Сонник Відкупитись 😴 приснилося, до чого сниться Відкупитись уві сні бачити

Снилося, що ви відкупилися – вам належить піти на контакт з впливовою людиною.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Відкупитись, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Відкупитись уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я йшла з знайомим, у мене була застуда, ми зайшли в аптеку, я купувала ліки, а коли ми вийшли з неї, він дав мені пакетик, ми попрощалися. Він пішов, я відкрила пакет там лежали м’ятні цукерки, іграшка в формі серця і записка, красива, в ній було написано про те що я йому не байдужа і то що він не знає як знайти до мене підхід.

Вітаю! підкажіть будь ласка, мені приснився сон, що я йду з якогось селища через дуже високий міст, а на зустріч мені йшла жінка і вона на мосту початку класти золоті прикраси, як я тоді зрозуміла для того щоб не повертатися назад в те селище (як би відкуп), а якщо хто захоче взяти собі те золото то тоді він залишиться в тому селищі. у мене було величезне бажання взяти то золото його було там дуже багато але я утрималася пройшла повз. до чого цей сон? з понеділка на вівторок.

приносила в теплій, красивою і світлій кімнаті якийсь камінь зелений покійному батькові. навколо було багато гарних бабусь, вважалося, що я даю йому цей камінь в обмін на послугу якусь

За мною гнався чоловік. Я його боялася і тікала. На шляху моєму зустрічалися перешкоди (як паркан) і я їх з легкістю перестрибувала. Коли я бачила черговий паркан, я раділа, а коли зістрибує вниз я відчувала щось на кшталт захоплення, ейфорії. Потім на моєму шляху зустрілася дівчина, вона поговорила з тим чоловіком і оповіді Щоб я заспокоїлася так як вона відкупила мене на 5 років. Потім я прокинулася.

Вкрала на ринку сережки золоті, але вони були іржаві. По дорозі побачила ямку маленьку в ній пакетик з дріб’язком і не великими купюрами і шматок білого хліба.я підняла подивилася і поклала назад сказали мені що ето чий то відкуп .Потім і я почала кидати пару монет поруч але не в ту ямку.

сон кольоровий. Афроамериканець приніс відкуп і попрощався. І сказав що мені не чого не повинен. І йде. Я залишаю монети і йду.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ