Сонник плавати з дельфінами 😴 приснився, до чого сниться плавати з дельфінами уві сні бачити

Сон, де ви плаваєте з дельфінами – до підтримки друзів у важкій ситуації. Вони будуть поруч, якщо виникнуть труднощі в сім’ї і при проблемах на роботі. Однак пам’ятайте, що і друзі розраховують на вас: будьте вдячні і цінуєте їх.

Хто уві сні плаває з дельфінами?

Жінка плаває з дельфінами уві сні ▼

Коли жінці сниться, що вона плаває з дельфінами, напевно незабаром їй представитися можливість отримати новий досвід, незабутні відчуття. Швидше за все, експерименти будуть стосуватися сексуальної сфери.

Де ви уві сні плаваєте з дельфінами?

До чого сниться, як плаваєш з дельфінами в морі ▼

Плавати з дельфінами в морі, згідно сонником – до вирішення давньої проблеми за допомогою родича. Незважаючи на те, що ця людина любить вас і не вимагає нічого взамін, будьте готові допомогти йому теж.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося плавати з дельфінами, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться плавати з дельфінами уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Грати з дельфіном
У басейні кататися на ньому і бути щасливою потім зануритися в воду басейну і
вимкнути

у мене в житті є хлопець, але уві сні я зустріла людину на борту величезного судна в якому і були величезні басейни з дельфінами, який мені сподобався.я пам’ятала що у мене є хлопець і перший час опиралася але потім я зламалася.ми разом плавали з дельфінами я трохи стосувалася дельфіна зверху буквально на мнгновеніе але я не разу не осідлала дельфіна.вони були грайливі але моментами я їх лякалася, а потім ми знову плавали

Я плавала зі своїм сином 2 рочки йому, на спині дельфіна. Дельфін спав, я думала він взагалі пливе мертвий, але потім він відкрив очі і опинився без води, але уві сні йому не потрібна вода. Потім собака хотіла мене вкусити, але я її обійшла.

Стояла не бережу моря дуже чистого і бірюзового хтось крикнув дельфіни і прямо дуже близько до берега побачила зграю дельфінів, відразу стрибнула в воду і плавала з ними і одного навіть годувала

Мені наснилося, що я плаваю з дельфіном, одним, плаваю в чистій прозорій воді, але це не море, а як ніби випливаю з стадіону під відкритим небом у напрямку до дому. З дельфіном ми плавали разом, але як би тримаючись за руки і плавники у вертикальному положенні, потім грали і пустували, сон приємний.

в дійсності, я плаваю погано. А ось у снах &# 8212; просто чемпіон :). Так було і цієї ночі. Пам’ятаю, що було дуже багато води, чистої, спокійною, що іскриться на сонці. І ось, я плаваю в цій (досить таки холодній воді), як справжній пловез, змінюючи стилі. Хтось мені сказав, що поруч знаходяться дельфіни, але краще їх не турбувати. Але деякі з них самі наближаються до мене і плавають поруч. Я навіть їх зуміла погладити.

Мені снилося, що я пливу у воді (це не море), просто якась величезна будівля заповнено водою.Вода не холодна, прозора, спокійна. Навколо мене багато білих дельфінів. Я не боюся. Мені приємно їх присутність.

була на яхті в море, сонячна тиха погода. Спочатку годували дельфіноф замороженої рибою у мене в руці риба ожила. потім я стрибнула в море до дельфінів, вони мене катали на собі, ми грали. Дуже приємний сон.

Мені снилося купання з дельфіном, він плавав спочатку біля мене. потім акуратно прикушує кисть руки і таким чином грався зі мною, вода була блакитний і чистою

Снилося, що плаваючи на дельфіні навколо Москви з якоїсь широкої-широкої річці. А вода синя-синя. І поспішаю, мені треба кудись встигнути доплисти

я йшла по парку і потрапила в зоопарк пройшла зоопарк потрапила на якусь кочелю чере парк мене супроводжувала собака я сіла на гойдалку і у бачила що з кокогото ресторану летять весільні кулі вони були дуже тяжолие деякі були в формі серця а деякі були звичайні але на них було написано одне для одного .Потім я потрапила до моря там присіла на скомеечку і знайшла гроші загорнуті в чек чек був на суму 5.15гр а грошей там було по 500гр за 100гр і по 200гр потім я потрапила в басі стрибнула туди вода балу чиста і під мене підплив дельфін раскрасом чорноморського і ми плавали але я його дажи не боялася

Вітаю! Уві сні я плавала на одному дельфіні, але у коло їх було кілька. Він пірнав, я залишалася на поверхні, а коли виринав, підхоплював мене і ми пливли далі! Заздалегідь дякую! [email&# 160; protected]

Мені наснилося, що до мене підпливає дельфін і затягує на себе, після ми пливемо. Такий сон сниться мені не вперше.

Мені наснилося що я плаваю в обнімку з дельфіном і це було так радісно, ​​я як буд &# 8212; то могла з ним говорити, але океан був такий мутний і у мене було постійно таке відчуття що поруч акули, що вона ось-ось з’явитися і з’їсть мене, але потім я прокинулася

я плавала з дельфінами, може бути в морі або океані я не зрозуміла, море або океан були яскраво синього кольору, глибше під водою було ущелині, а в ньому кошеня, кошеня під водою я дуже цьому здивувалася і спробувала взяти його в руки але він мене дуже боляче вкусив, потім я опиняюся в якому то будинку з цим кошеням, потім все як то мутно, я не пам’ятаю

Доброго дня, Тетяно! Мені наснилося, що я плаваю в басейні з чистою блакитною водою, і поруч плавають дельфіни. Мені кілька разів вдавалося зачепитися за одного з них. Дивним було те, що я занурилася в басейн в одязі і відразу, як тільки увійшла. Плавати було легко і приємно. Скажіть, до чого це?

Мені наснилося, що я несподівано потрапляю в аквапарк, раптом всіх з квитками скидають з висотииии приблизно 5-7 поверхівки вниз в воду, а там плавають дельфіни, і нібито моржі або тюлені, але вони в стороні купкою з ними не плавають.

я плавала з дельфіном і чітко відчула його плавники і навіть хвіст&# 8230; потім опинилася на красивому пляжі обміліла, після відливу, з лагуною і бачила плавники над водою, запитала стоять у води людей: &# 171; це дельфни?&# 187; а люди сказали що немає, це навіть не акули..і назвали їх дивним ім’ям, яке я не запам’ятала.
коли опустився вечір, різко стемніло і ми з рештою людьми пробиралися через тропічну частину з деревами..крізь туман&# 8230; і вийшли до місця де була весела вечірка на узбережжі.

Мені снилося, що ми з чоловіком десь в красивому місці, прийшли до басейну.а там плавають дельфіни))) Я стрибну в басейн до дельфіна і кричу чоловіку: бери телефон.сфотографируй мене з дельфіном.Я його відчувала прямо.

Мене біля берега бухти оточили дельфіни, прям зграєю і стали грати зі мною, обіймаючи плавниками. Один з них піднімався зі мною в обнімку до неба і пірнав у воду&# 8230;

Мені наснилося що вночі я стояла на балконі біля смітячи і в місячному сяйві побачила дельфінів. Вони підпливли ближче (майже впритул) і стали вистрибувати з води як би граючись. Потім я опинилася з ними у воді і ми плавали разом.

Вітаю! Мені наснилося що я плавав у морі (Чорне море), там було багато людей (мабуть пляж). Плаваючи я відчув під ногами каміння. Я почав діставати їх з води, це були дрібні і великі камені. Потім я грав з дельфінами, вони плавали біля мене і підстрибували з води-було приємно з ними перебувати поруч, навіть здається я одного обійняв. А потім я збирав на сувеніри раковини-білі, бежеві-досить гарні.

Я купалася в басейні з дельфіном (як атракціон) в Туреччині)))))), потім якийсь хлопчик що щось накоїв і нас всіх вивели з води.

плив величезний дельфін чорного кольору.Я пливла поруч і бачила тільки величезного чорного кольору спину (в основному плавники, за які я підержівалась) дельфіна.Я дуже була здивована, що побачила поруч з собою дельфіна.І комусь рядом (не пам’ятаю кому) пливе сказала, що не треба боятися дельфіна.Він нічого поганого не зробить, а тільки може допомогти.Море було величезне погода похмура.Потім не пам’ятаю нічого.Заздалегідь дякую.

я купався у відкритому морі і приплилі кілька дельфінів, я був в гідрокостюмі і чіплявся за плавник одного з них і він як би мене катав.мені дуже це сподобалося

снилося чисте прозоре море ми плавали в ньому на катері або яхті а потім впрозрачном бірюзавом море з’явилося багато дельфінів їх було дуже багато і такі красиві. а потім ніби ми шукаємо місце для риболовлі та не можемо знайти і раптом накрапає ​​дощик. ми повертаємося до селища там будинки двох або трьох поверхові і стоїмо під болконом і дивляться як капоет дощ на ставок і в ставку вада все перебуває і перебуває

Здравствуйте, меня зовут Ирина. Мені снилося, що я в нашому дельфінарії граюся з дельфінами. Особливо з маленьким Дельфінятком Євою.

Танці з дельфінами, під водою.Спочатку з одним, а потім була ціла зграя.Але з ними просто плавала.Але відчуття після сну були приємні.

Сьогодні вночі плавала з дельфінами і касатки &# 8212; вони мене возили, виносили на берег і дружелюбно зі смной &# 171; беседовалі№ я їх годувала яблуками &# 8212; спочатку з побоюванням, потім я їх перестала боятися

Я купалася з дельфіном в басейні, причому я знала, що це мій дельфін. Він розумів мої слова, ми з ним грали. І я була молодшою ​​років на 20. Потім у мене дельфіна забрали, т.до. мені потрібно було поступати в інститут. І я вирішила вступати до інституту, пов’язаний з океанологією, щоб бути разом з моїм дельфіном.

плавала в морі, мене оточували риби і дельфіни.кілька плавали поруч, а один трохи подалі, На мосту стояв мій цивільний чоловік, і дивився

було з початок таке відчуття, що я з ким то на маяку, це була дівчина здається, потім я з аквалангом пірнаю і плаваю з 3 або 4 дельфінами, вони доброзичливі, і я їх знімаю на камеру, а потім показую своїм батькам, що було далі не зовсім пам’ятаю.

я була дельфіном і плавала з дельфінами в морі і ми дуже далеко заплав, потім я вийшла на берег і зустріла колишнього хлопця

я була дельфіном і плавала з дельфінами, ми плавали в морі, запливали дуже далеко, потім вийшовши на берег я зустріла свого колишнього хлопця,

мені снилися дельфіни я зніми плавала рятувала на душі добре а вода не те що брудна швидше темна і світла мало приміщення.як ніби вони в спеціальному чані і їм там тісно.

плавала з дельфіном при дуже великому скупченні сторонніх людей. Світило яскраве сонце і я була дуже щаслива

Наснилося, що я плавав у прозорому чистому морі, було глибоко, був поруч знайома людина, не пам’ятаю хто, але жіночої статі. Раптом побачив поруч плавник дельфіна, він наближався. У підсумку він почав гратися зі мною, вистрибувати з моря, я чіплявся за нього і вистрибував разом з ним.в результаті з’явилася деяка стурбованість, чим це закінчиться.на цьому сон різко обривається.

Здравствуйте, меня зовут Оксана, мені приснилося що я купалася в чистому блакитному басейні з дельфіном, я з ним грала, мені це подобалося.

здрастуйте) мені снилося спілкування на березі з чоловіком або чоловіками, сміх &# 8230; спілкування дружнє, світило сонце . берег кам’янистий, я пішла плавати і зустріла чотирьох дельфінів . троє були афаліни і один білуга, серед афалін була самочка. білуга зник практично відразу . а ось з трьома я весело допливла до острова де була схованка і лист . маленький острівець метрів 6 в діаметрі, і рельєф моря переважав кораловими рифами, що не високо виходили з води &# 8230; якось так

Доброго дня. Мені сьогодні 19,05,2015 приснився сон, де я в чистій прозорій воді з блакитним відтінком (розумію що це мертве море, і дуже солона вода) плаваю з дельфіном, дуже приємні при цьому відчуття&# 8230; до чого б це могло б бути

Я стояв на обриві, перед морем, стрибнув у воду поплив і ззаду коли подивився побачив кілька дельфінів пливуть до мене, я схопив одного за хвіст і проплив трохи, після цього я відпустив його, хотів ще раз зловити але не вийшло? і ніби як він мене вкусив але не сильно просто легенько..

Уві сні я плавала в басейні з дельфіном, інструктор спостерігав і підказував здалеку. Я погладила дельфіна (маленький світлий) і відчула величезне щастя, кричала сестрі і інструктору про те що мрія збулася і я вперше бачу дельфіна.

Плавала з дельфінами у відкритому морі, але недалеко від берега. Потім їх схопили браконьєри в мережі і я їх почала рятувати.Не пам’ятаю чи вийшло.

Спочатку я сильно лаялася з мамою і розкидала гроші, а потім якийсь &# 171; один&# 187; запропонував мені поплавати з дельфіном, він був його другом&# 8230; І я відчувала таке щастя і радість

Вітаю.Снилася не надто зрозуміла ситуація&# 8230; Я чомусь плавала у воді, навколо човна, судна.Все спокійно.Потім з’явилися дельфіни і я спочатку їх злякалася..Незабаром вони попливли&# 8230; Тоді я свиснула в свисток, і вони знову повернулися.Вони підкидали мене з води, тим самим граючи&# 8230; Т.Е. ми просто пірнали.Через час, за мною хтось гнався в воді (людина), представлялася якась небезпека і я знову подула в свисток.Дельфіни припливли і і допомагали мені поплисти тим же чином, Підштовхуючи мене з низу вгору&# 8230; Тобто я пливла теж як дельфін тільки з їх допомогою&# 8230; Загалом протягом всього сну, як мені загрожувала якась небезпека, я дула свисток і дельфіни тут же до мене припливали і допомагали мені&# 8230; Ось.

Доброго дня, Тетяно. Мені наснилося найчистіше море смарагдового прозорого кольору з плаваючими дельфінами, і навіть маленького дитинчати я тримала в руці, потім відпустила. Дельфіни були всюди. Але бачила в основному їхні спини з плавниками&# 8230; Тепло, сонечко, пісочок&# 8230; Купалася довго&# 8230; практично до сутінків. Стан мій душевний при цьому було прекрасне, хоча насправді в душі шкребуть кішки, тому що від мене пішов кохана людина.

Вчора мені наснилося як я з друзями прийшла в аквапарк і тільки мені дозволили плавати в басейні. Там була чиста вода і басейн без кутів овальний. До мене підпливли дельфіни маленькі, великі я плавала з двома відчуваючи величезну насолоду і радість весь сон.

Я разом з кращим другом плавали у відкритому морі, раптом з’явилися дельфіни і спочатку я а потім і один підпливли до них, у мене навіть вийшло трохи прокотиться на дельфіні.

Мені наснилося, що я плаваючою в морі, і навколо мене плавають дельфіни.Вони дружелюбно налаштовані, але один найменший хотів мене вкусити-у нього були великі зу и.Сон не був кольоровим.

Вітаю! Мені наснилося, що стою з коханим за руку на причалі, море було зеленого кольору, але не каламутне. І, раптом з води вистрибували дельфіни все ближче до нас, дельфінів п’ять. Ближче до до нас вони почали гратися у воді, зробивши коло, я стрибнула в воду до них і вони грали зі мною, своїм носиком підштовхували мене. До нас стрибнув мій хлопець і під водою став тягнути мене за ногу в глибину, в воді я його чітко бачила, він це робив для того що б дельфін мене виштовхнув з води, підкинувши на повітря. У загальних рисах сон був чіткий, але під водою повітря не вистачало. З сні я була щаслива, т.до. завжди мріяла поплавати з дельфінами, я їх гладила, обіймала і плавала з ними

я стрімко лину по поверхні води і мені назустріч пливе величезна кількість дельфінів, деякі вистрибують, я здається навіть шкірою відчула їх мокру шкіру.

Я купаюся в морі з дельфіном і гладжу його, а навколо дуже багато мертвих маленьких риб. Далі мені приснився джерело з джерельною водою (вода билася сильно з джерела, вона була дуже прозора)

Спочатку я дивилася на 2 дельфінів як вони високо підстрибували вгору потім опинилася поруч з ними у воді плавала з ними стала гладити була в настрої потім прокинулася сон снився вже вранці

я плавала з дельфінами їх було багато від 4 до 7 вони активно грали зі мною я швидко плавала на спині вони мене наздоганяли тикали своїми мордами я їх гладила і відчувала їх тепле гладке тіло

Мені сниться басейн, там є люди, мої однокласники і людина, яка мені подобається. Спочатку я просто плавала серед усіх, пірнала з головою, чому то мені запам’ятався купальник, який на мені був &# 8212; він злитий, бежевого кольору з якими то малюнками і мої мокре волосся. Потім до мене підпливає дельфін і я плаваю з дельфіном, то тримаюся за його спину, то гладжу його, то цілу, дельфін відповідає мені взаємністю, т.е. посміхається, катає мене далі, видає радісні взвізгі. Деякі люди в басейні дивляться на мене, деякі займаються своїми справами, але всі налаштовані позитивно. Людина, яка мені подобається, посміхається мені і навіть, що то мені каже і я йому з посмішкою відповідаю. Потім час в басейні добігає кінця і нам потрібно йти, я вилазив з басейну, беру дельфіна на руки і йду з ним у великий басейн, де він мешкає і відпускаю його туди, потім опиняюся в кабінеті, де йшов Російська мова у нашого класу, але вела його чомусь інша вчителька і я сідаю на останню парту до кращої подруги і починаю робити те, що їм задали, але я не встигаю і прошу її мене почекати. Потім я прокинулася. Підкажіть будь ласка, що це могло означати?

я стояла на дерев’яному помості, поруч був незнайомий чоловік. Він був досвідчений у спілкуванні з дельфінами. Мої руки були в жовтих рукавичках для прибирання, він налив на руки риб’ячий жир і сказав, що зараз припливуть дельфіни. Вони дійсно припливли, я пірнула в море, вода була каламутна. До мене підпливла два дельфіни, ми стали плисти, вони прикушують мої руки, але не боляче. Мені було дуже приємно перебувати з цими тваринами, я обіймала їх і цілувала їх спинки. Але від каламутної води залишився не приємний осад.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ