Сонник Пиво 😴 приснилося, до чого сниться Пиво уві сні бачити

Пиво, як згадується в сонник Феломени – найчастіше добру ознаку. Це символ дружби, веселощів, приємного проведення часу. Також цей пінний напій віщує зміни, несподівані повороти долі. Рідше сюжет обіцяє розчарування.

Яке пиво ви бачили уві сні?

Наснилося пиво в пляшках ▼

Пиво, розлите по пляшках уві сні, уособлює душевні метання сновидіння, пізнання себе, пошук долі. Аналіз внутрішнього світу допоможе сновидцу відшукати своє призначення, розвинути необхідні навички, дізнатися багато нового.

Що робили з пивом уві сні?

Купувати пиво уві сні ▼

Коли сниться, що ви купуєте пиво, прийшов час для дружніх зустрічей. Незабаром настане сприятливий період, щоб влаштовувати посиденьки для найближчих, а також для відвідування подібних заходів.

До чого сниться, якщо на голову вилили пиво ▼

Сон, де пиво навмисне виливають вам на голову, віщує несподіванки, найчастіше, неприємні. Однак облити себе напоєм випадково – до добрих вістей і позитивних змін.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Пиво, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пиво уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Привіт, вже двічі сниться, що п’ю пиво. Пиво холодне, в скляній зеленої пляшці і я п’ю прямо з пляшки. У першому сні я стояла біля вікна і пила його на самоті, а в другому сні якась дівчина запропонувала, уві сні начебто як знайома, я пила сидячи за столом. У житті пиво не люблю і не п’ю, підкажіть, будь ласка.

Вітаю.останнім часом уві сні дуже часто п’ю пиво, з піною.в реальності я зовсім не п’ю спиртні напої.

ПИЛА банкове світле пиво зі старою знайомою, але не подругою в її квартирі, потім принесла своє в пляшці

Вітаю! Мені наснилося, що я перебуваю в маленькому, затишному і світлому кафе з друзями, але їхні обличчя мені не знайомі. Мені вони приносять велику скляну кухоль темного пива і сміючись кажуть: Ну пий, що ж ти! Я роблю ковток, дивлюся як на кружку падають сонячні промені. Всі сміються по-доброму і мені теж стає спокійно, радісно і тепло на душі.
Допоможіть, будь ласка, витлумачити сон!)

Я з двома однокласницями сидів за столом десь на природі, ще можливо були друзі. Я пив пиво а одна однокласниця щось як Бер мікс

добрий вечір! Повністю сон я не пригадаю&# 8230; тільки запам’ятала, що пила пиво-безалкогольне і не повна пляшка. Дякую за участь.

Я була у подруги в гостях і її тато мені запропонував випити пиво зі скляної пляшки і я погодилася а після я випила ще 4 пляшки і чарки горілки

Привіт Тетяна, мені наснилося як ми з моєю мамою купували квас і пиво в пляшках, досить багато.Пізніше ми вийшли з магазину / бару, зупинилися що б все акуратно скласти, і до нас підійшов чоловік, який не тверезий, який намагався відібрати у нас пиво. Я прегразіла йому ножем, після чого ми пішли на автобусну зупинку.

Здраствуйте, приснилося що я п’ю пиво з пляшки. П’ю я його в під’їзді на майданчику між першим і другим поверхом. Перед вікном випиваю залпом з жадібністю одну булилку (навіть піна у мене в голі булькала), і починаю пити іншу. Перша пляшка за смаковими якостями начебто як &# 171; Світле&# 187 ;, другу за смаковими якостями як &# 171; Темне&# 187; випив на половину, закрив кришкою і сховав за сміттєприймач щоб допити потім. Весь цей час періодично дивився у вікно, і поспішав випити, щоб не побачили батьки. Батько і мати йшли вулицею до під’їзду, судячи з одягу батьків на вулиці осінь. після випитого пива відчуття були як мені здалося, втамування неймовірною спраги, задоволеності і легкого сп’яніння, &# 171; в загальному&# 8230 ;, дуже добре мені було &# 171;. Сон приснився 19.07.2014 в період з 14:00 до 16:00. Підкажіть будь ласка що б міг означати цей сон (справа в тому що я не вживаю алкоголь, вже більше 5 років.)

Мені приснився сон, в якому мої близькі (мама, бабуся) пропонують мені випити світле пиво. Я відмовляюся і при цьому думаю, чому родичі пропонують мені світле, а не темне пиво. Вони мене вмовляють, я відмовляюся і кажуть, що тато нічого не дізнається. Я так і не спробувавши пиво, відразу переміщаюся в якесь інше приміщення і починається інший сон.

Доброго ранку, Тетяна! З четверга на п’ятницю наснилося пиво в красивому глиняному Боченков з красивою пінної шапочкою. Сон був кольоровий. Я тримала бочонок в руках і мені дуже хотілося його випити, хоча у пиво не п’ю &# 8212; не розумію його гіркого смаку, а тут&# 8230;.

багато накритий стіл. по обидва боки якого (з короткої сторони) стоять по кухлю пива і по пляшці горілки. потім я беру одну з кухлів і п’ю пиво.

Привіт, мені наснилося-в магазині я купила 4 маленькі упаковки 4іпсов, і після цього пішла в віноводо4ний відділ, попросила пляшку пива, продавщиця сказала 4то не продасть, так-як знає 4то я неповнолітня.

Я знаходився в якійсь школі, в якомусь старому кабінеті, де був великий шафа, а за ним багато різного мотлоху. Я і ще якісь люди розгрібали цей мотлох, і, присівши відпочити, помітили на шафі кілька пляшок з елем. Благополучно їх розпили, але кабінет перетворився в таверну, коли я ніс ель за стіл. Приблизно так все і було.

я стою посеред коридору своєї квартири і там стоїть на підлозі пиво і підходжу пробую на вкуа і вилеваю в унітаз

з дуругом зайшли в якийсь магазин або кафе, купили дві великі пива, локшину ролтон в нескольки блюдцях і пішли в сторону паботи, повз проїжджав другий друг на робочій машині, і хотів нас підвезти, але вийшов і впав і розбив свої 3 скляні битилка з пивом

мені наснилося, що я купила пиво, не пам’ятаю як називалося, але в синій упаковці. мені 13 і я не п’ю і не курю. але мені наснилося, що я купила пиво і пішла його пити, потім шукала жуйку щоб мама не дізналася, що я п’ю. далі не пам’ятаю, що було. пам’ятаю тільки як я прийшла додому і яким -то чином пляшка розбилася і я заснула десь на підлозі напевно. і потім мама запитала чи я пила, я сказала, що ні, тоді вона запитала звідки оскільки в смітнику. я нічого їй не відповіла і подивилася а ніяких осколків там не було, може вона винесла сміття? більше нічого не пам’ятаю.

Снилося пиво, в пластмасових пляшках&# 8230; що я його не встигала пити, 2 рази снився і там і там мені не діставалося пиво, а так хотілося)))

Наснилося, що п’ю пиво. 2 пляшки, невідомої марки. закордонне. У реальному житті пиво не п’ю взагалі. Потім уві сні намагалася їх викинути, але було темно. бруд, будівництво та багато незнайомців, преімущенственно дівчата. Бутилки викинула, але куди не пам’ятаю. Пронулась.
спасибі.

На вулиці зима, я випив пляшку пива до мене причепився пацан все це відбувалося на моєму рідному районі в будинку 21, ми зайшли разом з цим пацаном в під’їзд піднялися на 3-й поверх бачу трохи прочинені двері на цьому поверсі номер квартири 70 пацан зайшов туди , а я за ним зі словами що нам потрібно вище і.Ми пройшли передпокій і зайшли на кухню і на холодильнику побачили яскраву коробку, я підставив табуретку і відкрив її.Це виявилася коробка з цукерками, я відразу з’їв одну кругленьку шоколадну цукерку з їх рясного різноманітності і почав вибирати цукерки які ми візьмемо з собою тибріть в загальному, і тут раптом на кухню заходить 28 роки і я брюнетка що то в ній було в обтягує кофтині&# 8230; я зліз з табуретки ми трохи поговорили, я сів поруч з нею на ліжко, і вона мені каже:&# 187; я одна Сергію займай житлоплощу..&# 187; І я прокинувся

Привіт сьогодні мені приснився сон, зустріч з друзями, були присутні брати ми випивали пиво на вулиці, чёкалісь пляшками і ще в цьому ж сні був телефонний дзвінок, мені сказали що зі мною хоче побачитися дівчина, сказали її прізвище її я забув ..

Приснився двір знайомого чоловіка, такий НЕ доглянутий, як чуствуется що в ньому немає господині. я знаходжу там підлогу пляшки пива і виливаю його на землю.під якийсь дерево, а він бере і розбиває порожню пляшку

Знайомі пригощали пивом на вулиці або на автовокзалі з великих бутлів. Одне світле інше темне.
Ми чогось чекали. Натовп народу і я сиділи на відкритому другого поверху автобуса. Хто то повідомив, що син мій залетів. Т.е. йому 16 років і від нього завагітніла дівчина.

Мені наснилося що я п’ю з татом пиво (хоча мені лише 13 років), а тато помер 2 роки тому. Він купив собі пиво і мені. І ми з ним сиділи на лавці і пили його. (Мовчки)

Як я хотіла купити пиво світле але не купила, а купила синові йогурт і морозиво

до мене приїхав друг ми пішли гуляти потім купили пиво і пішли пити на одну площадку ввечері

Збирався випити якогось дуже доброго пива зі знайомою дівчиною. У цей момент переважали позитивні емоції. Хоча 4 роки його взагалі не п’ю))

наснилося що мама налила мені пиво (чуть чуть) ..я взяла банку 3х літрову і перелила його туди і насипала цукор &# 8230; і таке чуство що то було вже не пиво а сік

снився сон що тато мені запропонував намішати пиво з содою і поставити його в холодильник на протязі 10 хвилин я його вийняла і він сказав вийдеш у двір і у тебе буде машина за допомогою цього пива. до чого це?

сон полягав в тому, що я спала і почула звук відкривання дверей балкона. дивлюся в сторону балкона. сидить чоловік покурив сигарету, дістав пляшку пива і випив, т.до чоловік у мене не п’є взагалі. це було кабуто в реалі

Вітаю!мені наснилося, що господиня квартири, в якій я знімаю кімнату принесла багато пластикових пляшок пива.і сказала що здасть другу кімнату не знайомим мені мешканцям

Привіт, приснилося що я виливав дуже багато пива в раковину, я не хотів його пити тому виливав

Привіт, мій сон був сповнений позитивних емоцій)
мене звуть Юлія, мені 16 років, уві сні ніби був толі свято, чи то ще щось, мої батьки збиралися до друзів у гості і мені дали тарілку на якій були картопля і курка дуже недбало накладені.мій вітчим простягнув мені 0,5 пляшку ПИВА, як би мені всього 16 і такого бути не повинно
в моєму сні грала гучна музика, мені було дуже весело, але до пива я чомусь не доторкнулася, ні глаточка, ще справа в тому, що я займаюся танцями і уві сні, як тільки я сіла їсти і пити пиво, мені зателефонував тренер і попросила приїхати на тренування, там мій настрій дуже зіпсувався, я повернулася додому і пам’ятаю як дивилася на цю нещасну пляшку і пива і уявляла, як мені буде добре, якщо я її вип’ю&# 8230; але так і не доторкнулася
кожен раз, коли я хотіла почати пити, мене хтось зупиняв і відволікав&# 8230; заранее спасибо!

ставлю на підлогу 2 пляшки пива, а з під кришки пиво виливається, як ніби його сильно струснули, але кришка закрита. В цей час приходить жінка з роботи і докоряє мені, побачивши пиво.

я вагітна, і мені снилося як мені дуже хотілося пива, але я не могла його випити, так як вагітна і я його просто нюхала і мені так подобався його запах

здрастуйте, мені 17 років.Ніколи не пив раніше пиво і не думав про це.Сьогодні всю ніч уві сні я намагався його купити але мені не продавали.Я все ж купив і випив пляшку.І мало не спалили при папі.А ще зі мною була моя дівчина, вона теж хотіла, але я вже випив свою пляшку, ми пішли купувати ще але нам знову ж таки не продали.Та й до того ж, мій батько підійшов.Дейтвія відбувалися десь на вулиці, і закінчилися на якийсь або заправці, або площі

У реальному житті тепер уже колишній співробітник і колишній друг сім’ї повинен велику суму грошей. розписки немає. Заявив що віддавати не буде. Від зустрічей ухиляється
І ось сон. Зустрічаю я його з дружиною і друзями в кафе. шумно. народу багато. танцпол забитий. Волосся у нього перефарбовані в білий колір. І я беру з сусіднього столика пляшку з пивом і виливаю йому на голову. Голосно заявляючи що повинен і коли розрахуєшся. Він якийсь прибитий, що то намагається заперечувати
всі
Спаибо

Купив я 2 пляшки пиво, собі і якого то людині який був зі мною, і йшов зі мною, хотіли попити, і за нами ув’язалася 2 людини з пістолетами, підставили до голови, і я їм простягнув пиво вони забрали, і пішли&# 8230; При цьому у мене в кишені була пристойна сума грошей.

Мама вирішила дати мені спробувати пиво. Я відмовлялася, почала тікати від неї. Вона мене наздоганяла. Коли наздогнала вилила пиво на мене. Я відчувала його запах, як мокрий одяг прилипає до тіла, як ніби це було в реальності.

Мама вирішила дати спробувати мені пиво. Я відмовилася і почала тікати від неї, тим самим чинячи опір їй. Вона почала наздоганяти мене. А коли наздогнала, вилила все пиво на мене. Я відчувала його запах, як мокрий одяг прилипає до тіла, як ніби це було в реальності.

Лежу на ліжку біля мене красивий три бутилочки пива маленький думаю випить але боюся сто скажете дружина

Уві сні мій цивільний чоловік прийшов з роботи і в пакеті у нього було 3 баночки пива. Я його вилаяла і заборонила його пити. Але потім я ці порожні баночки знайшла в сміттєвому відрі.

мої бифший коханець сидів на підлозі на Чіменто пьяниі і пив пиво з пляшки.. Пляшка була на половину&# 8230;

вишу чисту прозору воду, перебуваю в ній купаюся але потім вода Падни і стала який щось не прозорою

Я їхала зі своїм дідусем і моїми братиком і сестричкою куди то в гори, це була довга дорога яка піднімалася вгору, потім коли ми приїхали то знайшли покинутий але не гнилий і сирої будинок, потім ми зайшли туди і почали їсти деякі продукти, потім вже була ніч і ми поїхали кудись

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ