Сонник Відьма і чаклунка 😴 наснилася, до чого сниться Відьма і чаклунка уві сні бачити

Сон, в якому ви бачите відьму або чаклунку, – застерігає знак. Попереду вас чекає похмурий період, коли доведеться зіткнутися з фатальними обставинами.

Це можуть бути непередбачені ускладнення в професійних справах, важкий розлад здоров’я, нещасний випадок або сварка з дорогою людиною. Не виключено, що з’явиться фатальна жінка, яка додасть хаосу в ваше життя – і все піде з рук геть погано.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Відьма і чаклунка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Відьма і чаклунка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Була зима, снився старий будинок я там жила коли була дитиною, мій чоловік, загибла мама і чаклунка або відьма дарує віник без палиці і на ньому була назва кораловий віник вона сказала взяти і я взяла, але потім почалося патустароніе сили і я намагалася спалити цей віник так. До. Думала це допоможе позбутися від цих сил що я зробив помилку що взяла його начебто на яву це було дуже страшно

Ми приїхали на дачу.Все було добре, весело.Потомначалі відбуватися якісь ненормальні речі.Спочатку татові стало погано, почав пропадати світло.Я злякався, але ж не може бути такого, це все здається.Потім були якісь голоси жінки, говорила вона що буває всім серця.Потім ми чомусь вийшли на вулицю, Я дивлюся на ворота &# 8212; а там дідуся по всім сторонам розносить, він повзе вже. Всі побігли до нього-були зламані ворота, а дідусь став величезного зростання.Всі почали лагодити ворота, було багато людей з сім’ї, не знаю, але спочатку ми юлі тільки з друзями.Потім я обертаюся і там тікає гагачий жінка схожа на відьму &# 8212; розв’язки в хустці.Вона тікала з під паркану.Я почав кричати вона вже була на тій стороні, на іншій ділянці, тікала, вона різко повертається, вона була руда, не є страшною, дивилася на мене таким жахливим поглядом що я аж прокинувся&# 8230;

Мені наснилася Ілона&# 8230; Чаклунка з битви екстрасенсів. Вона мене віддавала книгу і запевняла її прочитати. Вона сказала що ця книга повинна мені допомогти. Що цими знаннями захочуть заволодіти многий..але я повинна це тримати в таємниці і нікому не показувати цю книгу. Потім вона зникла&# 8230; Я опинилася в кімнаті, де переважав зелений і коричневий колір. Там були чоловіки..коли вони мене помітили, вони почали приділяти мені багато уваги. Виводити на розмови..пропонували алкоголь..вони робили все, що б я розімкнула руки і впустила книгу подарованої відьмою&# 8230; Мені вдалося втекти від них. Потім я прокинулася.

мені наснилася чаклунка.
вона мені сказала не треба нічого ускладнювати. Потім її волосся почорніли стали розвиватися, руки стали морщавие і нігті стали великими, воно щезло і у неї з’явився фіолетовою плащ за допомогою якого вона зникла

відьма застовляет одягнути своє кільце, так би мовити дарувала мені кільце з каменем на кшталт фіолетового кольору.

Відьма розповіла про мою долю і близьких мені людей і мені захопити її обійняти, я наздогнала її і обняла.Ця відьма сниться мені вдруге, більше року тому вона мені теж снилася, майже я як вона сказала я зробила і майже все збулося

Я підходжу до вікна і бачу як на даху будинку навпроти чаклують відьми. У центрі горить яскраво синє світло який стає все вище і вище. Я боюся цих жінок але від цікавості підходжу і розмовляю з однією з них.

Красива дівчина відьма уві сні допомагала прибрати псування у сусіда.Вона прибрала псування в них будинку і залишила відкритими двері їхнього будинку і веліла не закрите двері на деякий час.Ми з відьмою були в місці вона на мене дивилася а потім пішла.

Привіт, мені прісснілось як ніби я дивлюся в дзеркало а по ту сторону бачу жінку в чорному, з чорними волоссям і ніби вона на мене що то шепоче, а я хочу піти від дзеркала але не можу рухатися і навіть говорити і чинити опір, прокинулася в жаху

Мені наснилося як я йду з однієї знайомої лісом по стежці, раптом вона починає мені говорити, що знає де відьма живе.Я у відповідь їй що небоюсь відьом і знаю як їм протистояти, підходжу до береза, що росла край дороги і зриваюся гілочку кажу їй ось мій оберіг, вона здивувалася і давай далі на мене страх наганять!Я довго не думаючи починаю молитися Вірую, Отче наш і ще третя нагадаю так як прокинулася, але чітко пам’ятаю що відьмою була сама моя супутниця.Я небоюсь і в житті відьом я знаю що вони існують, але мій внутрішній світ мені каже вони тебе недоторканою ти сильніше їх.Я боюся грому, глибини, але не відьом!

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ