Сонник Північний полюс 😴 приснився, до чого сниться Північний полюс уві сні бачити

Бачення про північний полюс – говорить про те, що ви досягнете успіху.

Були на північному полюсі в експедиції – значить, є в вашому минулому щось таке, за що вам дуже соромно.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Північний полюс, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Північний полюс уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені приснився північний полюс, або навіть швидше Аляска. Ніби я живу там в маленькій хатинці з пічкою-каміном. Виходжу за двері, на поріг, а там кругом сніг і дуже сонячно. Вдалині я бачу ще кілька хатинок, в них живе хтось на кшталт полярників-дослідників. Один з них (уві сні він мені знаком) підходить до мене і питає як мені тут, я відповідаю що треба запасти побільше дров. Протягом всього сну я розумію що я приїхала сюди сама, спеціально, саме на початку зими, щоб випробувати себе чтоли, ніби як зможу я пережити зиму в місці де і так завжди зима, тобто в максимально холодних умовах. Мені там було добре, я відчувала себе сильною. Так, здається я переспала уві сні з тим полярником (до сих пір пам’ятаю його обличчя, він мені сподобався), який питав мене, але скоріше це вже був перехід в інший сон або породження власної фантазії, так як я можу впливати на хід подій у сні. Але до того моменту як переспала я точно нічого не змінювала, а була спостерігачем. Так, одяг моя теж нагадувала похідні умови, растинутий, яке де обірваний светр, унти, штани теплі. І там дійсно було дуже сонячно.

Те, що в вашому сновидінні були такі місця, найімовірніше, говорить про те, що вас чекає заслужена перемога.

Мені наснилося, що ми з екскурсією опиняємося на північному полюсі або Антарктиді. Екскурсовод розхвалює сніг і сонячний день. Раптом на зустріч йде бурий ведмідь, начебто не злий. Я задивилася на нього, а вони пішли далі. Потім зі спини на мене напав чорний вовк з червоними очима. Він вчепився мені в горло і повалив на сніг. Я била його і давила йому на очі. Потім кликала на помощ кого то з екскурсійної групи, але вони відійшли від мене метрів на сто і просто дивилися. Вовк порвав в кров мені руки і я прокинулася.

Я на північному полюсі, лежу ногами на південь і дивлюся в нічне небо.Потім бачу, як з умовного заходу на схід пролітає зірка і, через деякий час ця ж зірка згину вже з півночі на південь, т.е. залетіла ззаду голови. Ось так!!

Ми були з сім’єю на Північному Полюсі, там завжди була майже ніч, жили в якомусь зруйнованому будинку, на нас нападали вовки, коли зграєю, коли по одному, я вбивала їх сокирою. І далі мені сниться ми з батьком були на даху, і на маму напали, тато зістрибнув і вбив, це виявився ведмежа білого ведмедя. У нас піднялася паніка, треба терміново йти, поруч з будинком був гірськолижний підйомник, ми закидали туди речі, батьки почали підніматися в ньому, а я не встигла і висіла на краю, тримаючись руками, в зубах у мене було якесь маленьке тварина, потім я залізла і бачу мама сидить в тазі, в тазу лежав труп тварини, було багато крові. Ми піднялися до верху і зупинилися там переночувати, прийшла ведмедиця, намагалася нас дістати, не змогла, і пішла. Далі я прокинулася

Наснилося, що я дивлюся карту і бачу острівці, і один з них північний полюс, він виглядає не так, але я знаю, що це він . Там чекає мене людина, (з яким я вже два роки спілкуюся, але ніяк не можу побачитися) – це в реальному житті . І далі сон, що мені повідомляють, що він там, але щоб побачити потрібно поїхати туди, т.е. На північний полюс . І я вирішую, що все &# 8212; таки їду

Наснилася зима, ожеледь, кудись ішли я мій батько і син, дитина провалився під лід, але я його дістала, зігріла йому ручки і ніжки.

Привіт TaТетяна. Мене звати Наталія. Мені приснився сон, що мене і мою дочку запросили в подорож на Північний Полюс президент Трамп і його дружина. Було дуже все розкішно і весело, хоча і екстремально (катки, круті крижані гірки та інші крижані розваги) і було багато червоних квітів для прикраси

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ