Сонник Поцілунок з одним 😴 приснився, до чого сниться Поцілунок з одним уві сні бачити

Сонник Фeломeни трактує поцілунок з одним як непорозуміння з ним наяву. Розбіжності в думці не дають вам спілкуватися як раніше. Але не все втрачено, при бажанні можна повернути колишній рівень відносин.

Які у вас були стосунки з одним уві сні?

Цілуватися з давнім другом уві сні ▼

Наснилося, що цілуєтеся з давнім другом – в реальності належить цікава зустріч. Вона виявиться для вас сюрпризом, причому приємним. Зумієте добре провести час, розслабитися.

Приснився поцілунок з кращим другом ▼

До чого сниться цілуватися з кращим другом? Сновидіння вказує, що в глибині душі ви мрієте про відносини дещо іншого характеру. Можете не зізнатися собі, але це так.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Поцілунок з одним, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Поцілунок з одним уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Уві сні мене поцілував у щоку мій однокласник в якого я закохалася, в житті він цього не знає, а в уві сні &# 8212; дізнався.

Вітаю! мені наснилося як мене цілує мій друг. поцілунки були як при зустрічі спочатку щоки потім губи цілував.

Вітаю. такий сон. Я в стосунках і наснилося, що чмокає в губи одного, але це був не дружній поцілунок, а щось більше. Дуже переживаю, адже сни будуються на нашій підсвідомості.

Мені другий раз сниться, що мене хоче поцілувати і відчуває пристрасть уві сні до мене друг мого чоловіка, причому уві сні я відчуваю до нього такі ж почуття. Після сну я довго не можу відійти, ходжу під його враженням. Хоча в реальному часі, я ставлюся до цієї людини не більше, чим по-дружньому.

Я була з друзями на природі і потім по черзі початку з усіма ними цілуватися, але останній поцілунок був дивний, коли ми цілувалися у мене моторошно почали боліти ноги, як ніби їх здавлювало якийсь тиск

Уві сні мені наснилося, що ми у мене вдома з моїм другом якого я люблю. Сиділи і раптом якимось чином ми вже лежимо на підлозі в нижній білизні і просто цілуємося. І цей же сон вже вдруге мені сниться

Приснився сон, ДЕ Я цілуюся С ДРУГОМ.ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ?
З СНА Я ПОМНЮ ТІЛЬКИ ЦЕЙ МОМЕНТ

Сон був таким, у моєї сестри скоро день народження і треба було піти вибрати подарунок, тут в вконтакте мій друг зі школи (якого я коли то любила) написав мені і запитав &# 171; Може погуляємо?&# 187 ;, ну я ж відповіла &# 171; Добре, підемо ти допоможеш мені вибрати подарунок для моєї сестри&# 187;. Ось ми ходимо пір магазину і раптом вона починає цілувати мене і говорити, що любить мене. Я ж сказала я теж, він обіймає мене, посміхається, він був щасливий. Всі ми вибрали подарунок, він довів мене до будинку, ми поцілувалися, Иииии на цьому все.

наснилося, що я сиджу зі своїм молодим чоловіком, нашим спільним кращим другом і моєю подругою. я чомусь несподівано опиняюся поруч з одним, ми починаємо так щиро цілуватися, розуміємо, що обидва цього хочемо і навіть б зав’язали відносини, але я сказала, що не можу кинути свого молодого чоловіка.

Мені подобається один хлопець зі школи. Ми спілкуємося, вітаємося. Один раз снилося, що цілував мене і моя найкраща подруга відчувала до нього почуття, хоча у неї зараз хлопець. А сьогодні приснилося, що цей хлопець підходить до мене в школі, сідати на лавочку, запитує &# 171; Ти дійсно цього хочеш?&# 187 ;, я відповіла &# 171; Чого?&# 187; і тут він мене поцілував

Я точно не пам’ятаю що відбувалося навколо, тільки пам’ятаю мене обняв мій хороший друг, відсторонився і поцілував з мовою. Потім сказав це наш * Чи то перший, то другий, я не пам’ятаю * поцілунок. Я не пам’ятаю в яких фарбах відбувався сон і де.

Спочатку це було вдома у мене, я кудись збираюся, мама вдома, він поцілував в губи, але ми намагалася, щоб нас ніхто не бачив&# 8230; Потім на зупинці ми щось їли, насіння, потім розсипали сміялися, у нас було сумки якісь багато чого, було літо&# 8230; Ми в один час і дружимо, і сміємося, жартували, а й цілувалися, дуже ніжно і пристрасно, потім сіли на автобус і поїхали, і я прокинулася&# 8230;
Це мій найкращий друг, ми ділимося всім потаємним і такі сни дуже дивні&# 8230;.

Окей, як би йшла війна з Англією і Росією, ми нікапелькі не розуміли англійську не знаю чому, коли була перевірка, ми і зустрілися один з одним, ну нам там було по 17-18 років приблизно, хоча зараз нам по 14, Він мене не впізнав, а я спробувала йому нагадати про те, якими ми були кращими друзями, на початку він думав що я несу марення і спробував дати мені грошей що я відстала від нього, але потім відразу ж він мене згадав і обійняв міцно міцно, потім ми як то потрапили в китай з і там цілувалися, хоча в реальності я ніколи і недумаючих ні з ким цілуватися, але найголовніше, що це був не мій друг Аскар, а вже Ігор, з яким я не спілкувалася дуже давно, Потім коли ми з Ігорем посварилися я почала шукати Аскара, але все сказали що він пропав, або його вбили, війна ж все таки. а далі я прокинулася Але моменти де я була в місці зі своїм кращим другом Аскаром, були найяскравішими, і життєвими, коли він пропав, стало все бляклим і неважливим&# 8230;

Мені наснилося, що мій друг обійняв мене і кілька разів поспіль цілував. Я сказала йому щоб він перестав, на що він відповів що не охолоне. Я запитала, що мені зробити, щоб ти перестав. Він сказав що навіть не знає. Ви з ним однокласники, у нас звичайні відносини

Ну уві сні ми з другом гуляли по школі потім він мене обняв ну потім через секунду він мене поклав на ліжко і поцілував після етого я прокинулася

Спочатку ми просто розмовляли, а потім наче картинка змінилася і ми вже цілуємося. Але що мені більше запам’яталося так це те що поцілунок мені не сподобався.

У мене є друг. Ось цей друг сидить і чекає мене на сходах, він в чорному костюмі.Потім я піднімаюся до нього. Ми обіймаємо один одного і повільно начінінаем один одного цілувати.

Вітаю. Мені наснилося, що мій найкращий друг мене цілує в губи &# 8212; зразок по-дружньому, але для мене це більше&# 8230; А потім я сама його поцілувала, але він сказав, що ще рано, до таких відносин ми ще не дійшли&# 8230; Друг часто мені сниться, бо я його дуже люблю, але не тисну на нього, намагаюся дружити щиро, щоб він не будував від мене якісь стіни і, може, сам коли-небудь закохається в мене.

Мені наснилося, що я з одним (він мені подобається) в псих лікарні, і нас ведуть в різні туалети, я виходжу його вводять кудись (здається переводять в іншу лікарню), Я крикнула його він повернувся, і пішов далі, коли підійшов до виходу, попросив попрощатися зі мною, вийшов на сцену, я дивилася на нього і плакала, потім повернулася назад там було багато людей включаючи мою маму, потім забула про всіх і побігла до нього, хто то сказав емоції спалахнули, я підбіг і зрозуміла егочто , вона сказпо мені подобається коли мене так забирають, я мовчали, потім підняла голову і почала його цілувати, потім прокинулася

Я прийшла до одного в гості, ми сіли на диван почали вести спілкування, яке я вже не пам’ятаю після чого він наближається до мене і дивиться мені в очі задає питання &# 171; ти готова &# 171;? Я відповідаю&# 187; вже як три роки &# 171; і я трохи наблизилася до його обличчя і він так само до мого після чого ми злилися в ніжному поцілунку і він ніби як зробив комплімент з приводу моїх губ .

Сиджу на парі, потім дзвенить пожежна сирена, всі побігли, а я залишилася в класі. Потім я вийшла з класу, побачила, що всі біжать, хто через вікна, хто через двері.Потім зайшла в клас і села на стілець, раптом заходить друг, підходить і цілує в засос !

ми їхали в маршрутці і мій одногрупник спробував мене поцілувати, але я відвернулася, але відчула приємне тремтіння після цієї спроби. Після чого, ми доїхали до місця призначення і вже не так добре спілкувалися, нависло якесь непорозуміння.

поцілунок і обійми зі старим добрим знайомим в губи, приємні відчуття від цього сну, радість, задоволення, при цьому ми ховалися від кого то

Спочатку почалося з того, що я пішла в магазин вибиратися подарунок, а потім пішла на зупинку і тут то все почалося. Спочатку за мною гналися якісь маніяки, намагалися згвалтувати мене. Потім якийсь чоловік допоміг мені і я швиденько забігла в авботус і поїхала. Ти маніяки не побачили мене. Ну я приїхала на торжество і там було одне вільне місце біля мого знайомого. Я сіла туди, ми чуть чуть посиділи і пішли на вулицю подихати, а там ми як раз таки і поцілувалися.

я сиділа у Себе вдома зі своєю подругою і зайшов мій однокласник і подарував мені два кіндера сюрпризу і ми з ним поцілувалися

Це був поцілунок з одним, за обопільною згодою, і в шию, і в губи. Це були і обійми.
Це було біля мого будинку. З другом познайомилася і спілкуюся не так давно.

один, в якого давно закохана поцілував в ніс. ми йшли по дорозі, в таборі, він проводжав мене на якісь змагання. раптово він поцілував мене в ніс, обняв, побажав удачі і зник.

У мене є кращий друг, дружимо ми з ним близько 2х років. Уві сні я бачила як ми з ним цілувалися в губи на очах у всього класу

Мені наснилося, що я з рідного міста їду назад з батьком в місто, де я зараз проживаю і навчаюся. Їхали ми в автобусі, світло було приглушений, синіми шторами завішані вікна, сидіння теж були синіми. Я їхала на своєму місці, як раптом, незрозуміло звідки, з’явився мій кращий друг. Він підсів до мене, ми з ним розмовляли, мило розмовляли, не пам’ятаю про що, і якось несподівано він мене поцілував, на цьому сон скінчився. Раніше, з 2013-2015 я йому симпатизувала, але, на жаль, він не відповідав на мої почуття і завжди вважав за сестричку. Зараз у мене є молодий чоловік і симпатію до свого друга я не маю. Хотілося б дізнатися, до чого такі сни. Буду вдячна за ваше тлумачення.

Навколо було темно. Ми сиділи на лавочці, я лежала у нього на колінах і він поцілував мене. Це тривало недовго, бо я прокинулася.

Вітаю!Мені наснилося, що я сиджу десь на пляжі зі своїм другом, взади нас толі великий камінь толі підніжжя гори, ну щось в цьому роді.Ми з ним сидимо що він і що я ноги підібгані коліна до грудей, ми сидимо з ним розмовляємо, горить багаття, я не пам’ятаю точно чи був він в одязі тоесть в майці, штани були, і я вродеби в вінку з якихось середніх і дрібних квітів, в білому просторому платті з розпущеним волоссям і ми так близько сиділи один з одним, і дивилися на один одного такі загарелие і напівтемрява, і ми як магнітом потягнулися один одному і так повільно при торкнулися губами, я закрила очі і у мене таке було умиротворення, що я ніколи не іспитовал його перш, і начебто я соромлячись так повільно, свою головуповернула до його спинки як би сховалася від його погляду соромлячись.Ось що мені наснилося.

У мене є друг з еоторая я просто тбщаюсь і мені вже кілька разів снитися що я з ним цілуюся і хочемо зайнятися сексом

Приснився померлий батько він підійшов до мене і почав розмовляти а у нього зуби все білосніжні і між зубами ніби їжа, але не їжа типу в’язке речовина, але запам’яталося що всі зуби білі й рівні і я захоплювалася, потім сниться один що ми хочемо переспати але не вийшло поруч було багато людей і ми поїхали в інше місце теплі відносини були між нами чим наяву

Сниться вже четрвкртий день один який в цьому році випустився зі школи, в першому сні він сказав що хоче мене поцілувати, у другому ми запитало бачилися, в третьому він всчтречается з моїми батьками, а ось четвертий він цілує мене в щічку

Це був найкращий друг мого хлопця. Ми були в школі. Мене відправили до цього одного, після чого він сказав &# 171; як ти довго йдеш&# 187; обійняв і почав цілувати в шию. Інші однокласники бачили.

Ми з другом поїхали за місто, після універу, він мені розповів, що його дівчина спала з іншим і вони розлучилися, потім пізніше проїхавши якийсь відстань ми поцілувалися і дуже довго

Мені наснилося, як хлопець з яким ми давно не спілкувалися знаходиться у мене вдома, а перед тим як йти цілує мене в лоб.

побачила друга який 16 років тому виїхав до Америки.не спілкуємося.Раніше була велика симпатія взаємна . уві сні йшов на зустріч і став цілувати. Я згадала його запах і &# 8230;
вс е інше як на яву! Він билв формі військового (як раніше)

Мені наснилося то то ми гуляли на майданчику і я поцілувала його

Ми з другом лежали на ліжку і засипали (до цього трохи випили) і тут майже випадково зустрілися губами, після чого почали цілуватися.

Ми сиділи з другом на зупинці, я лежала головою на його колінах, ми почали жартома битися, а він, коли я лізу до його обличчя, іноді може облизнути руку. Так він і вчинив уві сні, я встала, ми продовжили битися, він облизав щоку, потім губи і ми поцілувалися.

Приснився поцілунок з одним, був не дуже приємний, а потім з чоловіком, який був приємний (не пам’ятаю хто, начебто знайомий)

Я целоваласл з одним якого знаю три дні він мені пише каждий день і у нас з ним дуже теплі відношення вчора він посоріть зі своєю дівчиною в житті а мені приснився сон як ми цілумся в засос а він ще цілує з мовою

Цей сон стосується мене і мого знайомого, ми з ним не особливо обшаться. Я особливо сон не пам’ятаю, але ніби як спочатку ми з ним уві сні не бачилися, а потім зустрівшись вважай відразу мене поцілував, один раз&# 8230; другий&# 8230; третій, потім ми з ним кудись пішли, він мене знову поцілував, а потім не знаю чому, але до будинку я повернулася сама і визирала у вікно, чи прийшов він до дому, але його не було

Приснився сон що страсно цілують з хлопчиком, але, він був мені друг який дуже подобається, але потім я познайомила його з подругою і вона йому сподобалася, і ми перестали з ним спілкувався, ми не спілкуємося а сни такі сняться

Мені наснилося що я цілувалася з хлопчиком який мені подобається він вчитися в 8 класі, а я 7.
Він знає що він мені подобатися &# 128150;&# 128150;&# 128150;

Було 2 команди, і у кожної людини було завдання. І моєму другові випало таке завдання, зіштовхнути мене зі скелі, і я його благала цього не робити, і трапився поцілунок. Він дуже хороший, мій близький друг.

Наснилося як я цілуюся з одним Він мені запропонував зустрічатися і я погодилася цей поцілунок був невдалий тому що він не вмів цілуватися він мене просив йому допомогти зі справою з яким сам би не впорався а потім мене кинув

Мені наснилося що мій друг мені запропонував з ним зустрічатися з погодилася він мене потягнув до себе і ми почали цілуватися але він не вмів так що це невдалий поцілунок потім він мене попросив допомогти зі справою з яким сам би не впорався я йому допомогла і він мене кинув

ми розмовляли стоячи дуже близько один до одного і в момент коли я збиралася йти він почав мене цілувати

Я пам’ятаю, що було у кого-то день народження. Я його чекала ,. А коли він прийшов, він спочатку обняв дуже ніжно і міцно, а потім поцілував . Були приємні почуття .

Я була з подругою в одній кімнаті і ми збиралися спати, але в різних ліжках. Наш друг прийшов побажати нам на добраніч. У реальному житті йому подобається ця моя подруга. Так ось уві сні, коли він нас уклав, її просто вкрив ковдрою і побажав спокійної ночі, а коли підійшов до мене, ми поцілувалися. Решта моменти не пам’ятаю, але пам’ятаю, що за весь сон це був не перший, але й не останній наш поцілунок

Мені наснилося що я зі своїм другом (з яким раніше Добре спілкувалися), а зараз не дуже т.до він знаходиться далеко від мене . Ми з ним перебуваємо в незнайомий місці там незнайомі люди, і там ми вшити ніби разом ми цілуємося веселимося

Мене хотів поцілувати однокласник який відноситься до про мені не дуже добре але я йому не дала але потім сон перервався

Вітаю! Наснилося, як я познайомилася з двома хлопчиками, один з яких був дуже схожий на мого друга. Уві сні його звали Женя. Я піднімалася з якоїсь красивої сходах, він там сидів, ніби чекав мене. Я йому сказала «ти дуже схожий на мого друга». І він потягнув мене до себе і поцілував у губи. Був французький поцілунок. Потім ми хотіли ще, бажання було величезне, я навіть не могла контролювати це, але нам заважало весь час щось. Що саме, я не пам’ятаю вже, але ніби ми лежали потім в ліжку, хотіли знову поцілуватися, але настав світанок і він пішов. Немов образився на щось. В житті я дізналася давно, що я подобаюся цьому хлопчику, але зараз не знаю, чи подобаюся&# 8230; було дуже дивно бачити майже його в своєму сні, якщо чесно

Ми прийшли на урок. Я відвела хлопчика якого люблю як дивно в туалет і сказала що я його люблю і ми поцілувалися.

Уві сні мене поцілував чоловік з яким у реальному житті ми з ним у сварці, далі я вела себе не доступна до нього а він ходив сумним і засмученим

Мені наснилося, що я гуляла зі своїми друзями на дачі, там була волейбольний майданчик.Ну я і не роздумуючи одягла шорти коротше і топ, всі хлопчики, а їх було досить багато, дивилися на мене
Ну до мене підійшов мій друг (якого я знаю в житті) обійняв і ми пішли кудись лягли на природі (на кшталт на дерево) після чого ми поцілувалися, але потім він відірвав мене від поцілунку і сказав, що у нього є дівчина. Я розлютилася і пішла від нього, він відвіз мене додому на чорній машині (яка у нього і в реальності) мені надзвонювала мама, а телефон я залишила вдома. Коли я прийшла додому, вона на мене накричав і сказала, що щось маючи на увазі секс з ним і згадала Москву (т.е ці дії відбуваються поруч з Москвою) Ну в підсумку, у нього була дівчина, у мене теж був хлопець. І ніби як цей сон мені вже снився

Снився один, уві сні були в незнайомому місці, дуріли потім він обійняв і ми поцілувалися, хоча у мене є хлопець

Я була зі своїм другом з санаторію на валу де стояв диван, з нами був какойто незнайомий Малишь він виглядав року на 3 . я і мій друг саша сиділи на дивані і наші голови сопрекасалісь я щось расскащивала йому а потім він мене поцілував у губи і схопився що б не бентежити мене але при цьому у нього є днвушка

Мені приснився сон, в якому я гуляла з людиною який мені подобається, але ми один одному як друзі. Я провела я ним весь день, а підлогу вечір ми поцілувалися, притому, це здавалося наяву

Мені снився сон в якому була якась база, типу велика, бетонний будинок без вікон. Потім я на крилах злетіла і спустилася вниз, там був не дуже великому лісі. Потім підійшов мій друг і ми злетіли щоб врятуватися від монстрів, але так як крила були одні я його обняла і ми злетіли потім я не втрималася і погладила його по щоці. Вона виявилася дуже гладкою, і я поцілувала його в щоку, а він мене в губи (і при цьому я відчувала себе спокійно, не так як з більшістю друзів хлопців, я навіть з дівчатами некомфортно почуваю). Ми злетіли на будівлю і зайшли в нутирь. Там була невелика кімната з барними сидіннями їх було 6 або 7. Після він перетворився в жабу (на Седенія теж сиділи жаби в різних шапочках) і підійшов толі якийсь хлопець або дівчина я не розібрала. І мені дали вибір типу &# 187; хто з лягушок він?&# 187; Я два рази не вгадала і поцілувала взагалі лівих людей яких не знала. А він образився і ушол. Ми потім якось помирилися і ну типу проводили час як парочки. Але ось в чому проблема в реальному житті у нього начебто є дівчина, і ми знайомі всього лише пів року. Допоможіть будь ласка.

В мене є найкращій друг. Він мені з дитинства подобається. Але не показую цього
Так уві сні я бачила: «ми просто встали близько один одному і він поцілував мене і я в шоці пішла але через деякий час ми зустрілися знову і він мене знову поцілував і подивився на мене а я у відповідь поцілувала»

Я цілувалася з хлопцем який мені подобається, тони були світлими, але кольоровими, при поцілунку і закривала очі, але продовжувала бачити весь поцілунок. У перервах він говорив мені &# 8212; чому ти не зробила цього раніше? А я відповіла &# 8212; я не могла

Мені сниться поцілунок з другом свого хлопця але до цього ми з ним мали статевий акт і поцілунки там прісутмтвовілі

Уві сні ввечері йшли по вулиці з колишнім другом.Я розмовляла з телефоном.І він несподівано поцілував мене в губи.причому двічі.Зараз майже не спілкуємося і не бачимося.Я дівчина і у мене немає хлопця.

Я гуляла з одним і побачила свою сестру. Побігла до неї обійматися. Ми з нею поговорили, а тим часом один підійшов ззаду і обняв мене за талію. Потім він трохи нахилився і поцілував мене

Приснився поцілунок з другом мого колишнього хлопця (ми з цим хлопцем в дуже хороших відносинах), а потім я почала плакати мз-за того, що це фактично зрада, що тепер колишній не повернеться

Снився кращий друг з яким не спілкуюся кілька місяців. І він нахилився і поцілував мене і я йому ще відповіла на поцілунок. І він не приховував свої почуття до мене. Я знаю про це про почуття. Але сон був реальний дуже.

Це відбувалося в коледжі. Ми стояли з одним обіймалися і раптом поцілувалися . Потім ми пішли в якийсь клас він закрив двері і почав цілувати, я була не проти. Потім ми почали спускатися по сходах і тут зупиняється і цілує. Кінець дня у мене закінчилися пари я одягаюся а він проводжає мене і раптом відводить за кут і цілує.

Ну я була в школі щоб пробники здати (якраз хотіла піти додому), а там біля входу дивлюся, мій друг стоїть не знаю чого чекає і взагалі він живе в іншому місті (майже 800 км від мого міста).Ну там я з ним попрощалася, але він схопив мою руку і сказав що: «хочу тобі дещо сказати» але замість слів він хотів мене поцілувати (встиг в губи вчепитися), а я була проти і сказала: «перестань ласка» потім далі пішла додому

Мені приснився мій друг, з яким наше спілкування знаходиться на стадії розвитку. Уві сні я лежала поруч з подругою, ми були в телефонах, і раптом, з’являється він, ставить на підлогу навколо мене дві руки, посміхається і починає цілувати, я не відчувала збудження, тільки метелики в животі

Мені наснилося що я цілувалася з одним. Поцілунок був настільки ніжним і чутливим, я відчувала це все, все емоції. А в житті у нього є дівчина. До чого такий сон

Вітаю! Сон бачила мама, як уві сні за мною ходив мій друг, з яким я в реальному житті вже 3 дні не листувалася. Уві сні теж саме було, потім ми якимось чином опинилися вдома, він усвідомив, що крім мене йому ніхто не потрібен і поцілував мене, як мама це побачила начла обурюватися, але при обуренні пропав голос і перед нею виявилися решітки

Я йшла в магазин, цей друг він з мене постійно знущався, підколював мене, але уві сні він теж до мене прідераться, у нас була пляшка алкоголю, ми кудись разом їхали на маршруті, потім він випив пляшку алкоголю, почав на мене биковать , я стала до німу ближче і поцілувала його, йому сподобалося він взяв мене на руки тримав мене і ми цілувалися дуже довго&# 8230;

Вітаю. Сон був такий. На прощання ми з другом хотіли обійнятися, але замість цього він поцілував мене в губи, я не відкидала це його дію, пізніше коли ми переконалися що мій чоловік і його дружина не знаходяться поруч з нами і нас ніхто не помітить, почула більш довгий поцілунок. На яву він відчуває до мене не зовсім дружні почуття, я до нього раніше теж відчувала, можливо і зараз теж, просто сама собі забороняю це приймати.

Якось в аквапарку ми каталися з друзями було весело і тут я сіла відпочити і сів поруч один і поцілував у щоку я її навіть підставила щоб мене він поцілував і так було багато разів рази 3

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ