Сонник Півмісяць 😴 приснився, до чого сниться Півмісяць уві сні бачити

Сюжет, в якому був півмісяць – говорить про те, що ви досягнете успіху в творчості.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Півмісяць, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Півмісяць уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я &# 8212; буддистка.але мені наснилося, ніби я подорожую з друзями. пішла з подругою гуляти, зупинилася біля мосту, підняла голову вгору і побачила півмісяць яскравою крапкою посередині (він зроблений з каменю), а поруч місяць, хоча був день, а може це було сонце, але на сонце не схоже. злякалася подивилася вниз, а внизу таке відчуття що ми над хмарами і крізь ці товсті густі хмари видно гори, воду-дуже красива природа, де розташовані буддійський храм, статуї будди і т.д. потім підняла голову і побачила, що цей півмісяць насправді сонячний годинник, хоча стрілок немає і крапка посередині яскраво світить.
може це порожній сон /?

Ельза, то, що ви уві сні бачили півмісяць, ймовірно, обіцяє вам сприятливий розвиток творчих способів.

Сьогодні уві сні я бачила ісламський півмісяць із зіркою. Неначе замість сонця на небі півмісяць із зіркою. Що б це значило?

Дивлюся в небо крізь відчинене вікно, а там чисте зоряне нічне небо і просто величезний на підлогу неба півмісяць, я захоплююся цією красою. Потім я покликала маму, щоб їй показати. І раптом я помічаю, що у півмісяця, як в казці є ніс, очі і посмішку! він посміхався! Я так була порада і здивована. Потім пішов сніг, дуже сильно і швидко намело, я ледве встигла закрити вікно. Мама зі зворотного боку допомогла закрити вікно. За вікном було все в снігу, але начебто це вже день настав. Підкажіть, будь ласка до чого цей сон! Заздалегідь дякую! 🙂

Сон полягає в цьому: моєї дочки російський хлопець подарував кільце з діамантами а в середині півмісяць з діамантів. Я думаю, чому з полумесяцем- це ж мусульманський знак. А моєї дочки в цю ж ніч приснився сон, що їй подарували каблучку з різнокольоровими камінцями і в середині золотий півмісяць. Що це? збіг або знак якийсь?

Вітаю . Я спочатку побачив уві сні воду йде з крана, а потім зірки на небі і півмісяць, зірки виблискували, хоч і дуууже яскраво але я їх бачив, але півмісяць був трохи дивним кагбудто його пензлем трохи розмазали. а на день раніше бачив кров, кагбудто на нас полювали прибульці і вбили майже всіх крім мене, і перед моїми очима перерізали горло одному моєму знайомому, а потім пішла кров з його шиї.

їхав на таксі по дорозі попереду ДАІ зупиняли всіх і ми зупинилися поки чекали черги попереду нас стояла вантажівка з кавунами і чоловік мусульманської віри я з ним розговорився про що то і запитав чи не може він дешевше віддати кілька кавунів поки не довіз до місця він відмовив під кінець знайомства він подарував мені мусульманський знак (півмісяць і п’ятикутна зірка) на груди і телефон свій. на що я відповів що Хрестианин і знак мені ні до чого. він сказав &# 171; я знаю, просто бережи його поклади в шафу або куди небудь і бережи. прийшовши додому я почав дивитися в телефоні і зайшовши в список контактів там побачив тільки одне ім’я великими літерами &# 171; СВЯТИЙ&# 187;. сподіваюся ви мені допоможете

Наснилося дорогі прикраси уві сні, кулон золотий з півмісяцем, золоту тонку ланцюжок у себе намотану на руці і хрест як у батюшак на грудях великий срібний але з золотим Ісуса &# 8230; . спасибі за увагу!

Я з ким то йшла і піднявши голову уведел три молодих місяці, розташованих як трикутник, два зверху, один внизу. Не могла намилуватися цією картиною. Вони дуже яскраво світили, поруч зі мною ще був басейн неглибокий, вода була чиста, але і не брудна. Дуже гарний сон.

Мені снився чорний кіт з півмісяцем на грудях. Ми довго дивилися один одному в очі, а потім я вирішила взяти його собі собі додому, мама мене відмовляла, але я не слухала. До чого це?

Привіт, сон такий: Я моя близька подруга і мій брат близнюк в воді, вода чиста, така ідеальна, була ніч, подруга там просто стояла, а брат купався і у нього було щось в руках, типу лупа або фотоапарат, вообщем як б екранчик не великий, а навколо горизонт, і крупним планом все ми, якщо дивитися прямо то видно півмісяць із зіркою, дуже яскраво палаючі, і брат на водить на них цей екран і вони стають ще більше там, і гарніше, і він на емоція говорить подивися Ді, яка краса, фантастика мовляв, ну правда чудова була картина, і так два рази мені каже, ну а мені холодно, я замерзла. і прокинулася від того що дайствітельно в реальності мені було холодно, ну а уві сні вода здавалося холодної. Такий ось сон, по відчуттю він мені приємний був, і місяць із зіркою дуже запам’яталися) Якщо напишіть відповідь, буду порада. спасибі.

Це було на пляжі. Спочатку бачила три повні місяця, це було майже днем. І побігла діставати фотоапарат, шалено хотіла сфотографувати. Але як тільки підбігла на те саме місце, побачила, що вони помінялися на два великих півмісяця і між ними ще були дві великі зірки.

4.10.1984 (мені 39 років) &# 8212; будучи в Приельбруссі біля високогірного озера Харлан-Кель, бачив пророчий сон, в якому побачив на екрані ч / б телевізора, як по сірому неба по струнах (як по нотного стану) пливли 7 зростаючих півмісяців; потім 2-я картинка змінює 1-ю, і я в страшній темряві лечу в безодню. дух захопило. Раптом під ногами відкрився наближається світиться квадрат – і я опинився блаженно ширяє в світлі, невідомо звідки ллється

це була пустеля стояв незнайомий мені чоловік був полудень іряд біля нього був великий півмісяць в півтора рази більше його толі з піску толі із золота він щось намагався мені пояснити мені як я зрозумів мій прадід був какойто мулла його звали айфулла але я християнин

НА лівої РУКАХ на тильній стороні долоні випалили півмісяць. могила з квітами малюнок з квітів у формі півмісяця. людина над могилою спиною до мене

Побачила півмісяць, тобто новий місяць. Потім як то дивно з’явилися навпаки місяця ножиці того ж розміру що і молодик і того ж кольору як і півмісяць, потім коли я добре придивилася ножиці зникли і залишився один півмісяць

Приснився сон, в якому на небі світило сонце, але при цьому одночасно з ним було 5-6 півмісяців

Уві сні я зустріла хлопця. Ми разом гуляли, були ще мої друзі. Він мені сподобався і я думаю, йому теж. Спочатку ми були по-моєму в торговому центрі. Після вирушили всією компанією в магазин, де продавали книги. Там ще продавцями були Мати з донькою, але не схожі. Пізніше друзі пішли і я залишилася там одна, коли я вийшла цей хлопець чекав мене там. Я подивилася на небо (начебто місця були знайомі, але все одно відрізнялися) і там було дуже дуже багато зірок, вони прям обсипали небо повністю. Пам’ятаю, перевела погляд вправо і побачила спочатку повний місяць, а поруч з нею півмісяць і веселку вона розташовувалася ось так &# 171;)&# 187; прям на півмісяці. потім я зняла небо і зробила селф разом з хлопцем і небом. Пізніше прийшла моя подруга і ми стояли втрьох. Коли стояли, повз нас пройшли дві жінки, одна була з коляскою і дитиною, інша йшла поруч. І все, на цьому сон закінчився.

Вітаю! Я уві сні бачила вироби зі срібла з золотим напиленням в формі кішки і півмісяця. сон приснився з четверга на п’ятницю. Скажіть будь ласка що означає мій сон? Заздалегідь дякую!

Мені наснилося, що у мене зірвали натільний золотий хрестик. А через якийсь час подивилася на себе і виявилося, що на шиї у мене висить золотий хрести і срібний півмісяць.

Вітаю.Мене звуть Лера.снілісіцеркві і монастирі з золотими куполами&# 8230; серед них били і дерев’яні..я їх з інтересом розглядала і намагалася фотографувати&# 8230;.снився будинок і в його вікні я побачила хрест дерев’яний і мусульманський півмісяць і при побачене подумала&# 8230;.&# 187; а говорили, що немає дружби між версії&# 8230;&# 187;

Снилося що у мене є чоловік я вагітна, бачила на руці чоловіка обручку, що у мене є собака бульдог, і в небі побачила півмісяць із зіркою

Доброго дня! Бачила на шиї у колишнього молодої людини на шиї півмісяць срібний, замість хреста. Сама я мусульманка..

Доброго дня! Наснилося, що на шиї колишнього молодої людини ланцюг з срібним півмісяцем, замість хрестика. Сама я мусульманка..

Вітаю! Мені снився сон що у мого сина на нозі був півмісяць, я охрестити його хочу, це можливо?

Наснилися на стіні два золотих півмісяця правий і лівий, посередині сонце або кругла місяць. У цей момент улюблений одягає на палець обручку.

Відчуваючи що це ніби судний день Я Дивлячись в небо побачив як розсуваються хмари і звідти з’являється півмісяць із зіркою

Мені снився звичайний півмісяць який почав перевертатися догори ногами. Чому то під час цього я відчувала страх. Але в фіналі коли півмісяць перестав обертатися і став в одну позицію, мені стало дуже легко і весело на душі.

Побачила сьогодні уві сні місяць яскравий..тільки народження&# 8230; без зірок.і уві сні ж думаю.що скоро буде війна..

Я була у моря з сім’єю, дивилася на місяць (півмісяць), раптом вона почала рухатися, наближалася до нас.Я показала чоловікові, сказавши, що на ній орнаменти килима.Вона наблизилася і впала переді мною килимом.

мені наснилося ніби темної, по відчуттях таємничої, вночі я вийшла на знайому вулицю. на небі я побачила повний Місяць і вона швидко змінювала місце розташування, тобто заходила в одній точці, з’являлася в інший . але вона це робила тільки по колу зліва на право. і іноді вона не встигала зникнути з одного боку як з’являлася з іншого. так само в залежності від її місцезнаходження (далі, ближче) вона була або великий, або маленькою. але найчастіше великий і чарівною. місяць був біла і місцями з жовтуваті відтінком. і в цьому сні я пару раз чула слово &# 187; повний місяць &# 171;

Лежачи на ліжку, в обіймах незнайомого чоловіка, у вікні побачила місяць, але він був перевернутий рогами вгору

Я бачу нічне небо, сама я перебуваю на острові, на небі яскраво жовтий півмісяць і яскраві зірки, я намагаюся все це сфотографувати на телефон, а недалеко від мене стоїть церква чи мечеть, погано видно, тільки даху купола&# 8230;

Пощо по ранок приснився молодій золотистого кольору півмісяць обвішаний золотими ланцюжками. Цей сон приснився в перший день нового місяця, після закінчення Мусульманського поста Рамазан

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ