Сонник Плавати в чистій воді 😴 приснилося, до чого сниться Плавати в чистій воді уві сні бачити

Сон про плавання в чистій воді символізує відсутність перешкод в просуванні кар’єрними сходами, а також в в духовному самовдосконаленні.

Благополуччя і ідилія торкнуться також вашу особисту життя. У відносинах з партнером буде панувати гармонія і взаєморозуміння.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Плавати в чистій воді, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Плавати в чистій воді уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я з сином перебуваю в якомусь приміщенні і на одній зі стін на всю її площу бачу картину океан, точніше берег красивого блакитного блакитного океану, дуже красивий пейзаж подумала я хочу туди.І перевела погляд на протилежну стіну, і раптово на нас обрушується той самий океан і ми в воді беремося за руки, чому то з нами якийсь чоловік обличчя його не розглянула ми взялися за руки так що створився трикутник і так трималися на воді, я глянула в воду вона була чистою пречистої видно було кожен камінчик і нас м’яко хвиля підвела до берега.Хочу зазначити, що в даний момент з сином знаходимося в серйозній сварці..

В якому то будинку, я плив на дошці .Спочатку мені здалося ч то вода брудна але мені хтось сказав, що вода чиста це пів брудний

Вітаю.приснився сон ніби я в басейні, на зразок чоловіка теж бачила . Води мало трохи більше коліна, і начебто моя дитина . Толі плавати вчила чи просто на руки брала його. Вода була прозора чиста, але я її проковтнув і відчула що вона солона!

Не вміючи плавати в реальному житті я побачила уві сні що плаваю в чистій воді, в басейні так швидко какбудто лісі по воді і щось підштовхує мене під ступні.

Доброго дня, Тетяно! Мені наснилося, що я з дуже великою швидкістю пливу на спині по каналу з дуже чистою і спокійною водою.Контролювала мій заплив тренер з плавання, з якої ми колись працювали в одній організації. У мене було величезне здивування про швидкість мого запливу. спасибі.

Я неумею плавати Але уві сні я легко зайшла в чистий водойму і легко попливла як на спині так і на животі

Я плаваю велике море &# 127754; незнайомий хлопець плаває і люди кругом море таке красиве, я спочатку на його плечі, він плаває потім я відразу в воді як би на канаті тримаюся і боюся плавати бо течія сильна, потім дві хлопці з’являються і як би в воді є скло, розумієте як б море спочатку уское що то середнє і двох сторонах є вікно і каната я за канату тримаюся і кричу як би своиму незнакомуму коханому приходь сюди а він все не може дійти.потім дві ці агресивне хлопці ламають скло зробили два удари один був у масці, потім протягом дуже сильне осколки скла ранять мою плаву ногу, в нозі дуже багато осколок-і потім мама незнайоме хлопця якого я люблю вона веде мене до лікаря і лікар спрасіла як це трапилося коли я захотіла сказати правду та жінка сказала що я сама їх Специальні зробила Нібито мені так подобається, потім мою ногу перев’язують потім я йду до незнакомуму хлопцю і він обіймає мене, сидимо і обіймаємось, він ще незнайомий такий сильний м’язистий і у нас як би взаємна любов, але чуство були дуже приємними дуже хороший сон

Вітаю.Снилося, що я пливу голяка, в чистій воді, лежачи на спині, за течією річки, протягом відчувається, але не бурхливе, мені не страшно, а приємно, радісно. І ще уві сні відчувала ніби за мною хтось спостерігає. І десь далеко стояли біля берега люди.

Я була з якимось незнайомим другом і стояли на верху спуску. Я боялася але він тримав мене і ми змогли спокійно спуститися в красивий великий салатовий басейн з чистою водою. Мені було дуже добре, але мене квапили весь час, нібито вдома чекають мої діти. Я не плавала так як боюся, просто поринала у воду з головою. Сон був дуже приємний в той момент, потім мене змусили поспішити додому. І я прокинулася

На березі мама, хтось ще з рідних, колишній чоловік.Вбігаю в воду.Вода холодна і дуже чиста.Лягаю на спину і пливу за течією, іноді допомагаю собі руками.І почуття блаженства і спокою.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ