Сонник Абразив 😴, до чого сниться Абразив жінці 💤, що означає побачити Абразив уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Абразив за Суміщеного соннику

До чого сниться абразив жінці:

Якщо вам приснилося, що Ви використовуєте який-небудь абразивний інструмент – в реальності Ви дуже ризикуєте вибрати далеко не найбільш оптимальний вихід з важкої ситуації. Не забувайте, що не всі рішення приймаються зопалу.

Якщо в сновидінні Ви відчували рукою абразивну або шорстку поверхню – Вас скоро чекають проблеми, які хоча і не будуть нерозв’язні, але все ж доведеться докласти певні зусилля для їх вирішення.


1 Абразив по Соннику цілительки Федорівської

Бачити абразив у сні означає:

Вам сниться, що один радить почистити плями на новій газовій плиті абразивом – це означає підступ з боку того, кому ви довіряєте, розчарування в старих знайомих, несприятливі обставини.

Вам сниться, що ви захотіли почистити зуби, а замість зубного порошку у коробочці виявилося абразивний засіб – цей сон означає, що ви будете здивовані; можливо, потрапите в скрутне становище.

Ви відправляєтеся за покупками та збираєтеся купити абразивний засіб – цей сон означає, що вам належить стомлююче зосередження на якомусь питанні або проблемі; не виключено, що ви змініть вид діяльності.

У день народження ви отримуєте поштою посилку з коробкою абразиву – цей сон означає, що попереду вас чекає веселе проведення часу, сюрприз або звістку від забутого вами людини.

Ви йдете на роботу, і на вашу голову висипається абразивний засіб – незабаром ви дізнаєтеся те, про що хотіли знати, але це не позбавить від проблем.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ