Сонник починається Війна 😴 наснилася, до чого сниться починається Війна уві сні бачити

До чого сниться початок війни? Постарайтеся пригадати всі подробиці найперших бойових дій. Якщо це були постріли, значить у вашій кар’єрі намітилися серйозні зміни на краще.

На роботі можливо несподіване отримання премії, підвищення по кар’єрних сходах або вдале завершення складного і відповідального проекту.

Кому наснилося початок війни?

Якщо сон про початок війни приснився жінці ▼

Якщо жінці наснилося початок війни, слід побоюватися погіршення самопочуття. Можливо, незначні симптоми хвороби, що починається давно вас турбують, наприклад, слабка головний біль, але сон про початок військових дій попереджає, що ці знаки не можна ігнорувати, в подальшому серйозне захворювання загостриться.

До чого сниться початок війни дівчині ▼

Якщо дівчині сниться початок війни, з одного боку, це може означати душевну дисгармонію, проблеми внутрішнього характеру, психологічні переживання. З іншого – війна відображає переосмислення сновидицей знань про інтимну сферу і свого розуміння взаємовідносин між статями.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився починається Війна, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться починається Війна уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося, що ніби-то почалася війна і все навколо почали тікати і ховатися. Син мій чомусь знову маленький і я теж його намагаюся заховати, а він губиться то знаходиться знову і чоловік так само. Вся в сум’ятті і переляку.

Як буд-то ніч, чую звуки на зразок плачу, думала, що це мій щеня, а виявилася грудна дівчинка і начебто моя дочка, потім почала чути легкий, а потім все голосніше звук сирени з вікна і перетворився в дуже гучний гул і полетіли військові літаки &# 8212; почалася війна, а я кричала, що цього не може бути, хоча бачила і чітко чула звуки летіли літаків. Глянула на дівчинку, а вона посміхалася, як ніби-то нічого страшного і не було.

Я в Москві і нас десь не знаю ну приблизно 5ілі10 посадили в вагон дали броники і вагон почав їхати по підземних дарога воопшем мама як раптом з’явився кароче війна з американцями виходим з вагона сматрю в попереду патцан каторий разом їхали його вбили один з нік наблизився я беру зручна в руку камен не маленьку не більшу бю з вертушкою прям в Літц воопшем після його з’явилися дуже багато наших а там американці війна кароче НЕ ножа не Аружа камені кидаємо ну нас багато я впевнений їх зламаємо але і ани НЕ здаються ани теж кидають каміння воопшем я упевнений що ми виграли сон бив таким природним і реално коли прокинувся думаю да ладно

Наснилося, що почалася війна. І я переживаю, щоб не потрапити під обстріл. Раніше теж снилася, що війна почалася тільки, почався обстріл і ми ховалися в будиночку якомусь, аби нас не побачили.

Наснилося, що терористи ІГІЛ оголосили війну країні. Я сиджу в надувному катері. У морі. Сидимо і бачимо, як терористи наближаються до міста з моря. Ми пішли на перехоплення судна. Не припиняючи стрілянину по терористах. Порушники були десь в 500 м від нас, хоч ми і перебували в постійному русі і хвилі підкидали регулярно наше плавзасіб, але стріляв з кулемета влучно, видно було, що потрапляв. Через деякий час бачимо військово-транспортні літаки в небі і Десантується військовослужбовців на море (але союзники це чи супротивники-зрозуміти не вдалося). Продовжуємо вести вогонь по терористах в катері. Через хвилин 10 ведення бою я їх всіх знищив. Коли підпливали до судна противника-було багато трупів у воді, але їх не діставали. Потім ще одна людина з моторного човна висловив мені подяку за те, що я врятував від нападу терористів на мирних жителів ціле місто.

Снилося початок війни, почалася евакуація&# 8230; я стала дзвонити свекрухи так як у неї була моя дочка, вона була недоступна. Потім подзвонили сказали що їх немає&# 8230; їхній будинок знищений. Потім я проводжала дідуся на вертоліт евакуації, сильно плакала&# 8230; не могла знайти чоловіка, присягнулася, що помщуся і зібралася йти на фронт. Пішов дощ, і я почала знову плакати від якоїсь глибокої туги. І з цим же почуттям прокинулася. Війна була подобою ВВВ, а в сучасному світі з технологіями.

Наснилося мені, що я була на роботі, збиралася йти додому, як почула стрілянину і вибухи, побігла додому, потім якось з дитиною опинилася в селі у мами

Наснилося, що оголосили війну вітчизняну, але при цьому радянські війська проводять свято для дітей.Німців і бою не бачила.Ще я дуже хотіла уві сні поїхати до Сирії, допомагати дітям.Сон приснився з п’ятниці на суботу.

Це був урок фізики у мене в спальні, мене викликали на найважче завдання до дошки. Дошка біля вікна
Ранній ранок, в якийсь момент на яскравому ранковому небі близько горизонту з’являються кольору (як на світанку або заході), спалахами, а потім наче снаряди падають і залишають на небі слід .Всі хто знаходився в спальні зрозуміли, що це війна
В якийсь момент я прокидаюся в лікарні з крапельницею, я не хотіла що б її ставили і в мене було бажання її дістати, але під час перебування в лікарні не було натяку на війну і сама я не пам’ятала, що починалася війна

Ми спокійно гуляли як раптом почалися постріли ми побігли в квартиру і сиділи там ,, а потім ми вирішили поїхати до бабусі там було все нормально. Але через час знову почалися постріли ми з моїм молодшим братом сиділи і боялися

Вітаю. Наснилося, що я з друзями і дитиною лежимо загоряємо, навколо інші люди теж (загоряємо без берега річки, на узбіччі дороги). Раптом з одного боку в небі ряд військових літаків, а з іншого боку ряд військових танків наступають на наше місто. Війна це чи ні невідомо, просто техніка з усіх боків і невідомість і страх.

Мені приснився чоловік, який раніше був у відносинах з моєю мамою. І ми йшли по вулиці і побачимо танк. Потім той чоловік захотів піти за танком і ми пішли. І там вібежалі воєні і виїхав танк. І вистрілив, але не влучив. А потім людина з яким я йшла став позаду мене, і руками закрив мій живіт. Далі були вистріли. Але виявилося що то були патрони і т.д. а фарба. Але ми були біля двору дуже доброю знайомі мами. А у неї дитина. І вони пішли до неї. А вона в льох. І потім почала молиться. І я не хотіла щоб вони померли, мені було страшно дивитися далі сон і я прокинулася.

я гуляла на поле з друзями і тут почалася війна бачила падаючі вертольоти ми з друзями втекли але було страшно потім був якийсь хлопець він мені сподобався потім ми опинилися в школі і я з ним села за парту

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ