Сонник Рубін 😴 приснився, до чого сниться Рубін уві сні бачити

Рубін, за сонником – обіцяє вам везіння у всіх життєвих сферах, і воно посилитися, якщо камінь належить вам.

Що робили з рубіном уві сні?

Сниться не можете відшукати рубін ▼

Чи не можете відшукати загублений камінь – вам не вдасться знайти спільну мову з людьми, і від цього будете сильно страждати.

Наснилося хочете продати рубін ▼

Сон, в якому ви хочете продати рубін – віщує проблеми в будинку.

Уві сні полірувати рубін ▼

Полірувати рубін – до суєти і турбот, які будуть оцінені по достоїнству.

Якого кольору приснився рубін?

Приснився рубін червоного кольору ▼

Якщо рубін насиченого червоного кольору – ваші мрії здійсняться.

Сниться рубін з рожевим відтінком ▼

Камінь з ніжним рожевим відтінком – вам слід вірити у власні сили, прийміть і полюбите себе.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Рубін, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Рубін уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося, що я прийшла в ювелірний магазин з мамою, і вона купила мені в подарунок простеньке золоте кільце і такі ж сережки. А продавець подарувала мені золотий масивний перстень з великим темно-червоним рубіном і такі ж золоті з рубінами сережки в червоному футлярі; я не хотіла приймати від цієї незнайомої жінки такий дорогий подарунок, але вона наполягла, і я взяла. Але не приміряла ці коштовності.Що б це значило? Якщо це допоможе в тлумаченні: я незаміжня, і ще не була одружена.

Сніжана, можливо ваш сон про подарунок персня з рубіном від незнайомої людини, символізує те, що у ваше особисте життя може увійти якийсь незнайомець.

Мені наснилися мої прикраси з темно-червоним гранатом, але в кулоні я виявила, що камінь (більше, чим наяву) почав мякнуть знизу, як би на нього капнули якимось реагентом, та так, що зверху видно було візерунок у вигляді зірочки світло -червоного кольору. Я стала плакати, а й думати, що камінь великий, і його можна буде дати в огранювання. Потім я стала перебирати кільце і сережки, але на них були мої красиві великі гранати без всяких таких пошкоджень. Сон настільки був явним, що я прокинулася від того, що плакала. Що б могло це означати? спасибі заздалегідь.

Лена, то, що в вашому сні був рубін, ймовірно, говорить про те, що незабаром ви відчуєте приплив життєвих сил.

Мені приснився сон, що мені дістався в подарунок від моїх предків рубіни. Рубіни були заховані і я знала приблизно де їх шукати. У пошуках я ходила по горах, лісах, за мною була погоня (намагалися випередити мене) і в підсумку я знайшла їх на околиці гори. Рубінів було п’ять штук і вони були всі дуже красивими (темно-червоними) і дуже-дуже великими (розмір одного рубіна становив в довжину 45 см. і в ширину 20 см.) Але я взяла тільки два рубіни і на цьому прокинулася. Що б це значило? Наперед дякую.

Ольга, то, що ви уві сні отримали рубін, ймовірно, говорить про те, що вам незабаром належить зустрічати несподіваного гостя.

мені наснилося, що я заміжня і дитина (син), ми їдемо разом в автомобілі. у чоловіка на безіменному пальці лівої руки кільце з рубіном.

Вітаю! Мені наснилося, що я вибирала прикраса і зупинилася на ланцюжку з кулоном-в кулоні яскраво червоний рубін&# 8230;. і його одягла на себе&# 8230; прикраса була дуже красиве і я його всім показувала, тільки воно було правда не нове а як старовинне прикраса&# 8230;.що це може означати?

мені наснилося два дивовижних, золоті каблучки, обидва були з рубінами, одне колечко було простіше, а друге дуже велике, масивне і з величезним рубіном.Я не знаю, звідки у мене взялися ці кільця, але було відчуття, що вони МОЇ..Уві сні сказала чоловікові, &# 171; ну треба ж, завжди мріяла про кільця з рубіном, хоч з маленьким, а тут відразу два і величезні рубіни&# 187;!уві сні я їх довго розглядала, розглядала, навіть зараз пам’ятаю на дотик, яке було золото і каміння&# 8230; Цікаво, що це може означати?

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете зустріти приємних але несподіваних гостей.

Вітаю!Більше року тому приснився сон, дуже яскравий, як наяву.
Снилося, що мені дають рубін, кажучи:&# 187; Бери-це твоє!&# 187;.Хто говорить наполягав на цьому!Я взяла рубін і вдивлялася в нього пильно.Рубін був вельми великий, можна сказати величезний, дивовижної ограновування, яскраво-червоний в золотій оправі з ланцюжком.Я тримала його на долоні (камінь був майже на всю долоню) і вдивлялася в нього, при цьому думаючи, що не можу його прийняти, так як усвідомлювала уві сні його цінність.Мені здавалося, що це подарунок не для мене (адже він такий великий, красивий, дорогий) і я не знала, що з ним робити.Потім мені знову уві сні сказали, ще більш наполегливо:&# 187; Бери і носи!це твоє!&# 187;.При цьому мені показали картинку, що я повинна з ним робити.Я побачила подругу, у якої на шиї висів на ланцюжку камінь рожевий сапфір без оправи овальної форми, камінь був біля самого серця, і ще побачила одну жінку з ланцюжком на шиї, у якій так само був камінь біля серця-теж сапфір, але білий, напівпрозорий, з сяйвом виходить зсередини каменю, при цьому камінь був круглий і відшліфований, майже ідеально гладкий.Побачивши ці картинки з камінням, я зрозуміла, що робити з моїм подарунком&# 8212; я повинна його одягнути і носити у грудях, не знімаючи, і що це моє назавжди.Ще довго усвідомлювала це, звикаючи до думки, що це моє і я повинна його носити.

Ваше сновидіння, найімовірніше, відображає те, наскільки вам доріг та чи інша людина на даному життєвому етапі.

Здрастуйте, у мене був такий сон&# 8230;
Прийшла до мене циганка, обікрала Мене на кільце з розмарином і кільце Моє улюблене з рубіном&# 8230;. Я зупинила її дії і навіть побилася&# 8230; і з під штанин знайшла ін. роду кільця.. мого не знайшла як з’ясувалося.. але 5 кілець з рубіном у мене були в кишені в сріблі але не такі яскраві як мій рубін, а у мене вона вкрала в золоті..
Що це значить не знаю..
і Тут же слідом сниться Мені сон, що народила я цуценя і годую його грудьми.. щеня був мармуровий і такий непосидючий, що Я його втрачаю кілька разів на ринку.. пару раз його знайшла, а потім втратила і тут прокинулася! Не знаю, що й думати)

Сновидіння такого плану, найімовірніше, говорить про те, що ви можете опинитися в приємному товаристві, де вас оцінять по достоїнству.

мені наснилася кішка в рубінах, яку я вкрала. Ці рубіни переливалися і були яскраво червоного кольору.

Вітаю! Приснився сон з вівторка на середу.
Я прийшла на примірку обручок до ювеліра, які ми насправді в житті замовили, а моє кільце не з діамантами а в рубінах яскравих і великих і взагалі не схоже на те що ми замовили, і у чоловіка в кільці рубін, я попросила переробити , і при мені кільце чоловіка зламали на верстаті що б витягнути рубін, і пішли переробляти.

Наснилося, що у мене є багато кілець, одне з них каміння розсипом, надягаю на ліву руку, одне з них з рубіновим каменем великим кривавого, яскравого кольору і воно раз у раз змінює колір від червоного на ніжно блакитний. Я дивлюся зачаровано.

Вітаю. Мені наснилося, ніби я сиджу в якомусь приміщенні і переді мною на стільці сидить жінка, а під стільцем, біля ніжки стільця, лежать дві маленькі золоті сережки з рубіном у вигляді крапельки, жінка пішла, а я забрала сережки, коли їх брала, то побачила, що моя колишня колега теж хотіла їх забрати, але не встигла.

На палець мені хтось незнайомий одягнув золотий перстень з рубіном яскравого червоного кольору, старовинний і дуже красивий, милувалася пів-ночі.. я так зрозуміла, що це був подарунок. А за кілька місяців до цього сну мені приснився сон інший: той же чоловік запитав мене &# 8212; що за кільце у мене на руці (реально є таке кільце), я сказала, що це моє кільце. Тоді він показав мені перстень з недавнього сну і сказав що ось цей перстень красивіше &# 8212; і надів мені на палець, знявши і відклавши в сторону мій.

мені наснилася покійна свекруха, яка подарувала мені камінь рубін, спочатку він був в форма кільця, а потім перетворився просто в великий камінь. І сказала, це тобі, прощай.

Я сиджу біля води підходить незнайомий чоловік просить дати йому руку, я простягав він дістається кільце з червоним каменем великим, і одягає мені на руку, я в подиві, а він просить не знімати і носити завжди

у мене є молодий чоловік, а мені наснилося що подарував кільце якийсь чоловік, не пам’ятаю його і не знаю.я сама його одягла, воно було масивне з золота, з рубіном і діамантами.одягла на вказівний палець.до чого б ето7

Мені приснився втрачений мною перстень, як ніби мені його хтось дав і я одягла його на вказівний палець. Потім я зібралася кудись йти і віддала перстень назад тому хто мені його дав.

в якомусь замку знайшла дуже гарний медальйон з рубіном, носила на шиї і дуже мені подобався. Потім не пам’ятаю точно кому або куди-но потрібно було його повернути, я з жалем його зняла, дивилась на нього, але повернула

йшла з ким то по коридору і біля стіни помітила ланцюжок золоту з кулоном з рубіна і сережки есколько пар з такими ж каменями, теж золоті. Я їх підібрала і взяла собі але не одягала на себе.

мені приснився червоний рубін у вигляді серця (без оправи), з боку (c верху) був не великий скол, який я то-ли тримала в руці, то-ли він лежав поруч.

Я була на концерті в театрі, кто -то мене взяв за руку і почав відривати з персня камінь (рубін). Все таки відірвав, на руці залишилося тільки кільце без каменю. Чому то все шукали, бігали по театру чоловіка.Заздалегідь дякую

Я допомогла знайомим провести весілля їхньої дочки і вони мені за це подарували величезний перстень з рубіном . І перстень і рубін в ньому були в вигляді серця &# 8230;. але коли Я розглядала це кільце і захоплювалася їм, Я виявила в ньому отвір як в скарбничці, заглянувши в цей отвір Я побачила казкових персонажів (іграшкових зайчиків, собачок &# 8230;) і побачила ще маленький іграшковий велосипед який стояв на маленьких ступенічках . Я подумала що мене обдурили і цей перстень не золотий але інтерес до того що Я побачила в нутрі нього викликав інтерес .

Уві сні у мене в городі росли рубіни жовтого, червоного, білого і блакитного кольору.Ці рубіни дуже швидко зростали.Я їх збирала, бо за словами моїх сусідів вони дорого стоют.

Я бачив уві сні, що несу мішок з дорогоцінними каменями в будинок! Мішок був сповнений по вінця, а саме там точно були сапфіри і рубіни!

Я знайшла великі золоті сережки з рубінами і топазами, і хто то уві сні мені сказав їх треба віддати&# 8230;.. а я сказала але ж я їх знайшла значить вони тепер мої і не хотіла їх віддавати до чого цей сон?

Я бачила, що я хворію чим то і одна жінка (важко пригадати хто) готує мені щось з декількох продуктів, називаючи лікарським. Я починаю його є і в кінці вона знімає свої рубінові сережки і надягає їх мені. А потім я бачу, що приходить мама і питає звідки я їх знайшла

Мої золоті прикраси мені повернув кохана людина, він їх зберігав і подарував золоте кільце з рубіном, яке було родовим прикрасою.

Вітаю!Уві сні я прийшла в магазин і мені пропонували три пари сережок. від перших я відмовилася бо там був камінь &# 8212; аметист, я сказала, що з таким каменем у мене вже є. Потім мені запропонували ще якісь, н камінь якогось темного кольору, майже чорного &# 8212; я відмовилася. Сама на ветрина побачила сережки з рубіном, одягла, мені дуже сподобалося і я вирішила їх придбати.Камінь був дуже насиченого, гарного кольору і досить не маленького розміру.

уві сні я збирала стрази, потім впала в око дивлюся це золоті сережки з рубіновими вставками. Сережок було дуже багато, вони по виду були однаковими і я їх показала мамі

Наснилося, що мені подарував молодий чоловік сережки з рубіном, але уві сні йде розмова, що ці сережки раніше належали іншій,

улюблений мені сюрпризом подарував обручальнин кільця, там ще сережки були. А потім ще підніс золотий комплект з рубінами.

Мені наснилося ЩО МИ З МАМОЮ ЙДЕМО ПО ВУЛИЦІ І У МЕНЕ випав КОРОНКИ З ЗУБОВ І МИ НАЧИНАЕМ ЇХ ШУКАТИ І МАМА ПІДНІМАЄ сережки ОДНУ ЗДОРОВУ І ВІДДАЄ МЕНІ ВОНА ВИЯВИЛАСЯ сріблення і У ВИГЛЯДІ БАБОЧКИ З 4 ЧОТИРМА ЗДОРОВИМИ Рубін У ВИГЛЯДІ КРИЛ І Я У НЕЇ ЇЇ ВЗЯЛА А САМА ДУМАЮ ОХ ДОБРЕ ПРОДАТИ Б Рубін і КУПИТИ НА цІ ГРОШІ БУДИНОЧОК .

я знайшла сережку з блакитному каменем і кулон з блакитному каменем, хотіла їх надіти а в вухах сережки з червоним каменем так і не наділа до чого це

Наснилося, що я в замку і ми з сином знаходимо велику кількість рубінів в золотій оправі і я ховаючи їх у туалеті потім десь під землею і знаходжу коли всі йдуть з чоловіком!

я стою перед дзеркалом і тримаю в руці золотий ланцюжок з підвіскою (рубіновим, як каміння на кільцях, такого вила)

Мені приснився рубін, в формі невеликого серця. Уві сні я випадково в своїй скриньці рубін у формі серця і велику англійську шпильку. Булавка була закрита, обмотана декількома стрічками &# 8212; жовтим, синім і червоним.

Я приміряла золоті сережки з рубіном. Сережки були дуже красиві і багаті, їх вартість була близько 200 тис. руб. Я не могла дозволити їх собі купити і була дуже засмучена цим.Пам’ятаю, навіть плакала уві сні.

У моєму сні багато людей шукали червоний великий камінь я вважаю що це Рубін, але тільки я найперша квиря землю зайшла в яму і знайшла Рубін. Знайдений рубін я принесла бабусі і показала їй.

Вітаю.Сьогодні наснилися прикраси з драг.камінням і точно з рубінами. Я їх знаходила, було відчуття, що вони крадені і їх кинули. Потім хтось дарував брошка з каменями. У цьому ж сні смерть моєї собаки і смерть дитини, нібито мого, але у мене немає дітей.

Снилося мені, що я на східному базарі і чому то можу вибрати те що хочу, під шумок. Сподобалися мені відразу два кільця &# 8212; масивне, старовинне, з червоним круглим каменем і майже таке ж, але камінь овальний. Я вибрала з круглим каменем, приміряла, і воно відразу як влиті село. До сих це кільце не виходить з голови.

Мені снилося, що я кудись виїхала і дивилася прикраси з рубіна.Потім несподівано повернулася додому.

БАГАТО ящірки під ногами вони мене не чіпали і не кусали були кольором зеленим детальну інформацію про них надішліть
пожайлуста!

Я побачила Землю а в ній щось блищало, підійшовши ближче зрозуміла, що це золото, дуже схожі на сережки моєї бабусі.Почала копати і це виявилися дуже красиві сережки з величезними рубінами.А трохи пізніше я їх тримала в руках і поруч з ними був кулон &# 8212; кинджал з подвійним лезом і в рукояті прекрасний рубін.Все це лежало в моїх долонях граючи гранями на сонці.

наснилося що померла мама, а померлий батько уві сні навпаки був живим. Я збирала, забирала собі мамине золото і знайшла у неї сережки з рубінів в футлярі. так само снився кохана людина і весь сон підготовка до похорону і поминок.

Мені наснилося, що я в пакеті з речами знайшла мішечок, а коли відкрила його там лежали велике кільце, великі сережки, велика брошка все з рубіном.

Вітаю! Мені наснилася жінка, яка говорила мені
&# 8212; Подивися у мене рубін червоний, а у тебе чорний.Ти знаєш, що ти в небезпеці?
Я їй відповіла:&# 187; так я знаю!&# 187;
Тут я прокинулася
Кільце з рубіном ношу на лівій руці на середньому пальці вже 5 років. Мені його подарувала мама.

Я пішла в школу влітку, щоб дізнатися завдання з англійської. Прийшов весь клас. Нас посадили на підлогу біля кабінету і стали диктувати завдання. З сусіднього кабінету вибігла наша класна керівниця вся в сльозах. Хто не намагався її запитати, що у неї сталося &# 8212; вона нікому не говорила. Але коли я запитала &# 8212; вона мені все розповіла. І я передала це зі своєю однокласницею Маші. Коли ми спускалися в їдальню на нас напали люди з пістолетами з яких стріляли в нас іграшковими овечками. Ми всі побігли в туалети і там нам сказали набрати в пакет води. Пізніше ми побігли до мого дому і стали там танцювати. А потім перестрибнули через паркан і побігли ЗА мій будинок. А там було що &# 8212; то надуте і хто &# 8212; то з моїх однокласників полетів туди.
сон обривається. Я прокидаюся в ліжку не в своєму будинку. І у мене на шиї висить червоний рубін на підвісці. Він за те, що я все це пройшла описане вище. Я виявила в ящику речі. Але вони були не мої, а однокласників. Я їм сказала і перша до мене прийшла Маша. І у неї цього рубіна не було. Потім до мене прийшов інший однокласник. Кирило. І у нього теж цього рубіна не було. І потім було зрозуміло, що мені потрібно дізнатися для чого цей рубін і що він означає.
P.S. з Машею ми не спілкуємося.

Доброго дня, Тетяно. Мені наснилися великі, довгі, золоті сережки з дорогоцінним червоним каменем . Сережки були у мене в вухах я виглядала, милувалася в дзеркало.

я підійшла до крамниці з товаром і побачила рубін в золотом кулоні не стандартної форми, взяла його в руку і він потемнів, потім я покликала сина і сказала йому, Женя дивись рубін, він взяв його в руку і обпікся об камінь потім його кинув.

У старому будинку і біля дороги я і мій батько Під гравію почали знаходити алмази білі не великі але. Ще знайшов 5 червоних рубінів великі вони були і як ніби за ними багато хто полював ще і всі мене питали а ти випадково не знайшов ці рубіни а я тримав їх у лівої руки і казав немає і переклав їх у кишеню куртки що б не втратити

мені подарували сережки золоті з великим червоним каменем у вигляді крапельки, розмір в діаметрі 1,5 см обрамлений з усіх боків маленькими діамантами, після цього я пішла в магазин щоб мені дали чек підтверджує що сережки мої.

Уві сні заможний чоловік дарує сережки з великими червоними каменями в чорному оксамитовому мішечку

Ходила по піску і збирала каміння, покладала в кишеню. Спочатку були рубіни, а потім з’явилися сапфіри. Багато було, все кишені заповнені. Вони як зірки в піску виблискували.

Доброго дня. мені наснилося моє колечко з рубіном, і потім рубін пломался це що може бути? заздалегідь вдячна мій емейл

Я знайшла рубін, він був як розміром моя голова, величезний і червоний, але мутний, тому що не була оброблений, коли його віддала на обробку, його вставили в золоту оправу, в формі краплі, і він був не гладким, а як діамант обрамлений і виблискував і яскраво червоного кольору був, я одягла його на шию, і носила на шиї, але він був дуже величезний, тому я його зняла, тому що важко і просто милувалися їм, який він гарний, і як виблискує.

Перебирала золото з величезними дуже темними рубінами і намисто і просто у відправці з золота. На лівій руці була золота каблучка з невеликим рубіном.

Вітаю. 4 січня був сон. Заходжу в сарай. Справа в кутку павутина з коричневим павуком, передні лапи як у фаланги, а на спині у нього рубін виблискує. У якийсь момент мені сказали, простеж за ним. Я простягаю руку до павутині, він на моїй кисті. Рубін не сильно виблискує. І як тільки він випускає павутину мені на кисть руки, я відкидаю його назад в павутину. Прокинулася з криком.

Вітаю.Мені снилося, що я в горах знайшла необроблені рубіни, великі камені і поклала їх у кишеню.

я на березі річки, берег колись обвалився і я раптом бачу щось блищить на землі, нахиляюся і бачу маленький камінь яскраво червоного кольору, розумію що це рубін починаю копати землю і знаходжу розпорош красивих рубінів яскраво бордового кольору (середніх, великих) , причому вони все ограновані та виблискують. Набрала цілу долоню рубінів. Ховаю їх в кишеню, боюся що хто-небудь побачить.

Вітаю ! Наснилося, що вкрав рубін, який давно шукають китайці, і місце цього рубіна охороняється двома драконами. А взагалі, я уві сні вкрав статуетку, але не знав, що в ній є символ з рубіна, який так важливий був для китайців)).І ось, уві сні китайці просили мене повернути, так як це дуже важливо для них з їх повір’їв. показали цей символ з рубіна, який був намальований на статуетці.

знайшла і одягла на лівий безмяннй палець золоту каблучку з pубіном і тут же обнаpужилась господиня але я його сховала в інтимне місце і не Отала

Мені наснилося, що покійна Мамочка подарувала мені часи з покличу рубінами браслет.

Мені приснився Чоловік з яким ми розлучилися місяць тому, він надів на ліву руку безіменний палець золоту каблучку з рубінами

Снився тропічний ліс, яскравий кольоровий, переважав світло зелені відтінки дерев, екзотичних трав, яскравих кольорів, витких рослин з дуже товстими стеблами і крихітними листям ледь помітними, вони дерева обмотували по стовбурах як змії. І колір кругом куди погляду не кинь світло зелений, хвойний такий світло зелений. Не знаю як поточней його описати. Загалом я йшла по цьому лісу у своїй класичному одязі в якій зазвичай ходжу в технікум. Я себе з боку не бачила, але знала підсвідомо не тільки як виглядаю, як одягнена, навіть хробака повзе під землею, могла про нього знати. Я виходжу на галявину там земля м’яка легка на дотик дрібна трава килимом все вистилає чим те нагадує конюшина трилистий. Дрібна така правда квітів конюшини не було взагалі, лише листя. Я піднімаю очі з трави і бачу стоять два ліжка, абсолютно порожні дерев’яні, прям по середині галявини, вони були схожі на дитячі колиски в старовину на древньої Русі такі робили, люльки для дітей. тільки великі були на дорослу людину. Стояли і злегка погойдувалися. Я підходжу тиша, непроглядна ні птахів ні найменшого звуку, глухота, але зі слухом все в порядку, Я нагинаюся заповзають під одну з колисок, а там змії колом як ті в’юни теж світло-зеленої хвої кольору. Чорними намистинами очі. Повзають смикають мовою, повзуть повз мене, не чіпають, але при цьому я відчуваю страшний страх нібито готуючись до їхніх укусів, а вони і не бачать мене, повзуть повз. Я через страх забираюся під цю ліжечко з ногами, а під нею по мимо змій були западини для рубінів, йшла шеренга уздовж дна ліжка, я так подивилася і дістаю з за пазухи ті самі рубіни і вставляю на місця, а їх було багато. потім прокинулася. Рубіни були в огранованих у формі подовженого шестикутника, І форми в землі ідеально підходили. Дивний сон. &# 171;

Приснився камінь рубін у формі серця. Ми знайшли (скарб), відчищали і полірували, дуже красивий. Я спостерігала з боку. Належав мені і моїй знайомій.

Наснилося, що я знайшла на дні моря, розміром з кулак, насичений червоний рубін, потім ще трохи менша і поруч золото.

Уві сні я бачила як добувала дорогоцінні камені, не втрималася і вкрала 3 великих червоних рубіна, сховала. Але через деякий час злякалася і повернула їх, поклала на стіл. 2 пропали, а один найбільший лишився. Підкажіть будь ласка до чого це?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ