Сонник Поцілунок в груди 😴 приснився, до чого сниться Поцілунок в груди уві сні бачити

Сниться поцілунок в груди – попереду чекає наплив радісних вражень, позитивних емоцій. Ви зробили правильний вибір обранця і відмінно вмієте доповнювати один одного.

У відносинах з партнером буде панувати легкість, комфорт. Цілувати жіночі груди – ваш партнер подумує про вступ в шлюб, він готовий бути для вас захистом і опорою.

Хто уві сні цілував груди?

Наснилося, що чоловік цілував груди ▼

Чоловік цілує груди – для жінки за сонником Fеlomеna це означає появу персони, здатної пробудити в вас пристрасне бажання. Для заміжньої жінки це провісник майбутнього спокуси, з яким доведеться боротися, щоб не довелося відновлювати репутацію.

Сниться поцілунок чоловіка в груди ▼

Приснився поцілунок чоловіка в груди – доведеться пережити безліч позитивних емоцій, радісних вражень. Зумівши одного разу зробити вірний вибір партнера, забезпечите собі гармонійні відносини чи не на все життя.

Улюблений цілує груди інший уві сні ▼

До чого сниться, що улюблений цілує груди іншої дівчини? Ваші почуття, відносини з партнером знаходяться на межі розриву. Останньою краплею може виявитися будь-яка подія, в тому числі прояв ревнощів.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Поцілунок в груди, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Поцілунок в груди уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

мій колишній довго цілував мені груди в одязі посеред вулиці поруч стояла найкраща подруга.

Привіт, мені приснився сон, як чоловік проходячи повз мене поцілував мої груди, сон був як наяву, я навіть подумала що це правда, але у нього не можу запитати, ми в сварці на даний момент, він не відповість

Я в цивільному шлюбі і уві сні мені наснилося що чужий чоловік цілує мені оголені груди.А перед цим сном мені снилося, що за мною доглядає інший чоловік !

Бачила уві сні себе зі своїм коханим чоловіком в ліжку.Начебто спочатку спали на підлозі, так-як мама його лежала на ліжку. Потім мати його встала і вийшла з кімнати, а ми лягли на її місце і мій улюблений став мої груди цілувати .

Наснилося що чоловік цілує в груди, а з неї починає текти якась біла рідина, він злякався і пішов

Я увіле хлопця, він був дуже злий, він повів мене в Комате і я почала цілувати його, йому ізночально не подобалося, він відштовхував мене руками і я почала їх цілувати, а після знімати з нього сорочку і цілувати.його груди

Мені наснилося що я підписувала шкільний зошит перед входом до кабінету, раптово підійшов незнайомі і захотів мені допомогти але у нього погано виходило а коли я підписувала він цілував мої груди.

Снилося що з колишнім лежимо один до одного оголеними. Він цілував і заслав мою ліву груди так як я лежала на правому боці а він на лівому лицем до лиця і мені було дуже приємно, коли він зупинявся я просила продовжувати і він продовжував. Зараз ми в смітті я пішла від нього і повертатися до нього не хочу. Хоча він умовляє, а я всіляко уникають зустрічей і розмов з ним.

Я була оголеною&# 8230;.чоловік якому я симпатизую (і думаю що він теж в дійсного життя має інтерес до мене), мав бажання інтимної близькості, але я відмовила мотивуючи тим, що недостатньо часу пройшло і т.д. типо рано ще, після він попросив з мого дозволу тільки поцілувати груди. Ласки були дуже приємними&# 8230;

Колишній чоловік цілував мені груди. І я бачила це в дзеркалі. Після я бачила свого нинішнього чоловіка. Він купив собі взуття і мені туфлі, але великого розміру. Ми ще сміялися з цього

Я поциловал дівчину в груди в лісі і ми обіймалися вона була вища за мене, нас було десь чоловік 6-7 і тільки я з нею обіймалися і я поцілував її в груди

Уві сні була незрозуміла ситуація, я начебто була вдома. Стояла на якомусь узвишші і не могла спуститися. Поруч виявився Кращий друг чоловіка-взяв на руки, поцілував мої груди, а я його в губи

Ми разом з моїм улюбленим знаходимося в просторій кімнаті. Він дивиться на мене закоханим поглядом. Я відчуваю себе на сьомому небі від щастя! Далі мій коханий чоловік пристрасно цілує мої груди, і навколо панує незвичайна гармонія і щастя! Ми зливаємося воєдино!

Вітаю! Бачила Уві сні незнайома чоловік цілує гругдь.били ми в новому квартирі.він пішов а потім повернувся.що означає?

Мій чоловік лежить на ліжку &# 8230; поруч стоїть моя мама і переодягається (верх) вона стоїть поруч з чоловіком і він їй посмоктав або поцілував груди і ми посварилися&# 8230;

ми в готелі всією сім’єю чоловік, дитина і я.Він йде в іншу кімнату від мене з жінкою я так розумію, поговорити! І чекаю його.Минув час я заглядаю в сусідній кімнаті і він їй цілує груди.І я відразу прокинулася&# 8230;.) І в кімнаті на кшталт були ще жінки&# 8230;

Пріснівся покійній хлопець Який помер в автокатастрофі, ВІН Хотів зайнятості сексом, но при цьом ВІН только ціловав мою праву грудь и вона булу наче налита та збільшена в размере. Потім мене злякало, что ВІН помер при цьом у у него я побачим на діці піт. Далі я від него чи втекла чи Пішла и сон різко переносити мене в сад моїх діда та баби в селі де пройшло моє дитинство, но при цьом в ньом Ніби вечір и ростуть вишні на деревах но я тілбкі на них дивувалася, а вишні були стіглі.

Вітаю!
Мені наснилося, ніби мій колега по роботі пристрасно цілував мої груди і роздягав мене. Він чоловік одружений і я заміжня і ми спілкуємося лише тільки по роботі і все

Вітаю!мені прісної що мій колишній хлопець голий і його колишня теж гола, потім він кудись пропав, а вона почала Челован мені груди.

Натовп людей. Який то свято, чоловіки. Мені сподобався один незнайомець. І розігралася пристрасть між мною і якимось хлопцем, він мене поуеловал в груди

Моя перша любов з якою ми в сварці, в поході в наметі виявляється поруч і коли чоловік з дітьми йде на маршрут цілує мої груди і коли приходять друзі він не припиняє . Друзі не помічають, а мені незручно, хоча приємно і в житті мені дуже хочеться з ним зустрінеться і поговорити по душам . Ми не бачилися років 20, я вийшла заміж, народила дітей, зараз далеко від будинку доглядаю за хворою мамою, скучаю за сім’єю і дітьми, а тут приснилася перше кохання! Яка до того ж вже сто років не сниться взагалі!

Привіт, мені приснилося що мій коханий чоловік цілує мені груди, а він одружений. Давно з нею не живе, але вона бачила цю картину

Сьогодні після роботи, я лягла спати&# 8230; І мені наснилося як колишній цілує мої груди, ето було так приємно, ето було так все добре що мені не хотілося прокидатися..

Мені було приємно і це мій молодий чоловік. Уві сні він притиснув мене до стіни і цілував мене. І це в моєму будинку. Потім ми спимо в одному ліжку

Zdravstvuyte, ya vo sne celovala krasivuyu bolshuyu jenskuyu grud, i eto dostavilo mne udovolstvie.

Доброго дня. Вчора мені приснився сон, що чоловік мені цілує груди. Чоловік в даний момент дуже далеко. Ми не бачилися 3 місяці.

Іду значить я по не знайомій парку грає музика і танцює молода пара вони почали рухатися в мою сторону я почав віддалятися потім дівчина підійшла до мене і запрошує мене танцювати потім ми залишилися одні і я оголив їй груди вони були прекрасні я запитав чи можна мені поцілувати грудей і вона мені дозволила.

Пизда хана всім вам шахраям, щоб ви падло спали добу і не прокидалися. Авка твоя взагалі повії. Свою грузи затротку

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ