Сонник приймати Пологи 😴 наснилися, до чого сняться приймати Пологи уві сні бачити

Приймати пологи і бачити при цьому народилося дитя, за сонником Феломени, означає, що з вами трапиться щось приємне. Подія вплине на ваше подальше життя, можливо, це буде знайомство з майбутньою любов’ю або вірним другом, який залишиться поруч до кінця ваших днів.

Також важливо, кого ви взяли на руки: дівчинку – очікуються приємні радісні домашні турботи і клопоти; хлопчика – грядуть непорозуміння, нерозуміння з начальством на роботі.

У кого ви брали пологи?

Сниться, що брали пологи у подруги ▼

Якщо приснилося, як приймаєте пологи у своєї подруги, то наяву вона заздрить вам, а ви даєте їй для цього привід. Будьте скромніше в демонстраціях своїх успіхів, деталей особистого життя, щоб не накликати на себе негатив оточуючих і не засмучувати даремно вразливу подругу.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося приймати Пологи, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться приймати Пологи уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Уві сні приймала пологи у жінки, побачила, як дитина з’явилася в родових шляхах, я прийняла її, побачила пуповину, на світ з’явилася дівчинка, але вона не кричала як всі діти. Я їй натиснула на живіт, у неї з рота витела рідина і вона задихала. Потім я її віддала дівчині, що поруч стояла, щоб вона потримала дитину, а сама побігла за нитками, щоб перев’язати пуповину. На цьому прокинулася

Вітаю ! Мені наснилося, що я приймаю пологи у дівчини з темним волоссям. Вона народила і я бачила послід і дитини хлопчика тримала на руках я. Народила вона швидко і легко. Навколо бігають все і я чекаю коли принесуть воду і обріжуть пуповину. Хлопчик живий але не плакав спокійний. Він був темненький чорне волосся.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ