Сонник Поцілунок зі знайомим 😴 приснився, до чого сниться Поцілунок зі знайомим уві сні бачити

Поцілунок зі знайомим уві сні – очікується флірт, любовні пригоди на стороні. Вам не доведеться докладати особливих зусиль, щоб почати новий роман.

Завдяки вашій чарівності, харизмі все буде складатися вдало. Нові відносини змусять поринути в почуття з головою, доставлять чимало задоволення.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Поцілунок зі знайомим, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Поцілунок зі знайомим уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я гуляла у дворі, і туди прийшов один хлопець Кирило. Ми з ним не дружимо і в школі не спілкуємося взагалі. Коли вона прийшла ми з ним один одного обзивали, потім я його била він намагався ухилятися і затримати мої руки. Потім ми пішли в під’їзд і піднялися на 2 поверх.І ми там з ним розмовляли і потім чомусь поцілувалися, довго.

Приснився сон, в якому я цілувалася зі знайомим хлопцем, при цьому після поцілунку мені стало соромно, а він продовжував наполягати на щось більше і намагався затягнути мене в ліжко, а я сказала що не можу так, тому що у мене є хлопець і я його люблю. Знайомий же умовляв мене, вказуючи на те що ніхто не дізнається. Скажіть будь ласка, що може означати цей сон?

Привіт, я була в своєму дворі і зі своїм однокласником розмовляла, сказав що дуже хоче поцілувати мене тільки ми були на якомусь святі ми пішли де менше людей і там цілувалися почуття були дуже хороші як в реальності. У житті спілкувалася рідко з цією людиною але був симпатичний мені. Потім мені наснилося я їм стиглу і смачну полуницю у себе на дачі прямо з грядки &# 8212; це був наступний сон після того сну і на мені були ті кросівки які у мене є зараз.

Загалом, була на весіллі друзів і там сподобався молодий чоловік) Бачилися пару раз, сон снився з ним вже 2 рази різні сни, але у всіх снах ми спілкуємося, а потім цілуємося.

Наснилося що у мене два хлопці, нинішній і знайомий.Про це дізналися друзі і стали питати навіщо мені два хлопця. Потім моя подруга стала гнатися за мною і хотіла вбити, тому що їй подобався один з хлопців. Я довго від неї тікала. У підсумку я відвернулася поки бігла, повертаюся а вона померла.

Привіт, мені приснився сон що я майже подружилася зі своєю колишньою подругою з якої все посварилися дуже давно, вона і її сім’я ходили і дивно посміхалися до мене як психи, це було у їх будинку тільки цей будинок був схожий на мій вони завели мене до них дамою було дуже світло я там була секунду а вийшла вже було темно

Я була з колишнім однокласникам у нього на день народження, він був в білої сорочки потім я почала їсти а він захотів мене поцілувати а я відштовхнула і все. потім я вийшла на улітцу гуляла одна, була ніч.Це повинен був бути мій перший поцілунок.

Я йшов по вулиці з дівчинкою, яка вже багато років мені подобається, але яка вже кілька років зустрічається з хлопцем&# 8230; я йшов з нею, ми один одного обіймали.. вона наблизилася дуже близько і ми поцілувалися в губи і цілувалися секунд 10&# 8230; і потім дуже скоро настав кінець сну

Мені приснився сон де мене цілує знайомий чоловік, у нього є дівчина, ну і він мені дуже симпатичний, поки ми були в двоем все було добре, поки його родичі і дівчина не прийшли дамою, виходить я ще стояла і мила посуд він хвалив мої губи потім я нервувала я тряслася від хвилювання підлило почав мене міцно обіймати .

Привіт, справа була так: я і ця моя знайома перебували за містом я спочатку її не бачив, потім коли побачив підійшов, вона сиділа на траві і дивилася в далечінь, обличчя не була сильно видно, але по голосу я дізнався її вона зі мною вчиться на 2 курсі, ось вона нічого не говорила поки я присів поруч до неї потім я почав щось розповісти їй потім вона трошки повернулася до мене і каже я чекаю .. Не треба момент йде або що то типо цього точно не пам’ятаю і я сказав ах та й обіймаючи начебто поцілував її, не пам’ятаю які кольори були пам’ятаю зелену траву і що ми били за містом на гірське простір було не холодно не сильний вітерець а приємний .. Поцілував я в губи її, ось і ще у мене є якісь почуттів до неї але поки серйозно закоханості не маю до неї, ось як то так все що пам’ятаю в даний момент

Мені наснилося що я перебував на-якомусь дуже великому заході, коли я піднімався по сходах через скло увидил дівчину яка мені дуже подобається і вона на мене теж подивилася, через кілька секунд вона прийшла до мене на сходи і ми почали розмовляти, потім ми пішли на самий верхній поверх, сіли на лавочку і вона перша поцілувала мене прям в губи, в засос, я прям так сильно відчував, как-будто був в реальності і-ми цілувалися близько години і потім я прокинувся

Я сиділа на стільці він підійшов і я підвелася і ми окозалось один навпроти одного тоді він мене пощеловал мені було приємно і цього хотілося ще чоловік просто знайомий

на мене напали насильники, він мене врятував, але я начебто впала, в загальному, він приніс мене в медпункт, а там ми поцілувалися

У Сні НежнПоцеловал Одружений Хлопець А Потім Відштовхнув І Сказав Що Я Товста Мені Було Прикро

Привіт, Тетяна сьогодні вночі мені приснився сон.Я йшла по коридору в школі і навколо мене маячив якийсь хлопець, якого я не одразу впізнала.Він покликав мене посидіти на лавці, явно нервував.Він сказав, що любить мене, що намагався забути, і що його друзі проти цього.Він так щиро говорив, я зніяковіла.А потім я не стрималася і поцілувала його в щоку.Він нахилився і його губи наблизилися до моїх.Я осміліла і почала його цілувати, з мовою, він відповідав охоче.Але поцілунок швидко закінчився, а потім з’явилися мої знайомі і тут вже було не до поцілунків..

Доброго дня!Наснилося, що один спочатку хоче, але боїться поцілувати, в результаті пристрасно цілує в губи, все відбувалося в машині.

уві сні я зустрів стару знайому і ми з нею поцілувалися потім про щось довго розмовляли. уві сні так само були старі друзі з якими ми вшити працювали кілька років тому. до чого цей сон.

Ми зі знайомим ходили не пам’ятаю десь потім я впала і він прибіг до мене подивився мені в очі і почав цілувати, а мова була гірким

Сьогодні приснився сон, в якому знайомий хлопець мені зізнався в любові, ніжно цілував і обіймав, і в той же час говорив мені: де він був раніше що не помічав мене і який був дурень, і в той момент я була дуже щасливою. на яву мені цей хлопець симпатичний.

Сьогодні вночі приснилося, що я стою в своїй класній кімнаті в школі і вішаю куртку поруч стоїть моя однокласниця (Мар’яна) потходіт однокласник (Микита; в реальному житті раніше він дуже хотів зі мною спілкуватися, а я його відкидала, а тепер все, може сказати , навпаки, але ніби як теж хоче спілкуватися, але не може потім вже що у нього дівчина) і цілує Мар’яну в щоку напевно і обіймає (в реальному житті при зустрічі він зазвичай обіймає мене) і я кажу: &# 171; а мене?&# 187; (Ну, я ж ще думала він в щоку поцілує)
І він цілує в ніс кілька разів і один раз трохи доторкнувся до губ, але взагалі цілував в ніс і було дуже приємно. Потім треба було кудись йти і я не те щоб взяла його за руку, а просто доторкнулася до неї, а він як магнітом приліпився і не відлипав поки я йшла.

Це не весь сон, але далі нічого особливого. В реальному житті я не знаю, як мене вести з ним, тому що у нього є дівчина, і він Її дуже любить, але для нього сидіти з дівчинкою в обнімку або триматися за руки в нормі речей.

Точно не можу згадати, але з цим знайомим я посварилася два місяці тому і забула про нього, але сьогодні він мені раптом несподівано прісних і у нас стався поцілунок, ми гуляли і т.д. І потім я прокинулася&# 8230; він мені до сих пір подобається, але не думаю, що я йому подобаюся і чи пам’ятає він взагалі про мене

снитися один і той же сон близько 7 років, але сюжет у різних інтерпритація, я цілуюся зі своїм колишнім чоловіком і ми раді що нарешті то разом?

Сниться молода людина (раніше зустрічалися) коштує близько потім цілує в губи&# 8230; дуже ніжно, а я як будь то все життя чекала цього поцілунку.

Я прощався з групою . За відчуттями ми гуляли по місту. Ну ось, всі мої однокурсниці несподівано почали кидати повітряні поцілунки, я покликав одну з них і намагався поцілувати її в губи, але вона не хотіла. Деякий час намагаючись її уламати вона погодилася і я поцілував її.

Привіт, уві сні я цілувалася з людиною, який мені дуже подобається, сон був з четверга на п’ятницю

Приснився поцілунок зі знайомим, який мені симпатичний, але я з ним не спілкуюся, поцілунок був в губи, і по дорослому

Наснилося, що я ніжно цілу знайомого друга в щічку багато разів
.але не пам’ятаю кого і це було в приміщенні, там знаходилися мої друзі

Привіт, мені приснився сон як у мене був випускнлй йшов дощ, але потім він перестав і покликали всіх на лінійку, вийшла я, однокласниця і однокласник, вони стали переді мною, я попросила стати вперед так як я низька і буде погано видно, однокласниця погодилася а однокласник не хотів думав що йому буде теж погано видно і він пробував стати біля мене щоб зрозуміти як буде краще, потім він поклав голову мені на плечі і обійняв мене, а після ми почали цілуватися

Відбулася зустріч зі знайомим, після роботи . Ми йшли додому готувати вечерю і по дорозі сміялися, а потім він обійнявши пристрасно поцілував

Коли я бувальщина в Баньє моя однокурсниця кликала мене і коли я відкрив двер вона стояла біля дверей тільки в полотенсах і ми дивлячись один одного почали цілуватися я розділ її потім я прокинувся

Я була в якомусь приміщенні, вчення були, як користуватися краном будівельним . І мій знайомий був відмінником і списала у нього теорію, потім він почав працювати на крані, мені було страшно. Потім він узяв мене за руку, ми не сказали один одному не слова . Ми сіли в автобус і я поклала свою голову йому на плече, потім ми почали цілуватися дуже пристрасно, він почав чіпати мою Ляшко та я прокинулася.

Мені наснилося що я зі своїми однокласниках грав в хованки ми почали грати потім моя однокласниця сховайся в шафу я не знав про це і я теж сховався в цій шафі і потім я побачив свою однокласницю і я її поцілував в засос

Привіт, сниться, що цілуюся з знайомим, це другий сон з ним, він снився мені один раз до цього, причому уві сні він молився за мене, коли була важка ситуація (вся ця історія була уві сні першому), і все відчуття з ним як наяву

Темна кімната з теплим освітленням.Потім ков мене підсів мій однокласник, раніше підозрювала що у нього є якісь почуття до мене .Він посміхався мені, сказав, що ми підходимо один до одного.Потім ми поцілувалися.Потім нас перервали.Через якийсь час йому стало погано, мені довелося кликати на допомогу, він був в шапці, я зняла її, у нього раніше були проблеми зі здоров’ям.

Я поверталася звідки то і по дорозі зустріла свого однокласника, ми можна сказати ненавидимо один одного, але зараз зовсім і не розмовляє, ніби не існуємо один для одного. І ось, я поверталася, а він йшов на проти в мою сторону, потім подошол до мене, взяв за руку і поцілував у губи мене, я була в шоці, але якщо не помиляюся, мені виявляється це сподобалося і теж почала цілуватися, але потім що щось трапилося і він сказав що все вистачить, нібито він пожартував наді мною, потім ми почали лаятися кидатися камінням один одному.

Мені наснилося що я цілуюся з хлопцем який подобається моїй подрузі і це відбувається на какойто базі відпочинку

поцілунок уві сні зі знайомим поцілував він але я спала коли він мене поцілував і чомусь він був одягнений в чорне і тільки на футболці був яскраво аранжевий ресунок

Уві сні я цілувала свого дядька (двоюрідного) і він мене теж, хоча ми повинні були тільки поздороватся.Він сидів, а я нахилилася до нього щоб поздороватся і він поцілував мене в губи.Я не пручалася.

До цього був інший сон в той же день, потім я мабуть прокинувся і все змінилося, цей момент запам’ятався краще за всіх, я знаходився в своїй школі де я навчався до 11 класу, там був запасний вихід, в дитинстві ми часто там бігали, в майбутньому ж його закрили на ключ, так ось я перебував там зі своєю одногрупницею і (я не пам’ятаю про що) я попросив її про якусь послугу, вона почала мені як то відмовляти, в загальному діалог сходив до нуля, і я її схопив за плечі і поцілував прямо в губи, спочатку вона трохи опиралася, але потім розслабилася, більше не пам’ятаю)

Друг мого чоловіка взяв мене за руку, і повів в іншу кімнату, де почав цілувати обидві мої щоки.

Уві сні дуже давній знайомий шукає зустрічі зі мною, набагато старший за мене. Я уникаю його. Але він все одно прийшов до мене і несподівано для мене цілує мене в щоку і досить дуже тривалий був поцілунок. В результаті я почервоніла, подякувала навіть)))))

Мені приснився сон, як я спілкуюся зі знайомим, який раніше мені подобався, але при цьому я перебуваю в стосунках в реальності і уві сні. Цього знайомого звуть Максим. Я пам’ятаю, що уві сні він поцілував мене і запропонував мені зустрічатися, я промовчала, а він сказав що мабуть я не проти, хоча я була не проти, але думала, що мені робити з нинішніми відносинами. Далі мені снилося, що я бачуся з цим знайомим кожен день, ми обіймалися, так само спілкувалися, гуляли, але я як і раніше була в стосунках зі своїм хлопцем. До речі, хлопця теж звуть Максим.

Наснилося те, що я на роботі, мій шеф &# 8212; мій друг, і так вийшло що ми були в приміщенні одні, і так вийшло що у нас вийшов дуже чуттєвий поцілунок. Уві сні така ситуація повторювалася тричі.

Ми приїхали з сім’єю на відпочинок в якесь місце. Поки ми йшли з сестрою і знайомої дівчинкою з табору, я зустріла мого знайомого хлопчика, який в реальному житті мені трохи подобається, далі ми пішли з сестрою і знайомої Вірою (в реальному житті ми з нею дружили в таборі) купатися. Він там був зі своєю дівчиною і другом у якого там теж була дівчина. (Цих людей я всіх знаю, крім його друга з табору в якому була 3 тижні тому). Потім ми пішли в їдальню, куди він прийшов пізніше. Далі сталося щось дивне. Вибачте, але це сон. Не пам’ятаю деталі, але він виявився у мене всередині, всмисле у мене в тілі, чи в голові, тобто я його чула, начебто боролася з ним. Потім щось сталося, я стала обурюватися, кричати і його душа (їли це можна так назвати) вийшла з мого тіла. Я забула сказати, але він помер і йому треба було йти в інший світ. І коли він вийшов з мого тіла, він сказав:&# 187; Прости, мені пора&# 187; (Точних слів не пам’ятаю, але сенс в тому, що йому треба було йти туди). І він поцілував мене в губи і пішов. У мене по тіло пробіглася тремтіння. І навіть коли я прокинулася, все одно ця тремтіння є. Прошу вибачення, якщо цей сон дуже дивний, але я не винна. Дякую за раннє.

Сон я на пляжі відпочиваю з друзями але в іншій компанії є хлопець раніше часто перетиналися але не спілкувалися і ось уві сні ми цілуємося

Мені снилося якесь святкову подію сиділи не природі багато людей відпочивали я в реальності знайома з цими людьми потім як то один знайомий підійшов до мене і ми почали цілуватися і уві сні мене переповнювали приємні емоції.

У мене є директор школи (дівчина) я теж дівчинка, ми не з нею не ладнаємо&# 8230; ну не поважаємо один одного
А уві сні ми з нею дуже мило розмовляли вона мене поцілувала в щічку)

Наснилося що цілувалася вночі при повному місяці зі знайомим (поцілунок з цим же знайомим снився не раз). Що це означає?

мені наснилося сьогодні, що я зі своїм знайомим разом працювали на нг святі, а після роботи ми присіли на диван обговорюючи день і в один момент він нахилився і поцілував&# 8230;

Вийшло так що у мене є хлопець і до нас в клас прийшов новенький. Він був вищий за мене на кілька сантиметрів, худий. Його посадили до мене. я від бігла, але він встиг схопити за зап’ястя і питав:
Ти фанат Гаррі Поттера?
Так. А ти?
Так. Підеш гуляти?
Так.
Після школи ми пішли гуляти і пішли через гаражі на стадіон. Я йшла попереду і він повернув мене запитав чи вмію я цілуватися. Я відповіла немає і він сказав зараз навчимо. І поцілував. На цьому сон обривається

Всі люди в цьому сні (просто багато моїх знайомих) знаходилися в одному будинку. У якийсь із кімнат я цілувалася з симпатичним мені хлопцем, а потім він зник, ніби втік. І я почала збирати свої речі, щоб швидше виїхати, і не зустріти його більше.

Я була в уч коледжі свого колишнього, а там нікого не було, як ніби занедбаний. Я розглядала речі, і заходить мій знайомий, який там теж вчиться, ми поговорили на рахунок колишнього і я почала плакати, лягла на якийсь стіл / стілець і дивилася в стелю, а він зчесати розстебнув куртку і потім почав розстібати ширінку, я його зупинила, в результаті він виявився фут фетишистом як мій колишній і він там розповів як мене хоче&# 8230;.я до нього підійшла і ми цілувалися дуже пристрасно. Далі нічого не було)

Снилася спершу просто прогулянка з знайомим хлопцем (наяву ми з ним листуємося 2 тиждень, і один раз випадково стикалися на вулиці) А потім сон перейшов до Тосу, що він проводжав мене додому, але звичайне прощання нму не сподобалося і він спенва обійняв, а потім несподівано поцілував в губи

Побачила Знайомий виходить з машини і дуже сильно хотіла привітатися, потім опинилися разом, цілувалися пристрасно, отримувала задоволення уві сні

Спочатку я побачила як мій хлопець при мені какає, але він не один какал, а з другом, потім ми цілуємося і на нас хтось дивився і поцілунок перервався, бо не вийшов

Мені наснилося що я лежу на ліжку і, як 29летній син мого коханого чоловіка-співмешканця цілував мої груди, соски. Він був без сорочки, відчувала його голе тіло.

Мені приснився сон, де хлопець, який мені подобається в реальному житті поцілував мене кілька разів в губи і ще при цьому він періодично мені посміхався .В реальному житті я його сильно люблю, але це не взаємно .Мені не перший раз сниться сон з його участю, але цей сон був особливий, він перший мене поцілував, поцілунок був не в засос, а просто він кілька разів чмокав мене в губи і, як я сказала раніше періодично посміхався мені .

Мені приснився знайома людина, він ніколи не снився, уві сні ми з ним цілувалися і стали зустрічатися, від нього я відчувала тепло і начебто любов, ми були у нього вдома, я готувала вечерю, ще помітила що у нього вдома а саме на кухні було брудно

Я в гостях сиджу на дивані, до мене підійшов старий знайомий, з яким вже давно не спілкуємося. Він поцілував мене. Я відчула гіркоту і потім смак кави в роті. Я запитала у нього, чому гірко, він відповів, що так і повинно бути

Мені наснилося що я зустріла знайомого, ми з ним взагалі ніколи тісно і добре не спілкувалися просто знайомий. Зустріч розпочала з якийсь сварки, агресії, пізніше картинка змінилася і ми в якійсь квартирі сварилися. І я поцілувала його, а потім відштовхнула і зрозуміла що це не правильно так як у мене є хлопець. І вже не раз були подібні сни де у мене був поцілунок але я розуміла що це не правильно так як у мене є хлопець і я люблю його.

Я заміжня, але вирішила розвести. Більшу частину дня я провела зі знайомим і перед сном теж його бачила. Я була б не проти щоб він мене поцілував, але це сталося тільки уві сні. Ми довго цілувалися уві сні і вранці я прокинулася з гарним настроєм))) цій людині я подобаюся і він мені теж

Ми були в басейні і пристрасно поцілувалися дуже довго Я знаю цього хлопця давно і можливо щось відчуваю

Це була якась еротична фотосесія, я цілувалася з людиною якого знаю, але ми не спілкуємося, він теж мене знає, ініціатива була моя, але щось сталося і він не відповів, а потім через хвилину він сам мене поцелова, поцілунок був жаркий

Була вечірка, всі танцювали, цілувалися, те ж саме робила Я зі своїм дуже красивим приятелем, далі він не брав участь у сні

Бачу що у мене день народження .всі зібралися..я заходжу в приміщення..там мої колишні ..а зустрічає мене друг колишнього хлопця якого до цих пір не можу забути. А з одним я теж знайома до нього.. Друг мені сюрприз робить .. квіти, подарунки потім піднімає на руки і в обіймах веде до сюрпризу.а мій колишній дивиться ..а далі бачу нібито вже завтрашній день, я йду кудись ..але один знову приїжджає до мене і коли прощаємося чмокає мене в губи..у дворі маленькі кошенята, цуценята,

Ми були в якомусь будинку
Я одягала пов’язку за голову він підійшов і хотів поправити волосся потім сказав що давно хотів це зробити
Поцілував мене в губи
Мені це подобалося
Поцілунок тривав кілька хвилин і потім я прокинулася

Я сиділа з подругою і двома хлопцями, потім подашал цей хлопець з яким був поцілунок побив того хлопця і після цього ми поцілувалися

Я увійшла в кімнату де сидів хлопчик і його друзі. З цим хлопчиком я не дружу і не спілкуюся навіть в школі. Але коли він побачив що я увійшла запропонував щоб я сіла йому на руки так як вільних місць не було. Ну я села, а коли це побачили його друзі почали говорити, що нібито слабо поцілуватися ну ось так і вийшло, що ми поцілувалися. Дуже хочу дізнатися що ж означає цей поцілунок уві сні.

Уві сні я цілувала людини, який подобається мені, але не я йому. Цілувала його дуже довго, чекала відповіді. Його губи були дуже сухі і холодні. Врешті-решт він обійняв мене і відповів. Після того як я відкрила очі, замість того людини я побачила іншого, з яким спілкувалася останній місяць і було більше чим просто обійми. І той чоловік сказав що нудьгує, і губи були вже теплі.

Я Стояла біля якогось будинку, боковим зором помітила його, він ішов з якою то компанією, але потім швидко підійшов до мене і почав цілувати, але я його відштовхнула

У мене начебто був день народження, я сиділа з 2 подругами на підлозі в моїй кімнаті і виходить хлопець старше від мене десь на 2 роки (мені 15). І ось він збирається йти і я хотіла сидячи його обійняти, але вийшло так що він мене підняв на руки і ми почали цілуватися (було напевно це секунд 5-7) він говорив що я найкраща малих і тоді він мене відпустив я просто сяяла від щастя

Мені наснилися хороші відношення і поцілунок в щоку від знайомого мені чловека з яким в житті відношення не дуже

Приснився молода людина, якого я знаю, у нас раніше були відносини, на даний момент ми в смітті, він злегка гойднувся моїх губ кілька разів

Я запам’ятала не весь сон .Спочатку я сиджу за столом, до мене підходить мій однокласник і цілує мене, але не французьким поцілунком, а так, губи трубочкою, якщо можна так висловитися, потім до мене підходить його кращий друг і цілує вже французьким поцілунком, але не довго.Спалах, я сиджу вже за іншим столом, ззаді світле вікно, до мене знову підходить 2 хлопчик, дивиться на мене, і питає чи все гаразд, я йому не відповідаю, біжу в туалет, дивлюся в дзеркало, а там опік на підлогу особи, далі заходжу в кабінку туалету, сиджу там довго, виходжу, а той 2 хлопчик стоїть і розмовляє з кількома незнайомими мені людьми, далі було теж щось, тільки не пам’ятаю.

Мені приснився сон де у мене був дуже пристрасний довгий і приємний поцілунок зі знайомим мені людиною але ми з ним не спілкуємося. Уві сні він мені запропонував бути з ним і я погодилася після цього ми з ним сіли в машину до його друзям і кудись їхали і також цілувалися там&# 8230;

ми були біля магазину з друзями, але я відійшла за магазин, а за мною пішов мій ворог. Я зупинилася. Він підійшов до мене і поцілував мене з почуттями, в губи з мовою. Потім він відійшов і втік до друзів

Це була туса у мене на квартирі. Я з ним не контактую і особливо ніколи і не зверталася близько. На квартирі були мої друзі.і тут я заходжу в кімнату і він лежить. Я до нього. Ми починаємо розмовляти, слухати музику на телефоні. Він починає мене обіймати за дружбу. Я гладжу його спину. І тут він каже: я знаю, що ти хотіла займатися спортом, давай я тобі допоможу в цьому. Я починаю радіти і лізу його обійняти. Він мене ніжно бере за волосся, і ми з ним поцілувалися. І він вийшов з кімнати і я прокинулася.

Приснився сон, де людина йшла на зустріч і раптом почав цілувати, поцілунок був ніжним і приємним, таке відчуття, що на яву це було. За моїми спостереженнями, ця людина відчуває щось до мене. Намагався бути поруч, дивився постійно. Мені він теж симпатичний. Що це може означати? анонімно.

Поцілувала чоловіка, який подобається, але не отримала цього у відповідь, він подивився грубо на мене. Він працює водієм, і в моєму сні ми їздили з ним, але було дуже багато зупинок. Я його люблю і визнавалася в почуттях, потім сказав, що не знаю, що робити стрибати з даху або повешана

Берег, сонечко теплі поцілунки, освідчення в коханні&# 8230;..сон переривався&# 8230; далі ніч я у весільній сукні, переодягають маленького куми дитини який мокрим лежав, заплаканна від тривоги, кажуть що зараз він відмовиться від тої нареченої і оголосить мене&# 8230;

Я цілувалася зі знайомим, але у нього є дівчина. Це відбувалося вдома, за нами спостерігав ще одна людина.

Я була у себе вдома, на вулиці був вечір (може навіть ніч, але було вже темно). Чому то, до мене прийшов мій однорупнік. У житті ми з ним спілкуємося досить рідко і не перебуваємо в теплих відносинах. Мені взагалі з ним незатишно перебувати поруч. Уві сні ми спочатку вели звичайне бесіду, потім, я ніби як хотіла кудись піти. Він зупинив мене, ми сіли на підлогу біля дверей. І я ясно мислила і розуміла, що зараз буде поцілунок, але не зайде Чи здобуто це надто далеко.
Перед тим, як ми поцілувалися, він грайливо сказав &# 171; Тільки з мовою&# 187;. І я намагалася спробувати домінувати. Але не вийшло і він все взяв на себе.
Здавалося, що поцілунок не був занадто боргом, а й коротким його не можна назвати. Під час поцілунку мені було приємно, можна навіть сказати &# 8212; я насладжалась їм. Ну а потім, ми перекинулися парою фраз, і він просто вийшов з мого будинку.
У порога я його зупинила &# 171; Ти йдеш?&# 187;. На що він просто посміхнувся, розвернувшись покинув будинок і зник в темряві.

Поцілував хлопець який подобається давно, і ми пливли біля річки а він прям закоханий був, постійно цілував обіймав і навіть захистив від якихось п’яних . Мені було дуже добре

здрастуйте, перебуваю в стосунках. приснився поцілунок з раніше знайомим хлопцем, симпатичним хлопцем який нравілсч рание. спочатку хлопець отримав відмову від мене, вовтороц раз то був звичайний чмок, в наступний поцілувала його я в засос з мовою. після чого сильно гризла совість за цей поцілунок адже я в стосунках

Наснилося, що знайомий, з яким давно не бачилися, нарешті з’явився і причому прийшов несподівано з величезним букетом білих квітів, типу бузку або черемхи. Вибачився, що пропав і обійняв, поцілував.

Мені приснився сон що я стою біля дивана, ззаду мене сидять 2 знайомих хлопця, одного з них я була Симпотичная (**, ***) і тут він мене різко тягне до себе і починає цілувати, ми починаємо пристрасно цілуватися, потім ще один хлопець каже &# 171; ну нарешті то!&# 187; потім він перестає мене ціллвать каже що йому погано, я сиділа на ньому, і ми просто потім обнімалися, було так тепло, спокійно, з цим хлопцем ми толком і не спілкуємося. Що цей сон може означати?

Вітаю. Мені приснився сон, де я цілуюся і обіймаюся зі знайомим хлопцем, який мені дуже подобається.

Якось я зустрілася зі знайомим Дімою. Ми розмовляли, потім він взяв мене за руку а я його взяла. Потім ми поцілувалися і все, на цьому я прокинулася

Подібний сон мені снився раніше, це було з цим же людиною поцілунок один і той же, просто різні місця, розмова і т.п . Сниться хлопець з яким я працюю.
Сон: ми стоїмо на кухні на моїй роботі (всі сни теж відбувалися у мене на роботі тільки в різних місцях) ми стоїмо спершись об стіл в обнімку близько особами один до одного, я його цілую, а він веде з легка обличчя і каже ні, я питаю до чого тоді все це (маючи на увазі обійми і т.п). Він ніби знизує плечі. На цьому сон закінчився
До цього в снах від поцілунку він не відмовлявся.

У мене був друг якого я дуже любила, зараз такого почуття немає. Сьогодні уві сні мені приснився поцілунок з ним

Приснився сон, де цілуємося з одним, з яким посварилися і не спілкуємося. Далі не пам’ятаю. Але ця людина мені сниться дуже часто

Мені наснилося що я поцілувалася з знайомимо хлопцем але поцілунок бив бистра і недбало а потім він відсторонюється

Ми вз’едалісь на високий пагорб, було сонячно, ми лежали з моїм знайомим, я йому симпатична.Потім він повернувся до мене і почав обсипати поцілунками в щоку і начебто в шию, я сказала що немає ні, тому що у мене є хлопець, він продовжив мене цілувати, і потім следущий його поцілунок був в губи, він тривав пару секунд, потім я відсунулася і не пам’ятаю далі, або прокинулася, або спустилася з пагорба і втекла

Ми сиділи за прямокутним столом він був знайомим але не знаю хто може хлопець або чи не він і поруч його друг чи малював або писав його олівцем їх було багато і не олівець а маленькі тільки головки потім дивлюся ми сидимо на вулиці і пора було піти і він поцілував в губи і пішов

Здраствуйте мене звуть Вікторія снився поцілунок просто зі знайомим хлопцем на якийсь вечеринке, до чого ето ?

Я була на якийсь вечірці і раптом підійшов просто знайомий хлопець і почав цілувати, для мене ето було приємно, після чого ми розговарівалі і сміялися.До чого може наснітся такий сон?

Я керуюча уві сні мій адміністратор хлопець молодші за мене на 15 років обіймає за шию і цілує в губи . Мене це здивувало як соні так на яву

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ