Сонник розчленований труп 😴 приснився, до чого сниться розчленований труп уві сні бачити

Сонник трактує розчленований труп як символ несерйозного поведінки, прагнення до безбідного життя, бажання загального визнання.

Прагнення здивувати громадськість сусідить з бажанням здійснювати безкарні вчинки, не знати турбот і смутку.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився розчленований труп, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться розчленований труп уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося великий будинок, старе все всередині і зовні, спускалася зверху вниз по сходах. Бачила багато розчленованих і цілих трупів, заморожені частини тіла. Там були і живі люди, які цим всім займалися і переносили з поверху на поверх. Здавалося що це псих лікарня, там хворі ходили в сірих брудних одязі. Все відбувалося як так і треба. Почуття страху не відчувала.

Добрий вечір, Тетяна.
Уві сні було відчуття, що це продовження сну..і в минулий раз мені снилося що я розчленували труп знайомого людини (вітчима подруги, досить милого, забавного людини.. нічого проти нього не маю.. за теж). Розчленувала я його, розклала по якимось сумкам, замотала в ганчірки і розіпхати по кутах будинку. Не пам’ятаю тільки вбила я його чи він сам помер.
А сьогодні сниться ніби пройшло пів-року, труп все ще у мене вдома, прийшли слідчі і сказали що післязавтра будуть обшукувати мій будинок. А шукати будуть як-раз труп. Я вирішила що до післязавтра труп потрібно викинути, але збиралася в похід (зі своїм МЧ, зима, потрібно зібрати багато теплих речей, я постійно згадую що ще потрібно взяти: теплі речі, спальник, ковдри.. і, чомусь гумові чоботи.. кажу, що там багато бруду..) Загалом слідчі прийшли не післязавтра, а завтра, і труп ще не був захований.. Людей було дуже багато, деякі з них в дивних масках. Я і мій МЧ залізли в дірку в стелі (вона мені дуже часто сниться, там у мене ніби як кімната з кам’яними уступами вздовж стін.. до речі будинок не той де я зараз живу, а той в якому я жила в дитинстві, років з 7 до 13&# 8230;). Сьогодні стіна цього приміщення, що веде на вулицю, туди де вхідні двері, скляна і саме приміщення кругле.. Я бачу всіх цих людей перед будинком, деякі з них бачать мене (ті, які в масках). І я відчуваю що вони знають де частини трупа, але ще не сказали всім іншим, вони мені посміхаються, а я нервую злегка, думаю, що ж буде далі? У підсумку всі пішли.. я вирішила переховати частини тіла. Потім я опиняюся у подруги вдома (її немає, але вона скоро прийде), одну з частин трупа викидаю з її вікна. Звучить якась музика, я не знаю, як її вимкнути. шукаю. вимикаю. приходить подруга. Все добре.прокидаюся.
До речі тіла як такого я весь цей час не бачила (воно було заховано в будинку), та й та частина, яку я викинула у вікно була замотана в ганчірку. Коли розчленовувала, бачила як відрізала пальці, голову.. але, здається це снилося не сьогодні.

я і кілька знайомих мені людей (не пам’ятаю), біжимо ВІД КОГО-ТО, ТЕЖ ГРУПА переслідувачів&# 8230;. СТРАХ&# 8230; ЖАХ&# 8230;. зразок інша країна&# 8230; забігли в якийсь приватний особняк..сім’я! Зраділа, що мужщина привітний і каже моєю мовою&# 8230; Дружина іншого національеності&# 8230; промайнула думка &# 8212; звідки тут цей мужщина??раптом у вікні бачу: 2 наших жінок наздоганяють якісь мужщина, які гналися на нами . Я прошу цього мужщина в будинку допомогти їм&# 8230; кричу і показую на них&# 8230; потім бачу раслененное чоловіче Тіло &# 187; руки -ноги і ОЧІ величезні &# 8212; живі дивляться широко на мене . в жаху просипаюсььь&# 8230;.

Доброго дня, Тетяно ! Побачила уві сні розчленоване тіло мами, як ніби-то вона спала, її частини тіла дихали. Я її виявила, злякалася і втекла в сльозах. Почала обдзвонювати всіх своїх родичів і розповідати що бачила. Далі чітко не пам’ятаю, але в кінці нібито вона встала зашита по частинах. Розкажіть до чого це сниться? Моя мама жива, але трохи хворіє. спасибі.

ми з мамою расчлінялі труп він лежав на столі залізному на ньому були прівінчіни різні трубки що б кров не стікала а йшла по трубках ми посміхалися і все проходило як і повинно проходити

Доброго дня, Тетяно! Сьогодні мені снилися расчленнение трупи молодих хлопців у виробничому приміщенні. Спочатку я бачила просто лежать на підлозі мертвих хлопців, а потім вони почали з’їжджати вниз вже по частинах. Навколо разом зі мною теж були люди. Потім ці люди зникли, а я притулилася до стіни і на мене поїхала якась машина з переробки м’яса в фарш. Будь ласка, скажіть-до чого це? Заздалегідь дякую!

Мені наснилося, що я у себе вдома.У нас в гостях якісь люди я їх не знаю.Ми граємо в якусь настільну гру.потім все збираються виходити і йдуть в коридор, а там сині пакети для сміття.і тільки я одна знаю що в цих пакетах розчленоване тіло і це зробила я, але самого моменту цього уві сні не було.Я починаю думати як мені винести пакети, як раптом один з гостей (чоловічої статі) зауважує що з одного пакету стирчить чобіт.Він починає що то питати з цього приводу, а я кажу що поки вони одягаються я винесу сміття і виходжу з квартири.Після я віднесла пакети в смітник поруч з будинком (але самого цього моменту уві сні не було, я просто це знаю).Стою поруч зі своїм під’їздом, вже ніч і мені страшенно страшно, що тепер моє життя зміниться і раптом все дізнаються що це я і тд і тп.Прокинулася з відчуттям крижаного страху&# 8230;&# 8230;

Я опинилася в псих.лікарні (але насправді зсередини це був схожий на наш дитячий садок у дворі) – там побачила мою сусідку &# 8212; вона там мабуть на денному стаціонарі, потім я стала спускатися по сходах, розговорилася з жінкою, яка там миє -вона запитала хто це &# 8212; я сказала що це моя сусідка, вона відповіла що ця моя сусідка сильно шизанута &# 8212; я сказала, що вона живе в моєму під’їзді &# 8212; жінка мені поспівчувала &# 8212; я тільки знизала плечима і пішла. Потім я опинилася вдома &# 8212; дитина мій був в кімнаті &# 8212; я шоркать на кухні &# 8212; і на столі у мене лежали шматки м’яса &# 8212; я точно знала &# 8212; це моя сусідка. яку я бачила в психлікарні і розчленувала її я &# 8212; і мені було так спокійно &# 8212; я навіть не нервувала, що не переживала.

щоб пройти в будинок, мені треба було пройти через сусідський двір, в якому на той момент два чоловіки розрезалі бензопилою немовляти.

Я була у лагері.Жила в одній кімнаті з 3 своїми одногрупниками (один з них хлопчик, звуть Антон).Була ніч і все спали.Ми повинні були писати дипломну роботу з ранку, вона була в формі звичайної контрольної роботи в школі.Я єдина не спала і дуже нервувала.Потім у мене що то впало під ліжко і я вирішила її відсунути.Відсунувши ліжко, я побачила 6 спортивних великих сумок.Я вирішила їх відкрити.Відкривши 1 сумку, я побачила розчленованого трупа молодої людини, приблизно мого віку, а також в сумці була дипломна робота (з відповідями) і речі цього хлопця (дипломну роботу і гаманець я забрала).Я рилася в сумці з розчленованим трупом.Розібравши всю сумку цього хлопця, я вирішила відкрити 2 сумку, там було все те ж саме, як і у всіх наступних сумках.Після цього прокинувся мій одногрупник (Антон) і я показала йому ці сумки.Він сказав те що розберемося з ними з ранку (віддамо вихователям) і ми лягли спати.Прокинувшись зранку, я побачила що сумки вже забрали, потім до мене підійшли вихователі і сказали нікому про сумках не розповідати.Ми пішли писати дипломну роботу і на цьому мій сон обривається.

у мене в гаражі валялися розчленовані трупи безлічі потрапили в пожежу людей&# 8230;&# 8230;..потім вони почали рухатися і стали відбуватися потойбічні речі (початок все падати з полиць), спочатку я не зрадила цьому особливого значення, але потім&# 8230;&# 8230;.довелося повірити, коли тіло темноволосої женщани з неї як і з усіх останків сочилася кров, піднялося і злякало мене

наснилося що я вивантажують лопатою з кузова м’ясо а в ньому незрозумілі трупи якихось хвостатих живність схожих на дітей

мені наснилося, що я вбиваю людей, потім їм відрізаю голови або деяких повністю расчленяю складаю в мішки і ховаю.Але через деякий час їх знаходять у мене вдома мої рідні, і я спускаю трупи в мусороповод.

Вітаю!снилося как-будто до мене за кермом приставав незнайомий хлопець я оборонялася і довелося його..зарубала схоже..як я це робила не бачила..побачила готове тіло без крові наполовину розчленувати без голови в відрі стояло у ванній і я його від подружки ховала..а черевики були мого чоловіка&# 8230;&# 8230; а ще мені потім 2 сон приснився ніби я бабаушку свою бачу &# 8212; її ховають і я плачу а вона жива на яву так-то&# 8230;

Вітаю! Наснилося, що мій чоловік розчленував заморожене тіло нашого сусіда &# 8212; хорошого знайомого. Крові зовсім не було.Уві сні разом вирішили розфасувати тіло по шматочках і частинами в різні дні виносити на смітник. потім у мене уві сні було стан, близький до істерики. Я просила, щоб чоловік скоріше розфасовував частини тіла і прибрав їх в морозильну камеру. А потім я прокинулася. Моя електронна адреса: [email&# 160; protected]

кілька ночей, але не підряд сниться, що я вбила жінку і заховала тіло в кокой-то шахті ліфта.я знаю, що воно розчленоване, але самого розчленування не бачу.постійно присутнє відчуття страху через виявлення тіла і питання-навіщо я це зробила, адже я її не знаю

Доброго дня! Мені снилося, що трупи без голови і кінцівок скидали в яму. Вони були нормально кольору (як у живих тіло) і на них була червона кров.

Сон снився моєму чоловікові, нібито ми живемо в приватному будинку, будинок добротний і до нас прийшли якісь люди, чоловіки, і він їх всіх повбивав, а потім почав розчленовувати і розпихати по мішках і місця вже немає і він не знає куди їх дівати.Пішов він в курник і висипав мешёк з частинами тіл курям, вони все скльовували.

Я опинилася в невеликому дерев’яному будиночку, там начебто жила моя бабуся і ми з мамою приїхали до неї в гості. Двері назовні була закрита, коли я її відкрила то побачила, поряд з дверима стояв колодязь закритий великою металевою кришкою, покритою білою фарбою. На кришці лежали руки людини, причому видно було, що лежали вони вже давно. А поруч стояло щось типу столика, на ньому лежало тіло, без рук, без ніг і голови, теж уже по виду давненько.(Здається, це був чоловік, але точно стверджувати не буду, тіло було повернуто так, що не було видно хто це) Я сказала про це бабусі, але вона не здивувалася, тоді я попросила це прибрати, вона погодилася, але не відразу. Коли мама побачила тіло, то теж не здивувалася. Потім прийшов якийсь знайомий бабусі і забрав тіло. Але ще перед цим, бабуся взяла руки і піднесла їх до мене, сказавши, що це всього лише руки, тут нема чого боятися. Я навіть відчула уві сні запах разлогаевшійся плоті. Ось такий сон.

в печері перед дзеркалом мірила нове чорне весільну сукню, а потім біле не могла вибрати, потім новонародженого малюка ховала від маніяка, бачила як інших розчленовує скальпелем, не встигла врятувати малюка

Спочатку я бачу як якась бабка вбиває по сну мою бабусю, і замурововает її в стіну (будинок свій), потім збирається багато народу нібито на похорон і я починаю всім доводити що це зробила ця бабця, але вірити мені не хто не хоче, я шукаю виправдання своїм словам, та бабця яка вбила нібито займається чорною магією, що вона і починає робити в мою сторону нібито що б я не змогла не кому довести свої слова .потім якась бабуся прибирає Фонер зі стіни..зі словами &# 8212; так буде краще, потім вона проподает, і під ногами я бачу два синіх мішка, відкриваю їх і бачу частини тіла, але голови немає, і я починаю викидати ці частини тіла в розібрану стіну.

Приснився розчленований труп покійного дядька, який загинув а автокатастрофі.Труп збирали родичі і знайомі, але я від страху подивитися на нього боялася, тільки питала у родичів і відверталася.Потім його перед похоронами сушили в духовці, він чомусь був мокрий.Чувствавался неприємний запах.З переляку я прокинулася.

Мені наснилося русалка гола завущая до себе в ліжко, поруч стояла турецька жінка, а праворуч був труп жін каторого патрошілі виймемо її кишки. Мене дуже налякав цей сон посколь у мене скоро весілля. Я боюся чогось страшного що може статися зі мною чи моїми близькими.

їду в автобусі, під час поїздки втрачаю взуття і сумку з паспортом. так само за вікном бачу мішки з розчленованими трупами. бачу голову і кишки&# 8230;.. відчуваю жах і страх&# 8230;.. в кінці сну мені знаходять сумку, але взуття не пам’ятаю&# 8230; цей сон бачу вдруге.

подробиці не пам’ятаю, але фрагмент такий: в яму скинули труп і якісь частини тіла, а з верху кишки, жовті чому то, все це я бачила як би з боку як прокручений фільм, на цьому прокинулася .

Великий магазин, типу ГУМу, я там, як в морзі, шукав якісь частини тіла невідомого мені чоловіка, мені чогось потрібно було їх забрати, але так і не знайшов

Каджеті я була на війні на Україні, бачила розчленований труп в річці, тільки нижню частину тулуба, з кров’ю, потім наче була в лікарні і бачила, багато поранених і трупів. Періодично прокидалася, але заснувши бачила як би продовження сну. Гнітючого стану уві сні не відчувала

була погоня за хлопцем я на його боці і допомагаю йому сховатися в багатоповерховому будинку, коли нас вже майже наздогнали я поцілувала його на прощання і він побіг далі, а я відвернула всіх і ми з цими людьми пішли в низ. коли ми вже опинилися ополо під’їзду, відкрилися двері і я побачила оч страшну трагічну картину. там стояли на колінах роздягнені все в крові дівчини і дівчинки ихи голови були відрубані і вони плакали і просили про допомогу, і найстрашніше що все це зробив той хлопець якого я рятувала.Боже ж якби не я був би цих жертв. ось. було оч яскраво, яскрава червона кров

Вчора з вечора, коли почав засинати, приснилося, що у мене випали зуби. Один хворий, а решта все здорові. Випали без болю, раз і все. А під ранок приснився розчленований труп моєї бабусі, тільки я його не бачив.

я в незнайомій квартирі з одним, а в іншій кімнаті його батьки і ще якісь родичі. до мене приходить співробітниця і я випадково її вбиваю. мій друг бере все на себе. тягне труп на балкон і починає ділити на шматки. потім пальником підсмажує ці шматки. я зайшла подивитися і бачила шматки м’яса обгорілі і рука (кисть), крові взагалі не було. потім почала до мене приходити і розповідати про себе і свого життя. вона не розумієш, що померла. приходить і йде, кілька разів так було. мені хочеться попросити у неї прохання і сказати що вона померла, але не можу. мені ставати погано і я прошу одного піти на вулицю.всі

Наснилися розчленовані трупи, серед них одна знайома, у якої було знівечене тіло, вона мені посміхнулася, я помахав їй рукою.

Мені наснилася кімната в якій мало світла. Cтен бежеві, вікно в кімнаті розташоване високо, і я звідкись спостерігаю як якийсь чоловік у п’яній жінки молодий, симпатичною з короткою стрижкою відрізає трохи менше половини лівої ноги. Я бачу, що немає крові, і ця жінка раптом прокинулася і бачить у себе, що ноги немає (жінка гола, лежить на кушетці як в операційній) Я дуже переживаю і вважаю, що він просто так це зробив вона в ампутації не потребувала.

Сон був не зовсім зрозумілий. Тобто я бачив як розчленовували труп і чому то в капоті автомашини де повинен був знаходитися двигун. І все це робили мої рідні. А дружина викинула розчленований труп в сміття. І ще бачив кров на автомашині і вона так в’їлася що практично не відмивалася.

Мені наснилося, що я в лісі расчленяю тіло дівчини одного мого хлопця.Причому в мені я це роблю дуже холоднокровний і вміло.У мене все сплановано, яма для частин вирита, свідків немає.Вобщем все йде за планом.Таке відчуття, що це ідеальний злочин і мене ніхто і ніколи не вирахує.Потім приходжу додому, і бабуся мене питає як померла Галя, адже ти остання людина який її бачив.Я їй відповідаю, бабуся, мовляв ти в своєму розумі?Як ти про мене таке могла подумати, у тебе уяву розігралася.І тут тато каже, що в такому випадку потрібно зателефонувати в слідчий комітет

я їхала на зйомку з міліціонером на його машині.була одягнена в леопардову спідницю я кудись відійшла ми стояли біля будинку моєї бабусі на зупинці&# 8230; після цього як я почала підходити прогримів поряд з машиною вибух.коли я підійшла була одна жінка і близько 6-7 чоловік чоловіків у кого то не було ніг, у кого то без голови і поруч в снігу я бачила ніс.потім одне тіло без голови і без ніг початок ворушитися.протягом 3 секунд і все.машина була бмв біла джип

Моя колишня однокласниця фліртувала з моїм чоловіком. Я її вбила, розрізала і склала в мішок (цих подробиць я не бачила, але вони зрозумілі за змістом сну). Мішок поставила в будинку і поклала в нього 700 $.
З мішка почав виходити неприємний запах гниття і протягом всього сну я думала як позбутися від останків. Сон дуже важкий, я не виспалася. Уві сні було відчуття того що це все реально і я боялася покарання за скоєне.

наснилося що чоловік вбив людину, і заморозив його, а потім поклав під наш диван, я і не бачила другий труп але знаю що він є, як ніби чоловік його розчленував і я брала в руки нирки, і ще що то, а потім сама відрізала м’ясо від кісток, і кістки ховала!! до чого це скажите пожалуйста.

На вулиці було вже темно, стояла прохолодна погода. Я з колишнім хлопцем приїхали в незнайоме місце, в житлову зону з одноповерховими (сільськими) будинками. Я вийшла з машини, пройшла вперед по доріжці і на узбіччі побачила пару тазів. Підійшла до них, перевернула один, а з нього покотилися по доріжці частини тіла людини. З іншим тазом було те ж саме і я прокинулася.

якась жінка розчленовувала труп, було багато крові, залишилося одне тулуб, і воно рухалося!уві сні я була вражена, але не перелякана.бачила відрізану голову, але не обличчя.

наснилося що я в в приміщенні і мене змушують рити ями для трупів.вони пахли&# 8230; ніби я в пеклі для людей.приплив кінець світу з чарами.мене велетень вбити намагався.все палає.люей вбивають&# 8230; не врятуватися.снилося як дівчину ґвалтували і вона втекла.

Вітаю!мені наснилося що я стою не по далеку від расчелененного трупа, у якого кінцівки ніг і рук судорожно Дригало.через деякий час приходить невідомий мені чоловік і каже що це його зникла дружина.після чого починає її збирати в чорний мішок

День добрий, Тетяна!
Що передувало цьому моменту сну я не пам’ятаю, але він безумовно був. Запам’ятала тільки те, що разом з подругою допомагали шукати незнайомій жінці якогось людини (її сина). Через деякий час. де то на узліссі, ми його знайшли. Точніше його частина. У нього були відсутні руки і ноги з тіла і голови була повністю знята шкіра, притому судячи з закривавленим і наявності м’яса на скелеті, недавно. (Уві сні що то підказувало нам, що це зробив саме канібал, ми в це були впевнені). Жінка підбігла до свого сина, підняла йому голову плакала і повторювала &# 171; він живий, він живий&# 187;. Мені було шкода її, адже я розуміла, що це неможливо. Дзвінок будильника перервав сон, але у мене було бажання відшукати злочинця, притому на мою чуттю, я знала як це зробити

Спочатку мені снилася гра в войнушки, той в кого потрапили зникав зі сну, і я перестріляла всіх, раптом не знаю звідки з’являються два

Спочатку ми грали як би в войнушки, в кого потрапляла куля той зникав зі сну, я перестріляла всіх, і раптом нізвідки не візьмись з’являються два моїх друга, один не підходить до мене, а з іншим я починаю битися, потім не знаю чому ми відходимо один від одного, він дістає зброю і каже, гра закінчилася, я повертаюся до нього спиною і кажу стріляй, він стріляє в мене я відчуваю постріли і падаю на землю, і через не стільки хвилин я відкриваю очі і бачу як мені відрубують руки і голову і піднімаюся не знаю як і ці люди починають тікати, і їх дуже багато і у всіх руки в крові і не сут частини тіла тих з ким я в войнушки грала і вони всі біжать в одну сторону а я додому, потім будильник продзвенів

Доброго дня, Тетяно. Мені наснилося, що розчленували труп жінки і мені довелося нести її відрубану голову в пакеті. Я намагалася нести так, щоб не було видно обличчя і мені не забруднитися її кров’ю, але пакет був слизьким і її кров все одно потрапляла мені на руку, було моторошно огидно, страшно, тому що я знала, що забруднитися мертвої кров’ю нічого хоршошего не обіцяє , а потім я намагалася сховати його під простирадло за мумією. А потім мені подарували німецького цуценя підлітка і він намагався аноніровать об підлогу.

заходжу в будинок там бабка сидить я питаю де подруга з сином .вона каже подруга в кімнаті.я заходжу відкриваю завісу біля ліжка .а на ліжку в ряд по частинах лежить однокласниця моя.

Я був десь на вулиці, коли поруч з’явився якийсь чоловік (можливо знайомий &# 8212; не пам’ятаю). З ним були дві його собаки: одна &# 8212; маленька чорна, друга &# 8212; зразок плямиста середніх розмірів. Маленька була дуже настирлива і якось агресивно намагалася зі мною грати. Саме грати, а не вкусити або напасти. мені це набридло і взяв її в руку, як м’ячик і кинув її в стіну. Вона вдарилася і здохла. Я її закопав. Господар всього цього не бачив. Я пішов до свого номеру (я чомусь виявився в якомусь готелі). Через деякий час прийшов господар собаки і почав зі мною розборки (він знайшов свою собаку, яку я вбив). Я вдарив його вішалкою для одягу або чимось подібним, що підвернулася під руку по голові і він теж помер. Я нічого кращого не придумав, чим його розчленувати і винести непомітно з номера. При розчленуванні крові майже не було, з суглобів витікала безбарвна рідина. Я розчленував його до пояса знизу, залишився тільки торс з головою. Кінцівки я складав в якісь відра і засипав їх льодом з відерця для шампанського. Статут, я сів перепочити і все обдумати. Була думка здатися в поліцію, але я прогнав її, вирішивши довести все до кінця і виїхати додому (уві сні ябил відпочинку в якийсь, найімовірніше арабської, країні і літак був через день) і мені потрібно було приховувати все це один день. В цей час у двері постукали, я відкрив, попередньо сховавши труп постільною білизною. На порозі стояла агент ФБР Дана Скаллі з &# 171; Секретних матеріалів&# 187; (Я напередодні ввечері дивився цей серіал). Я запросив її увійти. Вона увійшла і сіла на ліжко поруч з трупом і почала задавати мені питання чи не бачив я що-небудь підозріле і т. п. Потім жартівливо запитала чому у мене на ліжку такий безлад, Я збрехав, що буду віддавати постільна білизна в прання. Ми перекинулися ще кількома фразами (не пам’ятаю) і вона пішла. Я відчув величезне полегшення, так як зрозумів, що мене не підозрюють.
Ще я був задоволений собою (уві сні), що не збирався йти в поліцію, так як уві сні не відчував себе винним ні в чому, а готовий був боротися за свою свободу до &# 171; упору&# 187;.
Потім я прокинувся.
Таких снів мені ще не снилося ніколи, тому він мене дуже схвилював і я вирішив дізнатися що він означає
спасибі.

нічого незвичайного розчленований труп уві сні просто був мною знайдений вже другу ніч і всі різні

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ