Сонник Поцілунок в шию 😴 приснився, до чого сниться Поцілунок в шию уві сні бачити

Поцілунок в шию сонник описує як необхідність проявити велику рішучість, сміливість у відносинах з особами протилежної статі.

Цілувати чоловіка в шию – відчуваєте приховане потяг, проявляєте сексуальний інтерес. Можливі спроби з вашого боку підпорядкувати собі волю целуемого.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Поцілунок в шию, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Поцілунок в шию уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я була на тренуванні з танців. Відразу скажу, що мені подобається один хлопчик, він ходить на танці разом зі мною. Так ось, проходжу я мимо нього, а він бере мене за руку, садить собі на коліно, міцно обіймає і цілує в шию. Я потім відразу схопилася і пішла в роздягальню. За мною прийшли дві дівчини. Одну не пам’ятаю, інша з нами на танці взагалі не ходить. І ось вона каже, навіщо я так швидко пішла, ну я не знайшла що відповісти (в шоці була).

В житті я люблю одну людину, але в силу обставин не можу бути з ним разом, велика різниця у віці і соціальний статус, він нічого не знає про мої чуства, але можливо догадиваеться. Мені наснилося що ми з ним були в якомусь здана, де він мене попросив написати йому в блокнот щось, і весь час поки я писала він настільки низько до мене нахилявся, що я мимоволі цілувала його в шию, і від цього він ще сильніше до мене пріжимался. Це тривало досить довго, а коли я закінчила писати, він відпустив мене, але я не хотіла йти, що ж все це означає?

В загальному&# 8230; хлопець не був мені знайомий, на вигляд йому десь років 20 може трохи старше.Ми їхали в машині, він був за кермом, а я на задньому сидінні.Судячи з того як ми спілкувалися, він був мені &# 171; доріг&# 187;.Я сиділа прямо за ним і потягнулася що б поцілувати його в шию з лівого боку&# 8230; Дивно, але хлопець для мене був якимось ідеальним.

Все почалося з того, що ніби мене і мою троюрідну сестру відправили в один і той же заміський табір. Ми з сестрою перебували в загоні. У цьому загоні було на одного хлопця більше, чим дівчат. Т.е. дівчат було десь 6, а хлопців &# 8212; 7.
Весь наш загін сидів у своїй кімнаті і ми сиділи, у щось грали. Несподівано почалася пожежна тривога (було одну велику будівлю) і ми всім загоном побігли до запасного виходу. Але коли підійшли до цього виходу, нас почали гнати назад, в свою кімнату, кажучи &# 8212; що це помилкова тривога, що нічого страшного. Ну, я не пішла в кімнату, вирішила прогулятися по будівлі.
Несподівано до мене підходить один хлопець з мого загону, піднімає на руки і шепоче на вухо: &# 171; Можна я тебе поцілую? Коли ми грали в гру в кімнаті, я не міг відвести від тебе погляду.&# 187; Я нічого не відповіла. Він продовжував мені щось шепотіти (що саме, не пам’ятаю). Він почав мене носити на руках по коридору на першому поверсі. Над ним там ще посміялися два-три хлопця.
Потім я прокинулася.

кілька співробітників і родичів стояли в ряд .я проходила повз ніби як віталася з усіма.і проходячи повз директора хтось сказав що у мене день народження а ніхто не вітає і в цей момент директор що щось шепнув мені на вухо і поцілував в шию .

Привіт, мені днями приснився сон&# 8230; Що я привела до моєї подруги гостя, того хто мені подобатися (хлопця).Але ми з ним не спілкуємося (і він мене взагалі не знає толком).Потім вона (подруга) кудись відійшла&# 8230; він сидів на підлозі що то робив, і мені захотілося його поцілувати це було взаємно!І на цьому сон обривається.

Мені наснилося то що я зустрілася з хлопцем який мені подобається на яву він взяв мене на руки кружляв а потім поцілував мене в шию а я його в щоку а потім ми з ним цілувалися в губи після чого ми поїхали кудись на його машині після чого я ходила по магазину і потім я прокинулася.

Навколо нас, де ми перебували була темрява. Незнайомий чоловік запитав мене, чи не хочу я вийти за нього заміж. Після цього він почав цілувати мене в шию, потім поступово в щоки, наближаючись до куточків губ.

я познайомилася з чоловіком, він старший за мене, у нас був навіть невеликий конфлікт, а ось сьогодні він мені наснився, уві сні він ласкавий зі мною, доглядає, і цілує в шию, сон дуже яскравий і залишив приємне відчуття .

мені наснилося що мене цілує в шию знайома дівчина з якою давно не спілкувався.

сьогодні уві сні я цілував в губи і в шию дівчину яка дуже подобається мені на яву в реальному житті і ще вона хотіла сексу, але я не дав їй цього.І ще вона була схожа на мою дружину

мені наснилося, що незнайомець поцілував мене в шию, а ще залишив кілька подряпин на ній..я возращаться додому в надії, що мій хлопець цього всього не бачив і почуття, немов зрадила його.

Мені наснилося, що я відправила лист хлопцю, який мені дуже подобається (він є ще й моїм колегою). Отримавши мій лист, він мабуть вирішив мене приємно здивувати. Надіслав на роботу кошик з квітами, а коли ми в той же день побачилися, він при всіх поцілував мене в шию. Мені було дуже приємно, але про нас не знає ніхто з колег, тому я була дуже збентежена, коли він виставив це напоказ.

ну я працювала з цим людини ми з ним добре общаіс і одного разу мені прісної сон що він цеует мене в шию а я така вискачела а тачним не хотіла щоб він мене поцеова

Я сиділа за партою, і мене два хлопці ззаду (яких я не знаю в житті, але уві сні чомусь знала) починають цілувати в шию (причому так: прибирають волосся (чомусь вони довгі і з кучерями), починають цілувати шийні хребці. І при цьому їм наплювати на урок і те, що ми сидимо на 1-2 парті (причому по партах видно, що ми скоріше не в школі, а в інституті.) Вони по черзі змінюються). Я ставлюся до цього спокійно, простягає їм на зустріч і кажу: &# 171; Припиніть, ну не на всіх-же. Хе-хе!&# 187;. Ще я відчуваю, що мені приємно. Так-же, я згадую, що за гороскопом, шия, особливо ззаду, моє чутливе місце. Все, це все, що я пам’ятаю. Це тільки фрагмент сну, але він найбільше мені запам’ятався.Ах да! Я відчуваю себе там НЕ собою (дівчинкою трохи старше 12 років), а дорослою дівчиною (причому виглядаю я там, як актриса з реклами шампунів). забагато ._.&# 187;&# 187; І&# 8230; я здається здогадуюсь про що він&# 8230;

Вітаю!Мені наснилося що я стояла біля вікна в якомусь високому будинку пам’ятаю що мені було страшно з великої висоти раптом ззаду підійшов якийсь молодий чоловік і почав цілувати мені шию і плечі.обличчя я пам’ятаю смутно але він точно мені не знайомий, волосся його були світлі.І як мені здається він мені ні перший раз сниться в ролі іншої людини.Ще я чомусь була впевнена що він маг або чаклун.Крім цього мені часто сниться море, курорти, сни ці дуже яскраві і докладні.Дуже цікаво до чого б це.Заздалегідь дякую!

мені снилося як я на щось скаржилася своєму однокласнику і в кінці я уткнулась йому в шию і поцілувала

Мені 16 років . Не знаю чому але мені приснився сон в якому мене поцілував хлопчик який мені подобатися але у нього є дівчина

сон. Я дивлюся в кімнату, а там за столом сидить хлопець, років 30-35. високий, худий, світловолосий. Ми стикаємося поглядами і я розумію, що це взаємна любов з першого погляду. Я входжу в кімнату і цей хлопець обіймає міцно позаду мене і цілує мене в шию. І мене огортає тепло і любов. Я строго так подивилася на нього, а він сказав: Це до того, що б ти відразу зрозуміла, що ти моя. Потім, ми сидимо за одним столом з ним. на столі багато паперів, у хлопця в руці ручка, але йому не хочеться писати, він дивиться на мене закоханими очима. На проти нього сидить чоловік, симпатичний, чорнявий. Він полуравнодушно спостерігає за нами, слухає що я говорю і пише. Це як ніби слідчі і мене викликали з приводу, дізнатися про коханку мого хлопця. І я їм розповідаю, що мій хлопець мені зраджує з іншою дівчиною. Я прокинулася, мені хотілося плакати і сміятися.

я була в кафе у подруги на роботі, вже була ніч, в кафе було темно, прийшов мій найкращий друг, ми що то поговорили, і він поцілував мене в шию, просто так, а потім пішов

Я стояла і складала в шафу речі, потім він підійшов і почав мене цілувати в шию і в цей момент мені захотілося його поцілувати в губи, але пролунав дзвінок у двері і все

мені наснилося як мій колишній чоловік пристрасно цілує мене в шию, а я розумію що так не повинно бути, на мене дивиться з боку моя подруга
з докором, але все одно не відштовхую його, і теж цілу в плече але не пристрасно, а скоріше по-дружньому

Мені снилося кладовищі і там бив брат він нахилився мене поцілувати, а мама сказала одталківать його.Яначала одталківать але він дістав і полеловал мене в шию.Потім мама сказала, що у мене хороша кров і тому він мене поцілував.Мама його прогнала і сказала щоб він більше ніколи не приходив

здраствуйте меня зовут Ілона.Сон був в приглушене світло, як би в підлозі темряві.Я бачила хлопця який розговарівал з моєю подругою, а я стояла трохи позаду моєї подруги, я почала плакати тихенько і отворачіватся, я ревнувала його.Він зауважив що я плачу запитав що сталося я намагалася піти, він на руках мене заніс за кут, був дуже чомусь радий і задоволений, відразу ж запитав чи не завагітніла я від нього.Він притулив мене до стіни взяв моє обличчя в свої лодоні.я відразу ж сказала що немає, він ніби трохи розтроілся. і я чомусь йому відповіла що я не хочу бути твоєю коханкою, а хочу бути твоєю дівчиною.Він здивовано засміявся поцілував в обличчя а потім в шию.Сказав харашо так і зделаю!ето кінець.Вражає лише те що я заміжня, сниться мені не чоловік, і коханців я не маю.

мені наснилася маленька кімната. я стою посередині, ззаду підходить хлопець, которй раніше мені подобався і цілує мене в шию. і я відчула як по тілу побігли мурашки, мені було так тепло і добре поруч з ним

Снілас зустріч зі старим добрим знайомим, з яким і зараз добре тепло спілкуємося. Уві сні ми гуляли, спілкувалися, потім він підвернув ногу і ми присіли. Я сперлася на нього, а потім заховала носом в його шию, грілася і мені було дуже легко, добре, приємно і мені подобався запах (аромат), який я відчувала. А потім він сказав, ну, що моя дівчинка поцілувати мені тебе вже чи що (людина значно старше Менчу) і кінець вже погано пам’ятаю, але він все ж мене начебто ніжно поцілував в губи.

сиджу я на роботі і тут він підходить і цілує мене в шию а там дівчатка з роботи побачили це &# 8230;.і потім ми поцілувалися

ми зі знайомими сиділи у мене в будинку, серед них була людина, яка мені подобається. мені потрібно було відійти і він пішов за мною. не пам’ятаю що я робила, але в цей час він підійшов ззаду і ніжно поцілував мене в шию

Чи не знайомий мені чоловік запросив мене на побачення, чому то їмо дамою до нього він мене цілував в шию тіло, але не в губи .

Вітаю.
Мені наснилося, що нібито я, подруга і мій хлопець зі сну (я його не знаю в реальному житті) гуляли по магазинчиках. І раптом він підходить до мене ззаду обнімає, і починає цілувати ззаду в шию, а мені так добре, ніжно, прям таю. Цей момент кілька разів бачила уві сні. І потім прокинулася.
У реальному житті на даний момент у мене хлопця немає. Дуже хотілося б дізнатися, до чого приснився такий сон.

Наснилося як мій чоловік обіймає і цілує в шию мою маму, до чого це?!

Здравстуйте. Мені приснився сон що людина яка мені знаком, з яким ми перебуваємо чисто в ділових відносинах цілує мене в шию, кілька разів поспіль. При цьому з нами поруч знаходяться інші люди але вони цього не помічають так як поцілунок був помітний тільки мені. А ще ця людина одружений

Я прийшла на вечірку, і там був хлопець, який мені подобається. Він спілкувався з якою дівчиною, а я стояла на нього дивилася і майже плакала. Потім він подашол до до мене, і взяв за руку і повів до кімнати. А там він почав цілувати мене в шию.

мені наснилося як чоловік мене цілує в шию і потім бере пасмо волосся і її то-же цілує

Мені снилося як людина, яку я люблю, але який не любить мене. Сидить рядо зі мною і ми про щось говорили, а потім він 10 разів поцілував мене в шию, при цьому він вважав. Потім я його теж поцілувала в шию і в губи.

Сон почався з того, як симпатичний хлопець років 16 привітав мене з якимось святом. Ми були в невеликій компанії, по всій видимості наших спільних знайомих. У нього була світла чиста шкіра, досить таки охайна зачіска і яскраві, то чи зелені, чи то сірі, чи то блакитні очі. Він подарував мені невеликий подарунок, начебто це було тістечко з рожевою глазур’ю. Я обняла його і поцілувала два рази в шию.

Уві сні хлопець (в реальному житті він є для мене одним) поцілував мене в шию, при цьому мені було приємно до мурашок. Щоб це могло означати і чого мені чекати надалі?

Підійшла ззаду і поцілувала в шию дівчина. Зараз не в стосунках, але вона мені подобатися.

Вітаю! Мені приснився хлопець якого я колись любила і він мене цілував в шию. Коли я прокинулася, я була дуже здивована, тому що у мене зараз інший і про це я не думала.

Вітаю !
Мені з неділі на понеділок приснився сон, що мене цілує ніжно в шию хлопець, але це не мій хлопець, а просто знайомий. Але в цьому ж сні на мене хотіла напасти велика, чорна собака доберман. Так само ми ще хотіли кудись виїхати на машині, нас було близько 3-4-х чоловік, але так ми і не поїхали. Сон досить був дивним і тому мені хотілося б дізнатися до чого це ? Так як в одному сні, було відразу кілька подій.

Приснився незнайомий молодий чоловік, який обійняв мене ззаду за талію і кілька разів поцілував в шию, при цьому відчуття у мене були супер, мурашки, кайф&# 8230;..

Мені наснилося, що переді мною стоїть вампір з темним волоссям, високий, міцний. І у нього видно ікла. Він хотів вкусити, але мене від нього захищали двоє осіб. Потім він сказав що просто доторкнеться до шиї. І я дозволила, хоч і було страшно. Далі він поцілував мене в шию і я опинилася ніби під гіпнозом, дивилася на нього здивовано, що не вкусив.

При снилося, що колишній хлопець залишив засос на моїй шиї до чого це?

наснилося що я їду в якому то трейлері дуже швидко, водій в білому жигулі 2107 до якого причеплений трейлер, у нього на руках купа квітів з чорною стрічкою.
коли він гальмує і глушить двигун машина зникає, я опиняюся посеред дороги до мене підходить водій і каже щось, а через секунду зникає і появляється вгодований хлопець років 25 запитує коли я до нього прийду міцно позаду обіймає сковуючи мої рухи і присмоктується до моєї шиї і я при цьому не можу нічого зробити навіть крикнути.
коли я повернув голову щоб подивитися чи є поруч хтось то я побачив пару чоловік стоять в провулку, один з них мені здався знайомим..

Хлопець поцілував мене в шию, хоча він у відносинах з іншою дівчиною

Я була дуже засмучена невдалим виступом і ходила по школі, вона була як в тіні.потім я прийшла до світлого вікна і стала, і коли я обернулася побачила мого знайомого (який мені подобатися) Він сказав мені, що треба нам у відносинах переходити на більше рівень.І він поцілував мене в шию, я несподівано цього (мені так відразу тепло стала і добре) потім він мене поцілував у губи.І ми стояли разом.Хотіли обмінятися номерами, але потім я не пам’ятаю.

Діло було так. Ця людина, мій старий приятель, з яким ми не спілкувалися близько півроку, і ось буквально днями зустрілися з моєї одну проблему. А уві сні так вийшло, що я і кілька моїх друзів потрапили в якусь халепу і я прошу цього хлопця приїхати і забрати нас. він приїжджає. Але потім чомусь за кермо сідає не він, а мій тато. Народу було багато і ми ззаду в машину ледве влізли. Він сів поруч, я майже сиділа на ньому, і обняла за шию. Тобто, я як би, трохи вище нього знаходилася. І ось, він починає цілувати мене в шию. Було дуже приємно, але не дивлячись на натовп в машині, ніхто цього не бачив.
Можу сказати, що в житті ставлюся до людини дійсно як до приятеля, якийсь емоційної близькості у нас не було, бачилися лише в одній компанії. Як це розуміти?

Мені приснився знайомий одружений як поцілував страсно в шию і в мене залишився засос

сьогодні уві сні побачила кохану людину, він помер підлогу &# 8212; роки тому, він ніжно цілував мене в щоку, мені було приємно, але я його не цілувала .

Мені вже 55. Я довгий час зустрічаюся з чоловіком, який мені сниться в образі Філіпа Кіркорова. Напевно, тому що зовні він схожий на знаменитого співака. Останній сон бачила з неділі на понеділок, з 21 серпня на 22-е. Уві сні він, т.е. Кіркоров, ходив за мною по п’ятах, при цьому він грався маленької лялечкою, зовсім крихітною, неживої, сантиметрів 15. Потім він, т.е. Кіркоров поцілував мене в шию ззаду. Мені було дуже приємно, поцілунок був теплим. Я була в захваті уві сні. Потім я побачила себе у ювелірного магазину, дивилася на колечка з камінцем та браслетики. Правда це була вітрина, за склом. Я так собі нічого і не купила, тільки придивлялася. Ще раз хочу сказати, що мій коханий зовні схожий на Кіркорова. Правда не з таким великим гаманцем як у справжнього Філіпа. Також, у нас є проблеми в особистому сфері. Розтлумачте мій сон, будь ласка.

Я з двома своїми подругами, гуляли ввечері, зустріли знайомих хлопців, дівчат, зупинилися поговорити, а я пішла вперед, потім зупинилася, розвернулася і чекаю їх, і бачу якийсь хлопець підходить до них, і питає про мене&# 8230;.вони йому кажуть-так он же вона стоїть, він підходить до мене говорить привіт, але т.до. темніло, я спочатку не зрозуміла хто це, але я теж відповіла привіт..він підходить, обіймає і цілує 3 рази мене в шию, я прибираю руки з його плечей, і тут дивлюся, а це хлопець який мені дуже сильно подобається&# 8230; я прокинулася від сильного свого серцебиття, я довго відходила від сну, хотілося що б він був реальністю, адже в реальності ми з ним вже давно не спілкуємося&# 8230; я в той день з ранку зайшла до нього на сторінку, він виклав нове фото, і вирішила подивитися, чи не прочитав він моє повідомлення, яке весело непрочитаних місяць&# 8230;.і точно&# 8230; він його прочитав&# 8230; але, звичайно, не відповів&# 8230; я почитала в інтернеті сновидіння&# 8230; але хотілося б почути що скажете Ви, як професіонал.

Мене ніжно цілував в шию людина, з яким я не дуже близько знайома, але тим не менш, знаю. Перед цим мені снилося, що я застала чоловіка з іншою жінкою і ми розлучилися.

в розпочали я сиділа і він теж сидів. потім я встала він теж слідом встав. місце було тісним він підійшов нахилившись поцілував в шию .потім побачила батька сказала відійти

Незнайомець, має очі коханого, спочатку шепоче мені на вухо, а після починає пестити шию і цілує мене в шию
Після я бачу як він літає і тримає в руках веселих хлопчика і дівчинку

Я йшла в школі з моїм братом і хлопцем, який мені симпатичний. Вони з братом почали розмовляти про своє. Я попрощалася з хлопцем і обняла його, а він поцілував в шию, але просто чмокнув, що це означає?

Сьогодні мені приснився сон, що мій знайомий стоїть зі спини і цілує мене в шию. Більше я нічого не пригадую.

Був сніг недуже великий ми на снігу скаженіли і вродеби він почав перевіряти змерзла я і губами до шиї поліз

Здраструйте мені наснилася що колишній хлопець целавал в шию при травнем чоловіка і свекрухи ани вазмущялісь а він цілував я сказала йому відчепися а він кагбута не чув

Мені приснився сон, то що колишній приснився з іншого трохи зовнішністю не гарний. Ми з ним цілувалася, він цілував мене в шию.такий подібний сон сниться вже 4 день .що з ним цілуємося, і він в шию .расстатлісь давно, але все так само відчуваю до нього почуття.

було вечірній час я стояв у дерева побачив дівчину м’яку спокійну вона підійшла изза дерева і почала обіймати і цілувати дуже приємно.

Наснилося що я стояла на пероні з подругою і чекала поїзд, потім якимось іншим чином з’явився хлопець який мені дуже подобається, він сказав &# 171; Навіщо ти до мене постійно говориш, намагаються привернути увагу, мені пофіг на тебе&# 187 ;, я обернулася і заплакала і в якийсь момент він підскочив, обняв мене ніжно, сказав &# 171; Вибач&# 187; і поцілував в шию

На початку сну я стою на площі на вулиці тепло і радісно, ​​мені простягає руку для рукостискання незнайомий чоловік у військовій формі я тисну йому руку і цілу в щоку і йду далі вітаюся з усіма підряд, незнайомими людьми, знайомими, друзями, дівчатами і всіх цілу в щоку після я зупиняюся біля однієї дівчини, після рукостискання я цілу в щоку і починаю цілувати в шию і все це переростає в пристрасний поцілунок

Мені наснилася неначе мій колишній директор якого я вмовляла взяти мене назад на роботу поцілував мене а шию а потім зник &# 8230; я дівчина не заміжня

їхали в далеку дорогу, не можу виявити точно, куди, їхали на громадському транспорті, мій друг сидів поруч, я думала він сеул на плечі, але раптом відчула поцілунок в шию і він не спав, а просто лежав на плечі і дивився на мене. я була в шоці

Снилося що я стою біля торгового центру, там багато людей і я кого-то чекаю.А потім до мене раптово підходить мій колишній хлопець і обіймає мене, потім я як то чуствую що він цілує мене в шию.Мені здалося що він виявляв до мене якийсь сексуальний інтерес.

Привіт, мені приснився інтернет-друг.Сон полягає в тому, що він притулив свій ніс до моєї шиї і глибоко дихав, було досить приємно, після провів мовою.Що це означає?

На уроці біології я допомагала однокласника, який мені подобається. Потім ми пішли в разлевалку з моїми двома друзями, а там стояв той самий хлопець. Я вирішила його віддячити і обняла. Він теж мене обняв, потім почав цілувати в шию і щоки, друзі здивувалися. Я теж його цілувала

Доброго дня!
Мені наснилося, що на вулиці зима, я їду в автобусі на екскурсію. Ми вирішили зробити зупинку. Я вийшла з автобуса і побачила свого колишнього хлопця. Ми міцно обнялися, а потім він почав цілувати мене в шию. Мені було дуже приємно, я відчувала почуття ейфорії. Далі, я йому запропонувала відновити відносини. Він дивився мені в очі і мовчав, а потім показав на падаючу зірку і посміхнувся. Я загадала бажання бути з ним завжди.

чоловік якого я знаю але ми взагалі не спілкуємося підійшов і поцілував в шию і сказав люблю тебе нам разом буде добре від його поцілунку мені було дуже добре і я повинна була знайомити його з батьками потім я бачила аварію і питилась додзвонитися в швидку не могла дуже переживала хотіла допомогти і розгорнувши голову побачила ще одну аварію допоможіть розтлумачити спасибі

Знайомий хлопець поцілував в шию, і це було так ніжно і не очікувано. Ми ніби Де то розмовляли на вулиці

Я працюю на новій роботі два тижні. Зібралася йти, так як подруга знайшла мені роботу краще.

Уві сні приснилося, як начальник (від якого йду), цілує мене в шию, а поруч сидить ця подруга і &# 171; ловітнас на гарячому.&# 187;

Заранее спасибо за тлумачення!

Наче я відчуваю свого колишнього начальника, тільки відчуваю Але не бачу його, і починаю цілувати його в шию.
А до цього сну мені снилося що, у мене довгі шовкові волосся дуже красиво укладені, і мені так подобається зачіска ця.
Але в житті у мене коротке волосся.

в кімнаті була зайнята моя ліжко, її зайняли інші люди і я вийшла кудись після чого опинилася на березі моря, потім підійшов до мене молодий чоловік у військовій формі, який цілує мене в шию, що це може значить?

Ну в загальному був хлопчик з яким в житті ми друзі, а мені наснилося, що він спав, але я цілувала його в плечі, ключиці потім в соц. Мережі написала:&# 187; вибач, не хотіла тебе будити&# 187; хоча він лежав поруч, а він відповів:&# 187; нічого страшного&# 187; і все.

Мені наснилося що хлопець який мені подобатися цілує мене в шию, 2 рази перший раз вночі другий днем. Наяву він мені подобатися але ми ніби як друзі.

Мені наснилося що знаменитий чоловік, ну такий не дуже знаменитий, я його бачила пару раз в інтернеті .прийшов до мене зі своїм другом якраз вже більш знаменитою людиною .І один з них який не зовсім популярний, почав що проявляти до мене, лестощі, цілувати в шию, в губи і т.д .Потім вони пішли, я намагалася втекти з цього будинку, у мене не вийшло, приходять вони і один з них каже, що ліз .Що навіщо я підпалила його машину, ми підійшли до вікна, ми як то взялися за руки, і буду дивитися з вікна а там в двлеке що то горить .Я йому сказала, що я нічого не підпалювала .Потім його друг йде .Я його зупиняю і питаю, це ти зробив .На що він просто посміхнувся, а потім зізнався своєму другові

Мені приснився сон що в лазні до мене підійшов мій сусід по парті однокласник Матвій і поцілував мене в шию

Добрий день, Тетяна. Мені наснилося, як я лежала в якомусь будинку. Там були мої родичі і однокурсник, з яким я мало спілкуюся. Я прокинулася від того, що він вказівним пальцем доторкнувся до мене і я не відкриваючи очі почала бити чимось плоским з цього пальця і ​​запитала хто це. Потім відкрила очі, він щось сказав і почала цілувати в шию, причому облизувати навіть, а мені було лоскотно, але я не посміхалася і не злилася. Тобто, моє обличчя було без емоцій. Я сказала йому:&# 187; Якщо ти думаєш, що це щось значить, то немає, я тільки прокинулася&# 187;. Не знаю до чого я це сказала. Потім я почала щось шукати, якусь червону папку в житті у мене лежать там партії по хору, запитала де вона, але він не знав, він говорив з кимось. Почуття до мовця з ним у мене були родинні, тобто, мені здалося, що це був мій молодший двоюрідний брат. Сон дивний, я не розумію що він означає, але осад якийсь зараз залишився.

мені приснився мій знайомий з моєї школи, ми з ним лежали на ліжку, цілувалися і я його цілувала в шию. з цим хлопцем у мене був конфлікт і ми ніколи не спілкувалися

Мені приснився сон, в якому я була в якійсь компанії, але нікого з них не знала, там сидів один хлопець, біля мене, ми на мою грали в Джуманджі, він чомусь гладить моб ногу, але це було на 100% все реалістично. Потім я пам’ятаю 2 частина сну, я сиджу на стільці, переді мною біжить динозавр на мене, а цей незнайомий хлопець цілує мене дали в шию. І все на цьому моменті я і прокинулася.

Сон приснився в ніч з п’ятниці на суботу. Я прибрала в кімнаті, потім заглянув незнайомий хлопець (уві сні я його знала) запитав, довго ще, він вже прибрався на кухні, я відповіла, що зараз тільки приєднуюсь. Переодягнувшись ми з ним як я зрозуміла пішли гуляти, може це було побачення. На вулиці тільки починало темніти. Він мене обняв і цілував в шию. За відчуттями мені було приємно. Ми обнімалися і він поставив запитання коли плануємо дітей, я задала зустрічне запитання в кінці цього року він хоче? Отримавши негативну відповідь, я відповіла, що планую після закінчення навчання у вузі. Потім він запитав, чи пам’ятаю я скільки ми вже зустрічаємося, поки я думала він сам відповів, що вже два тижні починаючи з 28-го числа (цього місяця).Повз нас пройшли 2 жінки з подивом глянувши на нього, коли він тримаючи мене за руку попрямував в ту сторону звідки вони йшли і на цьому сон обривається. (Здається я хотіла, щоб вони подивилися на нього, але ці жінки теж мені не знайомі).
Під час сну я кілька разів прокидалася і знову засинала і на подив сон тривав.
Цього хлопця я не зустрічала раніше і не знаю хто він. Темноволосий здається з блакитними очима, в усякому разі світлий колір очей, одягнений був у штани футболку і в куртку.
Я теж була одягнена в повсякденний одяг. Штани кофта і зверху шкірянка.
Трохи про себе (20 років, працюю, вчуся, ні з ким не зустрічаюся, шукаю іншу роботу, але поки не визначилася.) Прокинулася я з хорошим настроєм. Мене насторожує, зазвичай сни я забуваю відразу як прокидаюся, а цей я запам’ятала, не кажучи вже про цифри. спасибі!

Коли ми зустрілися з моїм колишнім однокласником він відразу до мене підійшов і почав мене обіймати і я почала говорити як порада його бачити і він почав цілувати мене в шию а я його.

Я проводила час в компанії своїх знайомих (не більше).Серед них була людина, яка мені подобається.Пізніше він підійшов до мене і ми почали розмову.В один момент він почав цілувати мене в шию (не дуже довго, але і не дуже швидко.Близько 10-15 сек)

Брат мого чоловіка сидіти ззаду мене і цілував в шию, я відчувала, як він тремтить від задоволення. Розуміла, що це неправильно, але нічого зробити не могла, так як мені це подобалося. Наяву ніколи нічого такого не було.

Мені приснився сон що я бігаю займаюся спортом зі своєю кращою подругою і іншими друзями і туди входить старшокласник який мені подобається. Ми бігали він зупинився зав’язати шнурки, я кажу своїй подрузі уві сні &# 171; Давай я скажу йому щось&# 187;. Ми пробігали повз нього подруга побігла далі а я зупинилася навпроти нього і сказала &# 171; Ну що втомився, та?!&# 187; Я сказала це з насмішкою. Він такий &# 171; Нет конечно!&# 187;. Ми засміялися він взяв мене на руки і втік. Я була у нього на руках в позі якоюсь дивною, він почав цілувати мене в шию.

Уві сні ніжно ссвді цілував чоловік в шию. Це чоловік, з яким я зустрілася раніше випадково, але він не виходить у мене з голови. Поцілунки його були ніжними і пристрасним. Я бачила уві сні саме його

Пам’ятаю що був якийсь конкурс там побачила хлопчика він був моїм хлопцем, але в реальному житті я його не знаю. Ми гуляли разом з нашими друзями я їх теж не знаю. І в кінці прощаючись він мене обняв і швидко поцілував в шию!

Ця людина мій знайомий, вчимося в одному коледжі. спілкуємося добре. Він вл сні мені прям в шию почав ццеловать, і довго цілував. А ще підкажіть що означає якщо уві сні знайома вирвала жмут волосся мені? Волосся були у неї в руках. Наперед дякую &# 128522; ❤

снитися мені що хлопець бачити мене голою, а потім цей же хлопець цілує мене в шию і я прокинулася

Уві сні я бачила колег по роботі і я лежала на підлозі в одному ковдрі з тим хлопцем який мені подобатися. Я була в сонному стані але не спала а він подумав що я заснула і поцілував мене в шию в підборіддя і в щоку і звертався ласкаво і обійняв за талію. Потім я прикинулася що сплю і прийшла подруга і стала що то говорити і я просто взяла і закрилася щоб вона пішла і вона тоді сказала йому що я не сплю. І він зрозумів що я не спала і тому я у відповідь поцілувала ті ж його частини тіла що він цілував мої і ми лежали в обнімку а з кута дивився на нас шеф. Про всяк випадок, шеф його родич.

Мені снився хлопець, який мені подобатися (але у нього є дівчина). Ми стояли на тенісних кортів і щось робили з м’ячем. Мячь улітел в сторону і ми пішли його діставати, в тому місці, де він лежав були шафки, це був кут корту. Він про щось заговорив і я повернулася до нього (не пам’ятаю через що), але я жартома нахилилася до його рук які були складені на грудях і сіметіровала буд-то його рукавом подтерлась ніг, він здивувався дуже сильно і зморщив лоб, я підняла голову і посміхнулася, він підняв зігнуті руки вгору і вираз його обличчя не змінювалося, він був дуже здивований такій дії. Далі щось трапилося, що він мене поцілував у щічку, а далі закрутив (як у вальсі) і обійняв находять ззаду мене і почав цілувати в шеюя мало не впала, тому вхопилася за шкавчік стоїть поруч, він цілував і щось говорив, а я дуже сильно була порада&# 8230;. але потім уві сні я згадала про те, що у нього дівчина і на задньому плані я боковим зором побачила, що на лавці хворіють сидять наші спільні друзі і я злякалася, що вони нас побачать, 1всетакі побачив, я так злякалася, що прокинулася.

Вітаю !
Хотіла привітатися з шефом, він поцілував в шию, поцілунок відчув а, уві сні ми йшли один до одного щоб привітатися поцілувати в щоку а він поцілував в шию

Ми обидва обнімалися він цілував мене в шию і я теж цілувала його потім в губах теж мені було дуже приємно я не хотіла щоб він робив засос більше не пам’ятаю

Привіт, в житті мені подобається один хлопець, але стосунки у нас тільки дружіскіе. Мені наснилося що ми сиділи у мене вдома, він дуже довго на мене дивився. Ми довго розговарівалі і він запропонував зіграти в гру. Почав писати на папері &# 187; Ти моя, я тебе люблю і тд.&# 187; Я теж почала писати у відповідь. Після цього ми почали щось говорити один друг на вухо, і він все ближче торкався своїм обличчям до мого. Потім він поцілував мене в шию а я обняла його у відповідь. Ми знову довго розговарівалі і дивилися один на одного, але якось не так як дивляться друзі. Раптом я згадала що мені потрібно бігти на навчання і тут же пішла

Я, моя подружка і її батько сиділи в актовому залі в школі. І раптом вона мене почала цілувати починаючи з руки і до щоки аж. І потім Я почав говорити з її батьком.

Привіт, мені приснилося що я зустріла компанію, після чого вигнала їх і прийшли мої друзі. Улюблений і його друг (мій теж), я цілувала кожного з них в шию.

Наснилося що колишній підходить і цілує міцно в шию і притискається притискається до мене, мені теж полювання його обійняти але я не можу ! Потім ми йдемо на вулицю і я бачу на собі брудне взуття і мені перед ним стає соромно я дивлюся а підошва ще й поривата, хочу піти додому але не виходить

сон приснився з п’ятниці на суботу.
мені приснився знайомий, який мені подобається, у нас не з ним ніяких відносин в реалі.
Він спочатку підійшов до мене, потім ми поцілувалися в губи і мені вони здалися холодними, після поцілунку в губи він нахилився до моєї шиї і начебто почав її нюхати, я в цей час поцілував його шию 1 раз.Потім в цьому ж сні, у мене почалися не рясні місячні і крапля крові впала на підлогу, вона була темного кольору.

Приснився хлопець який дуже подобається, ми їхали в автобусі великою компанією і я сиділа біля нього (насправді у нас взаємні почуття, але ми поки що ні зустрічаємося). І я почала повільно цілувати його в шию, а він спочатку говорив «Ми ж не зустрічаємося ще, не роби так», а потім вже цілував мене в щоку, губи. Після чого він пішов з автобуса, а вся компанія почала мене вітати і вони щось кидали в мене (на кшталт це було конфеті, але я не впевнена&# 8230;)

Мені сниться, що я на роботі взагалі на заводі, і там типу зам начальника&# 8230;. І він мені дуже часто сниться, то що він піднімає мене на руки то, я цілу його в шию, то він мене в руки, але в підсумку я боюся що хтось дізнаєтеся про наші стосунки, і потім він мені допомагає в роботі&# 8230;.

Я вас не бачила як незнайомі чоловік поцілував мою шию било відчуття що на початку я не хотіла але потім мені було дуже приємно

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ