Сонник Прибуток 😴 наснилася, до чого сниться Прибуток уві сні бачити

Якщо ви уві сні отримали прибуток – це говорить про те, що ви станете багатшими найближчим часом.

Що робили з прибутком уві сні?

Вважати прибуток уві сні ▼

Займатися підрахунком прибутку – ознака того, що вас покарають за приховування доходів.

Сниться втратити прибуток ▼

Втратити прибуток – хороший знак, зможете отримати матеріальну допомогу вельми несподівано.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Прибуток, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Прибуток уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

сьогодні мені приснилося, що до мене в двері постукала молода дівчина, вона принесла якийсь квиток, сказала що я купила його коли вчилася в коледжі, і з цього квиточки вже кілька років нараховувалися відсотки, і я можу отримати з цього квиточки прибуток, гроші в сумі трохи більше тисячі гривень, нібито фірма закривається, тому що помер засновник (я уві сні нібито згадала як купувала у нього особисто квиток, він приніс багато квитків в коледж і продавав студентам і він був дуже сильно схожий на Романа Трахтенберга).
Мій сон закінчився тим що після розмови дівчина пішла, а у мене в гостях була моя мама і я відразу стала з нею радитися йти забирати гроші або це розлучення і йти не варто.

Уві сні на карту приходять смс про зарахування засобів, кілька разів зараховували велику суму грошей в результаті близько 600 000 рублей.

Наснилося, що наша компанія з готувала під замовлення 50 лавок, 40 з яких я продав за 1 день мешканцям свого під’їзду, при цьому за старою ціною, всіх влаштувало.

мені вже кілька днів поспіль снитися що мені що то дають у великих кількостях або я що то даю комусь, це все відбувається в теплих тонах і в радості! ось що до чого не знаю)

зуб передній, праворуч, десь по -серідіне, начебто, як хитався, витягла сама,
без болю і крові.Приснився з четверга на п’ятницю

незнайомий чоловік мені віддає смоток. І каже,: – тобі твоє повернеться.Я розумію що це гроші, загорнуті в пакет. Я в ту ж мить прокидаюся і не можу зрозуміти що я спала. І хвилину-дві продовжую шукати &# 8230;.

ми продавали пластівці за кордоном з кожного продажу прибуток була просто величезною. гроші були в коробках вскрученние по тишу доларів. потім продавали родзинки) їх скуповували моментально. але всі ці гроші були моєї бабусі) і в кінці сну вона дала мені 8т д. і думаючи на що б їх витратити я прокинулася

погано пам’ятаю весь сон, навіть не пам’ятаю з ким я був, але хтось близький, я їду на новій машині (своєї), за порушення пдд дав даїшнику непогану хабар, і на мій подив у мене виявляється дуже багато грошей, це вчорашній сон .
а ось сьогодні вдень мені приснилося що я зашол на кухню, не в своїй квартирі, а там подруга нашої сім’ї, незнайома жінка і дружина сидить на колінах у незнайомого мені мужика, я хотів її вдарити, але не влучив, сказав її що-б вона пішла в кімнату, на що вона продовжуючи сидіти там же сказала мені писок, ну далі я в люті прокинувся)) до чого б це?

Моя подруга зустрічається з моїм колишнім хлопцем якого я люблю, вони переспали у мене на очах, але вона все заперечує,

Наснилося нарахували на папері суму і ще відсоток, але гроші не отримала, дали на руки документ про нараховані грошах

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ