє до мене знаки уваги, найцікавіше, що наяву я думаючи про те, що мало ли что-то може вийдті у нас якось переживаю, що дівчата його зроблю неприємно, та й не хочеться псувати чиєсь щастя, а тут я думала про його дівчині, але мені було вже не важливо, я просто знала, що тепер він точно є у мене і що це не наш флірт в житті, не завжди явний і вічно вислизає після закінчення пар, немов його й не було, швидше за все мій сон-переживання того, що пов’язано з реальністю, можу сказати, що я відчувала радість, хоча на диво цілувала його дещо спокійніше, чим можна було б це преюставіть, тобто з радістю, але якось духовно чи що, без черезмерная бажань і підтекстів, ну і ми удвох ходили по наших справ і навколишні з групи бачили, що ми тепер пара, він мені уві сні так і сказав &# 187; ну що ж тепер поробиш, трохи що, зворотного шляху немає&# 187;) сказав з посмішкою, після цього сну я ще чіткіше зрозуміла, що готова кинути людину, якого я люблю і з яким у нас вічні сварки заради цих відносин, і що насправді мене вже не бентежить, що ми з групи і що якщо що, доведеться так ще вчитися до випуску..

Я почала відносини з хлопцем який мені дуже подобається, хотіла б дізнатися до чого це, ми ще не зустрічаємося але я на це сподіваюся

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ