Сонник Вії 😴 приснився, до чого сниться Вії уві сні бачити

Вії, побачені уві сні, зумовлюють особисте життя, стосунки, суб’єктивне сприйняття оточуючих або близьких людей. Вони можуть демонструвати ніжні почуття, а можуть означати збентеження або спробу приховати очевидні факти.

Що відбувалося уві сні з віями?

Наносити туш на вії уві сні ▼

Наснилося, як ви наносите туш на вії, – чекайте швидкої зустрічі з людиною, який симпатичний і приємний. Потрапило в очі засіб пророкує сварку з коханою людиною. Сварки і образи несуть з собою сльози з сильними душевними переживаннями.

Бачити накладні вії уві сні ▼

Накладні вії уві сні служать пророкуванням того, що ви пішли по шляху помилкових почуттів, емоцій. Це символ брехні, лукавства. Він може повідомляти, що незабаром вам стануть відомі чужі таємниці.

Наснилися густі вії ▼

Сняться густі вії – до доходу, який буде високим на новій роботі. Символ може означати заміжжя з багатим чоловіком. Сонник Felomena розглядає це, як ознака розкоші, в якій ви будете буквально купатися.

Стригти вії уві сні – чекайте поїздку, яка стане несподіваною, вимушеної. Вона порушить плани. Такий знак стверджує про високу ймовірність того, що ви самі для себе станете ворогом, зробивши непотрібні дії.

Як тлумачать інші сонники?

сонник Міллера

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Вії, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вії уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Уві сні мені здалося, що мої вії дуже довгі і я вирішила їх обрізати ножицями, підстригти, що благополучно і зробила!

Наталя, такі вії, швидше за все, обіцяють вам успіх в особистому житті.

Привіт, допоможіть, будь ласка зрозуміти сон.Наснилося, що я проводжу рукою по віях тільки одного ока і бачу як вони пучками залишаються на руці.На оці залишилися теж, але я не бачила цього.Ось почитала, що це до виконання найзаповітніших бажань)) Зраділа.так як думала що сон не ночень приємний і відповідно значення його не райдужний.

Таня, такий сон, ймовірно, обіцяє вам деякі неприємності. Виподеніе вій не на добро.

Мені наснилося, що у мене дуже довгі вії. Вони заважають мені дивитися. Я їх стрижу, а вони знову виростають.

Мені наснилося, що моя подруга уві сні фарбувала мені вії, вони вийшли дуже пишні, довгі, красиві

Мені наснилося, що я милася у ванній.
а після того, як звідти вийшла, підійшла до дзеркала і побачила, що у мене вії как-будто збрити наполовину.
Що це може означати?

Вітаю! мені наснилося, що я стояла перед дзеркалом і сама раптом стала виривати вії. причому з болем. потім я подивилася на руку, якою виривала їх, і побачила на ній 6 вій. і вони злиплися по дві. навіть не знаю, що думати.

Я заснула з нафарбованими очима. Наснилося, що кінчики вій злиплися, а біля основи непогано виглядали..і я взяла ножиці, постригла злиплі кінці. Після вони не були короткими, але я все одно прокинулася в жаху і перевірила наявність вій

Вітаю!Допоможіть розтлумачити сон.Сьогодні моїй подрузі наснився сон, ніби-то я стою перед нею і у мене дуже гарні і довгі вії, ну прямо як накладні, тільки мої справжні. І вона начебто у мене запитує:&# 187; Що це у тебе за туш така?Нова?&# 187 ;, а я відповідаю: &# 171; Так, поміняла туш. Мені добре?&# 187; А вона захоплюється у відповідь, що не просто добре, а чудово. До чого це може бути?Спасибо заранее за швидке тлумачення.

Таке ваше сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете отримати багато сильних і яскравих вражень в майбутньому.

Аліна, справа в тому, що це НЕ МОЄ сновидіння, а моєї ПОДРУГИ, але вона бачила в ньому з красивими віями МЕНЕ. Це для неї яскраві враження можливі або для мене?!спасибі!

Привіт, мені приснився сон, в якому мені моя мама почала обрізати вії, а я була проти, але вона як продовжувала. До чого таке може сниться? спасибі.

Вітаю! Мені наснилася, що я сиджу в кімнаті і навколо мене ходили 3 дівчини, у 1 дівчини були свої середньої довжини вії, у 2 нарощені рідкісні, а у 3 були густі вії і вона їх відрізала по корінь ножем (від низу до верху).

Вітаю! Допоможіть розшифрувати сон! Я бачу себе уві сні дуже щасливою! У мене гарні кучеряве волосся і дуже довгі і пишні вії. І я дуже приваблива і симпатична. Але особливо у мене шикарні вії!

Вітаю! Я бачу себе уві сні дуже щасливою і чарівною дівчиною! У мене гарні кучеряве волосся і дуже довгі і пишні вії! І я сиджу і посміхаюся сама собі.

Вітаю! Підкажіть будь ласка, як тоді розшифрувати мій сон: Дивлюся на себе в дзеркало, вії довгі, здорові, густі, відволікаюся на розмову, повертаюся і бачу, що на лівому оці 1/3 вій випала. починаю плакати

Вітаю! Наснилося, що незнайома мені дівчина (продавець в магазині) розповіла, що займається нарощуванням вій. Я запитала скільки це у неї стоїть а вона відповіла що їй потрібно подивитися на мої вії. Коли вона підійшла до мене і сказала закрити очі, я відчула як вона обстригла вії на одному з моїх очей! Їх довжина стала десь міліметра 3&# 8230; Я дуже плакала. До чого мені приснився такий сон, підкажіть будь ласка?

Вітаю.
Розтлумачте будь ласка сон. який приснився в ніч на 7 січня (Різдво). Наснилося, що чоловік нафарбував собі вії, причому і нижні і верхні, а я йому уві сні порадила нижні не фарбувати&# 8230;

Добрий день, ви можете підказати до чого уві сні я сама обрізаю собі вії ножицями, але не перед дзеркалом а на дотик.

Уві сні мене здивували вії у моєї подруги&# 8230;.Я розглядала їх&# 8230;.вони були густі і довгі&# 8230; але я усвідомлювала, що вони не накладні

приміряла викроєне плаття (ще не зшите) бачила стежки намітки. Виглядала в дзеркало і прикладала його до себе (не вдягала)

я виглядала в дзеркало і від куточків очей і до їх середини, як ніби накладні вії відходили мої рідні вії, я і намагалася їх більше не чіпати, щоб зовсім вже не ходити без вій

Снилося, що я стою біля дзеркала, і зрізаю собі свої вії&# 8230;.я їх зрізаю, а вони все рівно залишаються довгими (мені так здавалося).Вії були не нафарбовані.Дуже злилася, що вони не зрізаються

Вітаю. Не пам’ятаю докладно сон.пам’ятаю тільки як провела рукою по віях і на пальцях залишилося багато вій.

Доброго дня, Тетяно! Мені снилося сьогодні, що у мене довгі густі вії (в реальності так і є у мене) і це уві сні помітили єгипетські маленькі дівчинки, чіпали х ручками, я посміхалася, і вони мене цілували, а я їх взаємно, і так тепло і добре на душі було, що ледве прокинулася, потім якийсь веселощі було, але я не пам’ятаю, пам’ятаю, що ще спостерігала за грою егіптяночек маленьки в футбол а піску ([email&# 160; protected])

мені наснилося, що я фарбую свої вії і мені вони здаються такими довгими і красивими, хоча в житті коротенькі

Друг дивиться на мої вії і каже що по прикмету якщо довгі вії значить у тебе народиться син якщо короткі то дочка у тебе довгі значить у тебе народиться син..до чого це?

Я сиділа в спальні величезною світлою вілли на березі річки, готувалася кудись до виходу і ретельно фарбувала вії. .. ніби я повинна щось проводити публічне

Я потрапила у велику аудиторію, де було багато людей.З деякими я мило спілкувалася, деякі були мені симпатичні.Потім до мене підійшла жінка, я розуміла, що вона рекламує туш.І вона почала підфарбовувати мені мої вії..коли я подивилася на себе в дзеркало, вони були дуже красивими і довгими .

Наснилося що я сама собі вирвала якусь частину вій (довільно), і та частина яка була всередині століття (тобто не кінчики вій а то що знаходилося в оці, цибулина, і трохи поруч з нею було чисто біле) повністю же вії були якісь погнуті, поламані.

Уві сні я бачила тільки очі. Вони були блакитного кольору, вражали мене своєю красою. Були дуже густі, довгі вії, за якими я обережно проводила пальцем.

Доброго дня! Сьогодні, 12 травня мені приснився такий сон, Я зібралася фарбувати вії і тільки підношу пензлик до вій, як бачу що густий пучок вій відвалюється від століття (хоча у мене вії не дуже то і густі), потім другий, третій пучок (пучки вій дуже густі і пухнасті) і я їх складаю на долоню. Потім, подивившись в дзеркало я побачила, що я практично без вій, а ті що залишилися ну дуже коротенькі.
Так, я зараз на роздоріжжі стою або звільнитися і піти в нікуди або проковтнути біль образу і залишитися на роботі. І хвилює питання: чи можна довіряти моєму молодій людині, (за років 5 які я його знаю він не раз уже обманював, але вся справа в тому, що живемо ми один від одного дуже далеко) і я знову боюся повірити йому і розчаруватися,

дивилася в дзеркало і бачила великі довгою густо нафарбовані вії чорного кольору.повертаюся і у незнайомій дівчинки так само.

мені снилося моє обличчя.Але я бачила не все обличчя а тільки очі з віями .І раптом ні з того ні з сього вони почали поступово змінювати колір з чорного на чисто білий.Може це пов’язано з тим що у мене раніше була пташка похмурих кольорів, а тепер у мене птах чисто біла?

Мені наснилося що сиджу як би починаю витирати очей і в підсумку побачила на своїх руках вії причому з боку вони нібито відклеїлися як накладні (бо на руці були не окремо вії і разом) але це були свої !Причому випали тільки з одного ока, а з якого я не пам’ятаю але здається з лівого !

Наснилося, що я з людиною який мені дорогий, але ми не разом.Сниться що були вдвох, без інтимного зближення, навіть спали обнявшись.Я всю ніч відчувала сильне тепло, а вранці стала дивитися свої вії, вони були дуже красиві, але я взяла туш і хотіла підфарбувати, щіточка зламалася і я свого дорогого попросила її зробити&# 8230; потім ми за столом друзі і прокинулася

уві сні я стояла біля дзеркала як раптом потягнула за вії майже всі вії опинилися на руках вирвала їх і вони стали дуже рідкісні і на іншому оці те ж саме

Я заснула з нафарбованими віями, уві сні побачила як на правому оці майже не залишилося вій, лише пару ділянок, в той час як на лівому оці вії були густі і красиві

Сиділи з мамою в кімнаті, ніби як вдома, але на нашу квартиру це не схоже. Я вирішила нафарбувати вії, встала перед якимось овальним не дуже великим дзеркалом, і почала тушшю фарбувати вії, начебто виходило все як завжди, вони стали довшими, але по краях злиплися і я не змогла їх роз’єднати, вії на нижніх повіках, по- моєму, я не фарбувала&# 8230; А перед цим був сон, що намічалася весілля у подруги, як-то спонтанно, хоча мене це не здивувало, подруга була вже в плаття (на даний момент вона вагітна, але уві сні я не побачила живота, хоча відчуття того, що вона все ж вагітна-було), наречений з декількома людьми приїхав на машині, вже в костюмі, висадив свідка і поїхав, я до речі, теж була свідком, і ми втрьох кудись пішли, але до церемонії одруження так і не дійшла, мою свідомість переключилася на сон з віями.

Уві сні я хотіла наростити вії, вибирала, а там були вії фіолетові, золотисті, сріблясті, сірі&# 8230; але я вибрала інші, не пам’ятаю які&# 8230; але не наростила так і

Наснилося, що мої друзі збиралися виступати на якомусь концерті. хоча друзі &# 8212; колишні хлопці. потім я якось опинилася в іншому місці, я подумала про репетицію, мама мені сказала, що нехай чекають. потім я почала фарбувати вії, які потім перетворилися в 3 ряди. якось так. ще приснилося, що мій брат негр

Наснилося що фарбую собі вії, при цьому милуюся собою в дзеркалі, моє обличчя ідеально виглядає а вії гущі, чорніше і красивіше чим зазвичай

мені наснилася покійна моя мама як будь то я їй жалеюсь а вона говорила зі мною а вії у неї були білі і дуже довгі

я підстригала брови і ненавмисно постригла вії не всі звичайно але половину напевно точно на лівому оці і один чоловік який мені не симпатичний сказав що так я йому більше подобаюся

Сниться мені сон, я дивлюся з боку бачу яка я гарна і звертаю увагу, що у мене дуже довгі, густі вії дістають до брів.

Я піднімалася сходами в висотний будинок. Потім я лежала в ліжку і поруч зі мною сиділа маленька дівчинка з довгими віями і грала. Вік дівчинки приблизно рік-півтора. Мені сказали хто її батьки і що її звуть Золдер (золото). Потім я побачила себе в чоловічому светрі в смужку. Найширша смужка була зелена. Це був светр мого знайомого який мені подобається. Але я сказала якомусь чоловікові що у мене такий же їсть светр, але цей точно його тому що він мені великий. Мені сказали йому зателефонувати, але я не стала цього робити тому що не хотіла його відволікати. Потім мені сказали що будівля внизу горить. Потім сказали що його загасили. Весь цей час я була в кімнаті, де було дуже світло, як сонячним днем. Потім я з цією дівчинкою бігала вгору і вниз по коридорах. потім прокинулася.

Фарбувала вії фіолетовим брасматик, чим довше фарбувала тим довше, пишніше і яскравіше вони ставали

У мене уві сні дуже сильно випадали вії. Перший сон мені приснився, коли я чіпаю пальцями вії і вони обсипаються і залишаються у мене в руках, а другий сон через кілька днів я бачу свої вії в долоньках, коли вмивалася.

Вітаю! я бачила уві сні себе з красивими довгими віями, і я була в шоці що у мене такі гарні вії, а з однією стороною порада за це, вони здалися мені не штучними

Сон був схожий на мультиплікацію. казку. Я була кимось на кшталт феї. Величезні густі вії, яскравий, барвистий макіяж і великі очі.І я швидко-швидко махала віями в марних спробах злетіти. озирнулася. Перебувала на даху. Навколо ще кілька таких же як і я. І тут то до мене нарешті дійшло, що у мене є крила і краще як би намагатися полетіти на них.

Уві сні я умивала обличчя водою, а точніше знімала макіяж. І раптом мої густі і довгі вії почали випадати. У паніці я прокинулася.

Я бачила наче стою у себе вдома перед дзеркалом.У мене в руках були манікюрні ножиці.Я підійшла ближче до дзеркала і закрила очі, але при цьому я Бачила свої відображення в дзеркалі.Я закрила очі і у мене були дуже чорні і довгі вії.Потім я почала стригти їх манікюрними ножицями.Коли я їх постригла вони почали знову зростати, і дуже швидко виросли до тих же розмірів.Причому стригла я тільки ліве око.

Мені пріснінась любов до чоловіка, але потім він їде, а мені стрижуть вії на правому оці, і кажуть, що очі так більш блакитні

Доброго дня, Тетяно. Мені наснилося, що у мене випали вії. Вони були чорні. Я бачила їх в долоні. Випали з обох очей, але якась частина вій залишилася. Уві сні я подумала, що як мені без вій&# 8230; Але потім подумала, що вони відростають і нічого в цьому страшного немає. Спасибі до побачення. Анжела.

добрий день . Я не дуже добре пам&# 187; ятаю сон, но точно знаю, шо бачила, як віпадаюь вії. Справа в тому, шо в мене ули нарощені вії, потім почався алергічній коньюктівіт, и вії, Які я почти повірівала, начали й Самі віпадаті. До того, в мене Постійний стрес. Думаю, це просто передача дійсності и на стан, коли мозок завмірає, а півсвідомість відає найбільш Нагальне тему.
У будь-якому разі, дякую.

Добрий день, мені наснилося. Що я стою перед дзеркалом, ніби як завиваю вії спеціальної штукою, одне око завила, а другий беру і обстригають вії, до чого це?але тільки чуть чуть обстригла

вчора бачив уві сні ніби у мене близнюки хлопчики дуже красиві, а сьогодні бачила, що у мене красиві густі вії

мені снилося, що я дивлюся на свої вії. вони нафарбовані. довгі. Але тут, раптом, я беру і чіпаю свої вії і дві з них випадають. Я якось засмутилася трохи. Але потім подумала, да ладно, нові виростуть

Доброго дня. наснилося що у мене в очах було багато вій, ніби як моїх, очі сльозяться я дістаю вії звідти, а вони знову з’являються, що це означає?

Приснився сон.В якому у мене на руках опиняються мої вії.Сниться сон вже не перший раз.До чого цей сон?До чого може сниться сон з колами, вони весь час крутяться крутяться і від них втекти не можливо, викликає почуття нудоти після того як прокинусь після цього сну

Сон був дуже дивним. Я бачила колишнього коханого хлопця (я його 3 роки любила не взаємних, зараз поважаю) він лежав вниз животом в моєму ліжку, склавши руки на грудях, був в теплому одязі зеленого, червоного (більше червоного), і лежав під теплою ковдрою. Я розповідала йому різні історії, переходи яких я робила різко. Він ніжно, сонно посміхнувся і сказав:
&# 8212; Ліан, ти розповідаєш такі цікаві історії, так різко міняєш одну тему на іншу.
Найбільше вразили його вії: вони були чорними, пишними, густими. Хоча в реальному житті вони зовсім не такі.

Вітаю!Мені наснилося ніби моя двоюрідна сестра з якою я не спілкуюся, порадила відрізати вії, і я їх відрізала.до чого це?

Наснилося, що з очей потрапили дві вії, очі були нафарбовані, і мені довелося їх акуратно їх діставати, вони дуже заважали!

Мені наснилося буто я фарбувала мамі вії будинку і як тільки я доторкалася до вій. Вони Реско стають довшими

Доброго дня, Тетяно! я сиджу перед дзеркалом і прикладаю до очей вії накладні красиві пухнасті .Неправильно потім правильно але розумію що по вулиці так ходити не можна і прибираю їх.

Мені наснилося як я дивлюся в дзеркало на свої вії вони красиві, а потім я їх висщипіваю з очей і дивлюся на пучок вій в руці, але роблю я це з думкою про те що мені потрібно прибрати старі вії помазати очі якимось засобом і тут же у мене з’явитися вії краще.

Наснилося що я дивлюся на себе в дзеркало і фарбую вії, м в кінці вони у мене стають дуже густими, прям оксамитові, практично до брів, повністю обрамляючи очей, насичено чорного кольору

Мені наснилося, що у мене дуже довгі і густі вії і нижні я підрізала коротший, і думала, навіщо ж я це роблю! А потім перестала турбуватися і зрозуміла, що вони ще відросте .

Наснилося, що у мене були нарощені вії (в житті, я ніколи не нарощувала їх собі), уві сні вії почали випадати.

Вітаю!Наснилося, що взяла щось на подобу щипців для завивки вій, але це були явно не вони, хоча зовні схожі..піднесла до вій зі спробою підкрутити їх, а в підсумку обрізала. Це було з віями лівого ока. Далі намагалася підфарбувати їх, щоб не видно було, більш-менш виходило, хоча все ж видно було, що частина залишилися як і раніше, а частина обрізані. І на правому оці, хоча я там не намагалася завити вії, теж деякі вії як був обрізаний, коли нафарбувала тушшю.
спасибі!

Наснилося, що у мене виросли довгі вії, і я вирішила їх обрізати. При цьому посміхаючись. Ще приснилося що у мене виросли вуса кучеряві. все в одному сні

я нарощую вії і мені 4 день поспіль сниться що у мене виподает пучок вій потім я їх розчісую і вони стають красивими)))

Вітаю! Мене звати Дарья. Мені наснилося дуже близько моє обличчя, я фарбувала вії. Дуже явно і чітко все було. На лівому оці нафарбувала зазвичай, у мене і в житті досить густі і довгі вії, а уві сні ще густіші і довгі. А нафарбувати вії на правому оці, дуже сильно здивувалася, навіть здивувалася: вони були нереально довгі, і я була в замішанні, що ж мені з ними зробити, адже не можна ж з такими ходити! Власне, це був весь сон.
спасибі.

я фарбувала вії тушшю своєї подруги .у мене вії не дуже густі.але уві сні були нафарбовані дуже густо і вії були шикарні і я просила і собі таку туш

Вітаю! сьогодні вночі мені приснилося, ніби я почухала очей і на пальці і щоці залишилися довгі товсті чорні вії,

Наснилося моє обличчя з дуже довгими, нафарбованими тушшю, що не густими віями, вони були дуже довгі, що не злиплі, а кожна вія окремо один від одного, в загальному виглядало дуже красиво, як ніби їх нафарбував професійний візажист.

Вітаю! Мені наснилися мої вії. Я їх фарбувала чорною тушшю. Вони були довгі і густі, але на одному оці в дном місці злиплися

Мені наснилося, що я дивлюся в дзеркало і бачу у відображенні &# 8212; на правому глазу- мало вій. Навіть є лисина де їх немає взагалі. До чого це?

dobrij den. u menia na samom dele nakladnie resnici, let 8 ja ix noshu. i segodnia mne prisnilsi ason, chto ja stoju u zerkkala i osoznanno ix obdiraju. i obodrav vse, smotriu v zerkala i pro sebia dumaju &# 8212; da i tak sovsem ne ploxo vigliazu 🙂
nu vot kak-to tak.

Добрий день, мені наснилося, що я народила дитину (хлопчика). А бабуся мого чоловіка сказала, що у нього довгі вії. До цього мені снилося, як мій чоловік мені каже, що йому хотілося б, щоб у мене були довгі вії. Що означають ці вії, підкажіть, будь ласка?

Вітаю! Мені наснилося що я був удома, і почав терти очі ну і в мене повипадали всі вії, при цьому вони були якісь сідие

я помацала свої вії на лівому оці і у мене їх багато виявилося в руках, але подивившись в дзеркало я зрозуміла що не так вже їх і багато випало&# 8230;

Вітаю. сон, я перебуваю в аудиторії, з хлопцями, з якими навчалася в школі і в вузі, дівчина учитель що то розповідала. І ось у мене як то так вийшло, що я відірвала всі свої вії, вони виявилися як накладні, але все ж були моїми натуральними. І весь сон почав крутиться про це, я намагалася їх наклеїти назад, сказала своїми подругам однокурсницям, вони мене пожаліли, але не могли нічим допомогти. Звернулася навіть до дівчини вчителю, вона знехотя мене відправила до лікаря. А лікар-жінка мені сказала що без якогось документа мене не прийме, і що не страшно це все, відросте свої (в загальному вона мені не сподобалася). Я повернулася, почала їх фарбувати тушшю і намагатися наклеїти назад. Хлопчики виявили здивування, запитали як я без вій залишилася і навіщо фарбувати їх. Ще уві сні був мій коханий чоловік, ми разом вчилися. Але я з ним спілкувалася так само як з іншими, потім все ж села з ним за парту, так як місць не було, і ми з ним просто розмовляли і дивилися фільм, який нам включила вчителька.

приснився наполовину тріснутий ніготь, і я чомусь вирішила обрізати вії, хтось мене відмовляв, але я сказала, що так буде краще і обрізала манікюрними ножицями вії на одному оці і відразу ж зрозуміла, що я наробила-почала плакати сильно, від чого і прокинулася зі сльозами

Доброго дня.
Наснилося мені, що я ножицями підстригла собі верхні повіки (так само як люди нігті підстригають, що б зробити їх коротше) Крові і болю не було, просто зрізала зайву шкіру, що б очі ширше розкрити. Може бути я намагаюся розкрити очі в переносному сенсі, тобто, побачити або пізнати, то що досі мені було не зрозуміло.

Я фарбую свої вії чорною тушшю, і вони довгі довгі, мене хтось кличе, а я не можу відірватися, хочу витягнути пензликом ще більше

Я взяла пальцями частина вій верхньої повіки лівого ока і вони залишилися у мене в руці оголивши приблизно сантиметр століття.

в моєму сні я потерла око пальцем, забрудненим клеєм, і частина вій, чорних і дуже довгих, приклеїлися і залишилися на пальці. Я загадувала бажання, намагаючись безуспішно здути вії. Потім я подивилася в дзеркало, і виявила, що вії у мене, неймовірним чином, поруділи

Показую подрузі, які довгі вії у молодої людини (довгі дуже і густі), а потім він бере мене за руку і веде вгору по сходах, сходи ведуть до мене на роботу, але тільки вона вище і ширше, при цьому я тримаюся за поручні, а вони липкі і рука у мене стає липкою. Молоду людину я знаю. Ми знайомі в реальності. Між нами є взаємна симпатія, але так як я заміжня і набагато старша за нього, природно крім дружніх відносин нічого не може бути.

Доброго дня, Тетяно. Просто наснилися випадають клаптями вії. Просто схоже було. ніби накладні знімаються, але частинами.

Наснилися довге і густі вії&# 8230; я хотіла їх нафарбувати, але не вдалося так як щіточка від туші не могла їх фарбувати такі вони густі були, губи були яскраво червоним нафарбовані. І обличчя досить гарним.

в салоні майстер нарости вії, а я сказала що хотіла наростити тільки в куточках очей і мені переробили але трохи не так як я хотіла

мені наснилося що я нафарбувала вії надто багато, і вирішила їх підправити щіточкою, і коли я почала це робити вони випали, потім вирішила подивитися і нафарбувала їх знову і вони були нормальні вже, але їх було менше

мені наснилося що я стригла свої вії, вони були звичайної довжини. Що це може означати?

мені наснилася що я на одному оці втратила вії, тобто руками до них до рушила і вони остали сь у мене в руках

Вітаю!наснилося сьогодні вдень, як хлопець з яким я зустрічаюся, дивився ніжним поглядом мені в очі і акуратно помацав мої вії!що це може означати?

Доброго дня! Мені наснилося, що у мене довгі вії. Я захотіла їх обрізати. Подивилася в руку, сильно багато вій обрізала. Засмутилася цього, тому, що мало вій залишилося

мені наснилося ніби я виглядаю в маленьке дзеркало і бачу свої вії. уві сні я ними задоволена, вони густі в міру і не злиплі були.а ось фарбувала я їх тушшю чи ні я не пам’ятаю.

уві сні я розчісувала своє вії та брови. А ще мені пропонували купити наручний годинник і їх був великий вибір. Також уві сні я прімеряля сережки, при цьому зняла свої, які були на мені.

Здр, я фарбувала однієї тушшю, другий пензликом подовжувала, першої фарбую тут же другий подовжую, і я була вражена які довгі вії вийшли

наснилася колега по роботі сиділа навпроти з нарощеними віями кольору хакі, вії у вигляді ялинових гілочок, але красиво, сон кольоровий, а колега помолоділа раптом, симпатична, без окулярів

Вітаю&# 8230; мені приснився колишній хлопець з маленькою дівчинкою на руках&# 8230; у дівчинки дуже довгі і густі вії.

Вітаю! мені наснилося що я фарбую вії собі &# 8230; вимальовується нижні вії потім верхні..зазвичай я нижні Не фарбований взагалі&# 8230; потім думаю за чим це я роблю якщо все одно спати скоро&# 8230; і все на цьому..А тиждень тому снилося що я перебуваю в якомусь приміщенні а воокруг багато екскрементів і як буд-то це туалет. але туалетом не пахне неприємних відчуттів не було&# 8230;.і потім дивлюся а він просто величезний..т.е. приміщення це де розкладені какашки величезна і мені довелося акуратно їх обходити&# 8230; а так в цілому все чисто воокруг акуратно ремонт під Євро..пол кахель і т.д. какашки людські..

Вітаю. весь сон не пам’ятаю. запам’яталося тільки, що сама собі постригла довге волосся. і на голові стирчали окремими клаптиками волосся чорного кольору, хоча у мене русяве волосся. потім сама собі спіткала вії, при цьому боячись порізати повіки.

Мені наснилося що дуже колеться що то в очах, коли завернула повіку побачила там вії.У правовому було точно дві, а в лівому багато.Я витягали ті дві.

Доброго дня!
Мені наснилося, що я стою перед дзеркалом, якщо не помиляюся, то це була ванна кімната. вода включена. В око мені щось потрапило, так як я намагаюся дістати чужорідний предмет. Як і скільки наяву я ношу лінзи, то й уві сні нібито били лінзи. Дістаю з око сторонній предмет і бачу що це вія, вона мені заважала і причому вона була не одна.

Вітаю! Я билася з братиком уві сні, і він мені висмикнув вії з правого ока, а вії були наче нарощені. І бачила себе в образі чоловіка

Доброго дня ! мені наснилося що дві вії завернулися в око, і як я не намагалася їх випрямити нічого не виходило, потім я їх просто висмикнула

фарбувати вії своїй подрузі уві сні вони були длиние і красиві до чого це?

Мені наснилося, що я потерла один (ліве око) і випало частина довгих чорних вій

Вітаю. Мені наснилося, що вії злиплися і я ніяк не могла відкрити очей. Вранці встала очей червоний

Потерла очі і побачила що випали вії&# 8230; переляку або негативного ставлення не було, просто подив.

Вітаю! мені наснилися мої очі з віями. я мамі кажу, мам, подивися які гарні, густі, вія до вії! і я тільки трохи нафарбувала, і вони такі красиві!

Наснилося що я вирвала все вії з одного ока, і потім дивилася на себе в дзеркало і думала навіщо так зробила!

Я плавала в басейні, мені бризнули в обличчя водою і відлетіли вії нарощені відразу все.

Я прокинулася і у мене як ніби вирвали вії З одного ока.Сон був як буд-то на яву

Мені наснилося, що я прийшла в перукарню підрівняти чубок, а замість цього перукар стала нарощувати мені вії. Зробила їх довгими-довгими і густими-густими. Мені здалося це через чур зайвим, тоді вона стала підстригати їх ножицями.

мені наснилося, що вії випали

Вітаю. Мені наснилася незнайома мені маленька дівчинка, на вигляд року 2. У неї були надзвичайно довгі і густі вії, я не могла на них надивитися уві сні, і думала про те, що коли вона виросте, то буде дуже красивою.

Мені снилося, що ч підійшла до дзеркала, глянула в нього, а мої вії довгі і густі

я стояла перед дзеркалом початку вмиватися і у мене стали обсипатися вії великими пучками

дивилася на дзеркало раптом бачу очівідно мої рестніци виросли і довгі дивуюся

мені наснилося ніби я підійшла до дзеркала і вії ніби клаптиком злізли, чорні прям такі, і не знаю до чого

я сиджу в кімнаті з дівчиною.Збиралися кудись йти.уві сні мені здавалося я її знаю і я пам’ятаю треба нафарбувати вії і я фарбую-фарбую.туш чорна.вії стали довгі.я здивувалася приємно і думаю треба ще.вони ще довше і гущі -Красивое.в житті такого немає.я ще стала фарбувати і вони навіть не склеювалися думаю гірше точно не буде і прокинулася.

мені приснився сон що я наростила вії як зазвичай..були красиві..Пишна.чорні..і початку вмиватися у ванній..поруч стояв цивільний чоловік..а я дивлюся на себе в зерлкало і плачу..кажу чоловікові &# 8212; я ж наростила їх тільки..так прикро було)) а він мене заспокоює і цілує прям в вій

фарбувала вії. Вони були дуже густі чорні і красиві. милувалася на них в дзеркало.

снилося.що беру себе за вії і вони залишаються в руках.Подивилася в дзеркало-все на місці

Привіт приснилося що я поспішаю і мені довелося робити макіяж самій хотіла пощипати брови і ненавмисно відірвала вії

Я бачила уві сні як мої вії падають після зняття накладних вій. Я намагалася їх фарбувати але вони падали великою кількістю. А вчора бачила як мої брови падали. Я часто бачу такі сни і дуже боюся їх

у мене неймовірно длиние вії і я їх обрізаю.роблю красиву форму, довгими і красивими вони залишилися

У мене зараз нрощенние вії. Мені наснилося, що я стою перед раковиною і видирав їх під корінь, а потім мені хтось каже: &# 171; Ти ж і свої вії видирати!&# 187 ;, а я продовжую це робити.

Доброго дня!Мені снилося що мені нарости вії і мені було красиво уві сні, потім дівчина заплела косу у коло було красіво_) Дякую за вашу відповідь.

Привіт, мені приснилося, що у моєї дочки дуже довгі вії.І я уві сні їй їх підстригала.Скажіть будь ласка, що це означає.Сон з вівторка на середу.

Сестрі приснилося що ана мені маленькою стригла реснітци і я плакала

У мене виросли дуже довгі вії і я почав їх виривати. Що це може означати?

Мені наснилося що я зайшла в ліфт було два мужика котори говорили про маніяків, потім в ліфт зайшов мужик йому дали ножиці і він ненавмисно відрізав мені пару волосся з вії

Я дивилася на своє обличчя з боку, ніби я інша людина. Відразу звернула увагу на мої довгі красиві вії, але в цей же момент вони почали ламатися і випадати. Я злякалася, але тут же зрозуміла, що вони нарощені.

я наростила собі вії але мені їх зіпсували їх майже не залишилося і на лівому були дві дірки замість вій

Мені наснилося, що мені сестра наростила вії (в житті я вії ніколи не нарощуванню), вони були в деяких місцях дуже довгі і я попросила її підрізати найдовші вії. Вона їх підрізала і вийшло так, що зрізала їх дуже сильно, так, що і мою натуральну довжину вій підстригла.

Вітаю! Вчора перед тим як лягти спати вирішила одягнути браслет з каменю тигрове око і вночі погано спала, постійно крутилася, відчуття що мені цей браслет заважає, ну потім все таки заснувши мені приснився сон&# 8230; як ніби я прийшла до перукаря, і вона погодивши зі мною обрізала мені волосся і я сиджу в кріслі, дивлюся на себе в дзеркало і починаю сумніватися, чи правильно я зробила що дозволила їх обрізати. Потім цей же майстер мені робить нарощування вій, при цьому цю послугу я не замовляла. Що може означати цей сон? Чи пов’язаний він як то з браслетом? Заздалегідь дякую!

Доброго вам дня!Добре запам’ятався лише фрагмент зі сну, в якому я приклеювала білі накладні вії, які дала мені знайома.Вони були пишними, але були практично непомітні на очах, я подумала, що треба нанести на них туш, і, побачивши своє відображення в дзеркалі, я прокинулася))

Спочатку я намагалася приклеїти накладні вії, довгі, але не чорні, а якісь більше руді або коричневі, приклеїла, але потім зняла і стала фарбувати свої, чорним кольором, бачила довгі пухнасті вії, здається на собі.

Мені наснилося, що я фарбую вії тушшю, і вони стали пишними, густими і занадто злиплі.
Як зрозуміти цей сон?

Я уві сні наростила собі вії
І довго дивилася на них в дзеркало, також допомагала незнайомим вилазити з вікна під’їзду і.до двері там були замкнені

Уві сні я була на роботі, працюю я продавцем в магазині, Я чомусь пішла вмиватися, потім підняла очі до дзеркала, а у мене очі маленькі, втомлені насилу відкриваються, а в одному оці вія і я її дістала

Доброго дня!Наснилося що у мене красиві вії і виросло багато нових війок (між старими довгими віями багато тоненьких знову виросли війок) Дякую!

Я бачу в дзеркалі себе . У мене густі довгі брови і я їх підстригаю, а заодно і вії підстригаю . Дивлюся в дзеркало і як би задоволена результатом . Гірше не стало, це так я подумала коли дивилася на свої очі .

Мені наснилося що я фарбую вії. Дивлюся в дзеркало. Вії дуже довгі. Потім спускаюся кудись за тушшю. Сон в сірих тонах. Потім шукаю свої речі. Чому то одну з речей бачу внизу треба туди спускатися по сходах вниз.я мечусьв різні боки. Потім бачу взуття кросівки і як ніби один не мій.

Не пам’ятаю на який день, або в яку ніч, мені приснився, цей дивний сон.
Бачу людини з закритими очима.Веко-закрито, але на ньому чітко видно червоні капіляри.Над століттям, по середині століття і під ним-йдуть яскраво руде вій, (тобто в три ряди-черзі), так по обидва боки очі.
Людина-не знайомий, але, почуття-ніби-це я сама, себе бачу з боку.

Уві сні на намагаючись підстригти бровки, випадково постригла вії одному очі і дуже переживала за пуста очі без вій перед дзеркалом ось такий був сон

Чоловікові наснилася я, дружина, з білими віями, білими бровами і білим волоссям. Було красиво, чоловікові сподобалося

Вітаю. Мені приснився сон пів року назад. Сам сон опис:
Я прийшла до жінки яка вже у віці нарощувати вії&# 8230; але вії вона нарощувала мені дуже дивно далі все распливчіто як ніби я лежала а коли встала в Закарпатській області яєчників у мене були встромлені дві голки з чорною ниткою з одного боку і з іншого&# 8230;.болю я не відчувала крові не було&# 8230;.
Далі я її прошу що б вона ці голки з мене зняла. З одного боку вона зняла, а з іншого залишила не встигла я прокинулася.
Через два місяці після сну, про цей сон я і думати забула, у мене став хворіти лівий бік та так що я ревіла&# 8230; хворів на протязі двох місяців і пройшло ось уже більше півроку а я так і вболіваю за жіночому! Чи був цей сон попередженням про магічному впливі на мене.? Сни просто так мені ні коли не знятися? Чи існує будь-яка псування пристріт итд? Допоможіть розібратися що ніс яке послання цей сон . Яскраво бачила тільки одне увіткнені голки з чорною ниткою в мене. Спасибі день тижня на жаль я вже й не пам’ятаю коли мені цей сон приснився.

здрастуйте мені приснилося що я блондинка молода волосся світле укладені вії довгі світлі кінчик вій з вигином і двоє чоловіків з обох сторін

Здрастуйте сьогодні снився мене вії Жиліна я пофарбую тушкуємо патом я просила занадто довгий трошки скоротіть плімяніца ножнісам укаратіла занадто короткий зделала патом я лаю її і століття палю фарбую

У мене накладні вії і раптом я помітила, що на одному оці пучок вій накладних випав. Також були пиріжки з картоплею і іноземець вимагав тільки їх. Ми були на якомусь заході і я була в платті і зверху ще була пишна спідниця-пачка блискуча. А також якась жінка постійно метушилася через своїх вій і в підсумку їх зняла і так їй було набагато краще.

Наснилося що я обрізала свою праву вію уві сні, потім підійшла до дзеркала і побачила, потім дивилася якесь відео чоловік з відео почав сміятися надомно через тієї обрізний вії, я собі оча не подобалася з обрізання вії, сон був не в барвистих кольорах.

Наснилося; що у мого 2-х місячної дитини (хлопчика) стали просто шикарні вії і виросло волосся довше.

серйозно?? немає, ну я все розумію, але засунути рекламу про бабу нину в ряд з тлумаченнями снів &# 8212; це вже взагалі перебір конкретно.

Наснилося, що дві дівчинки обговорювали мої вії. Ці дівчатка були мої знайомі з якими я зараз не спілкуюся. Говорили, що мої вії тонкі, що не густі і світлі. І говорили мені це прямо в обличчя.

Мені стригли вії, я не бачила над особи нічого такого, просто ніби стояла осторонь і спостерігала за тим як мені стрижуть вії.

Добрий день підкажіть приснилося що у моєї куми дуже довгі нарощені вії .я запитала де робила вона відповіла що брат зробив.

Я зняла з вій маленьких пташок.
Вії були дуже довжини та, а пташки червоні, і начебто з синім кольором. Сон вив дуже короткий, але яскравий і запам’ятовується

Я фарбувала рісніці і ліва рісніца до половини відпала я її з ока мовляв вітащіла я злякалася і природно прокинулася

Фарбувала вії чорною тушшю чорним кольором. Вийшло дуже красиво, я була задоволена, багато раділа і була дуже красивою.

Наснилося, що у моєї дитини густі довгі вії, заважали очам, я взяла ножиці і підрізала їх трохи. До чого Етто

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ