Сонник Роман 😴 приснився, до чого сниться Роман уві сні бачити

Якщо уві сні ви зайняті читанням роману – прекрасно проведете час з життєрадісним співрозмовником.

Що робили з романом уві сні?

Купувати роман уві сні ▼

Купувати твір цього жанру з романтичним ухилом – відбудеться захоплююча подія, завдяки якому ви опинитеся тет-а-тет з тим, хто вам дуже подобається.

Сниться зачитувати комусь роман ▼

Зачитувати роман комусь – людини з вашого оточення чекає романтична зустріч.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Роман, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Роман уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Останнім часом постійно знятися романи. З реальними чоловіками з життя, з незнайомими.. Без сексаульной зв’язку, а саме початок відносин, інтіржка, тобто уві сні повне відчуття роману. І це не головна подія уві сні, але після пробудження залишається саме відчуття що я зрадила чоловікові. І мені ніяково, хоча розумію що тільки сон і в реальності ніякого приводу не було.

Привіт, мені приснився двоюрідний дядько і ніби він в мене закоханий, але я з ним бути не хотіла, він мене примушував, я викрутилася ледве ледве і втекла

здрастуйте я заміжня, але сьогодні уві сні я не була заміжня .Уві сні я бачила як ніби за мною начолі доглядати хлопці, і я зупинилася на свого знайомого хлопця і почала з ним зустрічатися . Ще недавно мій брат бачив сон, як Бутт моя сестра силь мучиться з місячними і каже братові що їй робити і показує свою криваву підкладку, а так само вона доет потримати свій покет, а коли він від цікавості заглядає в покет то там лежать три зрубані голови наших двоюрідних сестер і одна голова повертається до брата і говаріт -&# 171; це ж я, що не впізнав чтоли?&# 187;.Від шоку і переляку брат відразу прокинувся і не міг боргу прийти в себе.А до речі коли сестра дала по тримати покетбрату то їй відразу стоновітся легше щодо місячних.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ