Сонник прибуває вода до чого сниться вода, що прибуває уві сні

Якщо ви бачите уві сні, що вода прибуває, сонник допоможе вам зрозуміти, до чого сниться такий сюжет. Але, як і в інших випадках, для більш детального тлумачення, слід згадати всі нюанси бачення. Отже, розшифровуючи, що обіцяє прибуває вода, уточніть, якою вона була, де прибувала, і до яких наслідків призвела.

наберіться терпіння

Якщо вам довелося бачити уві сні прибуває воду, яка повільно просочується до вас в будинок з-під вхідних дверей, значить, найближчим часом не варто квапити події. Найкраще, що ви можете зараз зробити – це зачаїтися і вичікувати. Іншими словами, прийшов час корисного бездіяльності.

А якщо вода прибуває уві сні через вікно або вентиляційну шахту, то це вказує на надмірну квапливість і нестриманість сновидіння. Зрозумійте, чим нетерплячі б будете, тим складніше вам буде даватися реалізація задуманого, підказує Східний сонник.

Будьте напоготові

Розбираючись, до чого сниться вода, що прибуває, варто пригадати, якою вона була уві сні. Якщо наснилася чиста тепла водичка, що заповнює приміщення, в якому знаходиться сновидицей, то це натяк на те, що незабаром у сплячої з’явиться можливість виконати свою давню мрію. Головне – не упустити момент.

А ось якщо рідина, «підкрадається» до сновидцу, була каламутною або брудною, то наближається щось погане, засмучують сонники. Будьте уважні до всього, навіть до дрібниць, радять оракули сновидінь.

Будуть переслідувати великі неприємності

Дуже поганим знаком вважається картинка, в якій наснилося, що вода прибуває стрімко. Якщо примарилося повінь, то постарайтеся пригадати його причину.

Техногенна катастрофа (вибух дамби, наприклад) обіцяє великі неприємності на роботі. Не підписуйте ніякі договору і не укладайте усних угод – пошкодуєте про скоєне.

А ось природний катаклізм – цунамі, зливовий потоп – говорить про те, що вам слід привести в порядок почуття і емоції, інакше ви ризикуєте нажити собі ворогів або ж посваритися з близькими людьми.

Чекайте нових знайомств

Привиділося, що ви стоїте на палубі якогось судна, що знаходиться в шлюзі, і дивіться на те, як вирує вода піднімає ваше плавзасіб вгору? Такі мрії прогнозують нові корисні знайомства, запевняють оракули, роз’яснюючи, до чого сниться подібне.

Цілком ймовірно, зустріч з цікавою людиною станеться під час подорожі, тому не відмовляйтеся від поїздок і не ухиляйтеся від пропозицій дружби, радять сонники.

Несподіванки та сюрпризи не за горами

Довелось споглядати, як вода заповнює собою величезні порожні простору? Згідно сонником Міллера, це означає набуття довгоочікуваного спокою і гармонії.

Добре, якщо уві сні ви пропливали по кристально-чистому водоймі, що заповнив своїми водами порожній місто, і бачили, як риби та інші водні мешканці облаштовують свої оселі в старих будинках. Таке сновидіння пророкує несподівані радості і приємні сюрпризи.

Пора позбуватися від зайвого

Двояко можна тлумачити сюжет, в якому вода, що прибуває збиває вас з ніг або забирає з собою особисті речі. Одні тлумачі розцінюють такі мрії, як символ небезпеки, інші – пророкують успіх.

Так, наприклад, розшифровуючи, до чого сниться бачення, в якому потужний потік води «вимиває» з житла старі речі, сонник Мандрівника дає таке тлумачення сну: пора викинути зі свого життя все сміття і непотріб. Зауважте, це стосується не тільки речей, але і відносин.

Від проблем до багатства

А ось Циганський сонник, щоб зрозуміти, до чого сниться вода, що прибуває, пропонує згадати, якою вона була уві сні. Отже:

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ