Сонник потрапити під Дощ 😴 приснився, до чого сниться потрапити під Дощ уві сні бачити

До чого сниться, що потрапили під дощ? Напевно, ви на правильному шляху. Якщо є якісь сумніви або тривоги – відкиньте їх.

Ті події, що в даний момент відбуваються, і дії, які робляться, обов’язково приведуть до успіху.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився потрапити під Дощ, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться потрапити під Дощ уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я йшов по стежці обходячи різні перешкоди На шляху встав бетонний паркан.Проліз в дірку і тут подув сильний вітер з дощем.Сховався за парканом.Попереду стояло розбите будівля.Я не став там ховатися.

Стояв на вулиці з якимось чоловіком, чекали кого-то, хотіли піти додому, йдемо такий додому і починається злива

Бігла мимо п’ятиповерхівок, коли почався дощ. Прикривала голову пакетом, перебравшись через наземну теплотрасу, обернулася і побачила над кварталом веселку.

Уві сні я з подругою ходили під дощем. У подруги був парасольку, а у мене немає. Я говорила що я не взяла з собою парасольку і просила їй поділиться з парасолькою. але її парасольку був зламаним.
Вчора я з тієї ж подругою купалася в басейні. вода була чиста, але в поверхні водф були дрібні водорості. Що це означає?

Я була у знайомих і йдучи від них відкрила двері у ванну, там спав господар будинку, він мене не побачив і сильно лаявся що хтось його зажадав. Я швидко втекла на вулицю, хотіла кудись небудь сховатися, але в підсумку села навпочіпки обняла себе за плечі і відчула краплі великі теплі дощу на обличчі, зрозуміла що скоро буде сильний дощ а мені сховатися ніде, і раптом якийсь чоловік нахилився до мене і простягнув руку і запропонував мені піти до нього сховатися від дощу, я трохи подумала і взяла його за руку і ми зайшли в його будинок. Він так хотів щоб мені у нього сподобалося, а за вікном дощ сильний почався, він сказав що живе в будинку зі своїм батьком&# 8230;.

Наснилося що я потрапила під дощ, після того як поспілкувалася з людиною, який в реальному житті любить дощ. А коли прокинулася, на вулиці йшов дощ

Привіт, уві сні мене попросили принести води, і я побігла з кухлем в руках на вулицю, а щось на зразок відкрито кінтеовтра або амфітеатру, де був куллер. Поки підходила до нього раптом почав лити дощ. Це було вночі, коли було темно я майже нічого не бачила, і телефон залишила десь, тому що шукала ліхтар. Я зустріла когось із знайомих, хто отговорівал мене йти за водою, сказав що ми поспішаємо і вони нас чекають в машині. Я відповіла, що швиденько, тому нехай почекають. Побачила міліціонера ледве помітно, але все таки дійшла до кулллера. Далі не пам’ятаю, але пам’ятаю що мене чекали на біля входу в цей амфітетар машина з родичами тому я поспішала і бігла швидко під дощем. А вода до речі була зовсім для чужої людини, з будівлі біля цього амфітеатру, яка дедюлвла манікюр комусь. Тобто з салону краси.

Спочатку було наводнеіе біля будинку море з берегів вийшло вода тонким шаром досягло до будинку вада була прозора там були камені бруду в воді. Я вийшла злякалася а там аказался сніг, дуже пишний сугробби були величезних розмірів і було дуже добре походила по снігу зайшла в магазин і вийшла вже все це перетворилося дощ великі краплі прозорий дощ. Я зайшла назад просто трохи промокла

Начебто я в селі, хочу перелізти через дах якогось сараю, залізла на нього і не можу слесть і кличу на допомогу чоловіка (покійного)., він прийшов хотів допомогти, але не зміг і пішов, ось сиджу я на крищі пішов дощ, я промокла, внизу ходять людии, будинок. тварини, а я їм кажу ось не можна сподіватися на чоловіків і злізла з даху сама з боку двір, дивлюся накритий стіл у дворі, взяла зі столу тапочку в який положмлі масло і пішла

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ