Сонник Відчуженість 😴 наснилася, до чого сниться Відчуженість уві сні бачити

Сон, в якому ви відчуваєте себе покинутим – означає, що вам потрібно стати важливою персоною у себе в житті і знайти істину в душі. Вам потрібно навчитися сприймати себе справжнім, з усіма вадами.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Відчуженість, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Відчуженість уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! Цієї ночі мені приснився сон. Сниться, ніби в кімнату заходить хлопець, і мені здається, що я його люблю, він визнається мені в почуттях і йде. Потім сниться мені другий, і мені здається, що цього я люблю більше. У підсумку я починаю думати і кидаюсь між першим і другим. І кажу то одному, що згодна з ним на відносини, то іншому. Загалом така відбувається метушня, ми сідаємо втрьох за стіл і починаємо розмовляти. А потім сниться, ніби до нас за стіл сідає мій колишній хлопець (розлучилися ми з ним півроку тому) і каже, що хоче відновити зі мною стосунки, але я встаю і йду. Тоді він мені у слід кричить: &# 171; повія&# 187; і кидає в мене каміння, коли я розвертаюся і підходжу до нього на зустріч, то він в мене кидає цілу жменю каменів, але жоден в мене не потрапляє. Я вимовляю &# 8212; &# 171; що навіть потрапити не можеш?&# 187; посміхаюся і йду. Сон був дуже реальним. спасибі

в кімнаті було 4 чорних кошеня і кішка одного кошеняти я залишила а решту сім’ю в пакеті відправила на машині

я йшла сумна в поганому настрої і попереду мене жінка йде і лається на маленького хлопчика який кидав в неї камінням, я оглядаюся і ззаду мене хлопчик почав посміхатися мені і продовжував кидати в мене я хотіла відповісти тим же самим але не зробила просто стояла. камені були білі середнього розміру він прям з землі взяв і почав кидати прям на мене. і я прокинулася

Справа било така у мене біля будинку є заброшка ось там все і відбувалося. Значить я зайшла всередину заброшкі і вирішила походити. І тут я бачу що і з одного боку йдуть пацани і з іншого і я недовго думаючи побігла звідти. Прибіг на іншу локацію я побачить хлопчика (симпатичного хлопчика). Стала чтоби отдішатса а він обернувся з бутилки в руці я злякалася і впала в обмарок. Він зробив мені штучне дихання і я прокинулася. Він сказала на візьми бутилки і наші сили будуть наровне. А я спочатку не зрозуміла що він хоче. Але потім до мене дійшло що він хоче мене або покалічити або вбити. І я злякалася, почала росказівать йому що нетреба і т. д. він заспокоївся. Я росказала йому хто я а він мені хто він і після того як ми поговорили ми поцілувалися, обмінялися номерами і розійшлись по домівках. На наступний день я запропонувала йому встречатса і він погодився.

Ми з однокласниками грали в догонялки на уроці. Потім ми з моєю подругою пішли в частину покинутій школи. Вона мені все показала і ми спокійно повернулися назад. На наступному уроці я пішла в занедбану частину сама і не могла знайти вихід. Там било дуже темно поетому мені довелося включити ліхтар на телефоні. Після етого я побачила людину которий курив там я пішла за ним і вибралася з занедбаної частини школи. Але тут одна проблема я вийшла не в школу а на вулицю.
Чомусь при мені були карі веші як: великий плюшевий ведмедик і пляшка з водою. Потім я підійшла до воріт школи і сон обірвався

Велику споруду воно не старе і не нове.з великими вікнами вікно чисте і я закриваю їх.в будівлю немає людей.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ