Сонник Відлітати 😴 приснилося, до чого сниться Відлітати уві сні бачити

Якщо ви відлітали – то ви досягнете тих змін, яких хочете.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Відлітати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Відлітати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені приснився сон, що я сіла в літак і не можу знайти квиток в сумці. Копаюся в ній і мало не плачу. Потім поїхала додому на квартиру, де жила в дитинстві. Але далі під’їзду не зайшла. Про що то запитала з батьками, потім їду в автобусі назад в аерапорт і боюся спізнитися на літак. Весь час дивлюся на годинник наручні. Заходжу в будівлю аеропорту і не можу знайти свій рейс. Мені кажуть, що я купила квиток на рейс, який давно не літає. Я біжу до каси, розуміючи що я ж сиділа вже в цьому літаку. Значить мене обманюють. Дістаю квиток, на ньому напис Тюмень нефтеюганск. час 23:10. Я поспішаю. Касир каже, що нічим мені не може допомогти. Я дивлюся на годинник і купую квиток на поїзд. Я знаю, що мені ніхто не завадить і я все одно поїду. У мене колишній хлопець з Нафтоюганська, може це як то пов’язано?

Сниться сон, що я в, якому то покинутому місті, де мешкають зомбі. Я намагаюся врятувати людей, але не виходить і я звідти відлітаю, лечу сама, бачу дахи будинків. Як приземлилася не пам’ятаю. Виявилася в будівлі і бачу знайомого, питаю у нього, де його друг? Він відповідає, що його відправили в, відрядження в той самий покинуте місто, я від жаху плачу. Потім коли мені підходить той самий друг і каже що врятувався від зомбі і йому вдалося теж полетіти. Ось такий кошмар. Але я, чомусь порада цьому сну, т.до я його побачила уві сні (друга цього)

Я полетіла уві сні на дуже великому літаку відпочивати і тільки сіли в нього з подругою, навіть не престегнулісь і він відразу злетів, дуже легко, а потім весь сон я пекла пиріжки в новій духовці.

мені снилися подібні сни -два рази.перший: я повинна була летіти в киев сперечалися з подругою хто буде сидіти біля ілюмінатора я вже зібрала валізи представляла який це красиве місто іяк ніби за день до вильоту мене розбудили.другий-мені тато подарував путівку я не знала куди збирала валізу у себе в кімнаті клала спідниці і штани і шорти і куртки . потім виходила з дому і поверталася раз 7 так як що то забувала поверталася з аеропорту . прям в аеропору я питала куди лечу у інших людей мені гвоорілі в ізраїль

Я сіла в літак але мене заарештувала міліція і я не полетіла, потім мені сниться жінка що то говорить але я не розумію, всім дарують квіти з про свічкою а мені немає, завжди уві сні колишній чоловік рветься до мене

Уві сні мені наснилося, що я стою в аеропорту з паспортом і відлітаю до Хорватії.Мене збентежило, що у мене прострочений закордонний паспорт, але мене все одно проспускают.Навколо все в білому кольорі і приємні відчуття від людей навколо.Але я збентежена, т.до. відпустку я не планувала.Мені треба шукати роботу і грошей зараз немає.Звідки взялася путівка?

уві сні я йшла в довгій червоній сукні, раптом піднявся вітер, плаття надулися як і мене підняло в повітрі, закрутило

Я перебуваю в аеропорту і оголосили посадку на літак.Я йду в натовпі на посадку і раптом виявила що у мене немає в руках великий сумки (богаж).я думаю що я її забула і повертаюся подивитися.Але повертаючись я ніде не знаходжу своєї великої сумки.У цей момент я бачу що літак починає відлітати і я намагаюся втекти за ним.Мені допомагають співробітники зупинити літак, але я на нього все ніяк не можу потрапити.Потім я прокинулася.

Мені наснилося, що я летіла в небеса уві сні, це повторювалося майже щоночі, точніше можна сказати через день два.

мені наснилося ніби я від когось відлітаю, причому це дається мені моторошно важко, я роблю над собою зусилля, піднімаю руку вгору ніби керую напрямком польоту і починаю летіти швидше, відлітаючи від суперника

Вітаю! Сон дуже короткий. &# 171; Двоє людей стоять. Навіть не людину, уві сні я розумію, що вони прийшли за кимось з іншого світу. Навколо темно, а за ними відчинені двері і з неї світло. Вони простягають руки. Я бачу як підходить до них дитина мій молодший. Він летить в ці двері.&# 187; Я прокидаюся. За три дні до цього дитині (4,5 років) снився чоловік з білою головою і білими очима. На наступний день у нього на нозі з’явився не те укус комахи, який запалився і наривається, не те чірік&# 8230; Зараз у дитини температура і тільки вчора видалили зуб, т.до. опухла щока (флюс). А вночі, до дня видалення, приснився цей сон.

Мені сьогодні приснився такий сон, в якому я фліртую з іншими хлопцями (не з своїм) і вони до мене тягнуться. Також довічні розборки зі своїм хлопцем, через його спілкування з іншими дівчатами, уві сні він їм дзвонив, прям при мені. Я дуже засмутилася, він попросив у мене вибачення, але я нібито вже остаточно вирішила, що це вже межа, точка. І як би йду від нього, ховаюся, потім залажу на стовп і і як би підлітав до небес, він намагається мене зловити, але йому це не вдається і після цього я прокидаюся. Наснилося це вранці в годинах від 9 до 11 десь так. Всі ці останні дні у нас і в правду розлад у стосунках.

Подруга полетіла на небо разом з іншими людьми, потім вони почали падати і розбиватися, деякі виживали. Я кликала свою подругу, щоб повернулася назад. Вона повернулася живою

Онук катався на кріслі, прив’язаному до літака. Атракціон начебто такий. Потім літак став підніматися вище, онук в потоці повітря став наближатися до літака, схопився за якісь троси і вони стали відлітати, А ми з переляку не знали що робити.

я летіла на літаку, але в кріслі не пристебнута. крісло було прикріплено до літака на тросах з зовні.коли підняття в синяву високо (на землю не дивилася) мені хтось з землі говорив: ні, не вийде, я відчувала, що це правда і що наступного разу я вживу заходів бебопасності і виявилася на землі, пішла додому в старовинній сукні з криноліном&# 8230;

начебто я вкрала у колишнього документи на машину, і він побачив і став гнатися за мною, а я тікати, потім летіти від нього. Відлітала я від нього з сином, взявши сина за руку. Після кинувши в колишнього документи, він не відставав від нас. І я починала кричати, щоб він залишив мене в спокої.

Мені наснилося що я була в башті, яку охороняв жахливий дракон. І в цей час у мене були крила і я полетіла з вежі, а дракон не хотів відпускати, але все одно полетіла. Я прилетіла до себе додому, але знала що через якийсь час мені доведеться повернутися в вежу. Кому то я сказала що я відлітаю і заплакала і на цьому сон скінчився.

я з ким то полетів у височінь.чи то в небо, то чи в космос.виявився как-будто в іншому вимірі, де були знайомі і рідні мені люди.і майже у кожного там були нібито двійників, крім однієї людини.він був там головний.це був мій рідний дядько.він туди сам як то потрапив, зниклих з цього світу.я ходив там, гуляв з ким то, і ця людина мені показував там все і розповідав.показав мені мого двійника і запитав чи схожий&# 8230; я глянув на двійника..були якісь схожість, але не схожий особливо.це місце було на подобі раю, але тут же за якийсь межею було місце нібито пекла.Мого дядька там називали іншим ім’ям, але я не пам’ятаю його, як і весь сон.і пам’ятаю, що дядько чекав, коли я до нього прийду в кабінет, щоб побачитися.але я прокинувся.це не весь сон, але вище викладене все, що я пам’ятаю .

я з двома найближчими друзями зібралася летіти аеропортом, з речами, але сон закінчився на пасадка. Скажіть будь ласка що це означає

я в аеропорту намагаюся полетіти але ні як не можу, то проблеми з паспортом то квитка немає то ще що-небудь. але мені дуже треба, такий сон сниться часто, що це може бути?

мама несе мене на руках і каже, що у нас біда. Близько каменю стоїть чоловік у шкіряній куртці і каже, що зараз я полечу на небо. І я піднімаюся вгору, потім у мене стає темно в очах, я нічого не розумію. Сильно зажмурюю очі і прокидаюся. Мені 8 років.

За мною гнався монстр, зі мною були люди монстр всіх перебив, а мене не разу не поранив, потім підлетів повітряна куля з людиною на борту я туди застрибнув і полетів

У мене є хлопець і він в моєму сні летить кудись &# 8212; або на літаку, хоча жевет в моєму місті . До чого веде цей сон ?

наснилося, що я полетіла разом з мамою на літаку в Англію. на літаку ми летіли недовго зліт і посадка були м’якими, але мені було страшно летіти, а мама і всі інші люди були спокійні. під час польоту літак сідав на воду, як би деякий час на ній летів. Коли ми прилетіли, мама хотіла влаштувати мене в школу, але ми піднімалися сходами, все виглядало як в гуртожиток, на шляху по сходах бачили, як хлопці з пістолетами в кімнату всіх заганяли. потім ми зайшли в кімнату, було багато дівчаток і вільне спальне місце, мене привітно зустріли, я там оселилася.

Бачила дочка моя дочка і моя внучка сьогодні. Дочка: мені її матері відрізали ногу, і дочка говорила, мам ти чого не робив, а я т.е. мати, відповідала, да ладно тобі я вже протез замовила, а дочка все твердила, що можна було вилікувати Внучка: на нас з нею (внучці 6 років), а ми дуже в житті боїмося собак,) налетіли собаки, а ми з нею полетіли на небо від цих собак.

Доброго дня, Тетяно! мені наснилося сьогодні що я зробив літачок і пішов його спробувати відпустити але моя дочка сказала дай я спробую підніме він мене чи ні я їй дозволив і вона взявшись за дві мотузки полетіла в небо&# 8230; я пішов її шукати але не міг уві сні я дуже переживав і плакав&# 8230; скажіть будь ласка до чого це приснилося?

я збиралася полетів поспішала н літак, пнріехала за 30 хвилин до вильоту але згадала що валізу забула і міркувала що мені робити брати таксі і їхати за ним або полетіти без нього. перед цим я шукала кімнату якусь і знайшла але іншу там вчилися всі. а перед цим з дітьми грала

я з чоловіком і сім’єю збираюся летіти на море, але якісь проблеми з документамі- переплутали імена синів-а рейс вже оголосили. я в паніці, звинувачую чоловіка, що він знову не зробив все як треба і заздалегідь, потім начебто вже в літаку сидимо, але полетіти Ніяк не можу-прокидаюся

Ми були в аеропорту з моїм хлопцем і збиралися на посадку, він в одну сторону, а я в іншу і через г. Мінськ, а куди точно не пам’ятаю. Я стояла поруч з хлопцем, розмовляли і через якийсь час всі пасажири його літака стали заходити і він теж зайшов, а я пішла до свого літака і мені показують договір який неправильно оформлений і я побігла його переробляти запитавши у слід у скільки виліт мені відповіли в 21:00 вечора.

я йшла з клубу зі своєю кращою подругою і на мене напали алкоші я від них відбилася потім я взяла камінь і кинула в автостоянку і ми побігли з моєю подругою по різним сторонам я побігла прямо в низ а подруга звернула потім я побігла до своєї подруги дуже швидко і запитала ти че плачеш і вона йшла всю дорогу і мовчала потім я стрибнула дуже високо і приземлилася потім я ще раз стрибнула і злетіла в небо я кричала своїй найкращій подрузі але вона йшла і плакала я полетіла і потім я приземлилася на дах будинку сусіда потім я впала з даху і я відчувала себе дуже погано потім я вийшла з огорожі і побачила там йшов мій дядько я говорю йому рудий я літала він сказав класно потім я пішла шукати свою подругу листопада її не знайшла.

Вітаю. мені наснилося що син (йому 3 роки) вилетів з вікна на повітряній кульці. я вибігла з квартири, шукала його, але так і не знайшла. я дуже переживаю підкажіть будь ласка до чого цей сон

Мені вже другий день сниться, ніби я ніяк не можу полетіти в Казахстан до батьків, хоча в Казахстані, не те, що батьки, навіть родичі не живуть.Я збираю в велику валізу невелика кількість речей, квиток на літак за часом в 7: 35, і я, нібито, на нього спізнююся.На другий день сниться той самий сон, тільки зі мною мама, яка прилетіла з Казахстану.І я знову не можу полетіти, тільки вже з валізою, повною речей.

Мій улюблений чоловік відлетів від мене в інше місто, нібито додому. Хоча живе він насправді недалеко від мене. На прощання я його поцілувала і попросила зателефонувати як він добереться до місця.

Привіт мені сьогодні приснився сон що мама прилетіла додому віддала мені мед картку і полетіла на великому кольоровому красивому літаку

дружина залишає мене з дітьми і відлітає кудись, кинула. і я дуже злий і прикро.

Я розлучилася зі своїм чоловіком 2 місяці тому, расстованіе було дуже складним для мене, переживала, боліла, з часом почала приходити в себе, в ніч з суботи на вокресенье приснилося, що мій колишній сідає в літак і летить від мене назавжди кудись дуже далеко, уві сні я пережила реально всю ту біль, яку відчувала і раніше, коли він пішов. Все) що це означає?

я cобіраю валізу я не своєму будинку. квартира маленька у знайомий я вийшла натискаю на ліфт не приходити потім дивлюся валізу нету йди назад квартиру беру валізу йду до ліфта а там теж є люди які теж хочуть полетіти я спізнююся, потім я прокинулася.

Мені постійно сниться, що я кудись повинна терміново летіти, то в Дубаї терміново потрібно вилітати, ввечері виліт, а я не встигаю зібрати речі, то полетіла терміново в Астану, і не можу вчасно повернутися назад, т.до. час відльоту назад в алмати поміняли. І все це в поспіху&# 8230; але сам аеропорт і літак уві сні не бачила, т.до. знала, що треба летіти, але уві сні до аеропорту не доїжджала.

Наснилося що запізнилися на літак на якому хотіли летіти на відпочинок за кордон, і в підсумки цей літак впав в аеропорту на зльоті. Потім намагалися полетіти на наступному літаку, зайшли в нього а місць для нас не виявилося, вийшли, пішли з розбірками в аеропорт.

за мною гналися собаки, а я від них відлітала, намагалися зловити, але не схопили.

Мені наснилося що я з будинку дідуся відлітала на літаку з друзями в незнайоме місто
І то що моя мама на це отреагіривала нейтрально
І то що мене в літак ніс хлопчик на руках

СОН В ЯКОМУ Я виїжджала зі свого МІСТА У ЧУЖИЙ І ПЛАНУЮ ЛЕТІТИ НА ЛІТАК І підходжу ВЖЕ БРАТИ КВИТОК НА ЛІТАК

Мені періодично сниться як я повинна полетіти в аеропорту але ніяк не можу, постійно я кого-то втрачаю або чекаю і боюсь запізнитися на літак.

мені наснилося, що я йшла по полю, і на мене напали собаки, і щоб врятуватися, я злетіла в небо, просто махаючи руками, і полетіла від них, вони намагалися мене наздогнати, дістати, але не вийшло. я і раніше літала уві сні.

Я збираю речі свої і мого колишнього чоловіка (пам’ятаю стопка в якій є його плавки і трико і ще якісь його речі), потім бачу колишню свекруху, але ненависті до неї більше не відчуваю, яка нас і розвела в реальному житті. Потім я сиджу в літаку і він виїжджає на велику довгу трасу між зеленими деревами . довго їдемо, назустріч по зустрінутий їдуть машини різні, потім попереду видно великий зелений ліс. Я переживаю, щоб встигнути злетіти, але літак красиво злітає і ми паримо в повітрі

Я ніби кудись збираюся з бабусею і мамою, але вийшовши на зупинку ми зрозуміли що у нас немає квитків, і ми їх взагалі не купували, а повз нас проїжджає ціла колона автобусів, і всі вони різного кольору, мама з бабусею пішли додому, а я сіла в найближчий автобус, коли я їхала у мене било хвилювання, як це бабуся вдома, вона мріяла про цю поїздку, тут ми під’їжджаємо до блок посту і автобус перетворюється в вертоліт і ми відлітаємо, а нам в слід чути автоматні черги, але я сильно забоялися образити бабусю і повернулася якимось чином додому, на автобусі, водієм був хлопець який дуже мені подобається, автобус якраз чогось зупинився, я попросила Хлопця сходити до мене додому за бабусею, він погодився, і ми пішли але по дорозі в одному з автобусів я побачила брата, він вийшов і ми почали обніматися, тим часом Влад сів в автобус і дико сміявся, а я побігла додому

Мені наснилося, що у мене були наче крила і я могла літати.Раптом з’явився якийсь чоловік і уві сні я його злякалася і тому я почала відлітати від нього, але поруч була маленька дівчинка, мені довелося тримати її руками і намагатися летіти, але було важко злетіти через дівчинки і я ледве-ледве встигла полетіти.

Я біжу по дорозі, і озираюся чи не їде мій улюблений, потім різко якийсь біль в ногах і я не можу бігти, а на зустріч мені йде якийсь дідусь і говорить щось мені, але я не чую я хочу бігти але не можу, а потім мене вітром зносить і я лечу

Я ходила по магазинах і знала, що мені летіти додому, але точно о котрій не знала. Я прийшла в кімнату, наймає хостел (точно не знаю хостел жто чи ні) – багато ліжок в одному приміщенні, де ми всі жили (спали). Я приїхала в хостел (точно не знаю що це) і побачила, що всі інші люди (були жінки і вони все недалеко від мене живуть, але з ними я не спілкуюся в сьогоденні, т.до. годяться мені в матюкаючи (за віком)) стоять одягнені з сумками, рюкзаками і валізами. У мене починається паніка, тому що я не знаходжу свою сестру близнючку (вона у мене дійсно є) з іншими дівчатами (в мені смутно пам’ятаю їхні обличчя, средізнакомих таких немає). Я не зрозумію вони відлетіли або кудись пішли, тому що інша група з якої ми жили варто тут. Вони теж не знають де вона. Я ходила в паніці бо розуміла, що вони стоять у верхньому одязі і з валізами (мабуть на вулиці холодно) і відлітають, і не буде мене чекати. І по-друге я взагалі не розуміла, як повинна летіти, якщо навіть не бачила квитки на руках. У мене була паніка. На цьому я прокинулася. Сон був неспокійний, я крутилася, в результаті прокинулася, як в кошмарі.

Уві сні я була в якомусь пригніченому стані і мій друг відвіз мене до батьків. Пізніше я поїхала знову в своє місто. Я весь час плакала, сумувала . І якось психанула поїхала в аеропорт купила квиток на літак, зателефонувала одному, він накричав на мене сказав щоб я сиділа і нікуди не йшла, що він зараз приїде забере мене звідти, я сказала йому я все вирішила і кинула трубку. Потім села, в літак з кимось по телефону розмовляла, потім полетіла.

Привіт, приснилося сьогодні що я відлітаю від небезпеки, від людей, які взяли в полон, хапаю людини, який теж був в полоні і лечу швидко в небо, а вони за мною, але не встигають, і я швидко відлітаю високо над землею

Мені протягом багатьох років сниться сон про те як мене переслідують. Але я завжди можу літати, причому замість крил звичайні руки ахахах. В таких снах я лечу по всій земній кулі і шукаю країну в якій ховаюся від кого то. Іноді уві сні напрямженно відчувається погоня.

Ми з двоюрідною сестрою хотіла полетіти. Старша сестра купила нам квиток. І ми сіли літак. Він був готовий щоб полетіти. Але він не піднявся вгору. Іншу сторону повернувся і зі швидкістю їхав, навіть так не піднявся. Потім я вийшла з літака, а він раптом полетів. Я плакала. Ось і залишилася без поїздки.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ