Сонник Плавки 😴 наснилися, до чого сняться Плавки уві сні бачити

Плавки – віщують вам муки совісті через вчиненої дурниці.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Плавки, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Плавки уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

мені наснилися мій брудні плавки, вот не пойму до чого це допоможіть 🙂

сиджу в тюрмі незачто, приходять родичі принесли їжу від образи плачу а одна родичка принесла в подарунок стринги чорні

Мені приснився колишній коханець, він був в плавках в горошок. Коли він пройшов повз мене, я побачила що ззаду вони жовті, я його запитала, це забруднене або так повинно бути, він відповів, що так повинно бути. А потім він підійшов до мене і вони були у нього на обличчі

Я сиділа на березі моря з подругою і дивилася як наші знайомі хлопці пішли купатися. Один з них &# 8212; мій друг, підійшов до мене, і став переді мною задом в червоних плавках, я грюкнула його попі як-би для розгону піддала, він розбігся і стрибнув у воду, а коли повернувся, я побачила попереду на його плівках как-будто прокладка жіноча приклеєна в шипах. Мені стало ніяково, що хтось ще побачить і незрозуміло чому вона поверху приклеєна.

Вітаю! Мені наснилося, що мені знайомий хлопець подарував подарунок плавки вони були рожевого кольору. До чого такий сон?

Мені наснилося, що моя дитина прийшов зі школи в плавках, які були все в крові, він йшов, а з них капало ще багато крові, вона була потім всюди на підлозі.

мені наснилося що я перебуваю на пляжу біля моря з друзями, там був хлопець який мені симпатичний, а я йому . Там проходили змагання і він намагався мені довести що він зможе перемогти, але у нього погано виходило . А потім він начебто поехпл на водних лижах, або ми купалися разом (воду пам’ятаю начебто це було море)

я бачу уві сні що на гачках висять плавки ажурні дочки і чиста сковорода. на которойя залишала частування подрузі, подруги немає, а сковорода чиста, тобто вона все з’їв і пішла,

напівтемрява я перебуваю в будівлі і кілька дівчат, ми заручники.Два чоловіки пішли в іншу кімнату, я шукаю свої плавки, знайшла тримаю в руках, говорю, що треба бігти і прокидаюся.

Наснилося, що я знімала з чоловіка плавки він стояв і ноги його висвітлювали промені сонця, особи його видно не було.

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; плавки дитячі розкидані на снігу.потім невідома жінка їх допомогла зібрати і в цей час в стороні стояла жінка з двома дітьми.це все відбувалося на вуличній дорозі.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ