Сонник велосипед приснився: до чого сниться велосипед у сні — тлумачення снів

Сонник Міллера

велосипед по соннику

Якщо уві сні ви їсте на підйом, то це означає, що вас чекають сприятливі зміни. Для вас відкриваються широкі можливості, і зараз головним завданням є діяти, виявляючи терпіння і витривалість. Плоди праць не змусять себе довго чекати. Для жінки або дівчини бачити як уві сні, як вона з’їжджає з височини вниз, означає, що вона повинна проявити велику обережність при спілкуванні з оточуючими, так як необдумані дії з її боку можуть спричинити за собою втрату репутації.

Сонник Ванги

велосипед уві сні

Їхати на велосипеді, означає, що ви все робите вірно, і нехай повільно, але впевнено, крок за кроком ви досягнете своєї мети.

 

 

Сонник Цвєткова

до чого сниться велосипед

Їхати в сні на велосипеді — означає, що підсвідомо ви відкладаєте рішення якогось питання. Постарайтеся розібратися зі своїми думками та емоціями. Вкрасти велосипед, означає, що вам належить таємна зустріч.

 

Сонник Фрейда

до чого сниться велосипед

Їзда на велосипеді символізує статевий акт. Якщо ви їхали по хорошій дорозі, це значить у вашому інтимному житті все стабільно і добре. Якщо ви їсте по мосту — вам належить зміна сексуального партнера. Впасти з велосипеда — під час статевого акту відбудеться осічка або ваш партнер просто не буде задоволений. Побачити зламаний велосипед, означає, що у вас вимушене утримання, проте вам вже не терпиться знову випробувати емоції і відчуття від статевого акту.

Сонник 21 століття

що означає, якщо велосипед уві сні

Їзда на велосипеді — це сон, який застерігає вас від майбутніх небезпек, вам слід приділити увагу вашому становищу в суспільстві, так як цілком імовірно ваше падіння. Якщо ви бачите поламаний велосипед — це означає, що проявити обережність у ваших справах вам слід подвійно! Бачити триколісний велосипед — сприятливий знак, що обіцяє вам швидке досягнення ваших цілей і вирішення всіх нагальних завдань.

Сонник Хассе

до чого сниться велосипед

Приснився велосипед — можливо вам належить швидке укладення шлюбу.

 

 

Сонник Лонго

велосипед по соннику

Якщо уві сні ви впали з велосипеда, то цей сон обіцяє вам аварію і в реальному житті.

 

 

Сонник Медеи

тлумачення сну велосипед

Побачений у сні велосипед вказує на те, що зараз фортуна до вас дуже мінлива. Слід показати себе, як людину, який з терпінням долає труднощі і негаразди, і тоді вам буде супроводжувати успіх.

 

Росіянин сонник

до чого сниться велосипед

Побачити велосипед — ви зіткнетеся з безліччю незначних проблем і турбот.

 

 

Сучасний сонник

до чого сниться велосипед

Якщо ви купуєте уві сні велосипед, то цей сон вказує вам на те, що вам належить подорож або туристична поїздка.

 

 

Езотеричний сонник

до чого сниться велосипед

Їхати на велосипеді, означає, що ви занадто багато часу та енергії віддаєте справі, яке не принесе вам стільки користі і задоволення, на які ви розраховуєте. Слід здійснити переоцінку важливість вашої справи. Бачити велосипед, означає, що ви піддастеся нападкам з боку несприятливих осіб, кримінальних структур.

Сонник sonniq.ru

Їхати на велосипеді, означає, що зараз вплив обставин на вашу долю ослаблено, і своїми діями, вчинками і думками ви цілком можете контролювати своє життя.

Сон з неділі на понеділок означає оновлення і настання нового етапу в житті.

На жаль кожному з нас час від часу доводиться стикатися з кошмарами. Страшний сон не найсприятливіший явище, адже часом він стає причиною безсоння, яка тягне за собою ряд проблем.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ