Сонник Розп’яття 😴 приснилося, до чого сниться Розп’яття уві сні бачити

Сновидіння про розп’яття в більшості випадків пов’язано з негативними подіями. Колишні можливості будуть втрачені, надії зазнають краху. Вам доведеться миритися з обставинами. У той же час, не варто засмучуватися через побаченого. Будь-які неприємності і труднощі, що з’являються в житті, слід розглядати як випробування, послані долею, щоб посилити ваші основні здатності. Проявіть стійкість характеру і силу духу, зберіться з думками і дійте рішуче.

Сонник Феломени пропонує ознайомитися з основними значеннями сюжетів про розп’яття. Якщо серед них ви не знайдете опис, здатне розтлумачити побачений вами сюжет, зверніться з питанням до експерта.

Що з вами сталося уві сні?

Сниться, що вас розіп’яли на хресті ▼

До чого сниться, що вас розіп’яли на хресті? Бачення має вкрай негативне забарвлення, віщуючи важке горе і втрати. Бачили себе розп’ятим на хресті – буде непросто здолати навалилися неприємності, потрібно чимало часу і сил, щоб впоратися.

Чиє розп’яття вам приснилося?

Бачити уві сні розп’яття Христа ▼

Сонник Феломени описує розп’яття Христа як символ очисних страждань, після яких велика благодать. Приймали участь у розп’ятті Спасителя – наяву зробите зраду близької вам людини заради власної вигоди.

Приснився розіп’ята людина ▼

Розіп’ята людина уві сні виступає вказівкою на необхідність присвятити себе добродійності. Вашим близьким потрібно турбота, підтримка і ваша участь. Не залишайте їх наодинці з проблемами, надайте сприяння в справах.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Розп’яття, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Розп’яття уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! Дуже прошу, допоможіть будь ласка мені розібратися зі свої сном, який я бачила сьогодні 5 січня. Мені приснився розп’ятий Хрітос, що він там був розп’ятий, руки приколені цвяхом, йому дуже боляче і він вмирає. Ще поруч літає птах, готова його розтерзати. Я дивлюся на нього, і відчуваю, розумію, які ж пекельні болі йому довелося пережити. Ще такий сон приснився прямо під Різдво.

уві сні мене розіпнула коханка чоловіка&# 8230; вона зі злістю вбивала в мене цвяхи&# 8230; я кричала, мені було дуже боляче &# 8230; чоловік сидів як заворожений, а вона міцно за руку тримала мою дитину і безжально продовжувала забивати цвяхи&# 8230;

Допоможіть будь ласка приснилося що мій син лежить на підлозі а у нього кров йде з долоню на ногах все як на роспятіі Народився він 1 січня скоро буде 16 років Я його дуже люблю Фактично я його вимолила як не по-дурному це звучить Коли я була вагітна то боялася що б мати не впізнала Постійно молилася одного разу уві сні до мене прийшов образ Божої матері і вона сказала Не бійся у тебе народиться син А ця година після цього сну місця собі не знаходжу

я стою на мосту над бурхливою річкою, а по річці пливе величезний ключ і я пірнаю за ним (хоча плавати не вмію). вода жахлива, всюди бруд, я хапаю цей ключ, підпливаю з ним до берега, але вибратися не можу. у берега трава і бруд. потім вибратися вдалося, а в руці замість ключа ікона Божої матері та два ключа.

Вітаю!
Мені сьогодні прісніснілісь спочатку чорні павуки, яких я вбивала, а вони знову з’являлися з повітря, а потім приснилося розп’яття, на якому був або Ісус або якійсь священик, але у цього чоловіка руки і ноги були розчепірені в різні боки, як на картині Леонардо да Вінчі, і його заживо спалили&# 8230; Страху уві сні я не відчували, а як спостерігала з боку. Страшно зараз чому і від чого такий сон!

Мені приснився досить дивний сон. Чітко пам’ятаю, що я на величезній швидкості їхав по місту на велосипеді і мене попало спускатися на ньому по крутій гірці на великій швидкості. В кінці гірки була височина (як трамплін) і стіна з колючим дротом, через яку я перестрибнув на велосипеді. Це була чи то межа, чи то щось подібне. Опинившись по той бік стіни, я побачив кілька чоловіків, які були недоброзичливо налаштовані і з ними стояли кілька диких коней, які були на вигляд дуже страшні і якби їм дати зірватися з повідця, то вони б мене там і затоптали. Загалом, я потрапив в якесь заборонене місце і, як покарання за це, мене розіп’яли на хресті люди, які були там. Так само повісили терновий вінець на лоб, але щоб пробивали цвяхами кінцівки, не пригадую. Після мене випустили, розп’ятим на хресті в місто і я його так і тягнув. За ідеєю, я повинен був відчувати якесь приниження або сором, але подібних почуттів не було, а можливо навіть протилежні. В такому обліко я здався перед знайомими з мого навчального закладу і вони співпереживали мені, а не сміялися або якось намагалися принизити. Ось, власне, те що я пам’ятаю. Мене досить непокоїть цей сон і я буду Вам дуже вдячний, якщо ви мені його розтлумачите. Спасибі, Тетяна! 🙂

Я йду по дорозі, переді мною небо, на ньому з’являється величезний чорний хрест чорного кольору з червоним розп’яттям. Я подивилася, повернула вправо і пішла

У мене над дверима в кімнату висить розп’яття і кілька ікон Але уві сні я побачила тільки одне розп’яття

Мені наснилося, що я стояла в церкві, було темно, я була не одна. І з вікон при відсвічування на моєму тілі здався хрест з сонячних променів, він світився як сонячний зайчик. Я стала відходити, намагалася скинути його з себе т. до. злякалася уві сні, що він віщує смерть мою, але він на мені світився все яскравіше, був невеликий на правому передпліччі. І моя директриса уві сні мені сказала, щоб я не боялася-це ні чого поганого не віщує. До чого це?

добрий вечір! Мені приснився сон, про те, що я сама роблю невеликий, дерев’яний хрест, більше схоже на розп’яття, над головою і вниз до плечей якого коло з яскраво синім лавром. У цьому сні брав участь покійний наречений (якщо це важливо) сниться він мені рідко (не пам’ятаю, що робив). Цей хрест я показала свою Сестрі. Далі я прокинулася. Що може означати цей сон?

Бачила колишнього співмешканця і ешо нвнешнюю жінку в його квартирі.плтом та жінка поміняла бедую блузку і кинула.Бузька пахла потім..після ми разом спускалися в підвал і я тай на підлозі побачила не новий цвях і над дверима цим цвяхом прибила церковний хрест.і після бачу білі жалюзі на кіоску які мій колишній хоче підняти але бачу що йому заважає цвях який я вбілас хрестом

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ