Сонник Розставання з коханою людиною 😴 приснилося, до чого сниться Розставання з коханою людиною

Якщо вам приснилося розставання з коханою, вашу довіру до нього похитнеться через неприємний непорозуміння, що може закінчитися великою сваркою.

Однак частіше такий сюжет не несе конкретного сенсу або тривожного ознаки. Він може бути мимовільної картинкою, народженої з вражень останніх днів, або бути пов’язаної з минулого романтичною історією, колишнім партнером.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Розставання з коханою людиною, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Розставання з коханою людиною уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

я розлучалася з коханим, хоча у нас і на даний момент не всі добре.Я плакала кричала мені було дуже боляче, а він був байдужий. Уві сні я вийсніла що його мати проти наших відносин, що штовхнуло його на расстованіе.

ми зателефонували ним по телефону він почав мені брехати, а я говорила йому, що знаю правду і сказала, що все, він сказав якщо ти мені не довіряєш мені такі відносини не потрібні, я запитала ми ставимо крапку?відповіді я не почула, так як я прокинулася.

Вітаю! Сьогодні мені приснився дуже дивний сон&# 8230; Починається з того, як ніби я перебуваю на знімальному майданчику. Бачу моє рідне місто (я переїжджаю звідти скоро). Загалом, я потрапляю, на реальні зйомки фільму. Притому фільму жахів (ніколи їх не дивлюся). Якимось чином я опиняюся задіяна в ньому, т.е. я стаю актрисою. І починаю себе бачити з боку. Режисер кричить на нас, що нічого не виходить і що ми не можемо зіграти як потрібно. Потім з’являються знаменитості світового рівня (які мене в реальному житті ніяк не цікавлять). Ми з ними разом знімаємось&# 8230; мені це трохи лестить уві сні. Потім на зйомках починають відбуватися дуже дивні речі&# 8230; паранормальні. Мені страшно в цей момент до тремтіння. У підсумку я звідти тікаю, з кимось&# 8230; з ким, не пам’ятаю. Далі картинка змінюється і я бачу себе в якійсь селі. І це вже не моє місто, та й взагалі місцевість там незнайома&# 8230; Мені там так самотньо, як-то порожньо і взагалі не по собі&# 8230; Потім, не зрозуміло звідки, з’являється мій коханий чоловік, на чорній машині (насправді він живе в іншій країні), я сідаю в машину, там ще якісь люди з нами&# 8230;. і у мене таке неприємне відчуття, що зараз що то буде. І він мені каже &# 8212; я розлучаюся з тобою, я втомився, ти на мене дуже тиснеш. Для мене в той момент весь світ звалився, я не розумію як так, з чого це він вирішив&# 8230;.. мені настільки погано що аж жити не хочеться в той момент. Підкажіть будь ласка, що все це означає. В реальності у нас зараз хороші стосунки, я люблю його і знаю, що він мене любить. Він мене запросив до нього додому (а живе він не де народився, в іншій країні), знайомитися з батьками, мені скоро летіти, а тут такий сон&# 8230; мені м’яко кажучи не по собі.
Заздалегідь дякую!!

ми ходимо з коханим по досвітні місту і раптом він іде, я питаю у знайомої де він, знайома каже що він пішов назавжди.

мені наснилося, що я заходжу в соц. мережу і дивлюся, що у моєї коханої людини сімейний стан з іншою дівчиною.. у мене почалася паніка, істерика і я різко прокинулася

Я бачила, себе в селі .Я розмовляла з дівчиною знайомої про мого хлопця, вона розповіла що вони цілувалися і як він бігав за мною в Москві і ще сказала, що як він бігав за мною це бачили всі люди які були в Москві. До чого приснився цей сон ? Адже в житті ми з цією дівчиною не спілкуємося .

мені снилося як я з мамою у хлопця вдома саберала свої речі довго, потім ми пращалісь і він стояв са своєю новою дівчиною, потім він мене міцно обняв і я пішла&# 8230;..

мені снилося що кохана людина сказав мені що ми розлучаємося, але він сказав мені це по телефону і відключився. а у відповідь я почала писати йому що дуже його люблю і не хочу його втрачати. потім начепто я прокинулася і взяла телефон що б перевірити наяву це чи ні, і коли
я побачила що це насправді і я почала плакати.

Привіт, сьогодні 20 жовтня я заснула вдень. Приснився сон про мого улюбленого, він не курить, але якось не давно коли відпочивали з друзями, він викурив сигарету, ми посварилися, але прощення він заслужив) Обіцяючи болтше не курити. отже сон був про те: я сиділа в машині і бачила як оон курить з моєю сестрою. мене він не бачив. При цьому коли ми побачимо він мені збрехав що Некурю і я сказала ці страшні для мене слова &# 171; ми розлучаємося&# 187; дуже пепежіваю, тому що дуже люблю мого хлопчика.

Мені наснилося, що мені мій коханий заявив, що розлюбив, і взагалі я не в його смаку, каже що блондинки подобаються, а ти якась не дуже, та й не хочу я тебе вже, я занурила речі в машину і поїхала !

мені наснилося, що я розлучилася зі своїм хлопцем, який зараз на навчанні, він мені написав повідомлення що між нами все скінчено, я вибігла з приміщення і почав пропадати асфальт

Сниться то що спочатку мені моя дівчина пише &# 187; Що нам треба розлучитися&# 187; Потім ми зустрічаємося в парку і вона каже мені це в обличчя&# 8230; І я різко прокидаюся

Привіт, приснився розмову з моїм хлопцем, в якому він був досить серйозний і задумливий. Сказав, що можливо нам варто розлучитися, тому що йому набридли постійні мої фінансові труднощі. Я не хотіла цього. потім прокинулася

Вітаю! Мене звати Тетяна. Сьогодні мені приснилося що йшов сильний дощ і ми з хлопцем не бачилися. Я вирішила поприбирати і згадала що він мені довго не дзвонив. Зателефонувавши йому, він почав мовчати і не відповідав на мої запитання. Уві сні мене це вивело, я розплакалася і кинула його.
Також часто сниться, що хлопець йде до дівчини до якої я ревную.

Приснився сон, як з коханою переїхав до Німеччини, оселилися, будинок виявився ступеньчатой, ступінь &# 8212; дах. На рівні квартири, в якій ми оселилися з балконних виходом дах, на якій збиралася зграя молодих наркоманів. Домагалися і приставали в тому сенсі, що дражнили і бавилися, якимось чином пронекая через двері балкону швидко мчали до виходу і до першого поверху на вихід з під’їзду. Одного разу вийшовши туди налякав усіх &# 8212; заспокоїлися.
У цьому ж сні з коханою розлучилися, повернулася додому і через кілька днів написала смс &# 171; як закопати Фрею&# 187; &# 8212; Недавня маленька кішечка, яку в реалі вона віддала. Я залишився так само з котиком, який до цих пір у нас.
З переїздом в голові настрій на кар’єрне зростання, зміни і поліпшення добробуту.
Однак турбують ці перешкоди.
Через деякий час ловлю дрібну дівчинку-наркоманку (в голові твердо вже знав що це наркоманка серед решти зграї). За шкірку витягнув на вулицю і не знаючи куди тягти, пішов розпитувати людей, куди її здати можна.
У цьому ж сні ніби нова сцена: вийшов прогулявся по вулиці. Деякий колектив учнів, відпочивали, подружився з ними і з ними почав відпочивати. Так сон закінчився.
До чого приснилися наркомани що не краплі не турбували мене, а навпаки могли позлити щоб отримати по голові. Настрій в переїзді і поселенні в новому місті і квартири був нормальним, ніби нове життя, нова робота і так далі. Розлука уві сні дала привід неспокою так само, прочитав сонники &# 8212; мовляв &# 8212; зрада і невірність. Наркомани по сонником &# 8212; провіщення хвороби &# 8212; ЖАХ.
Зацікавлений в більш правильному тлумаченні сну, тому що стає страшнувато. Сон приснився у вівторок ввечері.

Привіт, це сон мені снився з 16 по 17 число.
Уві сні я бачила як я прийшла додому з хлопцем і як то несподівано, з не від куди, з’явилася дівчина (вона була одягнена в джинси і кофту з капюшоном, колір кофти коричневий, колір волосся був толі чорний толі темно коричневі &# 8212; це чомусь мені дуже добре запам’яталося).
І так, ми з моїм хлопцем прийшли до мене додому, потім він став розмовляти з нею, посміхався їй, а я дивилася на них з боку, і раптом вона переходила в будинку через поріг спіткнулася і впала, а мій хлопець підійшов до неї і підняв її. Далі не пам’ятаю що було.
І ось він підходить до мене і каже мені що я пішов її проводжати, я ему говорю а як же я?, він мені сказав що скоро прийде. Він прийшов і сказав мені що ми розлучаємося&# 8230; говорив ще що він з нею цілувався. Потім як би пройшло кілька днів і він прийшов до мене і почав просити прощення, говорив що вона не така як ти, мені з нею погано, я тебе люблю. І я ему нічого не встигла сказати, бо прокинулася.

я розлюбив свою дівчину і не знав як сказати що у мене інша, через це ми і розлучалися.дії сну відбувалися під час епохи дуелей.

Ми з ним розлучилися і він мені наснився у мене дама ми ранок прокинулися в помсти з ним нас розбудив малюк і він мене запитав скільки вже час я йому сказала про 11 Чесова і він мені сказав що він не хоче на роботу їхати ну треба їхати на роботу .

мені наснилося ніби ми сиділи з ним на дивані і він говорив що ці психи ні до чого, я поїду назавжди, і твої пристрасті з собою забрати не зможу, а там у мене буде вже інша дівчина

мені приснився мій молодий чоловік і ми з ним розлучилися і потім він став зустрічатися з моєї не дуже хорошою подругою

мені наснилася що я Ростана з коханою людиною бо я уві сні дізналася що він хотів одружитися зі мною не на довго хотів потім розлучитися зі мною для того щоб одружитися з іншою з якою був знайомий в дитинстві..мені так було тежело..він зробив пропозицію а я відмовилася .потім він пішов..потім всіх колишнім мій чоловік він був токім нещасним я його прихистила і поклала спати в іншій кімнаті..а сама лягла на своє ліжко вона билафіолетого кольору навколо фіранки були блакитного кольору з малюнком незрозумілим

Сниться, що я проїжджаю повз його вікон (але насправді це якийсь пансіонат чи санаторій), бачу його і руками в повітрі малюю сердечко, кажу, мовляв, люблю, і як би відправляю йому. Він в цей момент закривав вікно, але зупинився. Підіграв мені, як би відганяючи моє серденько, але похитав головою, мовляв, немає, вистачить, відносини закінчилися. А через секунду по губах я прочитала: &# 171;&# 8230; а хоча&# 8230;&# 187;. Я природно закивала головою, що треба спробувати ще раз. Потім я прокинулася.
Час уві сні було як перед світанком, тому кольори були приглушеними. Але промені сонця я вже бачила.
2 місяці тому ми розлучилися з цією молодою людиною.

Вітаю! Приснився сон з суботи на неділю. Я і мій молодий чоловік прогулювалися, він мені сказав що ми бачимося востаннє, ми розходимося. Я сильно плакала і намагалася з’ясувати причину розриву.

мені пріснлась що мій хлопець каже мені що у нього інша що він втомився від мене і все це по телефону, потім дівчина якась вихопила у нього трубку і начіла говорити що вона його дівчина я дуже сильно плпкала уві сні йшла і гірко плакала

Доброго дня. Мені наснилося, що кохана людина (це людина, яку я люблю, але він свої почуття приховує, не проявляє в повному обсязі, т.до. він не вільний) по телефону сказав, що ми розлучаємося. У мене був стан схвильованості, тривоги, хотілося плакати. Чи не розуміла, що так, чому, що сталося. Сон снився з ранку десь годині о 6.30-6.45 до 7.00-7.10.

Сон сниться що я постійно розлучаюся зі своїм чоловіком, то що ми сваримося, лаємося. Але сьогодні наснилося, що він хотів піти від мене до блондинки.

Ми були на квартирі і мені прийшла смс там було написано що нам все таки потрібно розлучитися

МЕНІ ПОСТІЙНО сниться один і той Ж СОН ЩО УЛЮБЛЕНИЙ ЛЮДИНА ЙДЕ ВІД МЕНЕ МИ розтане

Я не бачилася з чоловіком, якого я дуже люблю, в зв’язку з тим, що він переїхав в інше місто, кілька років. Іноді тільки бачу уві сні. Сьогодні мені приснився сон, в якому мені хтось каже, що мені треба з ним розлучитися. Мені дуже боляче від цього, але я подумала, треба розлучитися.
Перед цим бачу сон, що мене мало не збив джип синього кольору красивий незвичайний ексклюзивний. Вірніше как-будто проїхав через мене. Я думала, що все, я померла. Але дивлюся, немає, на ногах, всі в порядку.
Далі вона проїхала також, мало не збивши повз двох моїх дівчаток колег. Поїхала на великій швидкості повз них, дуже близько, вони встигли відскочити

Мені подобається чоловік ми зустрічалися а зараз немає і він мені сниться часто то розлучилися то разом то він п’яний уві сні

Мені наснилося що в моєму сні мій коханий чоловік порвав відносини між нами лише то через те, що він їде в іншу країну, в інше місто. І це не з нашої ініціативи, а з ініціативи наших батьків.

Мені наснилося, що мій молодий чоловік в моєму сні говорив, що я давав тобі останній шанс, а ти його не використала.

Mне приснився сон що мій чоловік повернувся до своєї колишньої дружини. Вона була в бірюзовому шарфі. Він забрав всі фото де ми були вдвох.

Я і моя подруга були на дискотеці, танцювали) і там була людина з яким подобаюся і я, і він мені) ми потім з ним танцювали, вийшли гуляли і все таке)) але потім щось було не зрозуміло)) і ми почали листуватися з ним і він написав що його Тепер бісить що всі думають що ми зійшлися, а ми не підійшли один одному а я відповіла йому чому ти так думаєш? І потім прокинулася.

Наснилося, що я розлучилася з хлопцем
Що у нього на роботі з’явилася нова співробітниця і він фліртував з нею з смс-кою і в всмето їй відправити смс відправив мені . І я йому сказала розлучаємося . Він ніби змінив мені . І сказав їй що немає дівчини

Наснилося буд-то в житті мого коханого з’явилася інша, але він не міг між нами вибрати з ким залишитися, а в кінці вибрав її

Наснилося, що покинув коханий через повідомлення в соц мережі. Спочатку снилося, що все добре: милі повідомлення, сердечка, смайлики, потім повідомлення від нього &# 171; нам треба розлучитися, а далі, як не дивно, знову ніжні і теплі повідомлення

Дівчина хлопця, з яким у мене відносини, побачила нас разом і вони вирішили розстаться.Після чого він забрав мене до себе додому, де були його родичі, і там вони дізналися що ми разом а з дівчиною він розстался.Далі уві сні я оглядаю будинок, вид з вікна (за вікном красиве старовинна будівля ніби як кольору бірюзи) Рідні це все сприймають нормально, як ніби все очікувано.

Наснилося що кохана людина, з яким ми зустрічаємося, сказав мені про розставання. Мені не було боляче, я ніби була до цього готова

Наснилося що посварилися з коханою і я знімаю жовтий гумовий чобіт і кидаю в його сторону і йду.

Привіт, мені приснилося то що я розлучилася з хлопцем (з чоловіком) ну як саме розлучилися я не пам’ятаю він всюди поудалял мої фотографії і у себе і у мене заблокував, а я хотіла плакати і не могла, потім.ввечері ми помірялись він прийшов, і потім відносини якісь інші стали

Все почалося відразу, як-ніби не з самого початку, а з середини, далі, йде листування, все як завжди, і потім фраза про розставання, з якої він благополучно погоджується, страждання, сльози, кожен день на його сторінці в соц.мережах, і на цьому сон зупиняється, я прокидаюся

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ