Сонник прибирати Сніг 😴 приснився, до чого сниться прибирати Сніг уві сні бачити

Сонник Феломени визначає прибирання снігу як великий обсяг роботи, напруга, праця, важкий обов’язок, з якою доведеться справлятися самотужки, якщо не попросите підтримки у близьких.

Прибирати сніг лопатою – ви зробите відчайдушні спроби просунутися в справах. Якщо спроби розчистити сніг увінчалися успіхом – наяву справи також підуть в гору.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося прибирати Сніг, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться прибирати Сніг уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

перебуваю на якійсь роботі в ощадбанку, але ця робота пов’язана з продажем товарів.Заходить бабуся і просить продати їй зубні щітки.але вони якісь подвійні, і є такі як пензлика, якими фарбують, вона їх погоджується брати, але щось нас (працівників) не влаштовує А я її посилаю кудись в банкомат, не знаю навіщо, вона виходить звідти, а ми щоб звільнитися від неї, говоримо перш за все, що бабуля зламала цю машину на мільйон, а для впевненості, щоб вона пішла від нас, говоримо-на півтора мільйона вона потрапила, але бабуся не падаючи духом, начебто спочатку засмутилася, а потім каже-ну ладно, я згодна беру ці щітки.І йде. Я стою, в якомусь плаття легкому, на кшталт червоно-жовтого кольору, а господар над усіма нами, артист з серіалу Дружба народів (не знаю як його звати, але в фільмі він був Джабраїлом) лізе мені під плаття і намагається домогтися близькості, на що я не погоджуюся, а він мені каже-йди тоді прибирай сніг-я дивлюся, а замість снігу лежить гавно собаче, далі-людське і нібито це підземний перехід, там брудно, але світло.Я беру лопату і виходжу нагору, а там сніг, і я починаю разом зі снігом прибирати це лайно, підколюю його лопатою і відкидаю, дажк земля така як вскопаная, пухка, доглянута здалася.А я далі по снігу лопатою прибираю все це

Мені приснився сон в якому я чистив сніг з людьми друзями, і з дівчиною якій хотів би жити але нам заважає відстань, і я до неї все ближче і ближче намагаюся перебувати, щоб усі бачили яка в мене)
Прокинувся в 6 Чи не міг спати!

Уві сні прибирала сніг з двору рідного дому, прям до землі очищала. Мені допомагали два чоловіки

добрий ранок! Мені наснилося, що я чищу велику купу сміття засипання снігом, лопатою. Потім я її розчистила і раділа.І навколо неї теж розчистила.Подскажите пожайлуста, що це означає?

Мені наснилося, що ми з чоловіком чистимо сніг у дворі лопатами для прибирання снігу. На очищених місцях залишаються смуги чорної землі. Події відбувається взимку, може пізньої осені.

Привіт, сьогодні наснилося ніби випало багато снігу і все кругом її чистять і я теж лопатою як би допомагаю, кругом білий сніг був, всюди, і місце це було схоже на ліс, довгі дерева, я пам’ятаю ще що там де я чистила були залізні дороги, а потім я сіла в автобус а там дивлюся мама сидить я і сіла поруч з нею. а вчора теж приснився дивний сон як би я в білій весільній сукні але сумна каж виходила заміж за нелюба, ось другий день сниться білий колір, до чого б це?

вийшла з дому і побачила наш приватний двір в білому першому снігу. За парканом стіною без вітру йшов сніг, а в огорожі не падав, просто лежав. Відчуття тепла і затишку було всередині мене. умиротворення. За серед двору стояла моя свекруха. Я підійшла до неї. Вона почала підмітати сніг, а я брала сніг лопатою.І коли загребла сніг лопатою побачила великий шар осеней золотий листя.

Розчищала лопатою сніг.Стежка була утоптаної, але мені було дуже легко&# 8230; Сніг зчистити швидко&# 8230; Кругом були люди, але ніхто мені не заважав. Були спроби навіть допомогти мені, але я впоралася сама.

Доброго дня! Наснилося, що я прибирала сніг лопатою в якомусь приміщенні, снігу було багато. А потім мила дерев’яна підлога в цьому ж приміщенні

Уві сні я розчищав сніг лопатою зі сходинок чищу чищу зверху вниз десь на середині сходів дивлюся що лопата з довгим держаком для мене незручна, я взяв іншу їй дочистив а з боків сходинок замети я тицьнув лопатою в замет він як ото лавина посипався і інший теж тицьнув і теж посипався але прохід все таки залишився я думаю ну ладно прохід ж є і все.

Наснилося що я чищу сніг але не лопатою а трактором, сніг не пушистий а як навесні мокрий як ніби пря лід і брудний, в кінці сну пам’ятаю що у мене вийшло його розчістіть, не можу Згадайте місце де це поисходило, одна картинка і незнайома.

Випав сніг у дворі будинку при цьому була колишня Дена і якийсь чоловік, я став прибирати його лопатою, було сонячно і в одному місці на снігу було красиве червона пляма, яку пору року було не пам’ятаю але не було холоду. Ще дружина колишня зникла кудись разом з незнайомцем, ми сперечалися але не лаялися уві сні.

Я на горі кидаю сніг лопатою. Раптом бачу чоловіка він чистить сніг, згрібає його на крою, а я закидаю його в замет. Під час чищення, у мене прогнувся один раз держак. Сніг був білий-білий

Вітаю. Наснилося що я чистила тротуари на вулиці і мені це було не складно. Я була дуже добре одягнена, як ніби зібралася на вечірку. У такому вигляді чистила вулиці. Снігу було не багато

Наснилося, що чоловік з яким ми нещодавно розійшлися, чистить сніг у мене у дворі снігоприбиральної машиною.

Мені наснилося що я пішла прибирати сніг у до різних людей, і до тих кому я ходила прибрати сніг, у кожного близько дверей було по одній лопаті. Коли я закінчила прибирати сніг біля будинків, пішов сильний сніг і вітер

Заходжу в будинок, і в передпокої багато намело снігу і дочка його збирає шваброю як би роблячи прибирання я роззуваюся і проходжу в будинок

Людина якого я люблю повернувся до своєї дівчини, хоча був зі мною. І мені наснився 2 жовтня. Я бачила його вранці з вікна як він чистив мою машину. Сніг був білий. Він був у сірому спортивному костюмі. Потім він мені подзвонив і був номер 123. чому то. Я не взяла трубку, була у ванні, хотіла передзвонити. Це все уві сні. Потім задзвенів будильник і я прокинулася. Не знаю до чого це все&# 8230;.

Чистила лопатою від снігу незнайомий двір, у вечірній час. Сніг був білий, чистий. Частка була легкою

Мені наснилося що в одній кімнаті знаходяться мій колишній чоловік зі своїм другом, а в іншій кімнаті сестра з моїм сином, яка на Канкуні поїхала, а я підмітаю в коридорі сніг, якого намело, віником, а сніг не подметаеться, а тане, і які то бетонні блоки в коридорі, і з них я підмітаю мокрий сніг, липкий!

Я бачила уві сні білого красивого ведмедя який стежив за мною, який кожен раз при бачачи мене ставав на задні лапи, і в підсумку він знайшов мене і підійшов але від страху я прокинулася, але коли він до мене підійшов переді мною і ним схопилася Біла кішка , яка дивилася на мене

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ