Сонник Розчленування кішок. До чого сниться Розчленування кішок бачити уві сні – Сонник

Сонник Розчленування кішок наснилося, до чого сниться уві сні Розчленування кішок? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Розчленування кішок, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Бути розчленованим

Сонник – Розчленоване тіло

Добрий день, Надія!

Нічого особливо страшного в Вашому сні немає. "було похмуро" – ви потрапили уві сні в мiр з низькими вібраціями, т. Н. Демонічний, тому і населення в цьому мiре пекельне – "згорток целофановий а всередині безформна купа кривава а з неї висунулася рука, рука була жива-зразок права і помахала а потім прикрилася шматком закривавленою шкіри".

"Жахів на ніч я не дивилася" – що б опустити свої духовні вібрації і потрапити уві сні, в відповідний план мiрозданія, жахи дивитися не обов’язково. Досить мати відповідне психофізичний стан, викликаний взаємодією з реальним мiром, переживаннями, життєвими турботами, яких думаю у Вас чимало.

Сонник – Розчленований труп

Сонник – Розчленований труп

Сонник – Розчленований труп, суд в будинку бабусі

Будинок Бабусі, Суд і Отець – символізують Родові Підвалини і Зв’язку (Сім’я), які постраждали через необережних дій сновидіння.

До мене підходить Батько, Каже про двох Дурнів, які вбили двох Людей, Батько все Знає і мовчить – символізує От-ветственность і совість сновидіння, знає все, що Сталося – Сновидець-спостерігач відчуває себе Ніяково, коли в сусідній Кімнаті-морзі рас -членяют Труп ‘великого’ людини, чия Спина розкрита, як книга – символізує ‘вага’ / статус і ‘задню’ / приховану сторону сновидцем ((є Люди, як відкрита книга, так і Люди – закрита книга > Сонний символізм в дії, на прикладі цього Сну)).

Сон співвідноситься тільки з сновидцем і його Життям =

На допомогу, з добром.

Сонник – Напад кішок

Після такого сну могли бути розбіжності, сварки і непорозуміння між сновидицей і її хлопцем, і пов’язані вони, швидше за все, зі способом життя хлопця (хлопець не надійний в чому – то, на нього не можна покластися – хлопець притиснувся до стіни і відбивається від кішок).

Саме ця обставина в корені не влаштовує сновидицей, за логікою життя (мамина нульова реакція на обшарпаних кішок).

Хлопець стає сам схожий на рудого кота, і вид його так і не змінюється – символ мінливості, волелюбності, зрад.

Сновидицей подумує залишити стосунки, не переводячи їх в серйозну стадію (проводжає хлопця зі своєї квартири, потім знову кличе, хлопець весь в ранах і йому боляче – знак нестабільності, мінливості у відносинах, які завдаватимуть сновидицей тільки душевний біль в майбутньому).

З повагою ЛИВИЯ.

Сонник – Пішохідний перехід, шукати кішку, багато кішок

Сонник – Сім’я котів: мама, тато і 2 кошеня

Сонник – Викинути кішок в вікно

Сонник – Сон висохлі тіла білих кішок

Сон символізує неоднозначну Ситуацію наяву, коли хотілося різко "забратися" вгору (крутий схил), тепер же треба "з’їжджати" (З крутого схилу), що загрожує бооольшая втратами.

Я вказала Шлях в обьезд, Полянка з померлими і сухими кішками – символізує колись Зручне положення (страх / базу) і померлі Відносини, упущена в часі Ситуація (світлі Кішки не тільки померли, висохли навіть..).

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ