Сонник Прибирання 😴 наснилася, до чого сниться Прибирання уві сні бачити

Робити прибирання за сонником Fеlomеna – накопичення реальних проблем, що не знаходять рішення. Не варто відкладати вирішення важливих питань в довгий ящик, проте цілі повинні бути реальними і здійсненними. Робити генеральне прибирання – спокій і затишок, саме час зайнятися улюбленими справами.

Де ви прибиралися уві сні?

Робити прибирання на кладовищі уві сні ▼

Робити уві сні прибирання на кладовищі – чекають напружені дні. Можливий несподіваний приїзд далеких родичів, організація свята для дітей. Забиратися на кладовищі як працівникові – душевні переживання, сумні події, сльози і розчарування.

Прибирання на роботі уві сні ▼

Наснилася прибирання на роботі – слід забути про старі стереотипи, розширити горизонти і прийняти нові віяння та ідеї. Можлива зміна місця роботи. Не варто побоюватися змін, всі вони носять позитивний характер і приведуть до успішного вирішення проблем, що накопичилися.

Забиратися в кімнаті уві сні ▼

Побачити прибирання в кімнаті уві сні – вирішити любовні проблеми наяву, якщо дія наснилося жінці. Жіноче щастя не за горами, потрібно лише трохи терпіння і витримки. Постарайтеся стримувати емоції, проявіть терпіння по відношенню до партнера.

До чого сниться прибирання на вулиці ▼

Сонник розглядає прибирання сміття на вулиці як спробу розширити свій вплив, завоювати нові території. Не забувайте про дотримання встановлених меж, не всім подобається втручання в чужі справи.

Що ви прибирали уві сні?

Прибирати сміття уві сні ▼

Сон про прибирання сміття віщує суперечки будинку, конфлікти на роботі. Не варто ставати ініціатором конфлікту, краще не нагнітати обстановку і погасити назріваючі розбіжності. Іноді мовчання дійсно цінується на вагу золота.

Сниться прибирання території ▼

Сниться прибирання території – почнеться рішення проблем в реальному світі. Зараз дуже сприятливий час для прийняття рішень, ніякі зовнішні чинники не зможуть вам перешкодити. Прибирання території від листя – все ваші проблеми будуть вирішені оперативно.

Хто забирався уві сні?

Наснилося, як хтось забирається ▼

Бачити, як хтось забирається – сонник Fеlоmеna трактує як спостереження з боку за брудною роботою наяву. Байдужість може привести до втрати частини винагороди. Бажано братися за роботу самому і вдаватися до будь-чиєї допомоги лише при гострій на те необхідності.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Прибирання, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Прибирання уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Підкажіть, мені приснилося, що моя знайома, з якою знімаю зараз квартиру, з обманом з’їхала в нову, а я прийшла до неї в гості і з чувствоі образи почала збирання: підмітати, мити підлогу в усіх кутках.

таисия, швидше за все такий сон попереджає вас про те, що наяву ви можете зробити якийсь дурний, необдуманий вчинок.

Доброго дня! підкажіть будь ласка що означає мій сон. Уві сні моя знайома підмітала квартиру моїх батьків (я сама живу в іншому місті). Мені наснилося нібито я з мамою піднімаюся додому по сходах, ось ми дійшли до 4 поверху, а на свій 5-й і потрапити не можемо, немає драбини вище. У підсумку ці сходи з’являється десь раптом зліва, ми піднімаємося до квартири. І ось бачимо як моя знайома підмітає нашу квартиру віником. І скаржиться ще при цьому, що стільки бруду. До чого цей сон?

Ваше сновидіння, про який ви розповіли, найімовірніше, говорить про те, що ви можете отримати новий вантаж неприємних обов’язків.

Вітаю! мені наснилося, що я прибираю в квартирі свого колишнього коханого. Що б це значило?

мені наснилося, що мене друг (сусід) запросив до себе в гараж забиратися. Ми разом це робили, але я в основному підмітала і мила підлогу.

Мені наснилося, що у мене забирають квартиру після заходу мені знайомі люди. Я виходжу з кімнати, а вони вже знесли весь посуд, поставили стіл, збирають скатертину.

Мені наснилося, що я йду в незнайомому приміщенні, піднімаюся вгору. Воно побудоване як під старовину кругле. Під ногами немає сходинок, прорезинений підлогу, За мною йде колишній начальник відділу і ще люди. У мене під нагами дуже сильно брудну підлогу. Мені було дуже огидно по ньому йти. І я взяла десь гумовий шланг і почала перед собою мити підлогу. Коли я мила підлогу ми почали повільно спукаться вниз, мені так було приємно йти по чистому мокрому підлозі. Потім я всіх десь залишила і почала з легким полегшенням підніматися на гору по мокрій підлозі, з ліва стояв біля кабінету какойто хлопець і дивився на мене.

Вітаю. Підкажіть будь ласка що означає мій сон. Мені наснилося що я лежу в лікарні на ліжку з незнайомим хлопцем і прибиральниця миє підлогу шваброю і не дає нікому встати.

Привіт, підкажіть будь ласка, приснилося, що мій колишній хлопець вигрібає віником у мене з-за шафи купу пилу та павутиння. суху грязь. Потім, прибравши всі, він мене цілує.

Привіт, підкажіть будь ласка тлумачення мого сну. Мені наснилося, що я перебуваю в якійсь лікарні і у мене виникло непріодолімое бажання прибрати її. Я стала мити коридор. Потім стала підходити до віп палаті і звернула увагу наскільки там особливо брудно, в ній лежало 3 людини, 2х з яких я бачила, а 1 немає. У палаті стояло 4 швейні машинки покритих величезним шаром пилу, я стала прибирати машинки, попутно розмовляючи з жінками в палаті, потім приступила до підлоги. При цьому всім я нібито була зі звичайної палати і з пацієнтами віп палати до цього ніколи не спілкувалася.

Мені наснилося ! Що я виходжу на вулицю а з мого гаража виносить померла мама дві яблучних гілки &# 8230; Я до неї говорю навіщо це тобі вона мовчить ! Коли я обертаюся в моєму дворі багато людей він займаються прибиранням, щось виривають, щось складають&# 8230;.Я у них питаю що сталося ? Вони всі мовчать &# 8230;.Потім хто-то говорить у тебе велике горе ? я говорю щось з моїм сином вони мовчать &# 8230;..До чого це ? Будь ласка дайте відповідь

Уві сні бачила як приходили дві різні людини і складали і прибирали речі в шафі, потім один з цих людей віддала мені що то, що лежало там

мені наснилося, що я прибираю з братом в будинку дитинства у нашої мами і у старшого брата День народження. А також потім я опиняюся у себе в ванній і міняю дитині Обакайте памперс!

наснилося сьогодні, що моя мама, яка померла 13 січня 2014 р. підмітає віником в якому то будівлі не дуже світлому. А сусідка, яка поруч стоїть зі мною стала мені говорити зі злістю, що б я їй допомогла..Тут я прокинулася

Чоловік мив підлогу в кімнатах, кухні. Все ставало чистим на очах. Квартира мого дитинства. Я там часто відпочивала влітку у бабусі. Бабуся померла давно, квартира була продана.

Мені наснилася покійна бабуся, вона прибирала біля свого двору, а я їй допомагала, ми проривали квіточки і я підмітала за двором

наснилася прибирання в квартирі, викидаю засохлі квіти, залишаю живі, розставляю все по місцях, розвішую одяг, витираю пил

Я підмітаю сходинки зверху вниз, багато бруду (як земля з взуття порошкоподібних). Тільки одну лесницу, не всі поверхи. Потім на тому ж місці протирала ганчіркою.

Сниться мені що я сиджу в тюрмі і постійно займаюся тим що б звідти вийти, розглядаю план втечі або викупу, хочу зауважити що сиджу з комфортом і раптом заходить прибиральниця і починає у мене з під ліжка все вимітати і вимивати.

Приснився колишній чоловік, що ми з ново з ним живемо і у нас все добре і я прибираю його речі.З колишнім чоловіком ми вже не живемо 8 років, а часто сниться, що ми з ново разом.

Прибирала в будинку у батьків.Сміття, павутинки, точніше не пам’ятаю.І ще в туалет ходила шукала унітаз, щоб попісяти) Там стояв мужик, я попросила його вийти.А в раковині там лід був.

Сьогодні приснилося, що я займалася прибиранням не знайомої мені приміщення, спільно з іншими жінками. мила стіни від грибка, плінтуса&# 8230 ;, після моєї роботи ці місця блищали, але я не все встигла доробити.

Мені снилося, що я прибираю вдома у чужих мені людей. я почала подмітать, але не всі замела кинула віник і пішла додому

Сон приснився в ніч з 26 на 27 травня. Нібито я зі своїм співробітником в квартирі, а точніше на кухні займалися прибиранням. У цій квартирі я жила років 15 назад. Я прибирала трохи, трохи, а співробітник дуже сильно старався, підмітав підлогу. Насправді в цих співробітником у мене стосунки складні. Більше чим дружба і менше чим любов.

я в гостях у мами. потім вийшла на вулицю.на вулиці сонячно, літо.йду по вулиці: бачу сина. він сидить на траві. таке відчуття, що вже якийсь час.(Син не спілкується з нами 7 років. я часто бачу його уві сні. молюся часто про нього. він виглядає непогано. зву його з собою, провідати бабусю. він йде зі мною.заходимо до мами, а вона підмітає підлогу .мама виглядає непогано., не засмутило.кажу мамі: мама, дивись, хто прийшов!а потім накриваю клейонкою стіл: хочу приготувати&# 187; трапезу&# 187; і прокинулася&# 8230; час було 6_50. мама прибирає свою квартиру.вона померла, але я відчуваю її живою.

Прибирання кухні, бажання викинути відбиту посуд, почистити брудну. У процесі збирання входить колега і бачить як у мене &# 171; все&# 187;&# 8230;
Що снилося перед цим сюжетом.
Я йшла по дорозі (по ній я вже уві сні ходили не один раз) і назустріч мені йшли три колеги, я з ними привіталася і помітила, що колега, яка прийде до мене потім на кухню дуже добре виглядає: пострункішала, плаття вдале і зачіска. Я виявилася на роботі, прийшли діти (хоча канікули), я їм роздала зошити і виявила, що рік закінчився, а зроблена лише одна робота. Далі запропонувала їм виконати інші роботи. Прийшла незнайома дівчинка, стала переживати, я її відпустила до батьків, з мамою її поспілкувалася. Потім опинилася в швидкої допомоги, везли дитини, але по дорозі йому стало добре і все вийшли і тут я опинилася на кухні&# 8230;

ПрПріснілось як я роблю прибирання в будинку свого чоловіка (я не замужем і людина з’явився мені у сні в образі чоловіка мені не знайомий) що б це могло означати?

Забиралася в якому то будинку, мила підлогу, все розладнується по місцях, потім з’явився покійний чоловік, що бігав, потім дав мені багато грошей

це була
ніч, у сусідки було ДР, я не пам’ятаю навіщо ми прийшли з соді до мене. увійшли, а у мене (квартира в якій я прописана, але не живу) будинку сміттєвих. того навіщо ми йшли, вдома у мене не виявилося і сусід пішов, а я почала підмітати.

Я прибираю в квартирі, яка за відчуттями моя, з моєю колегою по роботі, на кшталт віником. Потім приходять мої померлі батьки, батько і мати, п’яні. Мама ще нічого, а батько навіть очі насилу відкриває, і йдуть в кімнату. Моя колега тактовно збирається йти. Я їй кажу, що скоро до неї прийду і допоможу у неї забратися. Коли приходжу до неї, вона з чоловіком вже йде кудись і каже, що їй не треба. Потім снитися, що у мене інша квартира, а стіни в ній скляні і я бачу інших сусідів, а вони мене

Мені подобається наяву молода людина, зараз він поїхав, і можливо, він повернеться з новою дівчиною, але не факт. Про своє рішення повідомить, як повернеться. Вчора наснилося, що я перебуваю в своїй кімнаті, а він знайшов щітку і зі стелі змітає бруд. А я його хвалю і кажу, що як я раніше не здогадалася взяти щітку? на цьому сон припиняється&# 8230;

чоловік сачком збирає рибу з дна водойми, в якому майже не залишилося води, а я відбираю велику, а маленьку викидаю.
Що в моєму будинку, який будується прибирають прибиральниці.
Що мені подарували старі, сильно потерті чоботи.

Наснилася мама (померла 6 років тому, нещодавно була на кладовищі, просила її мені приснитися). Снилося, що у неї на голові гнійна рана (по шву лобової частки, що мене здивувало, ніби череп розсунули по шву у той загноїлося), аж кістка прогнила, видно мозок, я потягнулася за самим чистим рушником у ванній, обробити рану, видалити гній , рана стала затягуватися, я пішла на кухню, щось їй попити, повертаюся, а мама з віником стоїть, лає мене, що я погано в будинку прибирають, що вона так і знала, що я їй зі своїм бардаком їй не дам спокійно в могилі лежати (вона за життя часто говорила мені, що померти спокійно їй не вийде, тому що за мене прибирання робити нікому буде, це правда, я такого порядку як у неї ніколи підтримувати не зможу). Я впала перед нею на коліна, стала просити пробачення, а вона стала кричати на мене, щось на зразок &# 171; не треба вибачатися, треба в чистоті будинок містити, краще допоможи&# 187;&# 8230;
(За життя мама ніколи не кричала ні на кого),
тут я прокинулася як від удару.2013-2014гг.

Привіт) Наснилося, що беру участь в глобальній прибирання лісо-парковій території&# 8230; багато людей, багато сміття, я і люди працюють&# 8230;.спасибі&# 8230;

Наснилося що мій коханий чоловік прибирається у мене в сараї. До прибирання сараї було багато мотлоху, він все прибрав, сарай став просторішим, більше в розмірах в чотири рази.

Наснилася померла давно бабуся, яка в своїй квартирі робила прибирання: мила підлогу, віджимала ганчірку у відрі. Тільки в цій квартирі з’явилася одна зайва кімната. Я запитала, що порада вона, що повернулася знову в свою квартиру, вона відповіла, що порада. Сказала, що тепер буде ходити за молоком моєї мами і тітки (обидві живі, слава Богу). Може важливо, але до смерті вона була змушена покинути цю квартиру і її продали іншим людям.
Буду вдячна за тлумачення.

Покійний чоловік підмітає підлогу в коридорі за зачиненими дверима, наспівує пісню; мила, ти подай мені відповідь&# 8230; Відкриваю двері, ударяю його по голові, оскільки він в напівзігнутому положенні. Все відбувається жартома і зі сміхом, він не образився.

Мені снилося, що я почала генеральне прибирання в будинку, а саме в своїй кімнаті: повитягали всі килими, меблі, речі і ретельно мило підлоги, пилососа, протирала всюди пил. Сон був кольоровим, звичайна життєва обстановка. Уві сні допомагала мама

Вітаю! Мені сьогодні приснився дивний сон&# 8230; Я якимось чином опинилася в квартирі знайомого (цей хлопець мені подобається і я йому теж, але зараз ми з ним не спілкуємося) і я допомагала йому прибирати в квартирі, а потім цей знайомий запропонував у нього жити&# 8230; До чого це?

мені наснилася померла бабуся. особи її я не бачила. я забиралася в її квартирі (квартира вже давно продана) і шукала втікача хом’яка. виходила з квартири, розмовляла з сусідами, причому це були незнайомі люди.

Вітаю! Снилася генеральне прибирання у бабусі в квартирі (разом з нею). Детально: мила підлоги, висували меблі і прибирали там&# 8230; У неї вдома я провела дитинство, тому квартира сниться часто. Потім приснилася лікарня і як мамі випрямляли спину. Їй сподобалася процедура, і вона запропонувала її мені. Я боялася, т.до. дуже багато уколів перед випрямленням.

Кольоровий Сон У квартирі померлої рік тому мами, з чоловіком в присутності мами жило стіни і стелю від тягне і павутини, а я з подивом питаю:&# 187; звідки її так багато взялося?&# 187;

я прибирала якусь квартиру, але уві сні вона була моєю, рухала шафи, а там були старий одяг, штори, я вибирала яку залишити, а яку ні.витирала пил мила вікна, викидала квіти, які засохли.

Вітаю.Наснилося, що Убірія в будинку мого хлопця, він більш трепетно ​​поставився до збирання. А я розлютилася і кинула чашку об стіну.

Мені наснилося що колишня дівчина мого чоловіка забирається у нас в квартирі, як буд-то по найму. Мене це страшенно дратує, тому що вона постійно розмовляє з моїм чоловіком, з’ясовує причини їх розставання, розбирають старі конфлікти. А до мене ставиться з якоюсь глузуванням. При тому ми з чоловіком як буд-то ще не одружені, а тільки збираємося одружитися, і він як я бачу вже починає сумніватися через неї, і схоже збирається повернутися до неї.

Доброго Дня, Тетяна!
Чужий приватний будинок знаходиться навскоси через вулицю від мого приватного будинку (я ніколи не жила в приватному будинку).
Місцевість незнайома, але залишилося відчуття, що я жила там.
Люди в цьому будинку мені не знайомі&# 8230; хворі&# 8230; метушливі&# 8230;
Багато кімнат, всі кольори теплі, але похмурі.
Роблю спроби розпочати збирання відразу у всіх кімнатах, хоча і уві сні усвідомлюю безглуздість цих спроб і уві сні ж намагаюся урівноважитися.
Єдина причина занепокоєння &# 8212; встигнути на автобус, щоб повернутися до себе додому&# 8230; хоча будинок через дорогу!
І я це пам’ятаю, але прагнення повернутися ДОДОМУ яскраве!
Люди в будинку загрози не становлять&# 8230; і навіть пропонують допомогти повернутися вчасно&# 8230; транспортом своїх друзів.
Місце, куди я хочу повернутися, в пам’яті відбивається на мапі і&# 8230; схоже на ту область, де жила з мамою, в останні 7 років її життя.
На початку мого сну мама снилася, але це було як би окремим сном.
У будинку, де я намагалася займатися прибиранням, багато часу пішло на організацію &# 8212; не було ні віника, ні совка, ні ганчірок&# 8230; тільки величезне скупчення пилу, сміття, розкиданих речей &# 8212; бардак, який ніколи не вписувався в моє розуміння гармонії! Відрази не було, але і прийняття всього цього не додалося.
Сон перервався на те, що господиня будинку сказала, що її друг погодився підвезти мене на автовокзал, щоб я встигла на свій автобус.
В принципі &# 8212; все логічно і взаємозв’язок з моїм сьогоднішнім станом проглядається.
Питається, НАВІЩО пишу?!&# 8230; Швидше&# 8230; сумнів, що чужий сон можна розкласти по поличках!

Сьогодні приснився сон що я замітає і мою підлоги в будинку моїх батьків. Покійна бабуся прийшла і лається з мамою в іншій кімнаті. А брат насипає сміття де я помила і мені доводиться виправляти роботу.

Наснилася померла шість місяців тому мама живий. Вона забиралася в якийсь невеликій кімнаті дуже схожою на кухню. Пам’ятаю що я разом з нею витираю стіл, а там на розі столу кілька прусаків, близько 3-х штук один побільше, інші маленькі і на краю клейонки столу яка звисає, кілька маленьких, тоненьких, білих опаришів. Потім я кажу:&# 187; мама звідки можуть бути у тебе прусаки?&# 187; Я починаю їх тиснути, і змиваю в раковину мийки, мама мені допомагає. Після того як все прибрали, мама дістає відріз тканини красивий коричневий з орнаментом і каже, що дуже хоче пошити собі пальто. У мами гарний настрій.А я кажу що так багато тканини, тут всім вистачить. Все і я відразу прокинулася.

Я була в гостях, там було багато незнайомих людей. скоро повинна була повернутися господиня і я стала мити підлогу, але прибирання було багато і чомусь ніхто не допомагав. Коли я заглянула в шафа звідти висипалися гнилі апельсини дуже багато гнилих апельсин.

Ми десь гуляли, прийшли до нього в квартиру він втомився і ліг спати.я стала забиратися .прибрала не до кінця т.до знайшла жіночу прокладку з ганчірочки. поклала на подушку і пішла

Я одружена.Наснилося, що я вийшла заміж за іншого і перебуваю в його квартирі в г.Геленджик. Мій нинішній чоловік сидить і дивиться телевізор, а новий, дивиться як я прибираю квартиру. Під великим ліжком знайшла шкарлупки від насіння. хтось наклацали і висипав під ліжко. Я прибираю шкарлупки і бурчить, щоб новий чоловік не побачив сміття. Подумає, що я не помітила сміття.

Прибирання була в будинку, в якому раніше ми жили всією сім’єю. На даний момент там проживає лише бабуся з татом, все решта роз’їхалися. Збирання допомагала робити сестра і ще хтось. В основному ми викидали старі речі, розставляючи те, що нормально виглядало і було необхідно по полицях. Деталі погано згадуються, але пам’ятаю, що розставляла книги, і мені дуже подобалося, що стає все краще і чистіше.

Вітаю! Мені снилося що ми прибираємо у післяжнивних мами чоловіка в квартирі на балконі сон був кольоровий на балконі бардовая килимова доріжка і багато вазонів квітучих в основному герань червона деякі суцвіття відцвіли. Син попросив у неї разрешешія пожити.

Мені наснилася померла два місяці тому бабуся, ми у неї вдома робили прибирання, прали білизну, я пам’ятаю, як виносила з дому тазик з чистою білизною. Найголовніше, що мене здивувало уві сні, чому бабуся мені казала прибрати в будинку? Вона жила зі своєю старшою дочкою і дочка всім заправляла, а уві сні бабуся командувала, що потрібно робити. Мені було трохи не ловко прибирати в будинку своєї тітки, думала, їй це не сподобається. В кінці самому я зайшла у ванну, де було, на перший погляд чисто, для пристойності взяла мітлу, а коли провела нею кілька разів, на ній прямо мох сірого пилу. Я так здивувалася. У мене це в голові не вкладалося, як таке може бути у тітки, вона ж така охайна по життю. А потім тітка прийшла додому звідки-то і так спокійно поставилася, що ми з бабусею навели порядок в домі.. Це теж було незвично.

величезна кімната. З річним садом таке відчуття що все в запорошених засохлих розлученнях мити треба всю кімнату роботи дуже багато а сил мало я намагалася все мити мити і рослини і речі в кімнаті речі коштують по периметру кімнати а потім лягла відпочити і бачу що роботи моєї не видно як ніби ще не починала прибирати робота прибиральниці невдячна

здрастуйте, мені наснилося, що я і моя сестра робимо прибирання будинку у нашій тітки (її не було вдома) ми ретельно витирали всюди пил. вимили полу і тд. Потім прийшла тітка, а разом з нею ще величезна кількість людей. Тітка накрила для всіх великий стіл: подавала салати, гаряче

Наснилося, що я забираю в будинку своєї померлої влітку бабусі. Перелажіваю квіти зі все баночок в одну велику, викидаю зів’ялі&# 8230; Скрізь так багато сміття і бруду, я наводжу порядок. Прийшла до хати бабусі вночі, пробула до раассвета, спочатку боялася, а потім страх зник&# 8230;

Добрий день, Тетяна. Наснилося, що я в будинку колишнього в ліжку в його обіймах. потім він іде, я починаю підмітати підлогу. При цьому я повинна виїхати, але за вікном почався сильний дощ і піднявся вітер. Ще в будинку чомусь знаходиться його товариш з маленьким сином. І я в роздумі виходити на вулицю. У реальності це не його будинок. Уві сні його. Інтиму не було, просто спала в його обіймах. Сниться майже щоночі.

Вітаю! Днями приснився сон в якому я бачив як моя мама забирається в Наймане квартирі. Хотілося б дізнатися до чого ж це?

Доброго дня! Моя тітка померла вже давно.Але в березні вона наснилася двом родичам в різних снах. 1 &# 8212; що клеїться шпалери в квартирі., інший &# 8212; що робить прибирання в квартирі. До чого б це?

Мені пріснілмся мій будинок який продали, приснилося що кімнати все в речах і на кухні бардак, я бачила чоловіка що він прибирає і стирає, а я йому стала допомагати, і побачила одного його він став нам допомагати, і мені чтала соромно що нічим його годувати

Втретє мені сниться сон, що наводжу порядок в квартирі своїх батьків чи після ремонту, то чи просто прибирання. Але при цьому обов’язково присутні члени сім’ї мого брата (його дочки). Вони мені не допомагають, а просто спостерігають

Пам’ятаю тільки фрагмент &# 8212; мої померлі мама і тато разом зі мною роблять прибирання квартири, пилососимо, миємо, чистимо, спілкуємося весело, як ніби вони живі&# 8230;

Мені наснилося ЩО ПРИЙШЛИ МИ В ГОСТІ У ГОСПОДАРКИ КИЛИМ БУВ У тирсою ВОНА САМА ГРАЛА В ІГРИ НА КОМП А Я Р І Ш И підмести КИЛИМ і підмітати

мій колишній хлопець, який помер більше десяти років тому приснився мені. Він прийшов до мене в будинок і почав прибирати його, а я допомагала йому.

Приснився нежитловий будинок покійної бабусі де я зі своїми родичами роблю генеральне прибирання і как-будто планую жити в ньому

Наснилося, що я привела хлопця (знайомого, друга) в будинок, ми поїли, я склала посуд в раковину і пішла в кімнату, а він почав мити посуд.
Потім прийшов в кімнату і почав пересувати диван (я його попросила).
Він дуже гарне враження на папу справив ще тоді (нібито все вміє).

Сон приснився моєму чоловікові, що моя покійна бабуся прийшла до нас в будинок (в якому і вона колись жила, але не перед самою смертю) і сказала що прийшла до нас забратися в будинку. Забралася і пішла

Муорі на килимку змітала віником.потім розмиту на підлозі бруд мила ганчіркою і все це не вдома а у колишніх родичів навіть в іншому місті

Тетяна, Доброе Утро.
Другий день сниться покійний брат, перший раз допомагав переїжджати в новий офіс (я реально поміняла роботу місяць тому) і в день коли він приснився вивозила свій комп’ютер в новий офіс, офіс був весь в павутині, і приснилося, що ще й ліжко привезла і брат допомагав розставляти все.
На наступний день приснився у батьків вдома, поєд неакуратно картоплю і коли він виходив з кухні в спальню, картопля була на підлозі і трошки на моїй нозі, пішла прибирати, зробила йому зауваження, потім заглянула в туалет, а там купа мішків (кукурудза з хробаками трупними (уві сні брат сказав, що це з роботи випадково заніс і вони розплодилися), попросила його винести пакети на сміття, їх багато було, і допомога дала свого сина і молодшого брата, вони поділили пакети з хробаками а покійному дістався один пакет зі сміттям з кухні звичайний і все вийшли за двері. Вранці згадала, що з моргу брата привезли з трупними хробаками&# 8230;&# 8230;
Дякую за допомогу.
[email&# 160; protected]

Мені наснилося, що повинні в селище вступити німці і ми спішно збираємося. Я все думала як заховати машину і не подбала про речі. В останній момент (в якому то дерев’яному будинку) скрутила пару ковдр. А тато зі столу склав скатертину.

Наснилося, що я прибираю в квартирі померлого брата і раптом відчуваю, що він поруч зі мною пилососить килим. Чітко його не бачу, тільки відчуваю і як тінь.

бачу чоловіка, явно світлий і міцний, з яким я була давно знайома (це по відчуттю) і він хоче зайти в будинок, а я відмовляюся!потім бачу себе швидко хочу прибрати в будинку, застилаю ліжко кипельно білою ковдрою, йду в іншу кімнату а він вже в будинок увійшов

Вітаю ! моя мама два роки хворіла онкологією, 2 червня вона померла, в ніч з 21 на 22 червня вона мені наснилася, молодший братик привіз її з лікарні додому, сказав що вона поправилась і буде тепер вдома лікується, вона лежала в ліжку і спала, я її не став будити, (уві сні я усвідомлював що її вже немає) потім я зайшов в її кімнату, щоб поговорити з нею, вона мила підлоги (підлога була сильно вологий), я подjшел до неї і запитав її, &# 171; мама ти ж померла, я пам’ятаю, на що вона мені відповіла, що вона не померла, їй стало добре і вона одужала, потім я тут же прокинувся.
Заздалегідь дякую Вам Тетяна! чекаю відповіді. З повагою Алібек!

Наснилося, що незнайома дівчина, приємної зовнішності і тендітної статури, намивали підлогу в моїй кімнаті, поки я спав. Ходила по кімнаті, дивилася в нічне вікно. Прокинувшись уві сні, я її прогнав, але пішов за нею, що б дізнатися хто і звідки вона. Виявилося, це подруга моєї знайомої. Трохи лаяв уві сні незнайому мені дівчину, вона плакала і прикривала обличчя руками.

Сниться покійна бабуся, я у неї прибирати вдома і начебто знайшла своє кільце (втратила, коли прибирала) . Ще треба було переночувати в цьому будинку а мені моторошно&# 8230;

Снилося що з співробітником маловідомім але мені симпатичним прибираємо мотлох і сміття з коридору вниз по широких сходах спускаючись нижче

Мені наснилося, що я прийшла в сою кімнату в гуртожитку (хоча там не живу 10 років) і зрозуміла, що я жодного разу не забиралася там, взяла ганчірку і стала протирати пил. Видно було також, що в кімнаті хтось вже забирався до мене.

Мені снилося, що я сиджу в своїй кімнаті на дивані. Порядку в моїй кімнаті, як правило, майже не буває, іноді не вистачає часу на прибирання, тому снився мені невеличкий безлад. Сидячи на дивані, я почала робити рухи руками, ніби управляти починаю усіма предметами і речами в кімнаті. Коли я перестала, в кімнаті було прибрано. Я ще подумала про те, що &# 171; це працює&# 187;.

Наснилася покійна бабуся, ми йшли з нею по дорозі з рідної домівки і говорила, що буде на мою я їй заперечила, що буде на мою. Потім я забиралася на високу гору, далі прибирання 4-х квартир, дуже добре.

я їхала в автобусі з рідними додому, мені не вистачило місця я їхала Сача стоячи потім сидячи, при зупинки все вийшли а водій попросив мене витерти пил в автобусі, потім зайшли якісь підлітки і ми поїхали батьків поруч уже не було як виявилося нас пересадили на інший автобус а я не пересіла і поїхала з ними, на найближ зупинки я вийшла і подзвонила батькам тато поїхав мене забрати я пояснювала йому де я перебуваю на цьому я прокинулася

У мене з сумки вилупилася (народилася) велика, яка не отруйна, зелена змія.Я взяв металевий прут, щоб її вбити, але змія виявилася занадто великою.Змія напала на мене, але я відмахати від неї прутом.Вкусити мене не вдалося.Все це відбувалося в старому будинку, в якому забирається моя стара знайома.Я кричу знайомої, щоб вона була обережніше, тому що десь в будинку змія.З гучним вигуком її імені я прокинувся&# 8230;

прибираю кімнату, підмітаю, дуже багато мили, роблю перестановку меблів, але кімната не моя, моєї сестри, але уві сні вона як би моя і я це розумію ясно

я забирався у бабусі, зробив прибирання тільки в 2 кімнатах, а третю не прибирав тільки килими почистив. поруч сиділа бабуся і сказала забратися в 3 кімнаті так так я поспішав кудись я не зробив прибирання в 3 кімнаті

снив сон что я прібібірала в хат1 де жила мама вона Вже померламіла мокрою ганчіркою а пот1м хот1ла ще поб1літі ст1ні глиною син лежить в л1карн1 з анг1ною

Наснилася покійна подруга і вона убералас у мене у дворі вона посміхалася! І йшла на контакт до смерті вона була спортсменка і загинула коли їхала на змагання. Так ось вона уберают двір і я з нею говорив про спорт що то типо того що вона більше не занемаеться спортом і більше нічого не пам’ятаю підкажіть до чого це!?

Я прийшла зі свекром додому, а там прибираються мої мама і сестра. Ніби було дуже брудно, а тепер чисто. Вони вже миють ванну, сестра пірнає під воду, змиваючи омлет з ванною. Я плачу, що не треба мити, сама помию. Вони продовжують, ніби трохи залишилося. Мама винесла мені в’яленого окуня, з вигляду хорошого, але сказала, що свекровка поставила його в вазу з квітами і він зіпсувався, розкрила шкурку, а окунь з’їдений наполовину.

вносять пару ікон знімають та дотриманням рушники ина дівають на мене і того хто прийшов зі мною місця поруч немає Анас посадили один а взади того хто зі мною тільки я його не пам’ятаю

Мені приснився улюблені хлопець, ми були в гостях поїли потім я прибирала за столом а хлопець мій не відходив від мене допомагав мені потім ми цілувалися він сказав про що нудьгує

мене покликав померлий дідусь забратися в його квартирі, квартира величезна і дуже світла, але в ній такий бардак, забиралася довго і дуже втомилася

Вітаю! Ось уже другий раз сниться такий сон. У нас померла бабуся мого першого чоловіка, років зо два тому, ми з нею добре спілкувалися. сниться сон, що я прибираю в її квартирі, і чому то хочу викинути її книги (хоча у бабусі книг взагалі не було).Уві сні я розумію, що її немає, просто прибираємо в її квартирі. А насправді її квартиру давно продали і там живуть чужі людію

Забиралася в офісі, а два чоловіки дивилися на мене

Я їхала до мами в гості, по дорозі син залишився в іншої бабусі, а дочка недоезжая до місця поехола на велосипеді, їй 5 років. Я приїхала будинку бардак тижневий. Стала складати стирання одяг ще було дуже багато, тому складала години 4, тут прийшла мама з роботи і гості (друзі дитинства і їх мами &# 8212; п’яні) а у мене ще ціла гора посуду, причому з залишками їжі, не просто залишки &# 8212; а наприклад кілька шматків пирога тижневої давності і т.д. Тут я згадала що час уже 8 годині вечора а дочка ще не приїхала додому, зіскочила, покликала подругу зі мною ще шукати села на велосипед зламаний і прокинулася

Добрий день, сьогодні уві сні прибирала в будинку, де знаходилася покійна свекруха і свекор, мама моя жива з велосипедом стояла на вулиці, я замела підлогу (було дуже сорно) і сміття при підмітанні впав в льох і пішла. Свекруха мені сказала, що подзвонили їй і просила передати своєму синові (моєму чоловікові) що він щось наплутав в картотеці на роботі.А потім каже що прийшов чоловік і приніс плівку з фотографіями мого чоловіка в дитинстві і вона пішла їх викупатьза 30 гривень.

уберают вдома на кухні.на столі лежало багато зіпсованих продуктів і перепелині яйця в великому лотку (тухлі і чорні)

Доброго дня.Приснився сон, що я прибираю в домі померлої бабусі . Уві сні я прийшла кине дім, а там пил, бруд, доріжки зібрані, швабра лежить. І уві сні ніби я розумію, що вона пішла кудись &# 8212; то, а мені дала зрозуміти, щоб я прибрала у неї . .. Уві сні я забула, що бабуся не жива вже.. Я стала прибирати і знайшла маленьку круглу фігурку жаби і раділа їй, як ніби ця фігурка була втрачена і я її знайшла. Підкажіть подалуйста значення сну.

Мені приснився сон ніби моя внучка з колишньої невісткою прибираються у мене в будинку, перебирають мої речі і там бігала її дочка від іншого чоловіка в костюмі весни з вінком на голові з яскравими квітами і в зеленій сукні, дівчинці 6 років, сон приснився з понеділка на вівторок т.е. на 26 липня 2016

Бабуся з дідусем померли не так давно (з пів року) заходжу до них в квартиру, бабуся забирається у ванній, а дідусь забирається в кімнаті, пам’ятаю, що стояли розмовляли, як ніби вони живі і все відбувалося насправді, не було страху, було почуття радості, а потім бабуся почала говорити, що мені пора йти до батька, як виявляється батько стояв на вулиці біля машини, і бабуся почала повторювати дві фрази, &# 171; Іди до батька&# 187; &# 171; тримайся батька&# 187;

Мені наснилося, що мама прибрала всі мої речі, а місце них всюди були книги молодшого брата, я дуже розлютилася через це.

Приснився будинок покійного чоловіка, де продовжують жити квартиранти. Будинок виглядає інакше, чим в реальності: старіше, інша конструкція, інша старі меблі. Я і покійний чоловік (живий) прийшли в цей будинок і чоловік говорив квартирантам, щоб прибралися, зняли новорічну запилену мішуру. Винести і викинути непотріб. Я стала теж знімати цю мішуру і складати в пакети для сміття. Кажу, що треба побільше винести мотлоху, а про себе подумала- адже тебе ж скоро не буде&# 8230; Стала знімати зі стіни якісь саморобні висячі дрібнички, а це виявилися ігольніци з голками, деякі були з нитками. Я кажу це можна залишити, стане в нагоді. Заходимо в іншу кімнату, стоять старі стільці, запропонувала їх теж винести, чоловік промовчав і пішов в іншу кімнату. Бігали діти квартирантів, хоча у них одна дочка. Насправді будинок з червоної цегли, а уві сні темний комбінований незрозумілою конфігурації.
Цей дім &# 8212; об’єкт конфлікту з його колишньою дружиною від першого шлюбу (йдуть суди). Вона всіма правдами і неправдами бореться, бреше, злиться, т.до. Документи на мене.
Місяць тому був схожий сон. Але там будинок як і є наяву. Теж чоловік живий, тягнув мене на другий поверх, підемо чого тобі покажу. Ми піднялися на другий поверх, а там посередині кімнати дірка до першого поверху. Ми якось совалися, обіймалися біля неї. Я говорю обережніше, провалишся, і так вже один раз помер, знову помреш. А йому все одно. Я себе і його відтягнула від цієї дірки. Прокинулася, так нічого він мені не показав.

Наснилося, що у знайомого, з яким в житті не дуже розлучилися цієї весни і більше не зустрічалися, виявилася в гостях у його будинку (в житті у нього немає будинку) і ось я там буду проводити захід і треба забратися, змахую шваброю пил, павутину , павуків, Макрица і стоніг. почуттів огиди немає.

Привіт, сьогодні мені приснився сон в якому я забиралася в своїй квартирі, але прибирала тільки підлогу. На підлозі було дуже багато не потрібних речей і я намагалася викинути їх все, під кінець сну у мене це вийшло. Уві сні я була не одна, там був мій брат і хлопець з яким я не можу побудувати відносин, і як раз він допомагав мені забиратися. На початку сну я навіть свою квартиру дізнатися не могла з-за жахливого безладу
Помогите узнать що значить цей сон.

бачу уві сні свою квартиру але не такою якою насправді. розумію що вона моя вся в страшній пилу, і до мене повинні прийти люди я почала прибирати і не встигаю моя сестра дуже чисто прибрала в двох кімнатах а ще в одній я не встигла і прийшли знайомі, вони вже давно виїхали в Краснодар і раптом вони прийшли я відчуваю незручність виходжу в ін. кімнату а там порядок але меблів дуже мало і не моя Я прокинулася з тривогою і переживаннями.

Два брата прибирали сміття один лопатою інший руками і забруднився іспряженіямі.Приснився другого і він прокинувся від огиди до фікаліі

Була у дворі свого будинку (вірніше дачі, яку продали). Уві сні відчувалася ностальгія по ньому. Було багато сухого листя, я збиралася чистити територію.

Мені наснилася квартира мого тата там було багато старих речей, ганчірок і я це прибирала. Страно какаето нова квартира нове місце. Мій тато вже як 12 років як помер і мені думати про це боляче, я так любила свого тата.

Мені наснилося, що хлопчик, який мені трохи подобається, а також мій однокласник, крутився навколо мене, приділяючи мені увагу. Нехай його зватимуть Максим. Так ось, я не зрозуміла, що між нами сталося, але начебто, ми стали досить добре спілкуватися (в реальному житті він сам припинив спілкування). Мені потрібно було сходити додому до мого дядька (у мене немає ніякого дядька, на самом деле), і ми разом з ним пішли до дядька. Ми зайшли в квартиру і стали хто чим займатися, якимись справами, я начебто кішку годувала. Потім ми пішли, через якийсь час знову повернулися і я стояла біля котячих мисок і знову щось робила. Максим мені нібито щось пообіцяв, в цей час він підмітав, а потім я йому сказала: Тільки посмію знову піти до Віки (наяву ця дівчинка подобається Максиму вже 9 років, і саме через неї ми перестали спілкуватися, тому що вона йому шалено подобається, а я &# 8212; немає). Мене відвернув якийсь незрозумілий звук і я виглянула у вікно, там йшов мій дядько. Я почала квапити Макса, а сама взулась і встала біля входу і мисок котячих, і виглядала у вікно. Він намагався швидше навести порядок. Дуже швидко. А я його квапила все більше і більше, тому що боялася, що дядько зайде і почне лаятися, що ми тут з ним сидимо. Все ж він закінчив з прибиранням, і пішов до мене, взуватися, а я озирнулася: все навколо було чисто, вся посуд перемитого і акуратно розставлена, рушники висять рівно, столи протерті, речі розкладені по місцях. Я тоді удівідась і згадала, що колись гуляючи він мені сказав адже: я можу навести порядок за п’ять хвилин. До речі по дорозі до дядька я знайшла сто гривень, і у нього вдома я ніби як взяла ще сто гривень. Ми вийшли з будинку, я підійшла до машини дядька, він там сидів з кимось, і я намагалася повернути йому ці гроші, але він був якимось дивним. Грубим, холодним, і гроші не взяв. Ну ми і пішли з Максимом.

Вітаю! Я бачила уві сні як моя померла мама мовчки стояла в коридорі і показувала що треба робити прибирання в цьому місці. Потім почала рукою протирати палас в коридорі, після чого з’явився сміття з волосся. Наче я теж почала прибирати, але саму прибирання не робила, просто побачила що і з мого боку є сміття з цих волосся. До чого може таке приснитися?

Підкажіть, до чого сниться, що подруга і сестри прибираються у мене в будинку, сміються, обговорюють мої звички. А ходжу по дому і намагаюся переконати їх нічого в моєму домі не чіпати. Кажу, що їм було б неприємно якби хтось чіпав їх речі. Але вони мене як ніби не чують.

мені снилося то що я у свекрухи збираю останні речі і йду забравши свою дитину з коляскою і під час догляду приходять дві прибиральниці і на коляску хочуть поставити іншого немовляти але я їм не дозволяю їм цього і забираю коляску собою на шляху моя свекром з тазиком води на руках йде прибрати цю кімнату у свекрухи вид як у мертветца обличчя все посиніле до чого це?

Привіт, мені приснилося що я і багато інших людей відправили на прибирання в дитячий літній оздоровчий табір.Ми всі там прибиралися (підлоги, шафи і.т.п) мили.Чоловіки в садах копали

Мені наснилася стара квартира . У ній моя подруга і знайомий одружений хлопець. Мені було неприємно відчувати себе зайвою. Ми з подругою повинні були летіти до Ізраїлю, але я не могла знайти квитки. Хлопець подзвонив дізнатися з приводу нашого рейсу і сказав, що такого рейсу немає. Я була впевнена, що це не так і продовжувала шукати квитки, але знаходила інші, толі в цирк, чи то в кіно. Потім я бачила як мій покійний тато прибирає нашу стару квартиру, пилососить підлогу. Мама покійниця була в спальні, теж начебто допомагала, але потім лягла в ліжко, де вона зазвичай спала і де померла. Потім мені наснилося, що цей одружений хлопець йде з речами. Його, до речі звуть так само, як і мого чоловіка, з яким і я не живу, але у нас спільні діти

Вітаю. Мені наснилося ,, що я займаюся прибиранням в колишній квартирі сестри. Спочатку все кімнати позамітати віником, а потім зібралася мити підлогу але ганчірки не знайшла, взяла футболку свого чоловіка . спасибі.

Лежу в лікарні, але на завтра виписують. Що лежать поруч виписалися все і залишили безлад після себе. Ось і я прибираю. Звідки то з’являється знайомий і підмітає про.А я поправлю ліжка

Ми з дружиною купуємо будинок і переїжджаємо туди починаємо прибирання і все таке викликали машину для відкачування фекалій машина під’їхати я був в будинку з дітьми і з сусідкою бабою я у неї питаю а де моя дружина сусідка відповіла що на вулиці я пішов на вулицю виходячи з дому я бачу що по всьому валяється багато фекалій і прям калюжі весь двір і дружина бігає тікає і найголовніше сам туалет знаходився прям на ганку будинку а під ґанком якась двері якраз я питав у дружини і вона туди пішла і я пішов за нею дізнатися чому стоку фекалій по двору. І все я прокинувся. Дуже дивний сон от би хотів дізнатися.

Я в житті не давно з’ясувала що у мене гострий гастрит. І мені наснилася що я пішла в лікарню на перевірку і мені робили ФГДС і з шлунка витягнули що то чорне і сказали схоже рак. Мені сказали що у мене рак. Я дуже злякалася пропускала уроки в школі, постійно плакала, нікому не говорила чому я плачу найкраща подруга навіть не питала що трапилося і чому я плачу. А до мене підійшла дівчинка яка стала мені близькою подругою зовсім недавно і я їй розповіла про хворобу вона намагалася мене всіляко відвернути про думок про те що я скоро можу померти. Але я не хотіла нічого робити і потім сон закінчився

Привіт, приснилася прибирання в моїй квартирі, прибирати не я, інша людина, був незадоволений тим що був бардак

Привіт Мені приснився сон де я прибираю за столом і мій колишній хлопець допомагав мені.Він так ставився до мене, що ми одружені
Що це означає?

Привіт, в моєму сні мої батьки були у мене в гостях з ночівлею, і я повинна була постійно прибирати за ними речі і міняти ковдри та постільну білизну, так як їм обом було холодно. Пізніше прийшла молода жінка і вибила воду на килим і пішла. Але я далі прибирала речі і складала їх, але постійно з’являлися звідки то інші речі.

Я витирала пил на спорудах на літній залитій сонцем вулиці з дуже хорошим настроєм. Там ще миготів кіноартист, фільм з яким я недавно бачила, посміхався мені.

я забиралася в шафі витягала кульки і валізи з безліччю м’яких іграшок потім знайшла два великих флакона парфумів один з яких подарувала дружині свого брата

Вітаю. Мені наснилося, що в моєму робочому кабінеті (це орендоване приміщення вже 11 років) приходжу а там винесена меблі, винесла моя дочка, вона в цьому кабінеті теж працює.і каже вибрасивпю стару .зробимо перестановку.І мої співробітники вимітають бруд. Він такий брудний і дівчинка його підмітає і вимітає.і я трохи здивовані і в шоці від несподіванки.

Мені наснилося що я прийшла до подруги але її батькам я ненравлюсь, і її батько сказав що якщо ми приберемо в моєму будинку то він мене відпустить гуляти, але вже була ніч ми так і не пішли гуляти

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ