Сонник Поцілунок в ноги 😴 приснився, до чого сниться Поцілунок в ноги уві сні бачити

До чого сниться поцілунок ніг? До вас висловлює симпатію побачена в сновидінні обличчя або ваше зарозумілість надто завищена.

Чоловік цілує вам ноги – наяву до вас буде проявляти почуття персона, яка виявиться у ваших ніг в буквальному сенсі слова.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Поцілунок в ноги, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Поцілунок в ноги уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго дня!
Приснився чоловік (знайомий, високий, симпатичний)&# 8230; Уві сні була присутня ще якась дама, яка проявляла до даному чоловікові увагу, називала ласкавими словами, але він схилився до мене&# 8230; обіймав, цілував мої ноги, гладив.. виявляв всіляку увагу до мене&# 8230; сон залишив дуже приємні відчуття&# 8230;.
У реальному житті, все по-іншому, рідкісні листування в вайбере&# 8230;.зустрічей уникає&# 8230;

Вітаю! Бачила сон, що мою правою ногу і пальчики на ногах цілує чоловік з яким ми вже як два місяці в сварці. Ми з ним сильно посварилися і він пішов з дому. Ми з ним в розлученні, але продовжували жити разом.

Лежала на ліжку, хлопець сидів на стільці навпроти, ми говорили, потім він взяв мої ноги і почав їх цілувати. Мені це подобалося, і йому теж. Що це може означати?

Мені приснився сон, в якому мій нинішній чоловік цілує волохаті ноги його колишній дружині. А ступні у неї ще були якісь хворі, сухі. Мені було дуже не приємно уві сні, несподівано для мене. А мій чоловік з колишньою дружиною не розуміли, чому я образилася

снилося що колишній зашол на поріг колишнього будинку почав цілувати ноги і пускав слину, а потім мій перший хлопець з який мене кинув, почав дратсяс тим яким я не довно розійшлася.Потім показував дуже гарні білі гриби.

Снилося, як дві незнайомі (дівчата) женщини цілували мені ноги, уві сні все били Голишев і обидві сторони, як я, так і ети дівчата отримували від етого дійства &# 8212; задоволення, насолода! Цілували ноги внизу &# 8212; пальци&# 8230; Таке первий раз в житті мені сниться!

Виділа уві сні мій чоловік лежить на спині, бачу тільки його ноги, чітко бачу навіть якого кольору на ньому труси. Нахиляюся і починаю цілувати його ноги від коліна і вниз. При цьому так яскраво відчуваю як він на це реагує, як тремтить його тіло. І при цьому мої очущенія дуже яскраві як ніби наяву. Прокинулася з відчуттям що це було прям наяву. Але з чоловіком я порвала де то тиждень тому.

Вітаю!Бачила уві сні як мій пальці ніг цілує хлопець молодий мій колега і він повністю оголений а мені не звично і соромно

Людина який мене любить а наяву я його не знаю поцілував в стопу дуже радісно, ​​у мене стопа була курній через те що я босоніж пробігла

Колишній знайомі (хлопець) обіймав ніжно за ноги (вище колін) і цілував . казав: &# 171; Ми ж будемо разом?&# 187;

Приснилася колишня подруга, з якою ми кілька днів тому розірвали відносини. Наснилося, що вона як раніше, лежить у мене на руках і при цьому цілує і гладить мої ноги

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ