Сонник відмовили Гальма 😴 приснився, до чого сниться відмовили Гальма уві сні бачити

Згідно сонником, якщо в критичний момент відмовили гальма – ви ставите перед собою нерозв’язні завдання, занадто завищуєте планку перед собою, це може тільки додати вам проблем.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося відмовили Гальма, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться відмовили Гальма уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені сниться сон я сіла за кермо автомобіля їжу і не можу загальмувати, при цьому їжу з якихось незрозумілим кривим, безасфальта дорогах, але в кінці кінців я притуляюся якимось дивом до якого то дереву і рятуюся.
Це другий сон кіт мене стривожив.
А ось перший: мої улюблені, дорогий годинник з каменями як ніби хто бере про розриву автозавод, розкриває годинник попалам ламає і покладає на воду. Що б це значило?

Мені наснилося, що я їду в машині з подругою і у мене погано працюють гальма, що я практично наїжджаю на попереду стоять машини, а один раз навіть наїхала на величезну машину попереду.

їду на КамАЗі з гори задом і відмовляють гальма відчуваю при цьому жах потім спускаюся з гори і машина зупиняється

я була з батьками в магазині, вони залишилися там, а я сіла в нашу машину. натиснула на кнопку і вона сама поїхала. відразу мені було все одно, я грала в телефон, але потім я спробувала натиснути на гальмо і він не натискати. я їхала по дорозі і рулювала, щоб не врізатися нікуди. весь цей час я чекала, що батьки зателефонують і запитають де я, але цього не сталося. в кінці сну гальма все таки заробив, після того, як я Прохаєв по сходах, і все благополучно закінчилося

Мені наснилося що це була зима. Я поїхала на своїй машині, і педаль гальма не натискалася, а трохи пізніше, вона зовсім відвалилася.

Я їхала в машині, сиділа на передньому пасажирському сидінні, але внизу у мене були гальма, але керма не було. Я намагалася гальмувати, але не виходило. А потім якось машина зупинилася. спасибі

Я їду на машині крутий-но загальмувати не можу, вона сама котиться, через це праізашло маленьке дтп, і я втекла з місця ДТП.

їхав по прибудинкової території на КамАЗі з причепом в кабіні сиділо ще двоє людей, відмовили гальма і я почав відводити його на косогір щоб зупинити, але він перекинувся на лівий бік

Їхав на роботу, перед перехрестям хотів пригальмувати, але виявив, що машина повільно гальмує, т.е. я тисну на гальмо до упору, а машина дуже погано зупиняється. в кінці кінців я зупинився, обійшлося без аварії.

я ухала за кермом своєї машини і раптом відмовили гальма, але мені вдалося з’їхати з дороги і в’їхавши в якісь картини зупинитися

Здравствуйте, меня зовут, Катерина, мені приснилося, що мій брат хоче пограбувати банк, просить мене повозити його на машині, я його відмовляю від цього заняття, але вожу за кермом машини, яку продала в минулому році людині, в якої згодом закохалася і з яким збираємося одружитися. Потім ми зупиняємося уві сні з братом у банку, він виходить, через деякий час повертається, щось не виходить і тут при рушанні з місця у мене в машині відмовляють гальма. Дуже чекаю тлумачення на [email&# 160; protected] Спасибо заранее!

Я їхала на машині Волга, машина була не моя, друга. Їхала з чоловіком поруч. Чоловік був міліціонером. Трохи пізніше ми забрали мого знайомого, і на пасажирське сидіння пересів знайомий, а мент пішов назад. Я ніяк не могла зручно сісти за кермом, мені тиснув ремінь, то кермо був занадто низько. Потім я начебто зробила під себе, але ніяк не можу дотягнутися до гальма, на газ натискати відмінно, а коли потрібно було гальмувати, то натискати він не до кінця і як би зникаючи кудись. Ми їхали Дуже швидко, а по шляху були постійно пішоходи, я їх об’їжджала, але було дуже страшно.

протягом двох тижнів сниться, що я їду за своїм автомобілем і у мене відмовляють гальма, але аварій не походить, справляюся з керуванням.

Чоловік мені передає велику морозильну камеру з розчленованим трупом, який не дивлячись, на те, що і так в морозильнику дуже погано пахне. Я сіла за кермо в якусь велику вантажну машину, поставила на пасажирське сидіння цю камеру з трупом і поїхала. Перед поворотом у мене швидкість підвищилася, а гальма відмовили. Я проїхала пост ДПС, не змогла зупинитися. На третьому повороті все таки зупинилася і почала думати, що ж я скажу з приводу трупа&# 8230;

Не пам’ятаю точно, снилася червона Нива &# 8212; я за кермом, чи не справні гальма, навіть пом’яла машину трохи, їхала по дорозі задом, але все обійшлося. Я пам’ятаю що кричала якомусь Андрію, що потрібна допомога натиснути на педаль сильніше, але не докричалася, сама зупинилася

Снилося, що здала на права, батьки віддали машину і я поїхала кататися на ній..але гальма відмовили, внаслідок чого було дуже багато аварій через мене&# 8230; і те, що гальма відмовили, я зрозуміла не відразу. У четвер (вчора) я реально здавала на права, але не здала&# 8230;

Ми удвох їхали на вантажному авто. Я натиснув на гальмо, але педаль гальма провалилася до полика. Я зрозумів що вибігла гальмівна рідина, хоча я знаю, що на вантажівках гальма повітряні. Машину я обережно зупинив. Став перевіряти гальмівні трубки і вони почали у мене в руках відвалюватися від машини. Я став підраховувати витрати на ремонт

Мені наснилося, що я сіла в машину, яка покотилася сама по собі, щоб зупинити її. У реальному житті у мене немає прав і я відчувала це уві сні. Намагалася просто рулити і нікуди не врізатися. В якийсь момент, я зрозуміла, що не знаю де гальмо, а де газ і вирішила просто спробувати і тут я натиснула на газ, але тут же натиснула на іншу педаль і машина почала зупинятися. Але ось до кінця вона так і не хотіла зупинятися, а просто повільно котилася, а я все тиснула і тиснула на гальма. Насилу, але мені все ж вдалося її зупинити.

Майже щоночі сняться якісь сни..влітку ось уже снився подібний як сьогодні і кілька разів. Я сідаю в машину, а вона починає скочуватися назад, я натискаю на гальмо, а вона не зупиняється (права вже є водійські)

Бачив сон, як не можу загальмувати на автомобілі не один раз. Аварій великих не було, іноді зачіпав машини не сильно, в основному проскакую чудесним чином.

Привіт, мені буває снитися сон коли я їду на чому небудь будь це машина або мтоцікл і намагаюся загальмувати але не виходить

Салам Тетяна, мені снитися не вперше що у мене відмовляють гальма в машині, причому я стою на місці і починаю котитися в обрив або воду.

мені сниться один і той же сон багато разів
то що я беру машину свого брата
сідаю за неї і замість гальма натискаю тільки на газ
а коли намагаюся загальмувати нічого не виходить

Мені наснилося, що я їду за кермом машини. Але знаю, що мені немає 18 і у мене немає прав і по суті водити я не вмію. Я не розбираюся в газі і гальмі і тому весь час їду, тому що не можу зупиниться. Ще в цьому сні я завжди боюся ДПС (цей сон сниться вже 3 раз) Перші 2 рази я за кермом татової машини, а останній ніби за кермом машини з фотографії одного. Це була ніч і я їду в ліс кудись, але найстрашніше що я завжди беру і їду без дозволу.

Доброго дня! Сниться, що я їду за кермом на машині матері, вона теж в машині на пасажирському сидінні, ми їдемо поруч з підпірною стіною в сторону будинку мого друга, попереду невеликий ухил і раптом я розумію, що у мене відмовляють гальма, прикладаю спробу вписатися в поворот , але спроба невдала і я &# 171; прітераю&# 187; машину. У мене починається справжня істерика, течуть сльози, плачу, кричу. Мати каже, що більше ніколи не дасть мені машину. Але прикро не через того, що вона не дасть машину, а то що це не моя вина, я намагався натискати на гальмо, але він був не справний і що зіпсував машину.. Такий сон вже був, але тільки з машиною батька, своєї машини поки немає. Заздалегідь дякую

Суть сну в тому, що я їду, по-моєму, на своєму автомобілі і, натискаю на педаль гальма, а вона не спрацьовує, тобто вона не натискається зовсім. Далі уві сні я &# 171; смикаю&# 187; за ручне гальмо, але там оборваном трос і гальмування не відбувається, хоча я його &# 171; смикнув&# 187; до упору. Після цього я прокидаюся. Цей сон мені снився десь 5 разів. За своїм автомобілем я дуже добре доглядаю і такого не могло статися в житті.

Вітаю! Сниться, що я потрапляю всередині машини (до цього якісь події можуть бути), вона починає рухатися (або я їду за кермом). І я бачу, що ось ось станеться зіткнення з іншою машиною (або іншим перешкодою) тисну на гальма, сильно тисну або ногою, або рукою, або намагаюся включити нетралку, або піднятий ручник. І такий страх охоплює, таке хвилювання.. У підсумку я або прокидаюся, або все-таки в самий останній момент виходить зупинити машину, або починає сниться інший сон. Уві сні машина чужа, не моя, в основному машина батька. Іноді за сон кілька разів так відбувається. Дуже часто сниться цей сон.
Також сниться часто: я перебуваю на мосту без перил, і такий сильний страх, що я лягаю на міст і не можу поворухнеться. Міст через річку, вода в річці каламутна (сіра).

Я їхала на машині з дітьми.. Відмовили гальма машина поїхала швидше, я з усією сили натиснула на педаль гальма і зупинила автор. Вийшла витягли вигнуту педаль і стала думати про ремонт.

бачу уві сні як я їду на машині чоловіка і у мене відмовляють всі педалі але машина зупиняється без всяких наслідків. Потім з’являється чоловік і машина заводиться і все у неї працює

коли сідаю за кермо автомобіля, снилося що не працюють гальма, мені доводиться вирулювати, що б не в що не врізатися, в сьогоднішньому сні я навіть не завів машину, просто віджав зчеплення щоб завести машину і вона покотилася, а гальмо не працював і я знову вирулював. машини та прав у мене немає.

сняться сни про те, що я не можу зупинити автомобіль, але дивом ухилятися від зіткнень на ходу. Відчуття дуже реалістичні. Раніше снилися автомобілі які я точно не пам’ятаю. Впоследній раз приснився мій автомобіль. Відчуття дуже реалістичні, але від зіткнень з іншими авто я уві сні йшов, а біля парковок трохи стикався в огорожі. Сни сняться часто. Чи не сказу скільки разів на рік або місяць, але мене це насторожує.

доброго здоров’я! Передмова. Сон був вранці, перед пробудженням (черговим). Сьогодні, найімовірніше, переспав.
Власне, сон: З’являється перед очима автомобіль (УАЗ, швидше за все, &# 171; бобик&# 187;). Я чую як би за кадром слова батька (здається), що б то не гнав, то чи з гальм (передачі) не знімав&# 8230; Вообщем, наскільки Я зрозумів, щоб руху не було, так як машина стояла на узбіччі вулиці і, здається, бордюр знаходився між коліс&# 8230; Тут Я сідаю в кабіну і раптом починається якийсь похитування проти моєї волі. Це похитування все посилюється і автомобіль починає рухатися&# 8230; Я по гальмах до упору, а гальмування ледь помітне і рух все прискорюється, здається. Хоча відчуття гальмування теж є. Але дуже слабке. Все це відбувається на знайомій мені території, поблизу від будинку. Так ось, ближче до першого перехрестя Я зустрічаю пішоходів на дорозі (здається, жінки з дітьми + собака дрібна). Мене кидає в тремтіння від ризику наїзду, але все обходиться (собаку пускаю між коліс, решта повз). Повертаю, дорога йде злегка в гору, думаю по-інерції незабаром сам зупинюся, але не тут-то було. При цих умовах навпаки, рух лише прискорюється, причому досить сильно. На шляху знову зустрічаю когось, але вже не чітко. Теж все мимо. обійшлося&# 8230; Ось тут Я і прокинувся, до зупинки&# 8230; До речі, по-поводу квітів сну&# 8230; Написав, що холодні, але&# 8230; може і теплі&# 8230; Швидше за все в якихось бежевих тонах&# 8230;

Мені сниться що мені подруга дає машину доїхати до її будинку.сама виходить і йде пішки.на вулиці зима .я сідаю в машину збираюся їхати а вона починає котиться назад неначе я стояла на пагорбі а ззаду невеликий схил. Я тисну на гальмо а вона продовжує їхати.я побачила ззаду місце де можна буде розвернутися і зарулювала різко туди.зупинила машину.навіщо то мені треба було причепити дитячі санки.і все я спокійно поїхала до подруги [email&# 160; protected]

кілька разів бачила себе за кермом авто в якому відмовляють гальма при задньому русі . качусь тому як би я не гальмувала

Привіт, мені приснився сон що нібито відмовили гальма в авто, я їхав сильно побоюючись, але в останній момент я зміг зупинитися і тим самим не вдарив попереду стоїть автомобіль

я їду на машині. спалахує червоний сигнал світлофора. натискаю на гальмо, але машина не остонавлівается. і я їду далі не дивлячись на червоний

снилася кілька разів подібні ситуації.Я їду на автомобілі і мені потрібно зупинитися, я починаю гальмувати (на педалі не дивлюся, ногою відчуваю де гальмо), але вони дуже слабкі виявляються. автомобіль повзе вперед і не зупиняється, я боюся штовхнути чужу машину.

їду на машині і не можу зупинити її, гальмо не працює, ручник не працює, завжди критична ситуація, коли треба гальмувати, сон повторюється протягом багатьох років, жодного разу не змогла додивитися до кінця, в момент розуміння, що машина не зупиняється &# 8212; прокидаюся.

їду з дочкою я за кермом, раптом відмовили гальма, машина покотилася задом і вперлася в какой то будинок низенький, поруч будинки, вулиця наче в селі&# 8230;.але я не сильно злякалася, коли котилися, а я тисну на гальма, а вона не зупиняється..

пріснілоcь що їду на автомобілі, тисну на гальма а не гальмує, на встречку виїхав інший автомобіль на щастя, обійшлося все подряпиною

я їхав на своїй машині натиснув на гальма і газ ні те ні інше не работапі споконойно зупинився педалі натискав вони обоє провалювалися всі.

в першому сні я потрапляю в аварію на мотоциклі, відмовили гальма, на повороті 90 градусів, з пасажиром, з пасажиром все в порядку зі мною кілька саден і мотоцикл трохи розбитий. Другий сон вже на машині теж відмовили гальма, теж поворот 90 градусів, з пасажирами і зі мною все в порядки у машини розколотий бампер.

Зі мною Едіт мама, вона за кермом, ззаду сидять 2 чоловіків особи не розгледіла, потім я пересіла за кермо щоб навчиться, і коли їхала по дорозі в центрі міста хотіла зупинитися при бачачи світлофора і не виходило не слухалися гальма, я в паніці кричу Мама допоможи, вона теж злякалася, потім ззаду який з нами сидів один чоловік допоміг мені і відразу коли він сів за кермо гальма послухалися і все потім добре без катастрофи приїхали&# 8230; я коли була за кермом дуже переживала що ось ось вріжуся на проти якої-небудь машини або в людини&# 8230;.

чоловік купив машину, переганяв з одним додому. коли ми під’їхали до будинку, чоловік з одним вилізли з машини, я залишилася їх чекати. машина почала котитися з бугра, я натискала на гальмо але машина продовжувала рух, розігналася і прям в якесь озеро, я не злякалася, відразу ж виплила, мені допоміг вилізти з води незнайомий чоловік.

Я їду на червоній машині, за кермом. Вдуг машина заглохла і починає котитися назад, я намагаюся гальмувати, але гальма не працюють. Сяк-так я задом заїжджаю в незнайомий двір нікого не зачепивши. Машина зупиняється біля глибокої ями. Йде дощ, навколо бруд. Поруч стоять якісь люди. Як постюпіть далі я не знаю. Якийсь незнайомий чоловік пропонує мені відігнати машину. Він заводить її і узжает. Я розумію що машину викрали. Я бачу поруч своїх колег жінок з якими у мене не найкращі стосунки. На цьому я прокидаюся

їхала по дорозі, на своїй машині і раптом відмовили гальма, в цей момент уві сні розмовляла по телефону, мене заспокоювали, у мене була паніка, смикнула ручник вона не зупинилася, відпустила ручник, натиснула ще раз на педаль гальма і вони заробили-машина зупинилася

я їхала за кермом, зі мною батьки. відмовили гальма, я переживала, що в машині не одна. Батьки намагалися мене заспокоїти і показували більш безпечну дорогу, на яку можна згорнути, щоб машина поступово знизила швидкість. машина зупинилася і я прокинулася

Мені наснилося буlто я їду зі своєю дівчиною і перед поворотом в 90 градусів намагаюся загальмувати, але не виходить, але все ж я входжу в поворот, і бачу жінку з маленькою дівчинкою, які просять підвезти, а загальмувати не можу гальм просто немає.

села в машину а машина поїхала гальма відмовили а потім в машині виявився чоловік і їхали разом коли прокинулася вже зупинилися в невідомому місці

при русі у машини відмовили гальма і газ (я жінка) і машину підштовхував ззаду незнайомий чоловік і так я доїхала додому&# 8230;.

Ось мені три рази снився машина. Перший раз я їду з братиком, ми кудись ідемо, братика посадив на задні сидіння і прістігнул, і потім сель я, ось ми йдемо кудись і перед домною варто перешкода і я хочу знизити швидкість або зупинитися але гальма відмовляють і повертаю.
Вдруге я один і знову ж гальма мені відмовляють.
І третій раз точно не пам’ятаю чи то я прокинувся то я не запам’ятав але я на їздив.
Виникає питання чому так.
І я хочу машину, або не можна або це небезпека.

Кілька разів снилися сни, що я їду в машині і в мене відмовляють гальма, але ніяких сутичок не було.

мені снилося то що я їду на машині і гальмо дуже слабкі&# 8230; але нікуди не врізатися бо він то спрацьовує то немає, до чого це?
[email&# 160; protected]

їду в автомобілі відмовили гальма я натискаю на педаль але машина їде далі тоді я шукаю бровку щоб притиснутися колесом і загальмувати в результаті мені вдається її зупинити

Доброго ранку, як зазвичай поставила машина на стоянку перед магазином і по йшла з дітьми за покупками. Коли вийшли з магазину, то побачила, що мою машину намагаються зупинити чоловіка, а вона дуже тихо так продовжує їхати. Природно, дійшовши до авто, я питаю в чому справа, але що вони начмнают мені що то пояснювати, при цьому посміхаючись. Ну ми сіли в машину, поїхали, і я розумію, що я не можу керувати нею, ми їдемо на такій швидкості, я по гальмах, ектренного гальмування, ніяк не допомагає. Думка про те, що якщо відбудеться зіткнення, то машина постраждає, чоловік буде кричати., на даний момент прийшла в голову. Але потім як то все стає тихо, і ми нормально доїжджаємо.

Привіт вже вдруге наснилося. що відмовляють гальма. Але аварії немає, я залишаюся жива. Раз вночі наснився 3 дні тому, і зараз днем ​​заснула і наснилося

Я їхала по дорозі, перед моєю машиною почала гальмувати фура, і щоб в неї не врізатися, я стала тиснути на гальмо. але машина не останвлівалась, і мені довелося піти на узбіччя і в цей момент мене по дотичній зачепила інша машина.

Я перебуваю на місці водія, хоча насправді у мене немає машини і я у всьому цьому не розбираюся. Чомусь машина рухається, мені щось кричать, я намагаюся натиснути на педаль гальма, хоча не знаю, праворуч або ліворуч, намагаюся уві сні логічно визначити, де саме. Схоже зліва, натискаю спочатку злегка &# 8212; не виходить зупинити, потім сильніше &# 8212; теж, потім вже тисну по черзі обидві, машина їде все швидше. Я розумію, що зараз станеться непоправне, намагаюся на ходу відкрити її, але чомусь двері заблоковані, машина під’їжджає до краю прірви, ще мить і я прокидаюся.

Вітаю! Мені наснилося, що подруга вийшла з машини (вона була за кермом), а я сиджу на задньому сидінні за місцем пасажира. Раптом машина почала котитися назад. Я натискаю на педаль гальма з заднього сидіння, але машина все одно котиться. Причому вона сама лавірує. Я спробувала припаркуватися, але вона мене не слухалася. зупинилася сама. Події відбувалися ввечері. спасибі.

Їхав на машині з великою швидкістю. Відмовили гальма але я зміг зупинити машину об’їхавши фури.

Машина котитися заднім ходом, я тисну на гальмо, але вона не зупиняється

Мені наснилося то що я купив фуру з причепом я поїхав і у мене відмовили гальма після чого різко сон змінюється я купую літак і зі мною жила дівчина і вона йде додому на день і сон закінчився

Снилося що я не можу загальмувати, все вийшло об’їхати само собою, але я злякалася.машина моя.ДТП не відбулося

У машині моєї мами раптом різко відмовили гальма і газ (ща кермом була я)
Я не могла нічого вдіяти, крім як крутити баранку, в результаті я чарівним чином в’їхала між машин і виявилося, що ключ у замку був зламаний і нібито через це все і сталося
Далі, ключ полагодили і я далі їздила і все було нормально

Їхав в гору потім Машину понесло в низ, гальма не відмовили просто була крута гора і гальма не справлялися, потім в кінці гори машина зупинилася і все добре, але в низу коли авто зупинилося була щось на зразок манила хрест

Їду за кермом не швидко, натискаю на гальмо до упору і машина не гальмує, досить повільно котиться і не гальмує . Потім стала їхати назад, доводиться об’їжджати машини ззаду стоять .. сон снився 2 рази приблизно однаковий

Наснилося, що їду на задньому сидінні, а за кермом помер недавно перший чоловік. Перед поворотом на міст він розігнав швидкість, я кричала, щоб торомоза, але чомусь назвавши його ім’ям нинішнього чоловіка. У підсумку ми злетіли з моста на машині, рятувальники нас витягли, і коли стали разьяснять ситуацію, виявилося, що гальма просто відмовили..

Привіт, мені наснилося, що я приїхала до багатоповерхового будинку, вийшла з машини, підійшла до під’їзду і зрозуміла, що я погано припаркувалася. Побачила в сусідній машині однокласника, якого вже не бачила років 10, з посмішкою йому помахала і почала рушати. Але тут я побачила, що машина їде назад, я чітко бачу педаль гальма, тисну на неї але машина не гальмує. Я задом в різалася в якусь машину взад, побачила на ній вм’ятину, але удару не відчула, а машина далі їхала назад, а я зі страхом жала на педаль гальма. Бачила тільки ошелешені обличчя людей поруч. На цьому я прокинулася. Всі машини були білого кольору. Наснилося мені це сьогодні. Що б могло це означати?

Машина почала сама їхати. Я намагаюся зупинити але не виходить. І мало не потрапила в аварію. Потім підходить чоловік я його боюся чомусь. Почала їхати але не виходить

уві сні я сідаю за кермо камаза розганяти зазвичай з гори зі мною в кабіні сидить ще хтось це завжди різні люди і ніколи не працює гальмо я тисну на нього щосили і в кінці кінців ми разбиваемся і я прокидаюся

Я їду на машині, і все нормально але потім коли я намагаюся зупинитися нічого не виходить гальмо стає таким важким&# 8230;

Я недавно отримала права, дуже хочу машину, постійно думаю про її покупку. І ось мені сниться, що я їду на машині по своєму району, дорогу знаю (на кшталт по відчуттях це була не моя машина) і і ось як би світлофор, мені потрібно гальмувати, а я не можу дотягнутися до педалей, проещжаю на червоний потім наступний світлофор, я знову ж таки не дотягують до гальма і виїжджаю на узбіччя, через бордюр, сповзаю з сидіння, гальмую, ставлю на ручник

Я була на парковці, намагаючись знайти місце для моєї машини. А потім окозался що це не тільки порковка а місце для бомжів і один з них намагався напасти на мене. А потім все ізменілос і я окозался на дорозі. Я не міг керувати машиною. Гальмо не била в машині, я не могла знайти де гальмо ногою.

Їхала на машині брата, дуже невпевнено і постійно, коли натискала на гальма, машина не зупинялася. Доводилося вивертати кермо, щоб не врізатися. Весь сон був в чорно білих кольорах.

Наснилося, що їду на машині вниз по схилу. В ході розумію, що гальмування працюють. Спочатку вдавалося об’їжджати машини, але в кінці шлях розділився на дві частини, і я не змогла ні згорнути, ні загальмувати і в’їхала в огорожу.

Я їхала на машині, побачила поліцейських, які хотіли мене зупинити, але я не могла, бо не працювали гальма

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ