Сонник прибирання до чого сниться прибирання уві сні за сонником Астроскоп

Ці банальні, але дуже значимі сновидіння, в яких фігурує прибирання, сонник трактує, як відображення внутрішніх хвилювань, нестабільності особистому житті і почуттів. Ці сновидіння цінні тим, що дозволяють не тільки передбачити всі події майбутнього майбутнього, але і зрозуміти свої внутрішні мотиви, бажання, зробити правильний крок у напрямку майбутнього.

Наснилася прибирання – до важливого розуміння і вирішення в життя; до усунення проблем, того, що не потрібно, заважає; до переїзду в іншу квартиру, в іншу місцевість; до усунення проблем в особистому житті; до розчарування і жаль.

Якщо у вашому сновидінні ви приходите до вирішення починати прибирання, то в житті, ймовірно, підсвідомо відчуваєте необхідність важливих змін, прийняття важливих для себе рішень. Якщо ви енергійно займаєтеся прибиранням, то в реальності маєте всі ресурси, сили, щоб налагодити своє життя, усунути з неї всі проблеми. Якщо прибирання в сновидінні обмежилася тільки наведенням ладу на столі, цей знак говорить про майбутній нудному часу, яке може не принести ніяких значимих результатів і вражень. Прибирання, що здійснюється на робочому місці, сигналізує вам про швидку зміну місця роботи і посади. Прибирання будинку є хорошим знаком сімейного благополуччя і щастя. Якщо в сновидінні ви розумієте, що прибирання зробити необхідно, але приміщення так і залишаються брудними, неприбраними, то в житті вас чекає розчарування.

Сонник Міллера: Прибирання

Прибирання уві сні по Фрейду

Розбирали старі речі або одяг – часто переживаєте з приводу своєї привабливості (для жінок); переживаєте про свою чоловічу силу і любовної спроможності (для чоловіків)

До чого сниться Прибирання в Сучасному сонник

З якихось причин не змогли забратися в приміщенні – до бід і розчарувань

Приснився сон: Прибирання – трактування Езотеричного сонника

Сучасний сонник: Прибиральниця

Допомагали прибиральниці – до великих клопотів

Були прибиральницею – до образи з боку оточуючих людей у ​​відсутності уваги з вашого боку через велику завантаженість на роботі

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ