Сонник Похолодання 😴 приснилося, до чого сниться Похолодання уві сні бачити

Якщо трапилося похолодання – то холод настане і в важливих для вас відносинах.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Похолодання, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Похолодання уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Несподівано стало холоднішати був вечір ми тікали від холоду він наступав шукали одяг і людей коли розвиднілося теплішало ми бігли знову вечір і знову холод кругом тільки сніг і лід

Ми з близькими друзями на якому то острові. Я щаслива дуже, так як ми вибралися відпочивати, сон дуже чіткий і кольоровий, немов реальний. Раптово почався сильний дощ, я зраділа, для мене це незвичайне явище, так як це був тропічний дощ, ми з подругою почали фотографуватися, дощ припинився і почала різко холоднішати, можна сказати мороз. Ми увійшли в будинок і почали готувати їжу, я переживаю що принесла небагато їжі, все викладають їжу на стіл, бачу на столі жовту рибу, дуже велику

Вітаю! Мені наснилося різке похолодання в нашому місті. (Я не буду розповідати що відбувалося в цьому шматку сну) перейду далі :)) в наступному шматку мені приснився хлопець який дуже подобається: 3 романтичних відносин у нас не було. Коли я його бачу роблю вигляд що типу його ігнор, і він мене теж ігнор: (і уві сні він мене теж ігнор 🙁 а хоча в попередньому сні він мені навіть посміхнувся, а потім я включила гру і він до мене підійшов і почав чим то допомагати, потім я засоромилася і побігла в туалет, потім виглянула а він стоїть і чекає біля дверей мене, і коли я вирішила вийти його вже не було..ну і перейду до цього сну, він мене бачив але ігнор. як прокинулася відразу в сонник. Ну який холод може бути якщо у мене навіть романтичних відносин немає з ним (ні на кого не задивляюся, тільки на нього) уві сні він був зі своїм другом, і я з ним про щось говорила..

Було дуже жарко, але на наступний день різко похолодало і випав сніг, було дуже холодно. Але по ідеї повинно було бути літо.

Доброго дня, Тетяно.Мені наснилося, що я в весняному або літньому часу.Раптом дивлюся у вікно б’ється пташка.жайворонок помоему.Я откоиваю вікно і бачу на вікнах сніг.На вулиці теж сніг.Я впускаю пташку додому, щоб вона зігрілася і не померла.

началучше апокаліпсис. ставало дуже холодно. я зі своєю сім’єю (мама, бабуся і дочка) і сім’я кращої подруги (її мама і дочка) хотіли врятуватися. недалеко від нашого будинку була будівля де було тепло. всіх наших близьких забрали на автобусі і відвезли в цю будівлю. я і подруга на велосипеді з речами і документами і ліками добиралися до решти самостійно. поки ми йшли зустріли подругу (у неї недавно загинули діти, мама і брати в реальному житті). хотіли її забрати з собою, але вона відмовилася, арнументіруя тим, що вона хоче &# 171; туди&# 187;. вона дивилася на будинок, до якому в реальному житті загинули її рідні. ми без речей, але з ліками дісталися до будівлі до своїх рідних. коли я тільки зайшла я почала шукати очима дитини і знайшла, обняла її і побачила маму і бабусю. подруга теж знайшла своїх близьких. було багато людей яких ми не знали. ми всі разом перечікували холоди, які повинні були все знищити. але було відчуття що всі розуміли що і ми не виживемо. &# 8230;

Стою на вулиці, миттєво холоднішає, на воді видно, як з’являється лід. Зайшла в приміщення, ніби мій новий будинок (наяву я в ньому не живу). Один кут в павутині. Я думаю &# 8212; треба б змести, шафа переставили, а павутина залишилася.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ