Сонник Прах 😴 приснився, до чого сниться Прах уві сні бачити

Прах уві сні, як символ – відображення того, що ви можете з легкістю вирішити проблеми.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Прах, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Прах уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося, що я виходжу заміж в жовтій сукні і до або після цього тримаю в руках урну з прахом давно померлого батька. Після цього потрапляю в Китай на масаж.

Доброго дня! сниться що гуляю з братом по кладовищу! і він дістає зі своєї кишені пакети з прахом-і каже що наш друг помер і що це його прах і що треба закопати!я стою дивлюся як він закопує прах цей!потім каже мені нібито ти то що стоїш &# 8212; йди теж візьми і теж закопуй (виявляється таких трупів одного 10 пакетиків)!я теж беру один пакет і починаю закопувати! до чого це може снитися?

кремувати свого сина (в житті його вже немає з нами), віддали мені прах в картонній коробці, я його розглядала. У цьому ж сні на підвіконнях снилися сині і фіолетові фіалки

сьогодні мені приснився сон в якому була моя покійна бабуся з мішечком праху в руках біля могили (могила не була не як ніби не підписана.просто порожня).а другий сон в цю ж ніч снився мій колишній хлопець (перша любов).я його дуже любила свого часу, а уві сні він просто предлогал мені інтим.

Добрий день, Приснився сон ніби я чіпаю сірий порошок і кажу, стверджую .Це прах людини, і кажу АА ось як він виглядає

Мені сниться що я стою біля якогось водойм, жінка подає мені урни з прахом і я розвіює цей прах над водою за вітром.

Наснилося, що я викопала з могили урну з прахом своєї бабусі, і поклала вдома її у себе на ліжку під матрац, під подушку.

Добрий день, Тетяна! Сон снився моєї дочки в ніч з 21 на 22.10. Зміст: День звичайний, світлий, дві кімнати з земляною долівкою (сміття, бруду &# 8212; немає, суха темно-сіра земля утрамбована, як на стежках), кімнати не пам’ятає які, значить &# 8212; без чого-небудь екстремального), вона стоїть і не входить в них, лунає голос її бабусі (моєї мами, вона померла 2,5 роки тому), &# 171; зараз я принесу тобі урну з твоїм прахом, ти його повинна висипати&# 187 ;, дочка відчула роздратування, як бувало іноді при дорученнях бабусі (у бабусі були 3 інсульту, каскадом, але вона майже відновилася і була самостійною і адекватною, але особистість її спотворила і вона стала оооочень деспотичної) самої бабусі не було, будь то посудину виявився в її руках і вона висипала вміст і все, як звільнилася від повинності, більше нічого не розповіла. Мене цей сон тривожить надзвичайно. Розпитувала про екстремальні предметах, явищах, ситуаціях &# 8212; цього не було в її сні, все буденно, спокійно відбувалося, &# 171; сірі будні&# 187;. спасибі!

Близька подруга подзвонила і сказала, що колишній свекор мертвий. Зустріла подругу, вона передала урну разом з його прахом. Ми вирішили кремувати його, тому що не могли віддати тіло моєму колишньому чоловікові. (В реальності з чоловіком ми в розлученні, а свекор помер близько 10 років тому, подруга виїхала в інше місто на постійне проживання)
Я їхала в маршрутці разом з цим прахом в пакеті і дивувалася тому, що їжу разом зі свекром.
При зустрічі з колишнім чоловіком була весна, зелена трава, світило яскраво сонце. Колишній чоловік не повірив, що це прах його батька і я думала як тепер довести, що його батько мертвий. Відчувала провину за те, що так вчинила, але по-іншому не могла.

Мені приснився мій будинок, в неї какао-то жінка яка спалила 87 своїх мужьyoв і мій покайний тато з дядьком допомагали їй закопувати прах, а я в цей час отгадняла від будинку чорних котів, котороие настирливо лізли в будинок

Два тижні тому померла бабуся. З тих пір іноді знятися сни, в яких присутні небіжчики. Сьогодні приснився такий сон: я і моя подруга знаходимося біля ліжка. На неї з пакети висипається купа попелу (схожа на подрібнене печиво) і ось ми не можемо визначити що це саме. Якимось чином цей &# 171; попіл&# 187; потрапляє мені в рот. Я починаю розжовувати його. І ніби як порахував печивом, але потім побачив шматочки кісток, обвуглене м’ясо. І відразу з’явився такий огидний присмак і запах. Тепер весь день відчуваю цей присмак і запах. Бути може на цей сон вплинуло те, що до мене вчора приходила ця сама подруга, якій я розповів про бабусю. А ще з нею ми пили чай з печивом. спасибі за увагу.

Снився прах моєї Умеш сабаки як буто мій чоловік дав банку під неї Я йому сказала що прах сжен був в інших банках.

Місяць тому померла бабуся. Днями приснився сон, як мені в рот залетів прах бабусі і його проковтнув. До чого це підкажіть будь ласка?!

Доброго дня, Тетяно!Як буд то померла якась дівчина, труну на літаку перевозили і в цьому ж літаку летів її родич молодий чоловік, летів на похорон, але він не знав що труну летить разом з ним, винесли труну з літака і вийшов він, труна була закрита, потім чомусь в будинку був вже не труну а урна з прахом, зверталися акуратно що б не розсипати, і вже не дівчина а дівчинка померла років 10, в кімнаті були дві дівчаток з них була моя дочка їй 10 років я і моя знайома, це у знайомої нещастя трапилося, і будинок де це все відбувалося мені не знайомий, знайома виходить у справах з кімнати, я бачу мертву дівчинку живою, вона спілкується з моєї дочьку і іншою дівчинкою як діти спілкуються, я сиділа в кріслі вона підійшла до мене я встала з крісла вона сіла, я вийшла з кімнати в сум’ятті, діти залишилися в кімнаті одні, більше я не поверталася, сон обірвався

Вітаю!Вся суть в тому що я пам’ятаю з сну що чіпала руками прах декількох або помоему навіть двох нехнакомих мені людей.У принцепе більше нічого описати зі сну не можу так як це сама запам’ятовується картинка з усього сну.Що б це могло означати?Заздалегідь дякую.

Наснилося, що я беруть участь в розкопках на кургані і виявили цілу стіну зі скляних колб з прахом. Я взяла одну в руки і на долоні виявився прах і людські зуби. Я зрозуміла уві сні що це робочих до нашої появи всіх вбивали і що ми не вийдемо з цього кургану.ми почали писати папери зі списками імен та підписами як ніби нас уже вбили.а потім почали шукати вихід. Йшли по дорозі потрапили в хмару газу ледь не задихнулися і вийшли в ліс.

мені наснилося що я розсипала прах свого батька, але він ще живий, а мій чоловік цей розсипаний порох зібрав в руку і з’їв.

Вітаю! Сьогодні мені приснився не дуже приємний сон. Я лежала в своєму ліжку, а в ній був розсипаний порох з урни. Я ніяк це не могла прибрати і лягла спати в своє ліжко. Що це может означати?

мені передали урну з прахом причому я чомусь точно знав що в ній знаходиться прах какойто дівчатка не знайомої урна червона в сіру Палоскі я бачив під кришкою сам попіл і навіть чіпав його

Вітаю! Мені наснилося, що я лечу в прпасть пекла, був вогонь (але не яскраво виражений).Я була не одна і ми знали, що повернемося, т.до нас був потрібен просто наш прах. І ось я отримала свій прах.Що це означає, ви не підкажете?

Уві сні я з колишньою дружиною перебував на невідомій могилі по виду нагадував склеп і сиділи на лавці. Раптом я дізнаюся що в цей склеп потрібно закласти прах покійного. Хтось починає довбати стіну склепу молотком. Коли утворилася діра, хтось став закладати туди тазик з прахом. Подув сильний вітер і прах полетів на нас з колишньою дружиною. Попіл потрапив мені в очі і я прокинувся. Що б це могло бути не знаю, може підкажете? Заздалегідь дякую!

Мені наснився сон. Як мені принесла моя сестра, прах мого батька. Прах був в скляній колбі, круглий з шийкою. Я взяв його в руки, підніс його до носа і вдихнув трошки. Попіл потрапив в ніс. Потім сказав сестрі чому мене не покликали на кремацію батька. У цей момент, я був на роботі. Батько у мене давно помер. Ось такий сон мені приснився. Що він означає? спасибі!

Ця була гробниця єгипетська, і мені показали гробницю Клеопатри і відкрили її я доторкнувся до праху і потім побіг мити руки

Що зима, лежить сніг і мені треба закопати маленьку урночки з прахом мами яка вже давно померла. А зима промерзла і я шукаю хто мені допоможе відкопати ямку

Уві сні збирала прах померлого, на кладовищі&# 8230; На кладовищі збирала прах вміє .. Піднімала з землі ..

ми з сусідкою чогось привезли в якийсь старий будинок труну з прахом її покійного чоловіка. Вона пішла, а я залишилася з якимось чоловіком, доглядачем. Він почав до мене приставати (вимагати сексу), повалив, я зачепила стоїть труна і на мене прокидався прах з труни. в старому будинку його труну, це мій сусід, який помер 3 роки тому

Моя бабуся яка жива в ящику столу ховала толі зберігала тіло своєї матері.я побачила.воно було маленьким в ящику -висохшем начебто.а потім бабуся спалила маленьке тіло і прах поклала в якусь посуд-типу тарілки глибокої або чашки і показала мені. Я заглянула туди там був прах. Запаху ніякого не було немає від трупа від праху. спасибі!

Я бачила урни з прахом двох померлих дідів підписані їхніми іменами, одна з урн розсипалася і я Її збирала

Мій сон: я в моєму сні була з татом і молодшим братом. Я загадала загадку молодшому братові (ми були в ліфті). Вобщем після того як він розгадав ми спустилися на поверх нижче і вийшли (12 поверх). Виходимо і бачимо стоїть і плаче бабуся (не рідна). Ми стояли на землі. А близько була собака. Ми запитали що сталося. Вона сказала мій чоловік помер&# 8230;. Внизу його прах&# 8230; І ми перелякалися і пішли додому з братом і татом. Але коли я хотіла помити руки світло не включався. А як тато натиснув він включився. І потім я прокинулася

У кімнаті розсипана земля як цвинтар але свіжа в землі лежать останки небіжчиці мами.мама жива веде мене прибирати все це сміття в кімнату в кімнаті вже чисто проводить на балкон і разом зі мною прибирає трохи землі з балкона.далі ощющенія як перед стратою.руки поліцейського передають мені ритуальну чашу дивлюся в неї темнота.голос з боку говорить пий це від Селін .вона допоможе.випиваю і прокидаюся.

Наснилися шафи, заповнені скляними невеликими судинами з прахом, шафи стояли на вулиці, на кшталт на кладовищі, я на ці судини сипала траву і поклала біля них багато монет, які я витягла з гаманця, недалеко від кладовища були чоловіки, схожі на закон або алкоголіків, я їх боялася, але все одно пішла в їхній бік, вийшовши з кладовища, так як мені треба було йти в ту сторону, де вони стояли, а іншим шляхом йти довго, на мою зі мною були діти

Я сиджу в дворі з чоловіком на інвалідному візку він щось розповідає мені а потім відправляє мене кудись і я приходжу з прахом на руках, а потім в цьому ж місці багато людей в чорному одязі оплакують цього мужика

Дядя попросив попрощатися з бабусею і сказав Доторкнуться до праху бабусі, яка давно померла, що це означає

бігу під дожем, шукаю якийсь будинок. Калюжі, ламаю туфель на підборах навпіл. Далі людина обсипає перехожих прахом своєї дочки і каже що всі помрете. Так само обсипає і моє волосся. голова свербить. Ця людина говорить а ти помреш сьогодні. Я втікаю. Попереду висока труба я на вершині, але двоє чоловіків намагаються мене з неї скинути разом з трубою.

Я приснився як була евакуація всіх людей в інше місце.і приїхала військова машина з купою гробрв вінків . для перезахораненія.все труни були закриті.толька один маленькійй НЕ грод а ящіщек з прахом відкрили, висипали прах на землю і сказали що треба понему похадіть, щоб не боліли суглоби ніг.я ходила і інші люди ходили.а потім було якесь застілля веселе але не яскраве.була бруд і дощ.до чого це приснилося

Наснилося що помер син. Потім приснився прах сина в дерев’яному ящику. Була якась метушня переживання

я йшла ховати прах моєї давно померлий подруги Марії
він був в різьблений скриньці у вигляді серця
я тягла його за собою на мотузочці
по дорозі зустрічалися знайомі і я всім їм розповідала про Маші
мене супроводжував незнайомець приємної зовнішності
на одному з обрізків шляху один з моїх знайомих надів мені цю шкатулку, як медальйон на шию&# 8230; Так, йдучи по дорозі я і прокинулася

Стара квартира, родича.Померла сусідка, і нібито попросила родичів її поховати, прах покласти в труну про віднести його на кладовищі.Труну в під’їзді трохи робили, прах насипали, і повинні були нести, нести повинен був я, і сон перервався.

Їла прах мерця, дуже хороший пам’ятаю як мені било погано, нудило але я все одно їла, тому сто мені що то пообіцяли, не пам’ятаю що, але бьіло вкрай важливо для мене.Сон приснився у дворі рідного дому.

Наснилася урна з прахом живого сина. Ні урну, ні крах не бачила. Бачила акуратну коробочку і знала, що в ній прах сина. Говорила при цьому, що ось, попереджала його, що треба берегтися від небезпек в житті. Уві сні у мене не було істерики і сліз, спокійне відчуття було з почуттям жалю, що його більше немає, як ніби це сталося давно, не зараз.Син наяву три місяці тому поїхав жити і працювати в Москву. Працює в великому автосалоні, менеджером. Жах від сну я відчула вже прокинувшись.

Наснилося що я їм з урни чийсь прах, не знаючи навіщо я це роблю.коли з’їв більшу частину почав відчувати відразу до того що я роблю.

Я хотіла до колишнього покійному чоловікові на кладовищі прийти, а його мама (вона жива) веде мене в якусь як палата і там збирають останки кісток в коробочку.Я кажу навіщо ви його чіпали, вона у відповідь заново поховані

Мені наснилися сьогодні кілька снів. Один був, в якому мій давно померлий дідусь вмирає повторно, і сім’я вирішує його кремувати. Прах чому то тільки я забрала. Я його принесла додому, і нечайно моя бабуся його майже повністю розсипала. У другому сні мої батьки і я виявилися вночі на кладовищі, біля якої то могили. І раптом ми бачимо похоронну процесію, ховають молоду дівчину. І ця дівчина піднялася з труни, і попросила мене, щоб я її коханого відправила до неї. Я сказала, яким способом це зробити. Вона відповіла, що мені потрібно його вбити. Я на це їй відповіла, що цього робити не буду, нехай до комусь іншому звернутися. Вона розлютилася, і її труну перестрибнув чорний кіт з червоним нашийником, і вона лягла в труну.

Доброго дня, Тетяно. Мені дуже чітко приснився сон, я прокидалася пару раз, але засинаючи знову я бачила продовження. Уві сні я опинилася на незнайомому, маленькому кладовищі, можна навіть сказати, дуууже маленькому. Місця було дуже мало, і все могилки були дуже щільно розташовані (хрестів або написів не бачила) земля була жовтою або як пісок (така ж як в місцевості де я зараз живу) я була зі своєю меншою дочкою, і проходячи повз могил, переживала дуже , щоб вона не впала. Ми переходили, одну могилку свіжо вирутую, (яка не була по ровне совсемі, а на розі, прям як втиснули. Проходячи її я помітила, що вона тільки, що викопана і зараз повинні поховати, як потім розповідали одну самотню жінку, яка жила одна&# 8230;.(Мені дуже часто сняться люди, які потім йдуть, іноді навіть ім’я називають)..
Ну ось, проходячи цю могилку я побачила поруч з нею, прям біля неї ще одну вирутую могилку, але &# 8230; вже давно..і трохи засипали&# 8230;.потім, я побачила у мене в руках залізну пляшку (яку моя молодша бере з собою в школу з водичкою)&# 8230;..
І я переживала, що зараз будуть ховати тільки що померла, а я ще не поховала мою бабусю (прах якої знаходиться в цій пляшці) і я, так швидко її засовую в яму і намагаюся засипати землею&# 8230;.але у мене не виходить, і кришечка відкривається і я відчуваю на руках, що зараз прах розсиплеться&# 8230;. я швидко закручую і прошу малу (вона трохи нижче) пляшку засунути в яму глибше, щоб засипати&# 8230;&# 8230;
Потім прокинувшись знову, заснула і бачу продовження. Ми засипали красиво, і я йду по тому кладовищу і думаю, що я не посадила квіти і що треба запалити свічку, теж. ..я ходжу по кладовищі і бачу, що там живуть люди. Бачу хлопчика який біжить і я за ним, прошу купити свічки, він показує мені з бабусею (її напевно) ложки столові, я говорю, що мені не ложки а свічки потрібні&# 8230;. і показую на могилках, різні, великі і маленькі свічки, які одна жінка переді мною їх запалює, і вони так красиво і світло горять, і я теж хочу знайти і запалити на могилі у бабусі&# 8230;.ми проходимо і хлопчик веде мене до натовпу людей, які стоять ніби на обриві (спуску невеликому) тримаються один за одного і як би все радісні сміються і гойдаються вгору і вниз тримаючись&# 8230;&# 8230; підійшовши до них, мене звуть по імені, і я дізнаюся в натовпі знайомих мені людей.. раптом мене хапає за руку якийсь чоловік і жжімая сильно мої пальці, я обурююся тому, що мені боляче&# 8230;..
На цьому я прокинулася&# 8230;..

Уві сні до нас з чоловіком додому прийшла жінка, мені подарувала урну з прахом сови. Я чомусь цьому зраділа.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ