Сонник Поцілунок в лоб 😴 приснився, до чого сниться Поцілунок в лоб уві сні бачити

Поцілунок в лоб уві сні виступає символом вдалого завершення раніше розпочатого проекту. Це може відноситися до будь-якій сфері вашого життя.

Цілувати небіжчика в лоб – чекає розлука з кимось із близьких, в ролі яких можуть виступати друзі або знайомі.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Поцілунок в лоб, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Поцілунок в лоб уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

я точно не пам’ятаю сон добре але пам’ятаю що мені було боляче і до мене підійшов хлопець якого я люблю що то довго говорив поцілував у чоло кілька разів.

Не можу зрозуміти сон,&# 8230; Пливла в воді 2 дні. Вийшовши на берег побачила адміністративна будівля, зайшла в нього, на стільці побачила чий то піджак і одягла його на себе. Далі з’являється якийсь чоловік, питає що трапилося, чому я в такому вигляді.. Я стою перед дзеркалом і намагаюся прибрати волосся в хвостик, раптом він підходить бере мене за голову і цілує в лоб, а мені так добре стало, він іде в кабінет, а я чомусь тікаю з цієї будівлі

Наснилося як я йду і бачу в далеке, що мій колишній хлопець цілує свою дівчину в лоб. Кольори переважали, начебто теплі, ну так як почуття ще не охололи здавалося все холодним і чужим!

Дуже часто став снитися один і той же однокурсник, ми з ним майже не спілкуємося, тільки привіт-пока, але уві сні завжди ми або цілуємося, або обіймаємось і мені так добре з ним, ось і сьогодні знову снився, ми сиділи, обіймалися, він мене в лоб люблячи цілував, потім пішов, а мені так хотілося щоб повернувся.У житті у мене хлопець є, а до снів таких я про однокурсника навіть не думала Що це може означати?

Наснилися дві прабабусі, яких ніколи не бачила, гладили по голові хвалили, в кінці поцілували в чоло. Прокинулася від того, що мене нібито покликала бабуся.Коли відкрила очі, поруч нікого не було.

ВІТАЮ,
Я гуляю по вулиці де провів своє дитинство і заглянув до сусідів, там лежала моя покійна мати і вмирала, я підбіг і обійняв її раптом вона стала дихати і моргати і хотіла щось сказати було не зрозуміло, вона померла, я поцілував її в лоб кричав і плакав, після побачив її брата, єхидно усміхненим

ПРІСНЕЛАСЬ СІМ’Я ПАРНЯ, ЩО Я няньчити З МАЛЕНЬКИМ ДИТИНОЮ, сидів з хлопцями У КІМНАТІ. ПРИГОТУВАЛИ ЧАЙ. МАМА ПАРНЯ поцілував мене в лоб

Мені наснилася моя покійна бабуся. Вона сиділа звично на веранді. Коли я увійшла вона зраділа, обняла мене і поцілувала в лоб. Потім я запитала, що очікує на роботі мою маму. Вона багато чого говорила, а я як -будто переміщалася з цього сну в інший (де була моя мама) і все це говорила своїй мамі. (Мама жива).приємні були відчуття.

Я стояла спиною до свого друга.Потім якось нахилилася назад і він поцілував у чоло. В житті мені він дуже подобається, а він не хоче вважати мене як дівчину, тільки як друга

Ми стояли на зупинці, хлопець поцілував мене в лоб три рази, в житті ми ще жодного разу не цілувалися, ні в в губи, ні в щічку, ні в лоб, взагалі. Буду вельми вдячна якщо ви відповісте 🙂

Вітаю! Я уві сні бачила як чоловік, (зовсім не знайома чоловік я не розгледіла його) цілує мене в лоб, коли він поцілував мені здавалося що щось тепле оселилося всередині ось щось яскраве і тепле.Хотіла б дізнатися до чого це?

Була в школі на уроці фізкультури. Заняття не було, просто стояли з класом і базікали. Пам’ятаю, що дуже хотілося спати. Підійшла до свого друга і запитала, чи можна мені облокотиться на нього. Потім він почав мене обіймати і поцілував у чоло я вирвалася і втекла

мені наснилося що я зайшов до знайомих у гості і при зустрічі у них була знайома мені жінка по вона вітала мене поцілунком в чоло

Племіннику сьогодні місяць як загинув в ДТП, не змогла поїхати на похорон. Жодного разу з того дня він мені не снився. А сьогодні приснилося, як він вийшов з дверей ми з ним обнялися, я почала плакати і говорити йому, що він не помер і він снами, при цьому раділа нашої зустрічі. Він сказав, щоб я не плакала і він завжди буде з нами, обняв мене і поцілував у чоло, ближче до лівого скроні. Я від його поцілунку стала відчувати якийсь печіння в тому місці і прокинулася.

мені наснилося як дівчина яка мені подобатися сиділа зі мною в машині, але ми сивіли мовчки після раптом вона сіла мені на коліна закрила мені очі і своїм лобом доторкнулася до мого, після намагалася поцілувати

Справ було в школі. Я чекала там по видимому подругу. і побачила хлопчика, який мені подобається, він стояв спочатку ззаду мене. А потім він підійшов до мене. Подивився мені в очі, і з посмішкою обійняв мене. А потім поцілував в чоло, і сказав щось. Потім до мене підійшли двоє моїх друзів, і вони просили у мене щоб я поклала гроші на телефон. І щоб я купила їм квитки на поїзд.

Вітаю..уві сні мене цілує в лоб хлопець який я ніколи не бачила у нього біла сорочка добре виглядає я кожен день бачу сон

Приснився знайомий хлопчик, який мені подобається і він поцілував мене спочатку в щоку потім в лоб і дуже довго стояли обіймалися

Маленька дівчинка (років 7 приблизно), незнайома мені, лежала в труні, я спочатку потягнулася поцілувати її в лоб, але хоч як мене поцілувала, а ніби послала повітряний поцілунок, потім потягнулася цілувати її ноги і здається руки лежать на животі&# 8230; а потім вона ожила, точніше почала ворушитися і я як би всім присутнім сказала, дивіться вона ж жива!

Доброго дня, Тетяно. Я йшла по своїй вулиці, зустріла свою хресну, з якої я давно не бачилася, прийшла до свого дому який давно не бачила. Мені відкрив двері мій брат троюрідний. Він живе і насправді в моєму будинку. Ми з ним зайшли в будинок. Потім сиділи в кімнаті і говорили з ним і його дівчиною. Він говорив, що обеспокоін тим, що я до сих пір самотня і немає у мене нареченого. Я ж сказала, що все в порядку, я ж ще молода. (Насправді так і є) Потім він підійшов до мене і поцілував мене в щоки, а потім в лоб, як цілують брати. І сказав, що я буду щаслива.

ми зустрілися з моїм хлопцем, і він поцілував мене в лоб кілька разів. поруч стояв його друг
це відбувалося в дивному місці, щось типо за лаштунками якийсь сцени

Спочатку я була в магазині одягу і прикрас, потім приходжу додому і бачу хлопця, який мені подобається. Його очі були карими, але в реальності вони світло-блакитні. Потім ми увійшли в кімнату, і я зрозуміла, що мені здалося. Він поклав свою голову мені на коліна, я її підняла і поцілувала в лоб. До чого це?

Я пс подругою, потім пішла в іншу кімнату і побачила його, він сидів на дивані я підійшла і теж сіла поруч з ним він мене як справи я сказала що з подругою посварилася він сказав поговорити з нею я відповіла немає і він поцілував мене в лоб

Доброго дня!
Мені наснилося, що я прийшла в лікарню і побачила своє відображення у вітрині скла: у мене на голові в проділі волосся і біля скроні були червоні струпи. Знайомий лікар чогось поцілував мене в лоб і почав витирати струпи ватяними дисками і це мене заспокоїло.

добрий вечір. Мені приснився хворий старий. Він підкликав мене до себе і сказав, що бачить мою рожеву ауру і що вона висока як шапка над головою. Поцілував мене в лоб і сказав, що у мене буде все добре. Коли він перший раз мене побачив, одразу зрозумів що я буду начальником. І просто відвернувся і пішов. Уві сні мені було після цього добре, спокійно і приємно.

я розвівся&# 8230;..мені наснився сон&# 8230;.: Мені приніс син гроші&# 8230;. і сказав що взяв у тата в сумці &# 8230; грошей було багато великими купюрами&# 8230;. я віддала ці гроші колишньому чоловікові&# 8230;., батькові мого сина&# 8230;., він в цей час знаходився поруч . ми сиділи поруч і він поцілував мене в лоб &# 8230;.

Знайомий мені молодий чоловік вчиться зі мною в класі і зустрічається з іншою дівчиною. З кожним днем ​​ми спілкуємося все більше і він постійно цілує мене в лоб або в голову. Я не показую, але про себе думаю, що це дуже дивно і постійно смикати. В один момент він натякає, що між нами нічого бути не може, тримаючи мене за руки і посміхаючись. У відповідь я зізнаюся, що раніше я його любила, але тепер все пройшло, так що він може не переживати. Я різко виривають руки і зі сміхом тікаю. А він стоїть стовпом і не може поворухнутися. Я розумію, що він в мене закохався.

здрастуйте, уві сні я зі своїм коханим чоловіком вночі виїхали на машині з дому, погода була зимової, ожеледь. Потім на моє прохання ми повернулися назад в будинок, знову вийшли з будинку і поїхали назад, за кермом був він. В цей час в нашу сторону, в машину стали летіти стріли, які перетворювалися в летять палаючі вогні. Ми втікали на машині, потім вийшли з неї і побігли і розминулися. Вогні мене не зачепили. Все затихло, так як пройшов невеликий дощик. Я повернулася в какой то будинок, і там мене в лоб поцілувала моя тітка, старша сестра батька. Її дочка, яка стояла поруч з нею і була одягнена здається в чорне пальто ревно подивилася на мене. У цей час прийшов мій чоловік, якого з незрозумілих причин наяву я не бачу ось уже другий місяць і підійшов до моєї матері, яка його зустріла тепло з посмішкою і прийняла. всі.

Сиділи з подругою.До нас підійшла невелика група хлопців.Один з них встав позаду мене.Я не звернула уваги, тільки відсунулася.Він підійшов ближче, трохи посотоял і поцілував мене в лоб.Потім я прокинулася.

я була на святі і як то ззаду до мене підійшов мій друг і поцілував мене в лоб таке відчуття ніби він був моїм хлопцем я все бігала по доріжці і шукала друзів він бігав за мною але нізвідки не візьмись з’явилася якась дівчина а він взяв і пішов до неї я навіть не звернула на це увагу і пішла далі

сиджу в кафе копаю землю прибрав розбиту банку зібрався йти зауважив що Наски різні подумав ну й добре вийшов сіл на лавачку до мене підійшов охраник ми з ним посміялися я закрив очі відчув що мене хтось цілує в лоб відкриваю очі а це смерть відразу зазвінело в вухах захворіла голова і я прокинувся

мені наснилася бабуся, вона цілувала робила це за життя мене в лоб, як, я її теж цілувала, але брізгліво, т.до. боялася захворіти. пожнемо те вона мені сказала, щоб я взяла паперові гроші, вони лежали на столі, я на них дивилася, але не пам’ятаю чи взяла, я теж їй дала 5 тис купюру, т.е. поклала на стіл

мені наснилося як ми гуляли з друзями, повз проходила інша компанія, де був присутній мій колишній хлопець . потім у нас почалася розмова хоча до цього ми не розмовляли, розмова пішла на тему нашого розставання. я йому сказала:&# 187; з ким хочу і спілкуюся, хто подобається і буду з ним ..&# 187;, на що він відповів не груба:&# 187; немає, я з тобою не розлучався, ти моя&# 187;, після чого поцілував у чоло, посміхнувся і пішов. хоча він сам загравав з іншими дівчатами, а мені забороняв нові знайомства з хлопцями.

Мені наснилося, що я прийшла в ліс поруч із цвинтарем (реальне місце) збирати гриби. Тут я бачу йде якась жінка я йду на зустріч їй, коли виявляється поруч, я бачу бабусю (померла 4 роки тому) я спочатку лякаюся, але не її а боюся що це привид, уві сні я не відчуваю що вона померла, я чомусь перехрестила її кілька разів, вона не зникла, після цього вона говорить: я прийшла тобі благославіть, я б благославіть синів, але шкода вони всі живі після цього вона читає молитву і цілує мене в лоб! все я прокидаюся!

Вітаю.Мені снився один молодий чоловік, який мені дуже подобається.Ми перебували з подругою у мене вдома.І тут їй дзвонить саме цей хлопець.Подруга сказала, щоб він зайшов до мене додому.Проблема в тому, що ми жодного разу не бачилися.Він мене постійно гуляти кличе, а я не наважуюся через комплекси.Ну і ось.Він заходить додому, я в шоці дивлюся на нього і разу ж кинулася до нього в обійми, він поцілував мене в лоб і сказав &# 171; будемо друзями?&# 187; я погодилася.Протягом всього часу я з нього не злазила, постійно на ньому висіла, обіймала, на коліна сідала.Це найкращий сон)) Що означає поцілунок в лоб?

Це сталося в школі зі мною що трапилось і мене минулий мій хлопець поцілував у щоку лоб і ніс.

Вітаю!Мені приснився сон, що мене обіймає хлопець, якого я дуже сильно люблю, і що, коли він обіймав мене, то поцілував 2 рази спочатку в лоб, потім в ніс, а потім в губи. Що це могло означати? Скажіть будь ласка.

Приснився чоловік-вірменської національності.якого я як-би образила словом.Він обіцяв мене покарати.А сам підійшов і поцілував довгим, міцним поцілунком прямо в середину лоба. Після цього, мій переляк від очікування покарання пройшов і в душі залишилася легкість і пустота..І я прокинулася

Наснилося що я тримаю на руках немовля, ручки, ноги і тільце у нього, як у недоношеної, недорозвинені, а головка велика.він начебто неживої, що не ворушитися я тримаю його плачу, потім цілу його в чоло і що то шепочу йому, і він відкриває очі, хапає мене за палець.до чого це?

Уві сні мені сподобався молодий чоловік, але не знайома з ним, ми сиділи в машині, я ззаду він за кермом, і поруч з ним сиділа його тітка яку я знаю, і його тітка вийшла з машини і попросила його ззаду що то дістати, то є там де сиджу я, в той час поки він брав там, поцілував мене в лоб, і я зробила обурений вигляд, але було приємно.

Незнайома жінка (чітко бачила її обличчя) чорні короткі хвилясте волосся, невисокого зросту в чорному одязі (кофта з спідницею як у офісного працівника), 60-65 років на вигляд. Я лежу в ліжку, сплю. Відкриваю очі вона стоїть біля дверей. Cекунд 3 ми дивимося один на одного, я хочу встати з ліжка, але не можу, вона мені не дає. Потім вона швидко, я навіть би сказала рішуче обходить ліжко, підходить до мене і нахиляється. я набираю сили і кажу &# 171; будь ласка не треба&# 187 ;, але вона все одно цілує мене в лоб. Я відкрила очі і зрозуміла що це був сон, але серце калатало як ніби все було наяву. Сни знятися постійно, деякі повторюються, але такого плану сон приснився вперше

приснився колишній хлопець і поцілував мене в лоб три рази з теплотою.

Вітаю. Я і мій чоловік вийшли з будівлі після закінчення роботи. Був уже теплий вечір. Йдемо у напрямку від будівлі до будинку спокійно, не кваплячись. Я тримаю але під руку, під лівий лікоть. Близько один до одного. Все спокійно. Відійшовши на деяку відстань від будівлі, він розгортається назад і я разом з ним, також тримаючи його під лікоть. Вдалині з дверей будівлі вийшов чоловік і встав на порозі. Ніяких слів або рухів він не робив. Він стояв і ми на відстані стояли мовчки. Мій чоловік хвилин 5 мовчки постояв, як якщо б про щось задумався. Потім так спокійно, сказав для мене фразу: – мене попросили приїхати в Белград. І знову замовк. Я ще ближче до нього притулилась і міцніше взяла його руку під лікоть лівий. Помовчавши мій улюблений повернувся до мене і поцілував мене в лоб, так буденно, ніжно і тепло і сказав: – ти йди, я підійду пізніше.
PS: У житті поки ми не такі близькі, але знайомі достатній час.

Бачила як колишній чоловік цілує в темряві в лоб а я потім беру речі і йду

мені наснилося ніби мене хтось цілує в лоб що то сказав і відлетів&# 8230;.

сьогодні 16.07.16 рано вранці, я прокинувся від того, що мене уві сні, з радістю, поцілувала в лоб, як би вітаючи мене, моя пачеріца

Мені приснився чоловік з яким ми раніше працювали але він помер і уві сні він прийшов до мене ми розмовляли але не довго зустріч була дуже радісною я його почеловала і потім він мене поцілував у чоло

здрастуйте, мені приснилося що мій колишній хлопець цілує мене в лоб і обіймає в присутності моїх друзів

мені приснився сон, як мене цілувала моя бабуся в лоб, ми з нею не бачились давно, вона радісна була як мене побачила, цілувала дуже багато раз

Уві сні мене поцілував у чоло хлопець який мені подобається ми сиділи в двоем він був у чомусь в білому а я на мою була розтроєння і він сидів поруч поцілував у чоло

знайомий відносини в житті дружні, уві сні перебуваючи поруч зі мною спілкуючись, цілує мене ніжно в лоб.причому я заміжня і чоловік купує куртку хорошу, тільки ось на ній червоні хрестики як у швидкій допомозі, і я говорю така ми їх зріжемо вони просто пришиті, і все це в одному сні

Я лежала на колінах знайомого і він поцілував мене в лоб) там ще стояла його машина я хотіла сфотографуватися машину) він був дуже красиво одягнений

Мені наснилося то що я гуляла з подругою і нам зустрівся мій знайомий-кадет він мій ворог.Я зіштовхнула подругу з ним і вони поцілувалися. А потім він сказав &# 171; Ось як треба&# 187; і поцілував мене в лоб. До чого це?

Добрий день мене уві сні поцілував чоловік високий весь в чорному в лоб, і сказав при цьому все інше потім. Чоловіка в чорному я бачила уві сні не один раз. Від його поцілунку віяло холодом. Прокинулася в хорошому самопочуття

Я участвов уві сні з боку іншої людини (спостерігала) . З боку я бачила себе і колишнього молодої людини дію проїзходіт в автобусі . Я побачила таку картину: мене обіймає мій колишній, посміхається, і цілує в лоб.

уві сні поцілував у чоло сплячій жінці, з якою у мене з недавніх пір не хороші відношення. Вона мене зрадила в роботі

Мені приснився незнайомець, який познайомився зі мною в автобусі, потім різко ми кудись разом йдемо, сміємося, він бере мій номер телефону, проводжає мене до будинку ми міцно обіймаємось, я повертаюся і йду, незнайомець різко мене повертає до себе і міцно цілує в лоб .Проходить кілька хвилин і я його цілу два рази.

Сьогодні приснився сон, в якому моя мама цілує мого хлопця в лоб і пестливо називає його &# 171; Айналайин, кел минда&# 187; (З казахського перекладається, як &# 171; милий, йди сюди&# 187;) хочу сказати, що моя мама проти наших відносин.

Якийсь хлопчик запросив мене прогулятися ввечері.Судячи зі сну ми були раніше знайомі.Ми сиділи на якомусь бардюр і дивилися на море і вогні міста, під нами грали діти.Ми про щось розмовляли, а потім, коли я повинна була йти він підійшов і поцілував мене в лоб, щоку і потім в шию.Мені стало гидко, я покривив і відштовхнула його.

Уві сні однокласник з яким я сиджу за однією партою поцілував мене в лоб, дивно так. Більше нічого не пам’ятаю

Приснився сон. Сиджу я в кабінеті на роботі, зі спини заходить молодий чоловік, з яким ми в реальному житті працюємо разом, і несподівано для мене цілує мене в лоб, сідає за стіл і посміхається мені. Скажу, що в реальному житті він мені дуже подобається, але зараз ми з ним посварилися в даний момент.. до чого це?

Мій брат обняв злегка мене і поцілував то-ли в весок то-ли в лоб, і як ніби у нас були гості ми пповожалі гостей і він з легка обійняв і поцілував в весок приємним поглядом

Я сиділа на дивані до мене підійшов начальник по роботі який мені подобається і дав мені келих з соком і у нього теж був бакал він сів поруч я поклала голову на плече пила сік і сказала що хочу спати після чого він кілька разів поцілував мене в лоб а я просто продовжила пити сік і посміхатися

Сьогодні приснився сон, що хлопець, з яким ми раніше відчували симпатію один до одного, поцілував мене в лоб!Все відбувалося на вулиці, він стояв, на протилежному боці, потім, я побачила його і підійшла, на вулиці було прохолодно, він почав гріти мої руки, після чого ми про щось говорили, і в цей момент він торкнувся своїми губами, мого чола

Поруч була дівчина яка мене кинула і її знайома зі мною оббщалась а потім мене цілувала в лоб я сказав що ніяковію і на цьому сон закінчився

я і молодий відомий південнокорейський Айдол, лежали на ліжку і дивилися відео на телефоні, і кожну хвилину погладжувала його голову і цілувала його в лоб

Я стояла в лісі з одним. У цьому лісі проходили якісь змагання. людей було багато. Біля нас проходили хлопець, який мені навітся зі своїми друзями. Він побачив мене і підійшов. Ми з ним обнялися і він мене поцілував у чоло. Мені сало так спокійно і добре і я знижувалася знижувалася нього ближче. Потім він запитав:&# 187; як у тел справи?&# 187; Я відповіла, я все відмінно. А потім він побіг шукати своїх друзів, т.до. вони вже далеко пішли.

Уві сні хлопець який мені подобається, на початку був байдужим і холодно привітався. Потім я їх наздогнала, він був з друзями, коли ми поговорили (не пам’ятаю про що), я відчувала себе щасливою, він поцілував мене в лоб і дав мені дрібниця сказавши що небудь купиш. У цей момент мама була поруч, я була така порада і перераховувала гроші, один з його друзів підійшов до мене і повторив кілька разів не варто того. Що все це означає? Допоможіть

Я йду по школі, бачу хлопця, який мені подобається (розлучилися цього літа, тепер як друзі спілкуємося), він мене обіймає і цілує в лоб.

це сталося вдень ми сиділи на уроці. І щось сталося і вона почала плакати. Я підійшов і &# 171; підтримав&# 187; її поклавши руку на плече. Навіщо він мене поцілувала в лоб і я відвернувся і пішов.

Доброго дня. Приснився такий сюжет. Я перебуваю в спортивній залі своєї школи (я ще вчуся в школі наяву, 10 клас) і я повинна виконати естафету. Полягала вона в тому, що я повинна була бігати по колу і на кожному колі робити щось інше, що саме, я вже не пам’ятаю.В кінці своєї естафети, щоб перемогти змагання я повинна була висячи на руках поцілувати в чоло кожного члена своєї команди. Як тільки я повисла до мене підійшов мій колишній молодий чоловік (наяву, розлучилися місяць тому, почуття ще якісь залишилися, розійшлися не з чиєїсь ініціативи, як-то незрозуміло все сталося), щоб я його поцілувала першим, але він почав мене ніяковіти, тобто він хотів, щоб я його поцілувала, але він ніяковів, почервонів так, посміхався, хоча наяву йому така поведінка зовсім не властиво. У підсумку він обійняв мене за талію, а я його за плечі однією рукою і поцілувала в лоб. Я виграла ці змагання. Після всього цього я ще взяла участь в армрестлінгу, де також здобула перемогу.
Буду порада, якщо допоможете мені розтлумачити сновидіння.
P.s. Колишній сниться вже ні перший, ні другий і далеко не 5ий, 6ой&# 8230; раз

Приснився сон сьогодні вранці вже, я приїхала до лікаря на процедуру, доктор должн зробити або перевезення або щось&# 8230; таке відчуття що у мене щось з чолом він розбитий, але він без ран і шрамом нормальний лоб, я сідаю до лікаря він мені маже зеленкою лоб в центрі, але він не поранений він впорядке і доктор цілує мене в лоб 3 рази, цей доктор жінка&# 8230;.

Молода людина який мені симпатичний обіймає і цілує мене в лоб уві сні. Все відбувається взимку, але ми знаходимося в теплій і світлій кімнаті в оточенні наших знайомих

Наснилася мені дівчина яка дуже мені подобається, вона сиділа з якимось хлопцем і вони цілувалися. Я підійшов до них вона поцілувала мене в чоло і після цього я образився на неї і пішов геть.

Поцілували в чоло один одного з колишнім хлопцем з якоюсь гіркотою, як ніби прощалися, а потім прокинулася. Сподіваюся, з ним все в порядку.

Мені наснилося що я сиджу на якому та виступ, ляскаю, і в зади підбігає хлопець і цілує в лоб, я подивилася назад не пам’ятаю його обличчя пам’ятаю тільки свою думку (він гарний), я була приємно здивована поцілую, і продовжила далі плескати

Наснилося, що колишній хлопець поцілував мене в лоб, а перед цим сказав щось типо час не повернути назад, що ми не зможемо бути разом. У той же день снився незнайомий хлопець.як ніби ми трималися за руки і ми були разом.

Хлопець якому я подобаюся уві сні мене цілує в лоб, при цьому він мені дарував квіти і навіть якомусь чином примудрявся годувати.

Побачила випадково знайомого в торговому центрі і прикинулася, що сплю, він підійшов і поцілував мене в лоб і плечі.

Сон: я спала і прокинулася від звуків, злякалася. відкрила очі навколо темно, ніч і хтось поцілував мене в лоб. Хтось не видно було. Від цього прокинулася по-справжньому.

Я бачила мого колишнього хлопця. Він підійшов до мене, поцілував у чоло і сказав: &# 171; я люблю тебе. точніше любив.&# 187;

Це було в школі. У школі в якій я раніше вчилася. Зараз навчаюся в іншій країні. Я прийшла в школи відвідати друзів і там виявився мій друг з яким я зараз вчуся. Ми стояли близько він щось мені сказав. І пройшов обличчям дуже близько до мого. Я запитала ти щось хотів зробити? Він нічого не сказав і поцілував мене в лоб. Мені було дуже приємно. Не можу навіть передати відчуття потім він поцілував мене в лоб ще раз. І пішов. Потім я пішла в кабінет. По дорозі в кабінет я зустріла його і він сказав що мене чекає і що потрібно поквапитися. Далі не пам’ятаю

Ми з компанією були в готелі, і я почула розмову грабіжників, пролежала до одного в кімнату, лягла біля нього він мене обняв, я йому сказала щодо грабіжників, в результаті при наших очах у його друзів крадуть телефони.як грабіжники пішли, він мене сильно обняв ми лежали і тут наші губи почали стикається, але поцілував мене він в лоб, що це означає?

Кілька ночей мені сниться сон, в якому До мене додому приходить мій покійний батько, і цілує мене в лоб

В цей час, я розлучився з колишньою девшукой, тепер зустрічаюся з іншого. Її звуть Оля. Приснився сон, що я поцілував у чоло Олю, пізніше я почав розуміти не вона, а колишня дівчина інша. Я запанікував, і заплакав. Чому я поцілував колишню в лоб?

Наснилося, що до мене підсів хлопець і зі мною разговаріал, і я не стрималася, поцілувала його в лоб.

Вітаю! Сьогодні мені приснився сон про те, як я сидів в якомусь великому залі. Зі мною сиділи ще багато людей, а попереду сиділи якісь люди, одягнені в діловий костюм, які міркували на якісь теми.
Там, де сиділи ці люди, я помітив дівчину зі знайомою зовнішністю &# 8212; це, як я зрозумів, дівчина в моєму сні, схожа по зовнішності на мою колишню дівчину в реальному житті, але зовнішність трохи відрізнялася.
Отже, я до неї підійшов. Виявляється, що ми з нею уві сні посварилися. Сидів я з нею, міркував, намагався помиритися. До мене вона ставилася спокійно, я навіть відчував уві сні якусь теплоту. Потім, коли публіка в залі про щось шумно говорили, вона до мене підійшла і ніжно поцілувала мене в чоло, а далі я прокинувся.

Такий мені приснився сон. Дуже хотілося б дізнатися, що він означає.

Я була в спортивному клубі, гдекак займаюся з цією людиною. Ми з цим чоловіком дуже добре спілкуємося, він мені приснився. У нас була вправа і раптом я побачила, як чоловік, який мені подобається в сльозах. Я підійшла до нього, погладила по голові, витерла його сльози і поцілувала в лоб.

Мені приснився чоловік з яким раніше я дуже добре дружила, але в даний момент ми навіть не спілкуємося . Мені сниться, що я синім помірялася . А вчора взагалі приснилося, що ми з ним почали зустрічатися і він обіймав мене і потім поцілував мене в лоб, мені було приємно, хоча навіть уві сні я відчувала образу до нього . Я навіть уві сні цікавилася чому порушувалося наше спілкування, він мені відповідав, що не міг мені написати, але уві сні він мені писав і питав, де я, з ким я, цікавився мною . Мені просто цікавий зміст цього сну, навіщо він мені сниться . Цей хлопчик мій однокласник, раніше був моїм найкращим другом і він мені сильно подобався, але зараз я з ним не спілкуюся так як ми розійшлися

Наснилося що колишній хлопець, цілує мене в губи, а потім в лоб, а я йому і кажу ти ще раз показав, що ні коли мене не любив, а поце дуй в лоб це по друдескі

Привіт, приснився такий сон. (Мені подобається мій приятель-Петя.)
Я, мій друг і приятель йдемо по дорозі. Мій друг йде попереду, а я і приятель йдемо разом ззаду. Він відходить і каже:
-Я відійду на хвилину.
Він пішов до мого друга (припустимо Вова-мій друг, а Петя той самий приятель).
Петя щось сказав Вові і Вова підійшов до мене. Він почав говорити:
-Слухай, ти Петі&# 8230;..
Тут я не почула через те, що рветься папір і перепитала, але мені не відповіли. Я побачила, що Петя їсть папір і побачила там щось написано. Я попросила віддати і він віддає мені цей папір. Там було нарісано:
-Лера, як тільки я тебе побачив, тв мені сподобалася, я сумую і люблю тебе.
Тут несподівано з’явився мій однокласник і порвав записку. Але ця частина залишилася у мене. До мене підійшов Петя і його обняла, а він притиснув ще польових до себе і поцілував у чоло. Я ніколи не відчувала себе такою спокійною, захищеною. Ноги у мене підкошувалися, а серце&# 8230; ну це неможливо описати&# 8230; мені було дуже затишно.

Мені приснився мій друг (однокласник) у нас з ним дуже теплі стосунки, уві сні я запустила руки в його волосся і поцілувала в лоб

Цей сон був про хлопця який хотів свататися зі мною. Але моя відповідь була негативною. У цьому сні як то у нього вже була відношення з іншою дівчиною. І я зустріла його і він був іншим, він не любив мене. Що то сталося і я просила вибачення від нього і сильно поцілувала його в лоб. Після цього він знову любив мене і ми залишилися разом.

У мене була серйозна розмова з хлопцем, який мені подобається в житті, але в реальності він до мене ставиться нейтрально. І ось, уві сні він мені сказав, що не хоче зі мною спілкуватися і зустрічатися, тому що я виношу йому мозок, і наїжджаю на нього. Потім я перед ним вибачилася і сказала що більше такого не повториться і поцілувала його в лоб.
У житті ми починали спілкуватися з ним, але як то не вийшло. Більше не спілкуємося, але він мені подобається.

Уві сні я перебувала в барі. Спочатку я була в одному, де мені тривалий час не могли зробити чай. Після того як мені набридла очікувати я пішла в інший бар, який знаходився поруч. Біля барної стійки зі мною заговорив хлопець і бармен. По відчуттю вони були зі мною знайомі, але я їх зараз не пригадую. Спілкувалися досить жваво і позитивно. Після отримання мною замовлення вони обидва поцілували мене в лоб. Поцілунок був приємним. Губи були м’які і теплі. Вийшовши з бару я подумала, що це дуже цікава традиція.

Уві сні Я прокинулася, підійшла до дзеркала змила сурму з брів, подивилася в дзеркало і не побачила волосся на голові, і дуже засмутилася, потім до мене підійшла моя померла мама і поцілувавши в лоб обняла сказавши що побачимося завтра

Мені приснився колишній хлопець (я одна, і дуже сумую за ним), я кудись їхала на поїзді, до відправлення було 5 хвилин, я вибігла звідти і він стояв переді мною, я обняла його, попросила вибачення, сказала що не можу без нього, мені дуже погано, він посміхнувся, міцно обняв мене і поцілував мене в лоб, мені нудно було бігти, він взяв мою руку і не хотів відпускати, я йому сказала що по приїзду ми ще поговоримо про наших відносинах, він мало не розплакався, я втекла щаслива з посмішкою на обличчі і поїхала.

У нас з хлопцем не дійшло до відносин і мені приснився сон, де ми помирилися і він обійняв мене на вулиці, за столом і поцілував мене в лоб, а після посміхнувся

Хлопець з ким посварилися, я уві сні спала він мене ніжно дбайливо вкрив, і поцілував у чоло як дитину ніжно. Але ми з смітті що може означати ?

Вітаю! Начебто я повернулася в школу, де я раніше працювала. зустрічаю колегу. І нібито вона порада моєї зустрічі, цілує мене в лоб кілька разів. інший сон. На ліжку лежать три великі шматки калла. Я їх підбираю серветкою.А що значить бачити говно?

Зараз перебуваю з колишнім хлопцем в дружніх відносинах, досить непогані, обіймаємось кожен раз і спілкуємося, уві сні наснилися навпаки якісь більше любовні відношення, спочатку обіймав мене а потім дивилися один на одного і поцілував тепло і тривало мене в лоб

Мені приснився племінник колишнього чоловіка, який вручив папку, також я йому поцілувала чоло, він є нашим керівником організації

Я бачила що мій найкращий друг який мені дуже подобається цілує мене в лоб я теж його цілувала ми обнімалися і були дуже щасливі

Вітаю! Моєму другові приснився сон, що він спить і тут його хоче поцілувати жінка років 45-50 рудоволоса в лоб, від цього він прокинувся, але коли відкрив очі він до сих пір її бачив&# 8230; Що це?

є один хлопець який мені подобається так ось уві сні ми були на днерожденіі в клубі я стояла в сторонці і сумувала потім підійшов він провів руки по моєму обличчю потім поцілував в чоло і далі я його обняла і потім картина змінилася і прийшов час розходитися і він поїхав

Вітаю! Наснилося що я йду по вулиці з сестрою, до мене підходить чоловік і обіймає зі спини міцно, притиснувши до себе, я піднімаю голову і посміхаюся йому, він цілує мене в лоб і продовжує обіймати. Чоловік добре знайомий.

Я бачила сон як хлопець якого я люблю цілує в лоб мене і захищає я піднімаюся на дах окудато у мене в руках появляються гроші

Танцюємо красивий вальс з чоловіком колегою який мені дуже подобається а потім після танцю він цілує мене в лоб

Приснився хлопець, раніше мені подобався дуже довго, але не взаємно
Наснилося що він мені подарував кільце, сказав, що скоро подарує справжнє, потім поцілував в голову і обійняв, ми так довго стояли і мені було приємно і йому

Наснилося що жіноча стать поцілував в чоло під час застілля помоему у знайомого на веранді&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230; Більше не пам’ятаю, начебто ще дитина сидів на колінах&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;.

Спочатку ми були в колі друзів він не звертав уваги на мене ніби мене немає, при цьому я відчувала смуток від чогось. Потім я бачу річку і хотіла стрибнути туди але побачила, що він йде за мною, він підійшов і ми разом пішли, спочатку мовчали але потім я трохи посміхнулася йому і обняла його, а він мене і ми так пішли в обнімку потім він сказав, що плач вночі і поцілував у чоло з ніжністю, я сказала, що так і роблю потім ми Прийшли на місце якесь ми заснули, і потім я прокинулася і його вже не було. Він пішов.

Дарів я дівчина. Уві сні гуляла з дівчиною на вулиці, вона цілувала мене в лоб. Чомусь у неї з’явилися вуса що дуже дивно.Раннє я любила її.

сьогодні мені приснилося, як спочатку я гуляла з колишнім, ми мило розмовляли, а потім стали обговорювати що між нами, але я якось натякнула, що я не дуже хочу бути з ним. потім я зустріла свого приятеля / друга, який мені в принципі був симпатичний, але я ніколи не давала волю почуттям в силу обставин. з цим одним ми трохи поговорили, посміялися, а потім він поцілував мене в лоб. потім я зустрілася зі своїм нинішнім хлопцем і подумки подумала, що краще буду з ним

Був я в компанії друзів у кого то вдома, сидів у кріслі поруч з одним розмовляв, потім різко там з’являється колишня дівчина і вона йде в мою сторону, я прикинувся, що сплю, вона сіла поруч зі мною на край крісла або прям на мене і поцілувала рази 3 в лоб потім пішла

Святкували мій день народження і хлопець який мені подобатися привітав мене потім ударив по попі і поцілував у чоло після чого сказав що «люблячи»

Приснився з вівторка на середу. Уві сні я і мій класний керівник заспокоювали однокласника, він не витримав почав тікати. Ми за ним і знову ж заспокоювали його тільки вже на льоту. Потім однокласник різко зупинився, почув нас, підійшов до мене, поцілував мене в лоб і сказав спасибі. Після цього ми йшли в обнімку в роздягальню де були куртки

мені снилося що я з подругою Поздровляю одного і співали йому потім він поцілував в щоку мене і подругу а потім мене поцілував у чоло тричі

Уві сні я випадково зустріла друга в якомусь залі, він побачивши мене дуже зрадів і ми підтягнулися один до одного обніматися&# 8230; він дуже дуже сильно обняв мене і почав цілувати в лоб, в щічки, для мене це було трохи дивно і я посміхаючись говорила що вистачить а то я задушила&# 8230; а потім різко побачила його в якийсь будинку (він був за столом зі своїми друзями але спиною до мене, а я була в сусідньому будинку, ці будинки були як стіна до стіни, але я до кінця не була впевнена що там сидів він) &# 8230; СПАСИБІ

Сон, в якому до мене підійшов дуже красивий чоловік, високий, з борідкою, схожий на Ісуса Христа.Він мені не знайомий, але почуття було про те тчочто це знайомий чоловік.І сказав: я був в Китаї і мудрець сказав: ти скоро знайдеш любов.Потім обійняв мене, поцілував у чоло, нахилився для поцілунку в губи&# 8230;.і сон закінчився.Яке то почуття ейфорії було в момент сну.

Ми сиділи в машині з колишнім хлопцем, подругою і її хлопцем .Перед цим тікали від бандитів, і колишній хлопець поцілував мене в лоб

Раніше у мене був найкращий друг, з яким я все розповідала. Ми були дійсно близькі, але у нього з’явилася дівчина і по деяких обставинах нам довелося припинити спілкування. До цього він мені теж снився, але сьогодні наснилося як він лежав у мене на ногах, я його цілувала в лоб, ми спілкувалися, йому не було не приємно. Він відкрив свій бізнес і предложід мені працювати з ним, я відмовилася, після чого його поцілувала також в лоб і прокинулася. Я дуже сумую за ним

Снилося, що мене запросив погуляти одна людина, який мені симпатичний, коли ми зустрілися йому кілька разів дзвонили, спочатку друзі звали його, потім мама. Далі ми йшли по місту ближче до мосту, потім пішли на цей міст. По мосту ми йшли мовчки, в його очах мені здавалося була якась смуток, тоді я не витримала підійшла до нього і сказала &# 171; Чому ти сумуєш? Якщо у тебе є інші плани ти можеш йти, я не ображуся&# 187 ;, на що він відповів &# 171; немає, у мене немає інших планів&# 187;. Я взяла його за руку і почала водити їй з боку в бік (його рука була такою гарячою) потім ми зупинилися він притиснув мене до якогось бревгу і сказав дай руку, я дала він взяв палець і почав щось говорити, а потім поцілував мене в лоб, я заплющила очі і через несподіванки і через те, що мене все влаштовувало, потім він такий а у відповідь буде? А я просто поцілувала його в щічку

Уві сні прийшла до колишнього чоловіка побачитися з дітьми. Він був радий то що я прийшла. І він поцілував мене в лоб. Я приготувала йому чай як то я з ним і з дітьми сіли пити чай. Той час мене чекав мій проживає виданий момент чоловік у себе вдома.але я як то не хотіла до нього.сиділа з дітьми і з колишнім чоловіком.

Ми збиралися на випускний спільної знайомої, все сиділи в машині чекали мене щоб всім разом поїхати, я вже підходила до машини як побачила в тій машині хлопця який мені подобатися, і втекла, оскільки я не хотіла щоб він бачив мене в такому вигляді (я билас пучком на голові, ненакрашена). Він побіг за мною. Хлопець який мені подобатися (але ми не разом) підбіг, обняв, притиснув до себе поцілував в голову.

я сиділа в компанії свого чоловіка і друзями, як раптом ззаду підійшла колишня мого чоловіка і почала на мене пильно дивитися, після цього вона попрощалася з усіма за руку, а коли підійшла до мене, вона міцно обняла мене і поцілувала в лоб, сниться таке не перший раз

Уві сні, ми з дівер вийшли на вулицю, і він почав лагідно цілувати в лоб, 2-3 рази, і дивився таким милим обличчям, а я не могла нічого зрозуміти..

Хлопець який мені подобається ніжно цілував у лоб і обіймав, я і він були щасливими сон я бачила днем ​​після обіду

Хлопець який мені подобається поцілував мене в лоб
Я скупалася і вийшла його проводити і він мене поцілував у чоло

Уві сні поцілував у чоло друг, якого давно не бачила, перед тим як піти, і це все бачив мій хлопець . Від одного який поцілував відчувала від нього любові

Снилося, що я сплю, поруч лежить один (однокласник), і цілує в лоб пару раз, я прокидаюся від цього (уві сні) і відскакую, так як у мене є хлопець, хоча мені було приємно (скоріше від поцілунків, чим від того хто цілує)

Я перебувала в одній кімнаті з хлопцем, і раптом зайшла його мама, і хлопець сказав, що я та сама про яку він розповідав їй раніше. Вона після почутого підійшла до мене і поцілувала в лоб, і я привіталася з нею, і посміхнулася.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ