Сонник Поцілунок в руку 😴 приснився, до чого сниться Поцілунок в руку уві сні бачити

Сон про поцілунок рук попереджає про можливе обмані або афері, в яку вас намагаються втягнути недоброзичливці.

Не варто підписувати підозрілих паперів або укладати сумнівних угод, навіть якщо вас запевняють в формальності процедури. Слід бути обережними в спілкуванні з малознайомими особами.

Який поцілунок в руку вам наснився?

Чоловік цілує руку уві сні ▼

Сниться, що чоловік цілує руки – з’явиться можливість істотно поліпшити власне матеріальне становище. Будьте обережні в своїх вчинках, один з них здатний все зіпсувати.

Цілувати руку небіжчика уві сні ▼

Сонник тлумачить поцілунок рук небіжчика як марні старання, спроби встановити колишні ділові зв’язки або повернути колишні дружні відносини. Всі зусилля будуть марними.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Поцілунок в руку, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Поцілунок в руку уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

їхав в поїзді серед циган і раптом вони почали якусь церемонію і після цього троє з них найстарших по черзі цілували мені долоню&# 8230; стан уві сні у мене було здивоване, трохи іспуганни в перемішку з цікавістю

в моєму сні мій мій друг був п’яний, його тримала за руку інша дівчинка, але він взяв мою руку спочатку гладив потім взяв і поцілував.

Ну мені сподобався один хлопець, але я про нього не часто думаю, ну до того як він мені наснився! перед цим сном я його бачила, а він мене. Він йшов на мене і коли підходив ближче, то подивився мені в очі. Це все сталося швидко, але цей погляд&# 8230; він не давав мені спокою!
І в ту ж ніч він мені наснився. Він підійшов до мене взяв мою руку, обійняв і поцілував руку, ми з ним не розмовляли уві сні, але поглядом розуміли один одного і що хочемо сказати один одному!
Що це може означати? Адже після тієї зустрічі я не замислювалася що він може мені приснитися!?

Уві сні я була на бенкеті в лісі. Мене представили господині бенкету (вона була в дуже багатому вбранні) і нею виявилася я, але старше. Я встала на одне коліно і поцілувала їй руку.

людина якого я люблю, (не взаємних) танцював з іншою дівчиною і вдарився об коробку ногою. Танець відновився і в якийсь момент він підходити до мене і цілує мою руку дивлячись в очі.

приснився молодій, незнайомі мені людина, яка целова мою праву руку, роблячи це не ніжно, а скоріше для потреби.щоб це могло означати?

У мене є улюблений молодий чоловік, сьогодні приснився сон, що я цілувала йому руки. Ми давно не бачилися, він живе в іншому місті, я дуже сумую за ним

в моїй руці встромляє колючки які я дістаю, рани покриває поцілунками незнайомець. Після цього знаходжу його в своїй кімнаті і намагаюся вигнати, але він реагує на все це тільки посмішкою і каже що має намір залишитися назавжди

Наснилося, ніби знаменитість цілує мою руку, в цей момент я почервоніла, а потім він провів моєю рукою по своїй шиї (я почервоніла ще більше), після він посадив мене до себе на коліна і почав цілувати в шию&# 8230;

Я сиділа в кімнаті з подругою і тут до мене підійшов знайомий хлопець привітатися і поцілував в руку. Але суть ще в тому що я його називала по імені, але виглядає він не так як в виглядає в реальному житті

Вітаю!
Мені наснилося, що уві сні до мене підсідає молода людина, яка мені подобається і цілує мені руку, а потім обіймає мене. Це було на захід, де знаходилися наші спільні знайомі. Він постійно посміхався і була видна якась зацікавленість. Підкажіть, до чого сон?

Елегантний чоловік немолодий поцілував мою ліву руку, я відчувала ніжність і тепло. Чоловік був у капелюсі.

Хлопець років 18, випадково подряпав мою праву руку між мізинцем і безіменним пальцем. Він попросив показати подряпину, потім взяв мою руку і поцілував ніжно ранку кілька разів.

Мені наснилося, що я поцілувала випадково руку моєму другові по листування&# 8230; ми просто збентежилися&# 8230;
І наживо я, до речі, його не бачила. Що це могло означати?

Мені наснилося, що я сиджу зі знайомим хлопцем.дивлюся на свою праву руку, а на кисті великий синці і набряк.Я йому кажу, дивись яка в мене рука, а він мовчки бере її і цілує!

Він спочатку сердився і намагався вкусити мою руку а потім довго і ніжно її цілував і мені було дуже приємно

Мій добрий знайомий, який мені симпатичний, спілкувався зі мною як з давнім другом (при цьому наяву такого спілкування немає, але я його бажаю).
Під час розмови він приділяє увагу (намагається взяти за руку, обійняти). Я відчуваю непереборну тягу до нього. Сутінки, зима. Ми йдемо по вулиці і я мерзну. Він гріє мені руки, спочатку намагався зігріти їх диханням, а потім підніс ближче до обличчя і провів губами по моїй долоні. Після цього обійняв і поцілував.
Дівчина-музикант, не заміжня.

Вітаю. Мені 14 років. Чи не давно наснився сон як хлопець 19 років який мені подобається випадково зустрівшись поцілував мені руку. Особисто в реальності ми з ним дуже мало знайомі та й не бачилися. Що означає цей сон?

Я йшла в магазин, і по попереду йшли 2 хлопця. Ми зустрічалися раннє на вулиці, в школі і т.д. В результаті один з них почав жартувати над іншим, показуючи пальцем на мене. В результаті той збентежився, а я посміхнулася і помахала. Підходячи до магазину, я вирішила попращаться, але той хлопець залишився, а його друг-жартівник пішов . І в підсумку я звісила руки з поручнів, а він поцілував мою праву руку, я забрала . Потім він підвівся і почав расцелоливать моє обличчя. У підсумку ми попрощалися, а я зайшла в магазин. Але у мене зіпсувався настрій, по скільки в магазині обговорювали нас .

Увечері ми гуляємо з подругою, з якою я в сварці. Вона бачить мої великі синці під очима, шкодує мене і починає цілувати мої долоні

Ми з подругою, з якою в реалі в сварці, гуляли ввечері. Вона бачить мої великі синці під очима, шкодує мене і починає цілувати мої долоні

Мій улюблений цілує руки іншої дівчини у мене на очах, і йде з нею це було все за столом де ми сиділи в Троєм.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ