Сонник прибирати Квартиру 😴 наснилася, до чого сниться прибирати Квартиру уві сні бачити

Прибирати квартиру – мир і злагода в сімейних взаєминах. Слухняні і обдаровані діти будуть приносити радість своїм батькам.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося прибирати Квартиру, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться прибирати Квартиру уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

я прибирала квартиру батьки чоловіка були на дивані дивилися телевізор брат чоловіка предлогал мені секс на кухні були пиріжки розкидана брудний посуд свекруха просила мене зварити вермешель потім чоловік пішов з братом я дзвоню він говаріт що вони п’яні! і ще другий слідом сон я обіймала хлопця знайомого він потопельник помер близько 10 років тому мені в його обіймах було дуже добре і спокійно

ми в квартири якові нам віддать свекра робимо ремонт.сьогодня мени снилося что смороду Прийшли нам допомагать смороду Щось робілі в зали

наснилося що я в своїй кімнаті стою і там дуже багато бруду і пилу я починаю все прибирати до чого це може бути?

Мені наснилося, що я перебуваю і роблю прибирання в новій і великій квартирі, і там знаходяться, (або живуть) мої померлі батьки. У цю квартиру прийшов чоловік, з яким я раніше зустрічалася і попросив, щоб я віддала йому грошовий борг. Він прийшов з великою сумкою.

Мені наснилася квартира свекрухи, ніби я там знаходжуся, а всюди такий бруд рвані фіранки, підлога дуже брудний, і сторонні люди в квартирі зі своїми дітьми (типу вона здає квартиру), Я там активно починаю прибирання, стираю, складаю, мою підлоги,

в квартирі двоюрідної сестри, в якій вона не живе вже 30 років я забиралася на кухні, розставляла порожні столи, збирала табуретки одна в іншу, навішувала раковину, мила підлогу.

уві сні я витираю бруд з люстри і навколо .поруч мій колишній коханий але в іншому образі.молоде тіло в білій сорочці.і ми обіймаємось .бачу на тілі кляп у вигляді трубки. чую голос його мами по телефону

покійна мати подарувала однокімнатну брудну квартиру, покійний батько радить взяти, отшторіла там вікна стало дуже світло

Натирала лаком стіни і плінтуси разом з співробітницею по роботі, яку знаю дуже погано. І ще мене хтось душив і я прокинулася від свого крику.

Снилася, квартира, я весь час намагалася її перепланіривать, і розставити меблі.,при цьому був присутній почторонній чоловік, а може і кілька чоловіків.

Перебуваю в старій квартирі коли проживала юнацькі роки, і бачила там померлих батьків, які сиділи за столом з пирогом, але вони мовчали.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ