Сонник Розчісуватися 😴 приснилося, до чого сниться Розчісуватися уві сні бачити

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Розчісуватися, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Розчісуватися уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Розчісуюся уві сні

Приснився ось такий незвичайний для мене сон: перебуваю в квартирі у хлопця, якого особисто не знаю, але він мені подобається, він наче уві сні перукар-самоучка, і прошу щоб він мені зробив укладку. Він просто розчесав волосся і просить грошей, я розраховуюся, потім прошу щоб він ще й кінчики підрівняти, але я не пам’ятаю, щоб волосся починали стригти, потім ему дзвонять і ми різко йдемо кудись разом і йдемо, тут я прокинулася. Чи не підкажете, що це означає? Або це сон &# 171; ні про що&# 187; ?

сниться що мене розчісує чоловік і з такою люттю але мені не боляче а тільки хочеться плакати

Вітаю! Я погано пам’ятаю сон. Я наче в перукарня. Причому, мені здається, що я там вже був. Я сиджу на стільці і мене розчісують, начебто, жінка. У мене досить густе волосся (в порівнянні з реальними моїми волоссям, я не лисий, але волосся рідкісні на голові). Моє волосся розчесали на бік і з боків теж вниз розчесали, акуратно все було

Мені наснилося, що в моєму будинку мене спочатку розчесала 1 дівчинка, потім вона посміхнулася і втекла. Майже відразу ж підійшли ще двоє дівчаток вони мене теж розчесали і посміхнулися, пішли на кілька метрів з ким то говорити. Всіх трьох дівчаток я в реальності знаю, хоча вони не дуже схожі були на себе справді, але я впевнена, що це вони. Відносини у мене з ними нейтральні, ну ми не друзі і не вороги. Сон з суботи на неділю.

Я сиджу в будинку, з якого ми давно переїхали, після нього змінили місце проживання два рази, і якась жінка розчісує мені волосся, при цьому кажучи, що я дуже світла, але волосся у мене дуже мало

пам’ятаю, що розчісувала волосся і з них вичісувала яблука в відро. Набралося майже ціле відро. Яблука стиглі і красиві.

Уві сні я розчісувала своє волосся!Вони були пишними, красивими і розчісували дуже легко.

Навколо мене діти років 4-5, розчісують мені волосся
Уві сні волосся такі густі, красиві, довгі, і все ними захоплюються
У житті на самому вони не такі

Я розчісувати уві сні своє волосся, з ким розмовляю одночасно (мабуть з кимось із своїх подруг, тому що голос жіночий) потім я дивлюся на гребінець і бачу на ній копицю волосся, гладких і довгих немов би їх просто акуратно поклали на цю гребінець .. я дуже здивована що їх так багато ..я знімаю їх з гребінця і показую їх своїй співрозмовниці уві сні мовляв дивись скільки випало?! Стільки ж скільки і в мене на голові (Тобто ціла копиця!!) Тут же я дивлюся на себе в дзеркало і не бачу видимих ​​втрат волосся на своїй голові, я не лиса НЕ облізла, моє волосся в повному порядку .

Добрий вечір, я була в НЕ згакомом мені театрі, хтось із трупи захворів, і мені запропонували зіграти у виставі. Але для цього потрібно було обрізати волосся, я почала плпкать і кричати, що не буду цього робити. Потім я втекла, і присіла десь і почала їх розчісувати, довгі і не дуже заплутані, легко рассчесалісь.

Мені наснилося що я розчісувала волосся своєму братові і мені здається що падають багато. паразитів. Я хочу від позбудеться і у мене не виходить їх ставало все більше і більше

до мене стукають в двері якісь бабусі і пропонують мені за велику суму розчесати волосся і розписатися на їх папірцях і просили дозволу батьків я сказла їм почекати і закрила двері

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ