Сонник розплітати Косу 😴 наснилася, до чого сниться розплітати Косу уві сні бачити

Розплітати уві сні косу, по сонником Феломени, знак краху ілюзій. Пропустіть заплановані справи через призму об’єктивності: чи реально з усім впоратися в намічений термін?

Не намагайтеся встигнути більше можливого – пам’ятайте, що в добі всього двадцять чотири години, і ні хвилиною більше. Від того, що здійснити не вдасться, краще відмовитися заздалегідь, інакше без жалю і розчарувань не обійтися.

Не звалювати все справи на свої плечі. Не забувайте, що поруч знаходяться ваші друзі і близькі, які завжди допоможуть і розділять непідйомну ношу. Варто тільки попросити допомоги – і рідні, не ставлячи зайвих питань, прийдуть на виручку.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося розплітати Косу, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться розплітати Косу уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Привіт мені приснився сон що начебто я починаю розчісувати волосся, а у мене там дрібні косички. мені не зручно їх розплести і я прошу молодої людини що б він мені допоміг, він допомагає то куди то зникає .Я перебуваю в батьківському домі пам’ятаю що була компанія подружки і якісь хлопці . Зараз я заміжня

Я залишилася одна в квартирі. Я чогось боялася. Потім на кухні з кімнати я побачила незнайому бабусю з білими прямими коротким волоссям. Незважаючи на те що я злякалася її, я відвернулася і подивилася на себе в дзеркало. У мене було 2 косу, одну з них я почала розплітати. Коли розплітала косу, вирішила подивитися на себе в дзеркало. Я почала вдивлятися в свої очі і не впізнала себе. Очі були злі і ставали чорними. І весь сон грала якась дивна музика, схожа на наркоманську.

Розплітала перед дзеркалом своє волосся. Було кілька кісок. начебто 5 . У них вплетені були різного кольору стрічки. Блакитна, рожева жовта. Потім просто провела по волоссю долонею. Волосся золотистого кольору. Вони і в житті у мене такі. Красиві локонvи вийшли. Сон приснився тільки що, з четверга на п’ятницю

Мені наснилося, що я насилу розплітала косу. Крім того в волоссі виявилося багато шпильок з дорогоцінними каменями і я їх се зняла.

Вітаю! Мені сьогодні приснився такий сон що мені заплели багато багато кісок і у мене були там довге волосся а насправді вони середнє&# 8230; коли я розплела їх волосся було дуже сильно хвилясті і пишні&# 8230; колір волосся був світло русявим. Скажіть будь ласка до чого ЕСП сон? Заздалегідь дякую!

Вітаю! Мені наснилося. що я починаю розчісувати волосся. а у мене там косички, я їх розплітаю і у мене красиві довгі, пухнасті волосся

Уві сні поспішала розплести кілька довгих кісок, при цьому лаялася на дитину, чому вона раніше їх не розплела. Коли розплітала волосся були кучеряві.

Я ввечері заплела косички і лягла спати..
І ось уві сні мені пріснілоль як ніби я встала з ліжка і расплелаю косички, при цьому я як то виявилася в вітальні, і різіночкі з кісок на ручку крісла склядиваю. І розплітала я їх дуже довго. (Волосся у мене короткі). після того як я їх розплела і підійшла до дзеркала побачила що волосся ледь-ледь накручені, як ніби я з зовсім і не крутила. Коли я прокинусь волосся заплетене. Що це означає?

Мені наснилося, що колишня подруга розплітала мені коси, але я чомусь її боялася. Я уві сні розуміла що сплю і дала собі установку прокинутися, стала кричати, але зрозуміла що не можу вимовити ні звуку. До речі, в момент коли вона намагалася розплести мені волосся (в житті вони у мене короткі і рідкі), я прям наяву відчувала дотику її рук до спини і це було чомусь так моторошно! Врешті-решт мені вдалося прокинутися і я прям в голос закричала, що чоловік поруч прокинувся. P.S. Ми з нею нещодавно народили обидві, хлопчиків, але мій дитинка на жаль помер. Не знаю чи пов’язувати ці події з моїм сном, але може це просто нерви? Підкажіть.

Вітаю!Уві сні я розплітала багато кісок різної товщини перед дзеркалом. Мені постійно заважали дивитися в дзеркало під час розплітання і я втікав од одного дзеркала до іншого.Волосся були в 4 рази довше, чим у мене насправді і коричневого (ближче до темно рудого) кольору.

мені наснилася рассплетіная косcа.
Просто мене запросили до Києва, і вирішується питання поїду я чи ні.Може це з цим пов’язано?

Мені наснилася, що я йду по вулицях і розплітаю кілька касічек на голові, не одну. І мені здається що у мене так стали виглядати шикарний волосся, чим раніше

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ