Сонник Пиячити 😴 приснилося, до чого сниться Пиячити уві сні бачити

Ви багато пиячили – це говорить про те, що в справах порядку не буде.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Пиячити, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пиячити уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! Мені приснився сон, де мій батько напився, і я його підняв на плече і поніс додому.
Не підкажете до чого такий сон!
спасибі!

Привіт Аліна! Днями мені приснився сон, в якому я бачила напідпитку свого колишнього чоловіка. У квартирі багато народу, схоже на вечірку, я стою з маленькою дитиною (здається дівчинка) на руках у вікна на кухні спиною до оточуючих. Нібито в кухні з’являється він, починає танцювати з якоїсь моєї знайомої і п’яним голосом мені зарозуміло говорить &# 171; я тебе прощаю&# 187;. Я мовчки продовжую стояти, не повертаючись і не відповідаючи. Що може означати мій сон?

Те, що в вашому сні чоловік виглядав так, найімовірніше, говорить про те, що йому загрожує бути викритим у чомусь ганебному.

Добрий день, Аліна!Сьогодні уві сні я бачила п’яною свою маму.Ми посварилися з нею, і я зібралася йти з дому. Причому це були похорони мого дідуся (він помер давно)

Доброго ранку! Приснився рідна людина п’яним (Жінка) причому вона не п’є &# 8230; до чого б це ? )

Привіт Аліна мені приснився дуже п’яний син і я його лаяла до чого це?

Я бачила уві сні сильно п’яну колегу, вона себе звинувачувала, що когось не вберегла чоловіка і тут-же я побачила то-ли озеро, то-ли море.І уві сні було багато моїх померлих родичів

точно не пам’ятаю, день це був або ніч, але точно пам’ятаю що все отеннкі уві сні були холодними. він заявився до мене в п’яному вигляді, після випускного. говорив ласкаві слова, як сильно любить і намагався обійняти мене, але чому не міг. при це я зовсім не сопротевлялась. далі я вже прокинулася

мама народила дівчинку, минуло 5 років і мама розлучилася з вітчимом, і на наступні день мама принесла нам солодощі і пішла пиячити!

повна хата гостей, навіть місць бракує розсадити хто стоїть, хто сидить, веселяться п’ють алкогольні напої, я ходжу розливаю, пригощаю.

наснилося що я дуже напилася зі знайомими, падала вставала, але в кінці я залишилася зі своїм знайомим і все добре

Я п’ю спиртні напої з дружиною і якимось чоловіком. Він нас споює, щоб чіплятися до дружини, коли я засну. Я зрозумів, що я вже зовсім п’яний і злякався за дружину. Але її вирвало і вона протверезів (вона завжди так робить, коли перепьет). Я за неї заспокоївся і прокинувся.

Снилося як я сомпаніей пив пиво і так напився що залишився голімий по пояс в підїзді, а люди вранці питали де ти живеш ,, а я живу поруч і мені стидно ити додому.

Привіт, мій батько 5 років вже не п’є взагалі, а мені сьогодні наснилося, що він напився, до чого це?Дякую за відповідь, заздалегідь

Приснився день народження подруги (колеги). Ну ми такі з дівчатами на кшталт, цукерки, печиво&# 8230; І раптом приїжджає мій батько (вже немає в живих) з якимось мужиком і приносять дуже багато спиртного. Горілка, коньяк і т.д. Я дуже переживаю, як же це пити без закуски&# 8230; все думаю, голову ламаю як за їжею збігати. А вони вже п’ють і вже п’яні. А я і заперечити не можу, адже батько ж. Дівчата на мене зляться, і мені дуже соромно. Все відбувається на роботі.

Сьогодні мені приснився сон, в якому мф святкували день народження подруги (колеги). Цукерки, печиво. Але раптом приходить мій батько (його вже немає в живих) з якимось мужиком і приносять багато спиртного (горілка, коньяк). Я точно розумію, що це смертельна доза, а закуски немає. Я ламаю голову де взяти їжі, переживаю&# 8230; А вони вже п’ють&# 8230; п’яні. Мені дуже соромно. Справа на роботі відбувається. Дівчата на мене зляться. Я а не можу заперечити. Батько все-таки&# 8230;

Корпоратив на роботі. Я напилася і валялася. Високий начальник побачивши це сказав що б мене не було. Потім ходила по колегах і скаржилася, вони удавано мене жаліли.

Мені наснилося, що я приїхала в бабусин, тепер уже покинутий будинок. Зайшла в будинок, там був мій молодий чоловік. Потім картинка змінюється&# 8230; Мої руки зв’язані ззаду, стою на колінах, а перед мною мій мовляв.чол.,з таким злим обличчям, насильно почав мене споювати, було таке відчуття, що він хоче мене вбити. Потім картинка змінюється, я як то звільнилася, схопила ножь і всадила в горло, начебто навіть відрізала шию.

входжу в двері і падаю П’яний, встаю, я в магазині, хочу купити пляшку горілки, а мені кажуть, що мені вже досить

Побачила унас вдома померлого батька п’яним і буйним і я його насварила за те що він сламал телефон мій. ви не підкажіть до чого такий сон ?

Мамі снилася брат який помер не давно з алкоголізму.Він був пянним, і лаявся зі своєю дружиною.Що це означає?

Дружина брата мого чоловіка була пяная і в черномдлінном плаття з жінками і її волосся було тьмяним. На мене. Вона не дивиться .

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ